Winamp Logo
Kriminálka Cover
Kriminálka Profile

Kriminálka

Czech, Social, 5 seasons, 78 episodes, 1 day 10 hours 38 minutes
About
Podcast Mirka Vaňury, který vás zavede až na místo činu. Odhaluje známé české detektivní případy po roce 1989 ve zbrusu novém pojetí.
Episode Artwork

Překvapení. Případ zavražděného mladíka, který bydlel v domku, kde před rokem syn zabil své rodiče

Na Plzeňsku je v lese nalezen zavražděný mladý muž. K překvapení všech policistů se jedná o mladíka, který se svojí družkou bydlel v tom samém domě, kde před rokem zavraždil syn své rodiče. Detektivové se tak znovu vracejí na místo činu. Jak spolu oba případy mohou souviset? Nemohl se vrah podílet i na rok staré dvojnásobné vraždě? Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
15/11/202328 minutes 59 seconds
Episode Artwork

Obava. Odhalení pachatele hrůzné vraždy manželů dlouho brání lživé výpovědi okolí

Své rodiče našel dospělý syn zavražděné v jejich domku. Plzeňské kriminálce nejprve chybí motiv. V prvních hodinách od nahlášení případu nasbírá spoustu stop. Po jejich vyhodnocení je ale jasné, že všechno do sebe nezapadá tak, jak by mělo. Okruh podezřelých se ale zmenšuje a na konci čeká detektivy překvapení. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
08/11/202327 minutes 14 seconds
Episode Artwork

DNA. Až odběr biologických stop vysvětlí brutální vraždu tří žen

Konec dubna roku 1990. V rodinném domku jsou nalezené brutálně zavražděné tři ženy. K nevyřešenému případu se kriminalisté vrací až po dlouhých třinácti letech. Znovu prověřují všechny dostupné informace včetně odebraných biologických stop z místa činu. A tentokrát mají štěstí. Jak zareagoval vrah, který se nic netušící po dlouhých letech ocitl v policejní kanceláři? Varování: Vzhledem k prezentovaným charakterům a prostředí obsahuje hra explicitní výrazy.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
01/11/202325 minutes 52 seconds
Episode Artwork

Vražda na objednávku. Policie rozkrývá případ podnikatele zavražděného v devadesátých letech

Vražda podnikatele, která se ústecké kriminálce dlouho nedařila vyřešit. Končila divoká devadesátá léta a podezřelí byli mimo jiné i jeho společníci ve firmě. Přesvědčivé důkazy ale stále chyběly. Pomalu to začínalo vypadat, že se z případu stane takzvaný „pomníček“, tedy kauza, u které vrah nebude nikdy dopaden. Po dlouhých čtyřech letech ale detektivové střelce dopadli a ten byl odsouzen. Kolik někdo musel zaplatit za jeho smrt? A kolik vlastně stojí lidský život?Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
18/10/202326 minutes
Episode Artwork

Jehličí. Případ zmizelé mladé ženy, který překvapil i zkušené kriminalisty

Zmizela mladá žena. V pátek večer nedorazila domů a rodině se neozvala. Po pár dnech se detektivům dostal do hledáčku místní mladík, který přinesl důkaz o tom, že hledaná žije. Její telefon přesto stále zůstával nedostupný. Nakonec byl vrah dopaden. Když ale vyšla najevo celá pravda, překvapeni byli i zkušení kriminalisté. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
11/10/202328 minutes 16 seconds
Episode Artwork

Prstýnek. Případ oloupeného zlatníka středočeští kriminalisté vyřeší až díky drobnému šperku

Zlatník, kterého přes jeho opatrnost někdo zbil, okradl a nechal na pospas svázaného ve sklepě. Pomoc si zavolal malým okénkem. Středočeská kriminálka nemohla najít žádnou konkrétní stopu a pachatelé detektivům dlouho unikali. Až je nakonec prozradil jeden malý šperk, který jeho autor bezpečně poznal. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
04/10/202323 minutes 24 seconds
Episode Artwork

Záhada zamčeného pokoje. Případ východočeské kriminálky skrýval víc než jedno překvapení

Půda rodinného domu, mrtvola téměř bez krve a klíč v zámku uvnitř. Je možné, aby se člověk sám smrtelně pobodal, nekrvácel a ještě se oběsil? Nebo policie pátrá po vrahovi, který nevysvětlitelně dokázal odejít ze zamčeného prostoru? A kam zmizela krev z těla? Kriminalisté z východních Čech řešili „záhadu zamčeného pokoje“. Varování: V pořadu se vyskytují násilné motivy a scény a svým charakterem a zpracováním není vhodný pro děti nebo citlivé osoby.Všechny díly podcastu Kriminálka můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
13/04/202226 minutes 18 seconds