Winamp Logo
Kāpēc Cover
Kāpēc Profile

Kāpēc

Latvian, News, 2 seasons, 65 episodes, 3 days 2 hours 10 minutes
About
Katru piektdienu padziļināta diskusija par nozīmīgākajiem nedēļas notikumiem un procesiem. Žurnāliste Olga Dragiļeva piektdienās stundu garā diskusiju raidījumā analizē nedēļas svarīgākos un pretrunīgākos notikumus un procesus, izvaicā krustugunīs nonākušas amatpersonas un politiķus. “Hard talk” stila raidījuma mērķis ir padziļināti ielūkoties problēmu un procesu būtībā un saukt lietas īstajos vārdos.
Episode Artwork

Par seksuālu uzmākšanos meitenēm jauniešu nometnēs

Kā tas bija iespējams, ka daudzu gadu garumā jauniešu pasākumu organizatori, arī citu pieaugušo klātbūtnē, ar meitenēm varēja veidot nepiedienīgas attiecības, un neviens uz to nereaģēja? Šādu jautājumu licis uzdot šonedēļ publicētais portāla "Delfi" un "Latvijas Radio" publicētais kopīgais pētījums "Līdera apskāviens", kas atklāj jaunu sieviešu sistemātisku seksuālu izmantošanu. Atbildes meklējām "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc", kuru vadīja viena no pētījuma autorēm, žurnāliste Olga Dragiļeva.
08/12/20231 hour 4 minutes 31 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Aleksandru Bartaševiču

Par būtiskiem un ilgstošiem pārkāpumiem, vadot domes darbu, novembra sākumā no amata atstādināts Rēzeknes valstspilsētas domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs ("Kopā Latvijai"). Galvenie pārmetumi saistīti ar haosu pašvaldības finansēs, kas novedis pie lūgumiem aizdot naudu un sākt finanšu stabilizācijas procesu, savukārt Bartaševiča ieskatā lēmums atstādināt viņu no amata ir politiski motivēts. Kā tālāk rīkosies Bartaševičs, kurš politikā rosās jau 30 gadus, un kāds ir viņa skaidrojums par caurumiem Rēzeknes budžetā – par to piektdien, 1. decembrī "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" politiķi iztaujāja žurnāliste Olga Dragiļeva.
01/12/20231 hour 22 minutes 21 seconds
Episode Artwork

Kādas mācības esam guvuši pēc Zolitūdes traģēdijas?

Kopš dienas, kad 2013. gada 21. novembrī Zolitūdē sabruka nesen ekspluatācijā nodotā lielveikala "Maxima" ēka, zem gruvešiem izdzēšot 54 cilvēku dzīvības, pagājuši 10 gadi. No visiem būvniecības procesā iesaistītajiem uz apsūdzēto sola sēdušies deviņi, par vainīgu atzīts tikai viens, un šobrīd lieta nonākusi Augstākajā tiesā. Vai lietā panākts taisnīgums un vai esam parūpējušies, lai šādas nelaimes vairs nebūtu iespējamas? Par to piektdien, 24. novembrī, diskutēja "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
24/11/20231 hour 10 minutes 33 seconds
Episode Artwork

Pēcdzemdību aprūpe Latvijā – jaunās ģimenes likteņa varā?

Lai gan jauno māmiņu aprūpē iesaistītie speciālisti laiku pa laikam mudina vairāk uzmanības pievērst pēcdzemdību aprūpei un sievietes psihoemocionālajam stāvoklim pēc bērna piedzimšanas, joprojām atbalsta sistēmu jaunajām māmiņām daļa speciālistu raksturo kā neeksistējošu. Kāda palīdzība trūkst ģimenēm, kurās nesen ienācis bērniņš, un kā panākt, lai Latvijā jauno māmiņu un tēvu mentālā veselība nokļūtu prioritāšu sarakstā? Par to piektdien, 10. novembrī, diskutēja "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
10/11/20231 hour 8 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Vai Stambulas konvencijai un partnerattiecību regulējumam būs turpinājums? Intervija ar tieslietu ministri Inesi Lībiņu-Egneri

Saeima šonedēļ pieņēmusi lēmumus divos jautājumos, kas Latvijā ilgstoši izraisījušas strīdus - atbalstīja likumprojektu, kas paredz Latvijā ratificēt tā dēvēto Stambulas konvenciju, un konceptuāli nolēma atbalstīt tieslietu ministres Ineses Lībiņas-Egneres (JV) virzīto likumprojektu pakotni, ar kuru Latvijā plānots ieviest jaunu tiesību institūtu - partnerību. Ko mainīs šie dokumenti un kādai rīcībai jāseko turpmāk? Par šiem un citiem aktuāliem tematiem tieslietu nozarē piektdien, 3. novembrī, raidījumā "Kāpēc" Lībiņu-Egneri iztaujāja žurnāliste Olga Dragiļeva.
03/11/202350 minutes 15 seconds
Episode Artwork

Kā izglītot bērnus par to, kas ir ’tur, lejā’

Kamēr ārsti Latvijā jau vairākus gadus ceļ trauksmi, ka bērnu un jauniešu zināšanas par savu ķermeni un seksualitāti ir vājas un nepietiekamas, mudinot atjaunot Veselības mācību kā atsevišķu mācību priekšmetu, mēģinājumi izglītot bērnus par atsevišķiem aspektiem šajos jautājumos pēdējā laikā raisījušas plašas diskusijas vecāku vidū. Vai bērnu izglītība par seksuālajiem un reproduktīvajiem jautājumiem ir adekvāta? Par to diskutēja "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" piektdien, 27. oktobrī.
27/10/20231 hour 3 minutes 30 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Valsts policijas priekšnieku Armandu Ruku

Valsts policijai pēdējās nedēļās bijis īpaši daudz darba - Krāslavas pusē joprojām nav izdevies atrast pazuduši sievieti un viņas trīsgadīgo meitu, savukārt šonedēļ policijas tālruni 110 pārpludināja zvani no simtiem skolu un bērnudārzu, kuras saņēmušas draudus par izglītības iestādēs it kā ievietotiem spridzekļiem. Par svaigākajām aktualitātēm un arī citām policijas darbā risināmām grūtībām piektdien, 13. oktobrī,"Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja policijas priekšnieku Armandu Ruku.
13/10/20231 hour 20 minutes 25 seconds
Episode Artwork

Krievijas spiediens pieaug, vai Latvija tam gatava?

