Winamp Logo
@katriinhu & @henri_vares Cover
@katriinhu & @henri_vares Profile

@katriinhu & @henri_vares

Estonian, Education, 1 season, 6 episodes, 5 hours, 18 minutes
About
Liiga vähe räägitakse elu keerdkäikudest 20-30ndate eluaastate jooksul, perioodist enne karjääri tippe, koeri, pere, maju. Lisaks kõik meie huvialadega seonduv: eneseotsingud, enda tööalane eneseteostus, reisimine, raamatud, finantsid, pere, sõbrad, tervislikud suhted, disain, mood ja stilistika, poliitika, Taani ühiskonna mõjud meie eluviisile, Kopenhaagenis elamine jne. Iga ühe jaoks midagi, millega suhestuda või millest inspiratsiooni saada!
Episode Artwork

#4 Lähed suvel TÖÖLE? Palk ja punased lipud / külas Kristi Saare

Leiad meid instagramist: https://www.instagram.com/katriinhu/ https://www.instagram.com/kristiinvesteerib/ Saad kontrollida tööandja tausta ja usaldusväärsust: internetist, sotsiaalmeediast, www.teatmik.ee, e-äriregistrist (https://ariregister.rik.ee/est), e-krediidiinfost (https://www.e-krediidiinfo.ee/) Maksu- ja Tolliameti kodulehelt (https://emta.ee/suvekstoole) *See episood on tehtud koostöös Maksu- ja Tolliametiga --------- #rahatarkus #maksud #noored #töö / Noorelt töötamine / töö leidmine / karjäär / rahatarkus / maksud / Tööotsing / Kuidas leida töö? / Suvel töötamine / hooajatöö / palk
6/2/202348 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

#BONUS: järeldused pärast valimisi, noore perspektiivist

See on meie podcastist eraldiseisev youtube'i video, kus Kätriin oma mõtteid jagab, aga mõni palus ka Spotifyst kuulata! :) Leiad Instagramist - @katriinhu   https://www.instagram.com/katriinhu/   - life update - kelle ma valisin?   - mida erakonnad võiksid üldiselt paremini teha? - kas erakonnad ebaõnnestusid noorte kõnetamises? - kas ma tahan poliitikasse minna? - miks populism on noorte seas populaarne?   - kuidas leida oma poliitilised väärtused/vaated?
3/7/202320 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

#2 Elu Kopenhaagenis: elukeskkond, töö leidmine, Taani-Eesti võrdlus

Leiad meid instast @katriinhu  ja @henri_vares    Millest räägime täna? miks me Taani kolimisime esimene emotsioon Kopenhaagenisse jõudes kas sisseelamise periood oli kerge voi raske? mida täpselt õppima tulime töö leidmise protsess 3 aastat hiljem, miks meile meeldib siin elada sotsiaalne elu välismaalasena Taani-Eesti võrdlus, plussid-miinused mida teeksime Eestis paegu kui ei oleks kolinud taani keel kas me näeme end siin pikaajaliselt elamas Oleme tänulikud kui jagate seda enda sotsiaalmeedias ja annate tagasisidet! ❤️ (Mu kaamera tegi valgusega huvitavat isetegevust ja audio osas üritan aru saada, mis settingud kõige paremini sobivad)
3/2/20231 hour, 12 minutes, 42 seconds