Winamp Logo
Karanlık Dosyalar Cover
Karanlık Dosyalar Profile

Karanlık Dosyalar

Turkish, Social, 1 season, 113 episodes, 1 day, 13 hours, 25 minutes
About
Tüm dünyadaki çözülmüş ve çözülmeyi bekleyen cinayet ve kayıp vakalarını inceleyen Karanlık Dosyalar, dinleyici olarak sizleri davanın içine bir üçüncü şahıs olarak yerleştiriyor. Meraklısını fazlasıyla doyuracak, daha önce deneyimlememiş olanlar için de bağımlılık yaratacak.  Ben Sezgi Aksu (https://www.youtube.com/c/SezgiAksu), Podbee Media ile beraber hazırladığımız Karanlık Dosyalar'a hoşgeldiniz. Ne dersiniz? Hazırsanız başlayalım.
Episode Artwork

71 - Kanalıma Hoş Geldiniz: 8 Passengers

Ruby Franke, YouTube'taki 8 Passengers kanalında ebeveynlik tavsiyeleri veriyordu. Ancak tarzı epey farklıydı...Sunan: Sezgi AksuHazırlayan: Sezgi AksuSes Tasarımı ve Kurgu: Tolgacan BozcaYapımcı: Podbee MediaCanlandırmalar:Ruby Franke: Gülşah DimÖğretmen: Hazal Beril Çam------ Podbee Sunar -------Bu podcast, Disney+ hakkında reklam içerir.Bu podcast, Odea hakkında reklam içerir.Odea'lı olmak ve yatırım fırsatlarından yararlanmak için tıklayın.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/11/202317 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

70 - Maribel Ramos: Yan Odadaki Tehlike

Maribal Ramos, Orange şehrinde kendine yeni bir hayat kuracaktı. Ancak yan odasındaki tehlikenin farkında değildi...Sunan: Sezgi AksuHazırlayan: Hazal Beril ÇamSes Tasarımı ve Kurgu: Tolgacan BozcaYapımcı: Podbee MediaCanlandırmalar:Maribal/Lucero: Bilgesu AkınK. C. Joy: Tolga GüneşDedektif Ramirez: Cemre DalyanDövmeci: Şevval BalkanAnne/Polis: Hazal Beril ÇamMuhabir: Gökbey Karataş------ Podbee Sunar -------Bu podcast Salus hakkında reklam içerir.Sağlığınıza gereken önemi Salus'la verin. Psikolog, fizyoterapist ve diyetisyenlerle görüşüp, içerik dünyasını keşfetmek için buradan Salus’un websitesini ziyaret edebilirsin. TERAPI10 koduyla %10 indirimden hemen faydalanmak için şimdi buradan app’i indirebilirsin.Bu podcast techcareer.net hakkında reklam içerir. Ücretsiz bootcamplere katılmak, eğitimlerle seviye atlamak veya teknoloji alanında iş bulmak istiyorsan, hemen şimdi buradan techcareer.net’e üye ol, kariyerini yükselt.See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
10/4/202323 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

64 - Hayalet Avcılar: John Muhammed ve Lee Malvo

2002 yılının Ekim ayı, Amerika’nın Washington eyaletinde oldukça kanlı geçti. Nereden geldiği belli olmayan kurşunlar onlarca kişinin ölümüne sebep oldu. *Bu bölümdeki bazı unsurlar rahatsız edici olabilir*Sunan: Sezgi AksuHazırlayan: İpek TurgaySes Tasarımı ve Kurgu: Tolgacan BozcaYapımcı: Podbee MediaCanlandırmalar:John Muhammed: Metin BozkurtLee Malvo: Gökbey Karataş------ Podbee Sunar ------- Bu podcast techcareer.net hakkında reklam içerir. Ücretsiz bootcamplere katılmak, eğitimlerle seviye atlamak veya teknoloji alanında iş bulmak istiyorsan, hemen şimdi buradan techcareer.net’e üye ol, kariyerini yükselt.Bu podcast, Lavita hakkında reklam içerir.Eğer günlük beslenmenizi 70'ten fazla doğal meyve, sebze ve bitki özü içeren mikro besin konsantresi LaVita ile desteklemek istiyorsanız, hemen şimdi buradaki linkten KARANLIK20 kodunu kullanarak %20 indirim fırsatını değerlendirin ve Dünya dalış rekortmeni Cenk Devrim Ulusoy'dan online nefes egzersizi eğitimini kaçırmayın!Açıklama: Nefes egzersizi eğitimi 8 Ekim 2023 tarihinde online bir webinar olarak düzenlenecektir. Ürünü indirim koduyla satın alan müşterilere firma tarafından bilgilendirme e-postası gönderilecek ve olası bir tarih değişikliği durumunda da bilgilendirme yapılacaktır.*Neuroendocrinology. 2015 Eyl; 36(4): 337-347. Yönetmen: Prof. Dr. Mosgöller, Viyana Üniversitesi"See Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
8/23/202321 minutes, 1 second
Episode Artwork

Karanlık Dosyalar I Trailer

Ben Sezgi Aksu. Yaşanmış, kan donduran, ürkütücü davaları sizler için araştıracağım Karanlık Dosyalar'a hoşgeldiniz. Ne dersiniz, hazırsanız başlayalım mı?Youtube: https://www.youtube.com/c/SezgiAksuInstagram: @sezgiaksuSee Privacy Policy at https://art19.com/privacy and California Privacy Notice at https://art19.com/privacy#do-not-sell-my-info.
6/6/202224 seconds