Pēdējo mēnešu laikā Latvijā un pasaulē var novērot Krievijas ietekmes palielināšanos, piemēram, Slovākijā parlamentā vēlēšanās uzvarēja prokremliskais kandidāts Roberts Fico, starptautiskās sporta organizācijas arvien biežāk pielaiž Krievijas sportistus pie sacensībām, bet ASV Kongress negribīgāk piešķir naudu Ukrainas atbalstam. Kā šāda notikumu attīstība ietekmē Latviju un vai mūsu pašreizējais kurss ir pareizs? Par šiem un citiem jautājumiem žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja ekspertus un politikas veidotājus.
06/10/20231 hour 6 minutes 12 seconds
Episode Artwork

Ekspertu diskusija par jaunās valdības darbiem

Pirms nedēļas, 15. septembrī, Saeima apstiprināja Evikas Siliņas (JV) veidoto Ministru kabinetu, kurā "Apvienoto sarakstu" (AS) un "Nacionālo apvienību" (NA) nomainījuši "Progresīvie" (P) un "Zaļo un zemnieku savienība" (ZZS). Jaunās valdības deklarācijā ir teju desmit reižu mazāk punktu nekā iepriekš Krišjāņa Kariņa (JV) valdības pieņemtajā deklarācijā. Kādas pārmaiņas sola jaunā valdība un vai pamatotas ir cerības uz dinamiskiem risinājumiem sasāpējušos jautājumos?
22/09/20231 hour 58 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču

Saeima piektdien balsos par Evika Siliņas ("Jaunā Vienotība") veidoto valdību, kurā pie varas atgriezīsies "Zaļo un zemnieku savienība", bet valdībā pirmo reizi iekļūs "Progresīvie". Ko Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs sagaida no jaunās valdības un kā vērtē gan jaunos ministrus, gan pats savu darbu pirmās valsts amatpersonas lomā - raidījumā "Kāpēc", kurā ar prezidentu sarunājās žurnāliste Olga Dragiļeva.
15/09/202346 minutes 49 seconds
Episode Artwork

Kā ’Apvienotais saraksts’ opozīcijā pildīs vēlētājiem dotos solījumus?

"Apvienotais saraksts", kas pērn vēlēšanās pieteica sevi kā profesionālus krīzes menedžerus un solījās dinamiskā tempā izvest Latviju no stagnācijas, samocīta nepilna gada laikā valdībā nonācis opozīcijā. Kādi notikumi ambiciozo sarakstu attālinājuši no varas, kāda ir pašu politiķu atbildība līdzšinējās valdības grūtībās un kā "Apvienotais saraksts" turpmāk plāno pildīt vēlētājiem dotos solījumus – par to "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja politiskā spēka līderus – Uldi Pīlēnu, Edvardu Smiltēnu (LRA) un Edgaru Tavaru (LZP).
08/09/20231 hour 34 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Ko Latvija iesāks ar Krievijas pilsoņiem, kas neiemācījās latviešu valodu?

Pērn nedēļu pirms vēlēšanām Saeima pieņēma grozījumus Imigrācijas likumā. Cilvēkiem, kuri savulaik Latvijas pasi nomainījuši pret Krievijas pilsonību, piešķirtās pastāvīgās uzturēšanās atļaujas būs derīgas līdz 1. septembrim, bet, lai varētu pieteikties Eiropas Savienības pastāvīgā iedzīvotāja statusam un turpinātu dzīvot Latvijā, viens no nosacījumiem – jāapgūst latviešu valodas pamatzināšanas. Vairāki tūkstoši Krievijas Federācijas pilsoņu par likuma prasību izpildi nav likušies ne zinis. Kāda būs viņu nākotne Latvijā – vai viņiem draud deportēšana tuvākajā laikā, vai valsts dos vairāk laika saistību nokārtošanai?
01/09/20231 hour 8 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Cik partiju būs Siliņas valdībā un kādas būs tās prioritātes?

Pēc labklājības ministres Evikas Siliņas (JV) nominēšanas premjeres amatam šonedēļ oficiāli sākušās jaunas valdības veidošanas sarunas. Cik partijas būs Siliņas valdībā, kādas prioritātes tās izvirzīs un kuri politiskie spēki nokļūs opozīcijā?
25/08/20231 hour 6 minutes 43 seconds
Episode Artwork

Intervija ar ministru prezidentes amata kandidāti Eviku Siliņu

Līdzšinējam ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV) atkāpjoties no amata, "Jaunā Vienotība" (JV) kā nākamo šī amata kandidāti izvirzījusi pašreizējo labklājības ministri Eviku Siliņu. Kā politiķe Kā Siliņa veidos un vadīs jauno valdību – par to "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" ar Siliņu sarunājās žurnāliste Olga Dragiļeva.
18/08/20231 hour 16 minutes 1 second
Episode Artwork

Varas maiņa Rīgas domē un valdības krīze

Sastrīdoties "Jaunajai Vienotībai" (JV) un "Progresīvajiem" (P) Rīgas domē, galvaspilsētas "pārmaiņu koalīcija" jaunus sabiedrotos atradusi opozīcijas rindās - "Progresīvo" vietā stāsies "Latvijas attīstībai" un kādreizējie Nila Ušakova ("Saskaņa") sabiedrotie "Gods kalpot Rīgai" (GKR). Par politiskajām kaislībām galvaspilsētas domē diskutējām raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
11/08/20231 hour 26 minutes 18 seconds
Episode Artwork

Vai papildu miljoni paglābs no krīzes veselības aprūpē?

