Winamp Logo
Інсайт - SMM, Маркетинг, Дизайн Cover
Інсайт - SMM, Маркетинг, Дизайн Profile

Інсайт - SMM, Маркетинг, Дизайн

Russian, Finance, 2 seasons, 7 episodes, 3 hours, 40 minutes
About
У цьому подкасті ми поговоримо про SMM, маркетинг, дизайн та тренди у блогінгу. Головна мета подкасту - навчитися вести блог без вигорання, та доносити свої цінності та сенси через Stories контент, збільшуючи при цьому лояльність аудиторії. Inst ведучої: malyshko.blog Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips
Episode Artwork

07. Контент-стратегія на 2024 рік: на які соц.мережі робити акцент? | kukurudza.blog

Розвивати Telegram чи TikTok? Якою повинна бути контент-стратегія у 2024 році? У випуску Наталі, Head of Content у Kukurudza поділилася власними спостереженнями якими будуть тренди у контенті. Що буде у випуску: 1. Як у Kukurudza проходить стратегічна сесія, на який планується наступний рік? Хто на ній присутній та як обирається вектор руху блогу? 2. Яка з платформ зараз приносить Kukurudza найбільшу кількість лідів? 3. Які інструменти використовує Kukurudza, щоб визначити, які соціальні мережі працюють найкраще? 4. Які ключові тренди в контент-стратегії можна очікувати на майбутній рік? Посилання: Інстаграм Kukurudza - https://www.instagram.com/kukurudza.blog?igshid=YzVkODRmOTdmMw== Мій Інстаграм - https://instagram.com/malyshko.blog Посилання на Телеграм канал Kukurudza - https://t.me/Kukuruza_blog Посилання на мій Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips Не забувайте підписуватись на подкаст на вашій підкаст-платформі, щоб не пропускати нових випусків!
12/18/202338 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

06. Як писати сценарії для відео: техніки, які допомагають мені досягти високих переглядів

Де брати натхнення для написання сценарію? Поділилась своїми думками про те, що робить сценарій цікавішим та з яких елементів він складається. Що буде у випуску?  Чому я виключила слово "алгоритм" зі свого лексикону? Як я аналізую ЦА? З яких етапів складається процес написання сценаріїв?Посилання:Система генерації ідей у Notion - https://bit.ly/ideagenerationframeworkМій Інстаграм - https://instagram.com/malyshko.blogПосилання на Телеграм канал - https://t.me/+b-3R_B7-vBw4ZWRiКнига, яку я згадувала у подкасті - Alex Hormozi "$100M Leads" Не забувайте підписуватись на подкаст на вашій підкаст платформі, щоб не пропускати нових випусків!  
11/7/202316 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

05. Регулярний постинг контенту: Ключові принципи та стратегії

Розказала про 3 ключові принципи, які допомагають мені створювати контент на різних платформах регулярно. Проблема може бути у вашій мотивації, але є ще один момент, який багато хто упускає. Що буде у випуску: - Як привчити себе робити контент регулярно? - Принцип "Від ідеї до реалізації" - Що таке тактичний і стратегічний контент? - Яку роль у регулярному постингу відіграє ChatGPT? Посилання: Мій ТікТок - https://www.tiktok.com/@malyshko.blog (відео з випуску у закріплених) Мій Інстаграм - https://instagram.com/malyshko.blog Посилання на Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips Не забувайте підписуватись на подкаст на вашій підкаст-платформі, щоб не пропускати нових випусків!
6/15/202315 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

04. 5 секретів ефективної реклами в Instagram | Дар'я Буря

Цей випуск це фактично інтенсив з налаштування та оптимізації вашої реклами. У випуску Даша поділилася власними лайфхаками та спостереженнями як покращити ваші результати у рекламному кабінеті.  Попереду 50 хвилин соковитого контенту, приємного прослуховування! Що буде у випуску: - Чому в одних реклама коштує 0,06 центів, а в інших 0,50 або більше? - Що таке "рекламна стратегія" простими словами? - 5 секретів, як зробити рекламу більш результативною. - Як розблокувати рекламний аккаунт без чаклунства та магії? - Рілс чи таргет – що обрати? - і багато іншого! Посилання: Інстаграм Даші - https://instagram.com/dasha.buria?igshid=MmJiY2I4NDBkZg== Мій Інстаграм - https://instagram.com/malyshko.blog Посилання на Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips Не забувайте підписуватись на подкаст на вашій підкаст-платформі, щоб не пропускати нових випусків!
5/12/202350 minutes
Episode Artwork

03. Чому люди не підписуються на вас у соцмережах?

Розібрала ТОП 3 помилки, які я допустила на початку розвитку свого блогу. Наприкінці подкасту я дала домашнє завдання, виконання якого суттєво покращить залученність у вашому профілі! Що буде у випуску: – Як просувати свій контент? - Чому потрібно розвивати інші платформи? - Яка система просування зарубіжних блогерів? - і багато іншого! Посилання: Мій Інстаграм - https://instagram.com/malyshko.blog Посилання на Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips Не забувайте підписуватись на подкаст на вашій підкаст-платформі, щоб не пропускати нових випусків!
4/20/202316 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

02. Английский язык для SMM специалиста: с чего начать и как практиковаться? | Мэри Серебрякова

Как SMM специалисту выйти на зарубежный рынок? Думаю, для вас не будет секретом, что знание английского языка на достаточном уровне - это существенное преимущество, когда речь идет про зарубежных заказчиков. Сегодня мы с Мэри поговогорили на эту тему, разобрали самые популярные вопросы, уверенна, после прослушивания подкаста вы поменяете свое мнение об изучении англиского языка, и поймете, что можно учить его без страданий и скуки. Что будет в выпуске: - Как определить свой уровень английского языка? - Обязательно ли учить английский до уровня Advanced? - Pеально ли выучить английский без преподавателя? - Что делать, чтобы не забывать язык? - Как отслеживать прогресс изучения английского языка? - и многое другое! Ссылки: Инстаграм english_with_Mary - https://instagram.com/english_with_mary?igshid=YmMyMTA2M2Y= Мой Инстаграм  - https://instagram.com/malyshko.blog Ссылка на Телеграм канал - https://t.me/malyshko_smm_tips Не забывайте подписаться на подкаст в вашей подкаст-платформе, чтобы не пропускать новых выпусков!
12/15/202241 minutes, 1 second