Winamp Logo
Kitokie pasikalbėjimai Cover
Kitokie pasikalbėjimai Profile

Kitokie pasikalbėjimai

Lithuanian, Comedy, 1 seasons, 10 episodes, 16 hours 32 minutes
About
Pokalbiai, kuriems scenarijus nereikalingas.
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Sasha the Jeweller

Jei nežinot, kas yra Sasha the Jeweler, tai įsivaizduokit Dominyką Klajumą stovintį prieš jus su šaukštu labai gero, bet jums nemėginto maisto. Nežinot ką čia daryt, bet žvilgtelit į jo paraudusį, bet patikimą veidą ir paragaujat. Jums patinka ir suprantat, kad buvo žiauriai verta. Tai va, tiesiog paragaukit Sashos, labai juokingas ir talentingas bičas.
02/12/20222 hours 15 minutes 43 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Danieliumi Bunkumi

Velnias kokių reta. Sėdėjęs Zambijos kalėjime, patekęs į susišaudymą Zimbabvėje, miegojęs su genties moterimis Namibijoje, Kolumbijoje spaudęs ranką ieškomiausiam pasaulio nusikaltėliui, kėlęs ne vieną viskio taurę su Kongo prezidento krikšto dukters tėvu bei dar daug visko nuveikęs per 45 metus, kai kitiems tokių nuotykių užtektų keliems gyvenimams į priekį. Faktas vienas – atvirų kalbų ir viskio (žinoma, nealkoholinio) ant scenos netrūks. Važiuojam! Pirmą kartą „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ – Danielius Bunkus.
13/11/20222 hours 1 minute 42 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Mantu Katleriu ir Dominyku Klajumu

Ketveri metai kaip Mantas Katleris stovi prie populiariausios lietuviško interneto pokalbių laidos vairo ir 40 pravestų „Kitokių pasikalbėjimų“ jubiliejus. Proga atšvęsti, taip? Todėl vienam vakarui „Kitokie pasikalbėjimai“ tapo tikrai kitokie nei jūs esate įpratę. Du vedėjai, du svečiai, du žmonės ant scenos. Pasitikitę po ilgos pertraukos į „Kitokių pasikalbėjimų“ aikštelę sugrįžusį Dominyką Klajumą! Klajumas ir Katleris kalbina vienas kitą. Įvertinkite, kuris yra geresnis „Kitokių pasikalbėjimų“ vedėjas arba tiesiog gerai praleiskite laiką su šiais humoro rykliais.
01/11/20220
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Ieva Narkute

Vieną geriausių humoro jausmų turinti atlikėja. Paauglystėje buvusi gote. Neatsiejama „Eurovizijos“ atrankos komisijos dalis. Nuoširdi Ukrainos palaikytoja. Itin protingas bei ramus žmogus. Norėtume, jog itin šiltais aplodismentais sutiktumėte „Kitokių pasikalbėjimų“ viešnią Ievą Narkutę!
28/09/20221 hour 52 minutes 47 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Emiliu Jokūbu

Po septynerių metų pertraukos „Kitokie pasikalbėjimai“ grįžo į didžiausią Lietuvos muzikos festivalį „Granatos“! Festivaliai „Kitokiems pasikalbėjimams“ visada buvo ypatingas reikalas. Juose įvyko patys geriausi bei masiškiausi mūsų pasikalbėjimai, o vienas iš jų būtent nutiko Rumsiškėse. Sakoma, kad juokas gydo visas ligas, todėl visų festivaliautojų pagirias bandė išgydyti vienas perspektyviausių Lietuvos humoristų Emilis Jokūbas!
25/09/20221 hour 32 minutes 33 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Roku Jokubaičiu

Jauniausias lietuvis žaidęs Eurolygos finalo ketverte, vienintelis lietuvis gavęs Eurolygos „Kylančios žvaigždės“ apdovanojimą, 34-asis šaukimas NBA naujokų biržoje, vienas iš penkių geriausių Ispanijos lygos jaunųjų krepšininkų, trečias jauniausias žaidėjęs, surinkęs 500 naudingumo balų Eurolygoje, Ispanijos taurės laimėtojas bei triskart LKL čempionas. O kiek dar titulų ateityje laukia šio nuolat gerą nuotaiką bei pasitikėjimą savimi spinduliuojančio 21 metų žaidėjo. Ponai ir ponios – Rokas „Ramibėlė“ Jokubaitis!
18/08/20222 hours 17 minutes 14 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Marku ir Viktoru

Liveta ir Petras, Irūna ir Marius, Stano ir Zvonkus, Suopis ir Rambynas – tai visiems puikiai pažįstami duetai, kurie atrodo yra neišskiriami. Prie jų būtų galima pridėti ir dar vieną naują tandemą, užkariavusį jūsų širdis – Marką ir Viktorą! Jie buvo ir klapčiukai, ir studentai, ir mokyojai, ir pusbroliai, ir dar bala žino kas. Bet užtat žinom, kuo jie tikrai nebuvo – „Kitokių pasikalbėjimų“ svečiais. Tad, ponai ir ponios – šiltais aplodismentais sutikite komikus Marką ir Viktorą!
29/07/20222 hours 25 minutes 41 seconds
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Monika Liu

Po 23 metų lietuvių kalba vėl skambėjo Eurovizijoje. Ir už tai galime būti dėkingi Monikai Liu, kuri šiemet su kūriniu „Sentimentai“ užėmė net 14-ąją vietą. Garsiais aplodismentais pasitikite – pirmą kartą „Kitokių pasikalbėjimų“ scenoje Monika Liu!
21/06/20221 hour 52 minutes 1 second
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su „69 Danguje“

18 metų scenoje. Tai ilgiau nei „Spice Girls“ bei „Destiny's Child“ kartu sudėjus. Ir net galima sakyti, jog su metais jos darosi vis geresnės. Ponai ir ponios – „Kitokių pasikalbėjimų“ scenoje grupė „69 Danguje“. Garsiais aplodismentais pasitikite Nijolę Pareigytę-Rukaitienę, Godą Alijevą bei Kariną Krysko!
13/05/20220
Episode Artwork

„Kitokie pasikalbėjimai“ su Gabriele Vilkickyte

Dažniausiai į jos pasirodymus laisvų bilietų nelieka. Kartais jie būna išperkami ir per vieną naktį. Vieni apdovanojimai šiemet jai užkabino „Metų proveržio“ apdovanojimą. Tačiau ji niekur tikrai nesiveržė. Ji su sau būdinga ramybe, visiems matomu jautrumu, nesuvaidintomis emocijomis bei išlikusiu žaismingumu link didžiosios Lietuvos muzikos scenos ėjo lėtai ir užtikrintai. Buvo tik laiko klausimas, kuomet apie ją sužinos visi iki vieno. Norėtume, jog itin šiltais aplodismentais sutiktumėte „Kitokių pasikalbėjimų“ viešnią Gabrielę Vilkickytę!
21/04/20222 hours 14 minutes 48 seconds