Valdība otrdien lēmusi piešķirt 57 miljonus eiro veselības aprūpes nozarei – tā ir mazāk nekā puse no mediķu prasītā. Iepriekš aprēķināts – lai rudenī valsts finansētie pakalpojumi netiktu apturēti, ir nepieciešami vismaz 140 miljoni eiro. Vai līdz gada beigām medicīnas iestādes tomēr saņems visus prasītos līdzekļus un kas Latvijas mediķus un pacientus sagaida nākamgad?
22/06/20231 hour 15 minutes 55 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Saeimas priekšsēdētāju Edvardu Smiltēnu

Maija nogalē Latvijā politikā notikuši vairāki interesanti pavērsieni, kas ietekmējuši gan ikviena iedzīvotāja ikdienu, gan arī padziļinājusi plaisas jau tā domstarpību plosītajā koalīcijā starp "Jauno Vienotību", Nacionālo apvienību un "Apvienoto sarakstu". Kāda ir koalīcijas nākotne un kādas pārmaiņas varētu gaidīt valsts vadošās amatpersonas?
09/06/20231 hour 29 minutes 24 seconds
Episode Artwork

Kā Valsts prezidenta vēlēšanas ietekmēs koalīcijas nākotni?

Par nākamo Valsts prezidentu Saeima šonedēļ ievēlēja "Jaunās Vienotības" virzīto šā brīža ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču. Koalīcijai neizdevās vienoties par vienu kandidātu, un Rinkēvičs prezidenta amatā tika ievēlēts ar opozīcijas balsīm. Jau tajā pašā dienā premjerministrs Krišjānis Kariņš (JV) paziņoja, ka iniciēs sarunas par koalīcijas paplašināšanu. Vai tās ir šīs koalīcijas beigas un kādas pārmaiņas uz Latvijas politiskās skatuves gaidāmas tuvākajā laikā?
02/06/20231 hour 18 minutes 4 seconds
Episode Artwork

Pīlēns, Pinto vai Rinkēvičs? Eksperti vērtē Valsts prezidenta amata kandidātus

Saeima 31. maijā vēlēs jaunu Valsts prezidentu, un šim amatam politiskie spēki ir izvirzījuši trīs kandidātus – Uldi Pīlēnu, Elīnu Pinto un Edgaru Rinkēviču. Politikas vērotāju skatījumā šis ir spēcīgākais piedāvājums, kas prezidenta vēlēšanās novērots. Kādu prezidentu ir pelnījusi Latvija un kādas ir izvirzīto kandidātu izredzes iekļūt Rīgas pilī?
19/05/20231 hour 53 seconds
Episode Artwork

Kā nepieļaut jaunas sieviešu slepkavības ģimenē?

Traģēdija Jēkabpilī, kad tālbraucējs Leons Rusiņš, par spīti liegumam tuvoties, ilgstoši vajāja savu bijušo dzīvesbiedri, līdz 16. aprīlī viņu nogalināja dēla un mātes acu priekšā, likusi tiesībsargājošām iestādēm un politiķiem domāt par likumu grozījumiem, lai šādas paredzamas un novēršamas traģēdijas Latvijā vairs neatkārtotos. Ko mainīsim regulējumos un vai ar jauniem likuma pantiem būs gana?
12/05/20231 hour 22 minutes 58 seconds
Episode Artwork

Intervija ar bijušo Valsts prezidentu Valdi Zatleru

Pēdējos gados Latvijas sabiedrību šķēlušas domstarpības par ļoti dažādiem tematiem - sākot ar karu Ukrainā un pandēmiju, un beidzot ar viendzimuma ģimeņu tiesību aizsardzību. Kā varam kļūt vienotāki šajos laikos? Par politiku, vērtībām un Latvijas sabiedrību kopumā "Delfi" TV raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājas ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru (2007-2011).
04/05/20231 hour 12 minutes 26 seconds
Episode Artwork

Kāpēc tiesībsargājošās iestādes nenovērsa sievietes slepkavību Jēkabpilī?

Svētdienā, 16. aprīlī Jēkabpils novadā Leons Rusiņš sava bērna un viņa vecmāmiņas acu priekšā uz nomaļa ceļa automašīnā nodūra savu bijušo dzīvesbiedri, kuru bija vajājis un apdraudējis mēnešiem ilgi. Sieviete bija izmantojusi visas likumiskās iespējas, lai lūgtu aizsardzību, taču to nesaņēma. Kāpēc tiesībsargājošās iestādes nenovērsa šo slepkavību?
28/04/20231 hour 19 minutes 9 seconds
Episode Artwork

Intervija ar izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu

Valdības dienaskārtībā šīs nedēļas svarīgākais jautājums ir Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) izvirzītās prasības par pedagogu algu celšanu un darba slodžu līdzsvarošanu, par ko tika panākta vienošanās pērn rudenī, kad tā brīža valdībai pēdējā brīdī pirms vēlēšanām izdevās novērst streiku. Šoreiz LIZDA paziņojusi, ka trīs dienu streiks, sākot no pirmdienas, 24. aprīļa, ir neizbēgams. Vai streiku varēja novērst un vai šonedēļ pieņemtie lēmumi atrisinās domstarpības starp valdību un skolotājiem? Par šiem un citiem aktuālajiem jautājumiem izglītības un zinātnes jomā "DelfiTV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja izglītības un zinātnes ministri Andu Čakšu (JV).
21/04/20231 hour 10 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Kāda būs cīņa par Valsts prezidenta amatu?

