Winamp Logo
Inna strona świata Cover

Inna strona świata

English, Cultural, 3 seasons, 19 episodes, 12 hours, 1 minute
About
Podcast „Inna strona świata dotyczy świata realnego: geograficznego i mentalnego. Chcę przybliżyć państwu osoby reprezentujące nieoczywiste grupy, nie tylko etniczne czy narodowościowe, lecz również reprezentujące inne religie, światopoglądy, tożsamości seksualne, ale też nietypowe zawody. Mam nadzieję, że ta inna strona świata was zaciekawi.Anda Rottenberg
Episode Artwork

Grażyna Kulczyk o swoich przygodach ze sztuką

„Inna strona świata” to podcast poświęcony osobom wyróżniającym się aktywnością zawodową, reprezentującym złożoną genealogię, nietypową tożsamość narodową i płciową. W najbliższym wydaniu Grażyna Kulczyk, przedsiębiorczyni, kolekcjonerka sztuki, właścicielka muzeum w szwajcarskim Suschu, opowiada o swoich przygodach ze sztuką i nie tylko.
5/24/202440 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Viola Wojnowski o powrocie do Polski

„Inna strona świata” to podcast poświęcony osobom wyróżniającym się aktywnością zawodową, reprezentującym złożoną genealogię, nietypową tożsamość narodową i płciową. W najbliższym wydaniu Viola Wojnowski opowiada o tym, jak wyjechała z małego miasteczka na Dolnym Śląsku do Berlina, jak się tam odnalazła i dlaczego wróciła do domu.
5/10/202430 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Boris Kudlička o swojej drodze zawodowej

Z Rużomberku przez Bratysławę, holenderskie Groningen i Warszawę do oper w całej Europie, Stanach Zjednoczonych i Japonii – to dopiero połowa drogi twórczej scenografa, projektanta wnętrz, architekta Borisa Kudlički. Opowiada o niej w pierwszym odcinku trzeciego sezonu podcastu „Inna strona świata”.
4/26/202435 minutes, 10 seconds