Winamp Logo
Kişisel mi gelişim? Cover
Kişisel mi gelişim? Profile

Kişisel mi gelişim?

Turkish, Cultural, 1 season, 7 episodes, 1 hour, 43 minutes
About
Selam! Ben Gözde. ''Kişisel mi gelişim?'' adlı podcastime hoşgeldin. Ben bu hayatta hep bana iyi gelen şeyleri sevdiklerimle paylaşmak istedim. Ve bugün, bunların hepsini bir podcastte toplamaya karar verdim. Başından bir sürü şey geçerken yalnız olmadığını hatırla istedim. Burada kendi maceralarımı anlatırken, birlikte küçük mutluluklar yakalamayı ve hayatın koşturmacasında beraberce bir durup düşünmeyi hedefliyorum. Her bölüm, temelde bir soru üzerinden ilerleyecek. Eğer sen de bana katılmak istersen lütfen burda, yeni bölümlerde buluşalım.
Episode Artwork

İçinden neler geçiyor?

merhaba bugun biraz icimden geldigi gibi konustum. Pek de düzenlemedim bu bölümü. Her sey oldugu gibi, umarım keyifle dinlersin. Bir de melek kartı çektim, umarım şifa olur. Bir sonraki bölümde görüşmek üzere!
4/28/202123 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Kendimi başarısız hissediyorsam ne yapmalıyım?

Merhaba. Hoşgeldin. Arayı açtım biliyorum, hoşgeldim. Yollarımızın keşismesi gerekiyordu. İyi ki keşişti! Başarısızlık hissi, takdir edilmeme...Zaman zaman hepimiz farklı anlarda bu hissiyatla buluşuyoruz.Kabul edip ilerlemek zor geliyor, biliyorum. Ama kendinize bir seviye daha yakınlaşmak isterseniz bir çalışmadan bahsettim. Belki hislerinle tanışabilir ve kaynağa gidebilirsin. Bu sayede istediğin hayatı kendine çekebilirsin. Her zaman bana yazabilirsin. Instagram : gozdekasapligil Bir sonraki yayında görüşmek üzere!
4/10/202112 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Pandemiyi verimli geçirmek zorunda mıyız?

Selam bu bölümde pandemi zamanı sosyal medyada karşılaştığımız bazı paylaşımların üzerimize olan etkisiyle ilgili konuştum. E biraz da içimi döktüm. Umarım keyifle dinlersin. Bana ulaşmak istersen instagramım: gozdekasapligil.
2/10/202112 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Neden farkında olmalıyız?

Merhaba! Hoşgeldin. Bu bölümde otomatik yaptığımız davranışların neden farkında olmamız gerektiğinden ve farkında olduğumuzda bize nasıl kapılar açabileceğinden bahsettim. Umarım keyifle dinlersin. Bir sonraki bölümde yine burada görüşmek üzere :) instagram: gozdekasapligil
1/26/202112 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Farkında olmak, anda kalmak ne demek?

Merhaba. Bu bölümde, ''anda kalmak'' ve ''farkında olmak'' olarak sıkça duyduğumuz iki kavramdan bahsettim. Zihnimizin nasıl çalıştığından ve onu programlamak için neler yapabiliceğimizden söz ettim. Umarım keyifle dinlersin. Bana instagramdan ulaşabilirsin. Lütfen çekinme, geri bildirimlerin benim için her zaman önemli! Kullanıcı adım: gozdekasapligilBir sonraki bölümde görüşmek üzere.
1/22/202117 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Bize biraz kendinden bahseder misin?

Selam! Bu bölümde kendimden daha ayrıntılı bahsettim. Umarım beni tanıman adına yardımcı olmuştur. Keyifli dinlemeler.
1/22/202112 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Nerden çıktı bu podcast?

Merhaba, hoşgeldin! İyi ki geldin! Birinci bölümde,kısaca, kendimden, nasıl ve neden podcast kaydetmeye başladığımdan bahsettim. Bir sonraki bölümlerde bahsedeceğim konulardan ve podcast isminin hikayesinden söz ettim. Umarım keyifle dinlersin. Eğer bana ulaşmak istersen instagram'dan yazabilirsin.Kullanıcı adım: gozdekasapligil
1/19/202113 minutes, 15 seconds