Maija beigās 14. Saeima vēlēs jaunu Valsts prezidentu. Pagaidām šā brīža prezidentam Egilam Levitam nav pārliecinoša atbalsta, lai amatā paliktu uz otru termiņu, bet tikmēr par gatavību kandidēt uz šo krēslu paziņojis uzņēmējs, “Apvienotā saraksta” dibinātājs Uldis Pīlēns. Kāda būs cīņa par Valsts prezidenta krēslu un kas tajā piedalīsies – par to diskutējām “Delfi TV” raidījumā “Kāpēc” ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
14/04/20231 hour 5 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Intervija ar kultūras ministru Nauri Puntuli

Krievijas iebrukums Ukrainā licis daudz kritiskāk raudzīties uz agresorvalsts pārstāvju un naudas klātbūtni mūsu kultūrtelpā. Vai mūsu māksliniekiem ir jākāpj uz vienas skatuves ar Kremļa atbalstītājiem? Kādiem pieminekļiem ir vieta mūsu kultūrtelpā? Par šiem un citiem aktuālajiem kultūras nozares jautājumiem "DelfiTV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja kultūras ministru Nauri Puntuli (NA).
31/03/20231 hour 30 minutes 58 seconds
Episode Artwork

Kā dienēs pirmie iesauktie?

Krievijas iebrukums Ukrainā ir pamudinājis Latviju atjaunot obligāto militāro dienestu pilngadību sasniegušiem jauniešiem, un Saeimā otrajā lasījumā apstiprinātais likumprojekts paredz, ka pirmajiem brīvprātīgajiem dienestu vajadzētu sākt jau pavisam drīz – 1. jūlijā. Studijā AM parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts (NA), NAA prorektors Ēriks Keisters, tiesībsarga vietniece Ineta Piļāne, žurnālists Atis Klimovičs.
24/03/20231 hour 14 minutes 29 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Valsts policijas priekšnieku Armandu Ruku

Valsts policijas (VP) darba kalendārā arī īpaši treknu sarkanu zīmuli ik gadus apvilkti divi datumi – 16. marts un 9. maijs – kuros likumsargi pastiprināti uzmana sabiedrisko drošību un kārtību. Nupat pagājis viens no tiem, un otrs arī vairs nav tālu. Gan par šiem datumiem, gan mūsu visu drošību kara laikā, noziedzības tendencēm, policijas darba kvalitāti un darba apstākļiem Olga Dragiļeva raidījumā "Kāpēc" runāja ar VP priekšnieku Armandu Ruku.
17/03/20231 hour 20 minutes 37 seconds
Episode Artwork

LĀB prezidente Ilze Aizsilniece par veselības aprūpes nākotni

Latvija strauji dodas maksas veselības aprūpes virzienā un, "vēlākais, vasarā nozarē iestāsies smaga krīze" – tā par sekām, ko raisīs ilgstoši nepietiekamais finansējums nozarei, izteikusies Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) prezidente Ilze Aizsilniece. "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc", Aizsilniece atbildēja uz žurnālistes Olgas Dragiļevas jautājumiem par situāciju nozarē, kā arī līdzšinējo un turpmāko LĀB darbu.
10/03/20231 hour 22 minutes 28 seconds
Episode Artwork

Saruna ar Krimas tatāru politisko līderi Refatu Čubarovu

Žurnālistes Olgas Dragiļevas saruna ar Krimas tatāru Medžlisa jeb tautas kongresa līderi Refatu Čubarovu. Tajā pievēršamies gan galvenajiem secinājumiem kopš 2014. Gada, gan mācībām, kas gūtas aizvadītajā gadā, gan arī runājam par to, kas darāms tuvākajā laikā, lai Ukrainu pilnībā atbrīvotu no okupācijas.
24/02/202319 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Saruna ar Latvijā dzīvojošajiem ukraiņiem

Žurnāliste Olga Dragiļeva dod vārdu ukraiņiem, kuru mājas šobrīd ir Latvijā, bet kuru tuvinieki turpina dzīvot kara plosītajā dzimtenē. Sarunā piedalās bērnu ārste Dana Isarova, Latvijas Ukraiņu kongresa vadītāja Jana Streļeca, mūziķe un dziesmu autore Katrīna Gupalo, mūzikas producents, komponists Edgars Vilcāns, un kafejnīcas "Borščs" administratore Irina Pasečnaja, kura kopā ar ģimeni pērn martā pameta savas mājas Harkivā un patvērumu atrada Latvijā. Viesi dalās pārdomās un secinājumos gan par aizvadīto gadu, gan pārmaiņu laiku pirms Krievijas pilna mēroga iebrukuma valstī.
24/02/202354 minutes 52 seconds
Episode Artwork

Kā ’airBaltic’ atmaksās valsts ieguldīto uzņēmumā? Skaidro Martins Gauss

Lai gan avionozari joprojām ietekmē Krievijas sāktais karš Ukrainā, Latvijas nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" 2023.gadā plāno pārsniegt pirms Covid-19 laika finanšu rādītājus. Pēc tam, kad pandēmijas izraisītās krīzes pārvarēšanai uzņēmumā iepludinātas investīcijas vairāk nekā 340 miljonu eiro apmērā, "airBaltic" uzsver, ka šobrīd uzņēmums spēj pastāvēt ar saviem finanšu resursiem, attīstīties un atklāt jaunus maršrutus. Cik stabila ir nacionālā aviokompānija un ar kādiem līdzekļiem tas plāno sasniegt ambiciozos mērķus 2023. gadā – "DelfiTV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujāja 'airBaltic' izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju Martinu Gausu.
17/02/20231 hour 28 minutes 4 seconds
Episode Artwork

Kā valsts palīdzēs ’izdzīvotājiem’ pārvarēt inflācijas bedri?

Šonedēļ Saeimā iesniegts 2023. gada valsts budžets, un finanšu ministrs Arvils Ašeradens atzinis, ka veselības un labklājības nozares tajā nav pienācīgi finansētas. Taču straujā inflācija vissmagāk skars tieši nabadzīgos iedzīvotājus, un grūtībās nonākuši arī daudzi iedzīvotāji, kuri līdz šim vēl spējuši "savilkt galus". Kā dzīves dārdzības kāpums aizvadītajā gadā ietekmējis iedzīvotāju labklājību un vai valsts centieni atbalstīt trūcīgākos ir pietiekami, lai pārdzīvotu šīs grūtības – par to diskutējām "DelfiTV" raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
10/02/20231 hour 6 minutes 47 seconds
Episode Artwork

Valodas prasmju pārbaudes Krievijas pilsoņiem Latvijā – drošības jautājums vai ’nerrošana’

Jau 1. septembrī spēku zaudēs pastāvīgās uzturēšanās atļaujas, kuras izsniegtas bijušajiem Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem, kuri izvēlējušies pieņemt Krievijas pilsonību un palikt uz dzīvi Latvijā. Lai uzturēšanās atļaujas atjaunotu, aptuveni 17 000 cilvēku būs jānokārto valsts valodas prasmju pārbaudījums. Portālā "ManaBalss" savākti vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju paraksti, lai šādus grozījumus Imigrācijas likumā atceltu, un tam par iemeslu ir ne tikai emocionāli apsvērumi, bet arī šaubas, vai tik īsā laikā atbildīgās valsts iestādes šādu darba apjomu spēs organizēt bez aizķeršanās. Kādi izaicinājumi gaidāmi gan valodas pārbaudījumu kārtotājiem, gan to organizētājiem, un vai varam paļauties, ka tiem tiks atrasti risinājumi – par to diskutējām raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
27/01/20231 hour 11 minutes 24 seconds
Episode Artwork

Pirms uzvaras kļūs sliktāk. Kam gatavojas Ukraina un Rietumvalstis

Krievijai mobilizējot ap 200 000 jaunu karavīru, Rietumvalstis steidzami ķērušās pie smagāka bruņojuma piegādēm Ukrainai, un cīņai pret okupantu karaspēku tiek ziedoti arī tādi ieroči, kādus iepriekš virkne Rietumvalstu Ukrainas aizsardzībai izvairījās dot, bažījoties no kara eskalācijas. Eksperti saka – jauns, masīvs Krievijas uzbrukums ir tikai laika jautājums. Kam gatavojas Ukraina un kam jābūt gatavām Rietumvalstīm?
20/01/20231 hour 1 minute 51 seconds
Episode Artwork

’Pieņemt nedrīkst atraidīt’ – kāds liktenis sagaida Baltkrievijas slazdā nokļuvušos migrantus?

Jau pusotru gadu trīs Latvijas novados Baltkrievijas pierobežā izsludināta ārkārtējā situācija nelegālo migrantu krīzes dēļ, un valdība šo statusu plāno pagarināt jau sesto reizi. Vienlaikus tiek gatavoti grozījumi Valsts robežsardzes likumā, lai noteiktu situācijas, kurās robežsargiem ir tiesības lietot spēku pret cilvēkiem, kas mēģina nelegāli šķērsot mūsu valsts robežu. Par cilvēku tiesībām uz patvērumu un par valsts drošības interesēm diskutējām "DelfiTV" raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
13/01/20231 hour 7 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Valsts prezidents Egils Levits par valdību, Krieviju un nākotnes plāniem

Aizvadītais gads bijis dramatisku pavērsienu pilns – ja gada sākumā diskutējām par ierobežojumiem un to, kā mazināt augsto mirstību no Covid-19, tad kopš 24. februāra, kad Krievija sāka brutālu iebrukumu Ukrainā, dzīvojam kara ēnā. Uz šī fona arī Latvijas vēlētāji rudenī kārtējās vēlēšanās ievēlējuši jaunu Saeimu un valdību. "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva intervē Valsts prezidentu Egilu Levitu par valdību, Krieviju, iekšpolitiku un viņa paša nākotnes plāniem.
23/12/20221 hour 7 minutes 47 seconds
Episode Artwork

Intervija ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču

Latvijas Republikas ārlietu ministra amatā strādājot jau 11 gadus, Edgars Rinkēvičs ("Jaunā Vienotība") ir Latvijas neatkarības vēsturē šajā amatā visilgāk strādājušais politiķis, un savu amatu viņš saglabājis arī šonedēļ apstiprinātajā ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) valdībā. Par valdības tapšanu un nākotni, par mediju neatkarību kara apstākļos un par Latvijas atbalstu Ukrainai "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" ar Rinkēviču sarunājās žurnāliste Olga Dragiļeva.
16/12/20221 hour 6 minutes 34 seconds
Episode Artwork

Jaunās valdības deklarācija un mērķi klimata un enerģētikas jomā

Koalīciju veidojošās partijas šonedēļ turpina darbu pie jaunās valdības deklarācijas rakstīšanas, iezīmējot galvenos darāmos darbus. Tikmēr Saeimā virzību sākuši likumu grozījumi ministru biedru un jaunas ministrijas ieviešanai, kas gan atdūrušies pret iebildumiem Juridiskajā komisijā. Kādi ir galvenie saskares punkti un klupšanas akmeņi valdības deklarācijas tapšanā un kādi būs galvenie uzdevumi jaunajai ministrijai – par to diskutējām raidījumā "Kāpēc" ar žurnālisti Olgu Dragiļevu.
25/11/20221 hour 10 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Vai Kariņa valdība būs?

Jauno valdību veidojošās partijas pirms nedēļas parakstījušas sadarbības memorandu, bet, mēģinot vienoties par valdības deklarāciju, viedokļi par to, kā virzīties tālāk, atšķiras. Vai sarunas nonākušas strupceļā? Par to raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar politiķiem Eviku Siliņu ("Jaunā Vienotība"), Edvardu Smiltēnu ("Apvienotais saraksts") un Jāni Dombravu ("Nacionālā apvienība"), kā arī žurnāla "Ir" komentētāju Aivaru Ozoliņu.
11/11/20221 hour 5 minutes 35 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Daugavpils mēru Andreju Elksniņu

Kāpēc Daugavpils pretojās padomju armiju slavinošo pieminekļu nojaukšanai un ko otrā lielākā pašvaldība Latvijā darījusi, lai palīdzētu saviem iedzīvotājiem samazināt apkures rēķinus? Par šiem un citiem aktuāliem tematiem "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva iztaujās Daugavpils mēru Andreju Elksniņu "Saskaņa".
04/11/20221 hour 27 minutes 55 seconds
Episode Artwork

Ņenaševa par partijas ’Progresīvie’ politisko nākotni

Šonedēļ atrisināts pirmais lielais valdības veidošanas jautājums - koalīciju veidos tikai trīs partijas. Kāpēc partija "Progresīvie" atteicās no tai piedāvātā "varas pīrāga gabaliņa" un kāda ir šī politiskā spēka nākotne – par to raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar "Progresīvie" līdzpriekšsēdētāju Antoņinu Ņenaševu.
31/10/20221 hour 10 minutes 14 seconds
Episode Artwork

Par sistēmu, kas bērnus soda, nevis palīdz

Latvijā "problēmbērniem" un viņu ģimenēm atbalsts nav pieejams, bet institūcijās un sabiedrībā valda vienaldzīga, noraidoša attieksme un izpratnes trūkums – tā secinājusi Valsts kontrole. Jaunieši vai bērni smēķē, dzer un pārkāpj noteikumus, bet sistēma viņus par to soda, pat neiedziļinoties apstākļos, kas šādu rīcību izraisa. Kāpēc valstī un pašvaldībās gadiem ilgi paši neaizsargātākie sabiedrības locekļi tiek pamesti novārtā?
21/10/20221 hour 16 minutes
Episode Artwork

Cik tuvu esam jaunai valdībai un ko tā darīs vispirms?

Šonedēļ turpinājās jaunās valdības veidošanas sarunas, kuru laikā dažādos formātos tikās četru potenciāli koalīciju veidojošo sarakstu pārstāvji. Joprojām skaidras atbildes nav, vai valdību veidos četri politiskie spēki, iesaistot partiju "Progresīvie", kā vēlas "Jaunā Vienotība" (JV), vai tomēr trīs, uz ko cer "Apvienotais saraksts" (AS) un Nacionālā apvienība (NA). Kad skaidrība varētu rasties un kādi būs nākamās valdības pirmie darbi - par to Olga Dragiļeva raidījumā "Kāpēc" diskutēja ar šo partiju līderiem.
14/10/20221 hour 18 minutes 49 seconds
Episode Artwork

Intervija ar ’Latvijas gāzes’ vadītāju Aigaru Kalvīti

Jaunajā apkures sezonā liela daļa Latvijas iedzīvotāju bažījas, vai ziemā apkure mājoklī tiks nodrošināta un vai siltuma rēķini pēc tam būs arī samaksājami. Vai Latvijas mājsaimniecībām un uzņēmumiem šosezon gāzes pietiks un cik mums tā maksās? Par to raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Aigaru Kalvīti.
07/10/20221 hour 18 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Vērtējam partiju programmas: kāpēc politiķi sola to, ko sola?

Ziemu mēs pārlaidīsim bez problēmām, augstos rēķinus valdība kompensēs, palielināsim pabalstus trūcīgajiem, atradīsies arī nauda valsts drošības stiprināšanai, un tam visam pa virsu - vēl samazināsim nodokļus. Tāds iespaids varētu rasties cilvēkam, kurš informāciju par situāciju Latvijā gūst tikai lasot partiju vēlēšanu programmas. Kaut mediji šīs programmas analizē, piedāvā "pielaikot partiju" un intervē pašus politiķus, vēlētājam un vērotājam no malas "zemūdens akmeņi" var palikt nepamanīti. Tādēļ Olga Dragiļeva kopā ar ekspertiem, kuri programmas analizējuši padziļināti, vēlreiz pievēršas partiju solījumiem.
23/09/20221 hour 19 minutes 14 seconds
Episode Artwork

Vai valsts atbalsts energoresursu cenu krīzē ir gana efektīvs?

Energoresursu cenu kāpums sākās jau pērn rudenī, un valdības ieviesto atbalsta pasākumu rezultātā daļai iedzīvotāju rēķini pavasarī pat samazinājās. Šoziem, kad dabasgāzes cena ir teju pieckāršojusies, valsts atbalsts tam netiks līdzi - iedzīvotājiem valsts kompensēs pusi no straujā izmaksu kāpuma. Vai valsts atbalsts energoresursu cenu krīzē ir gana efektīvs – par to runājām "Delfi TV" interviju un diskusiju raidījumā "Kāpēc".
09/09/202259 minutes 22 seconds
Episode Artwork

Ekskluzīva intervija ar Navaļnija līdzgaitnieku Leonīdu Volkovu

Runājot par Krievijas iebrukumu Ukrainā, nereti izskan pārmetumi arī Krievijas opozīcijai, ka tā nav spējusi apturēt pašreizējo valsts vadītāju Vladimiru Putinu un arī tagad dara par maz, lai izbeigtu karu. Kāpēc Putins joprojām turas un kāpēc opozicionāri uztraucas par Eiropas vīzu iespējamo aizliegumu - par to žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar Krievijas opozīcijas līdera "labo roku" Leonīdu Volkovu.
02/09/20221 hour 8 minutes 30 seconds
Episode Artwork

Vai Levitam ir izdevies kļūt par visu Latvijas pilsoņu prezidentu?

Valsts prezidents Egils Levits ceturtdien uzrunā Saeimai veltīja kritiskus vārdus gan tās deputātiem, gan valdībai. Bet vai pats prezidents ir gana aktīvs savā lomā un kā vērtē paša darbu? Par to "Delfi TV" raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva diskutēja ar pašu prezidentu Egilu Levitu.
17/06/20221 hour 48 seconds
Episode Artwork

KNAB priekšnieks Jēkabs Straume par to, kāpēc ’skaļās’ lietās pietrūkst rezultāta

Saeima ceturtdien lēmusi, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieks arī turpmākos piecus gadus būs Jēkabs Straume. Kas palicis līdz galam neizdarīts un kas darāms, lai skaļas lietas ne tikai uzsāktu, bet arī novestu līdz notiesājošam spriedumam – par to Straumi raidījumā “Kāpēc” izjautāja žurnāliste Olga Dragiļeva.
10/06/20221 hour 21 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Kas traucē Eiropas valstīm atteikties no Krievijas naftas?

Eiropas līderi šonedēļ mēģina vienoties par daļēju embargo Krievijas naftai, lai līdz gada beigām atteiktos no 90% Krievijas eksportētās naftas. Kāda būs embargo ietekme un ko vēl Eiropa var darīt, lai sodītu Krieviju par tās zvērībām Ukrainā – par to žurnāliste Olga Dragiļeva diskutēja ar Ministru prezidenta parlamentāro sekretāri Eviku Siliņu (JV), stratēģiskās komunikācijas eksperti Elīnu Langi-Ionatamišvili, enerģētikas ekspertu Juri Ozoliņu, Ģeopolitikas pētījumu centra direktoru, Rīgas Stradiņa universitātes docentu Māri Andžānu, Saeimas Eiropas lietu komisijas priekšsēdētāju Mariju Golubevu (A/P) un "Delfi" Ārzemju ziņu nodaļas žurnālistu Tomu Ģiguli.
03/06/20221 hour 10 seconds
Episode Artwork

Ukrainas kara bēgļus atbalstīsim, lemsim nabadzībai vai atraidīsim?

Uzņemot pirmos Ukrainas kara bēgļus, valdība rīkojās ātri un izveidoja atbalsta sistēmu 90 dienām. Trīs mēneši ir pagājuši un patvēruma meklētāji - sievietes, bērni, seniori - Latvijā atkal saskaras ar lielu neziņu par rītdienu. Par to, kāda nākotne sagaida Ukrainas iedzīvotājus Latvijā, žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar Iekšlietu ministrijas parlamentāro sekretāru Mārtiņu Šteinu (A/P), Finanšu ministra padomnieci Karīnu Ploku (JV), Ekonomikas ministrijas valsts sekretāru Edmundu Valanti, Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektoru, Saeimas deputātu Viktoru Valaini (ZZS), kustības "Gribu palīdzēt bēgļiem" pārstāvi Lindu Jākobsoni un uzņēmēju, labdarības kafejnīcas "Borščs – vakariņas pie ukrainietēm" vadītāju Ģirtu Slaviņu (JV).
27/05/20221 hour 19 minutes 14 seconds
Episode Artwork

Vai ’Uzvaras pieminekļa’ krišana sašķels Latvijas krievus?

Kādi un cik dažādi viedokļi Latvijas sabiedrības krievvalodīgajā daļā ir par gaidāmo tā dēvētā "Uzvaras pieminekļa" demontāžu? Vai pieminekļa nojaukšana būs solis saliedētas sabiedrības virzienā, vai tieši pretēji, un kāda ietekme tam būs īstermiņā un ilgtermiņā? Par to žurnāliste Olga Dragiļeva runāja ar aktīviem Latvijas sabiedrības krievvalodīgas daļas pārstāvjiem, kuru līdzšinējās rīcības ir spektrā no ikgadēju pasākumu organizēšanas pie pieminekļa 9. maijā līdz naudas ziedošanai pieminekļa nojaukšanai.
20/05/20221 hour 56 seconds
Episode Artwork

Marija Golubeva par 9. maiju un demisiju

Pēc prokrieviski noskaņotu cilvēku pulcēšanās 10. maijā pie pieminekļa Pārdaugavā ar asu kritikas vilni saskārusies gan Valsts policija, gan iekšlietu Ministre Marija Golubeva (A/P) – Nacionālā apvienība pieprasījusi viņas demisiju, pretējā gadījumā draudot aiziet no koalīcijas. Kāpēc tika pieļauta kara slavināšana un vai ministre atkāpsies no amata – par to raidījumā "Kāpēc" Golubevu iztaujāja žurnāliste Olga Dragiļeva.
13/05/20221 hour 2 minutes 16 seconds
Episode Artwork

LGBT Latvijā – vai Saeima pieņems Civilās savienības likumu?

Vai Saeima pieņems Civilās savienības likumu un vai pieņemtais regulējums atrisinās lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu (LGBT) problēmas, uz kurām norādījusi Satversmes tiesa? Par to žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar Tieslietu ministrijas parlamentāro sekretāri Ilonu Kronbergu, rakstnieci un publicisti Ilzi Jansoni, kura patlaban tiesājas par savas ģimenes atzīšanu, kā arī ar Saeimas deputātiem Jāni Iesalnieku (NA), Inesi Voku (A/P) un Edgaru Tavaru (ZZS).
06/05/202259 minutes 52 seconds
Episode Artwork

Intervija ar Nilu Ušakovu

Kopš ievēlēšanas Eiropas parlamentā "Saskaņas" līderis Nils Ušakovs attālinājies no Latvijas politiskās skatuves, kurā viņa vārdu un vadīto domi pavadīja virkne korupcijas skandālu. Kādas kļūdas pieļāvis Rīgā un kā vedies ar rīdzinieku interešu aizstāvēšanu Eiropas Parlamentā – par to 29. aprīlī raidījumā "Kāpēc" Ušakovu izjautāja "DelfiTV" žurnāliste Olga Dragiļeva.
29/04/20221 hour 8 minutes 57 seconds
Episode Artwork

Ekskluzīva intervija ar Putina opozicionāru Mihailu Hodorkovski

Cik ilgi pastāvēs Putina režīms un kāda ir Krievijas nākotne – revolūcija, jauns "labais cars" un nerimstošas imperiālistiskās ambīcijas, vai valsts demokratizācija un federalizācija? Par to raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar kādreizējo oligarhu un politieslodzīto Mihailu Hodorkovski. Intervija ir krievu valodā.
22/04/202256 minutes 12 seconds
Episode Artwork

Arhibīskaps Stankevičs par karu un cilvēktiesībām

Krievijas iebrukums Ukrainā Rietumu sabiedrību nolicis lielu izaicinājumu priekšā – cik plaši atvērt durvis no kara bēgošajiem un kā vērsties pret agresorvalsts pastrādātajām zvērībām? Vienlaikus asu baznīcas pretestību raisījis Saeimā apspriestais Civilās savienības likums. Par šiem un citiem aktuāliem tematiem Lieldienu priekšvakarā žurnāliste Olga Dragiļeva raidījumā "Kāpēc" intervēja Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskapu metropolītu Zbigņevu Stankeviču.
14/04/20221 hour 13 minutes 38 seconds
Episode Artwork

Vai mums ir gana efektīvi instrumenti Kremļa atbalstītāju sodīšanai?

Cik efektīvi ir rīki, kas Latvijas tiesībsargajošām iestādēm ir pieejami, lai nepieļautu provokācijas un sodītu Krievijas uzsāktā kara Ukrainā atbalstītājus? Vai jāierobežo Krievijas pilsoņu klātbūtne Latvijā un kam drīkst un nedrīkst atņemt Latvijas pilsonību? Par šiem un citiem iekšējās drošības tematiem debatējām Delfi TV diskusiju un interviju raidījumā "Kāpēc" ar Olgu Dragiļevu.
08/04/20221 hour 59 seconds
Episode Artwork

Par Covid-19 ierobežojumu atcelšanu. Vai pandēmija beigusies?

Divu pandēmijā aizvadītu gadu laikā mainījies ir gan vīruss, gan pieejas tā ierobežošanai – 2020.gada decembrī, kad Covid-19 kļuva par otru biežāko nāves cēloni valstī, valdība aizliedza klātienē tirgot grāmatas, pannas, zeķubikses un citas lietas, savukārt pērn oktobrī daudzi palika bez darba, jo negribēja vakcinēties. Tagad, kad ik dienu joprojām saslimst teju 3000 cilvēku un tiek ziņots par padsmit nāves gadījumiem dienā, atceļam vakcinācijas sertifikātus un gandrīz visus ierobežojumus, sejas aizsargmaskas nosakot tikai par vēlamām. Vai pandēmija ir beigusies?
01/04/20221 hour 17 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Ekskluzīva intervija ar Vladimira Putina pretinieku Gariju Kasparovu

Krievijas prezidenta Vladimira Putina opozicionārs, šaha čempions Garijs Kasparovs gadiem brīdināja pasaules līderus par to, ka Putina agresija reiz izraisīs Eiropas mēroga traģēdiju un salīdzināja viņu ar Hitleru. Daudzi neticēja. Kasparovam izrādījusies taisnība. Piedāvājam noskatīties žurnālistes Olgas Dragiļevas interviju ar Kasparovu - par Putinu, karu un Krievijas nākotni. Intervija ir krievu valodā.
11/03/202254 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Kad Vladimirs Putins sēdēs uz apsūdzēto sola Hāgā?

Kad Krievijas prezidents Vladimirs Putins sēdēs uz apsūdzēto sola Hāgā un vai Krievijas ekonomikā sankciju dēļ jau iestājušies "jaunie deviņdesmitie"? Par to raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar Valsts prezidenta padomnieci informatīvās telpas un digitālās politijas jautājumos Ievu Ilvesu, Fiskālās disciplīnas padomes priekšsēdētāju Innu Šteinbuku, starptautisko tiesību eksperti Ievu Miļūnu, bijušo NBS komandieri Juri Maklakovu un politikas zinātnes doktoru Mārtiņu Hiršu.
04/03/20221 hour 7 minutes 15 seconds
Episode Artwork

Cik tālu ies Putins un kas viņu var apturēt?

Krievijas ilgi kāpinātā spriedze pie Ukrainas robežām ir izvērtusies pilna mēroga iebrukumā Ukrainā. Cik tālu gatavs iet Kremļa saimnieks Vladimirs Putins, vai šoreiz Rietumu sankcijas spēs viņu apturēt un vai Latvijas iedzīvotāji ir drošībā? Par to diskusiju raidījumā “Kāpēc” žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar ekspertiem Juri Ķiploku, Mārtiņu Varguli un Elīnu Langi-Ionatamišvili, iekšlietu ministri Mariju Golubevu (A/P), Ārlietu ministrijas parlamentāro sekretāri Zandu Kalniņu-Lukaševicu un Saeimas “Saskaņas” frakcijas priekšsēdētāju Jāni Urbanoviču.
25/02/20221 hour 10 minutes 39 seconds
Episode Artwork

Kāpēc Latvijas sabiedrība joprojām ir sašķelta?

Kopš referenduma par krievu valodu kā otru valsts valodu apritējuši 10 gadi. Par to, kādi secinājumi izdarīti pēc šī notikuma un kas ir darīts, lai veicinātu saliedētāku sabiedrību, piektdien, "Delfi" jaunajā raidījumā "Kāpēc" žurnāliste Olga Dragiļeva sarunājās ar Valsts prezidenta padomnieci Sarmīti Ēlerti ("Jaunā vienotība"), Daugavpils mēru Andreju Elksniņu ("Saskaņa") un rus.lsm žurnālistu Alekseju Dundu.
18/02/20221 hour 7 minutes 44 seconds
Episode Artwork

Iepazīšanas ar raidījumu ”Kāpēc”

Žurnāliste Olga Dragiļeva piektdienās stundu garā diskusiju raidījumā analizē nedēļas svarīgākos un pretrunīgākos notikumus un procesus, izvaicā krustugunīs nonākušas amatpersonas un politiķus. “Hard talk” stila raidījuma mērķis ir padziļināti ielūkoties problēmu un procesu būtībā un saukt lietas īstajos vārdos.
16/02/202223 seconds