Winamp Logo
halledeceğiz Cover
halledeceğiz Profile

halledeceğiz

Turkish, Education, 2 seasons, 36 episodes, 14 hours, 8 minutes
About
istediğiniz bölümden başlayabilirsiniz :)
Episode Artwork

Yapman gereken fedakarlıklar var

Hayatımızın her döneminde yapmamız gereken fedakarlıklar var peki bunları neden yapmalıyız, bize getirisi nedir?
5/12/202425 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Hayatta ne yaptığını bilen var mı?

Hiç kimse aslında yarın, sonraki ay, hayatının diğer yıllarında ne yapacağını bilmiyor. Peki bilmemeli miyiz?
4/17/202436 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Yeme atakları ile başa çıkma serüveni

Bu podcast bölümünde sizinle yeme bozukluğu sürecimde yolculuğa çıkardım. Birçok kişinin empati kuracağını düşündüğüm yeme atakları, şekeri bıraktığım süreç, terapide öğrendiklerim ve şu anda yemeklerle olan ilişkimden bahsettiğim dolu dolu bir bölüm oldu. Birçok kişiye yardımı olacağını düşünüyor ve umuyorum. Bölümde bahsettiğim belgesel: That Sugar Film Bahsettiğim kitap: Duygusal Açlık
3/3/202445 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Birbirini ileriye taşımak

Bu bölümde bir konuğum var. Hayat arkadaşımla birbirimizi ileriye taşımak için yaptığımız, açık iletişim örneği yöntemlerimizi paylaşıyoruz. Günlük konuşma rutinlerimiz, bir şirketmiş gibi yaptığımız değerlendirme toplantıları ve daha niceleri bu bölümde. Bölümde bahsettiğim videoyu izlemek istersen: https://www.instagram.com/reel/C3vYKQ8If_L/?igsh=Y24ya2ViZmoweHI3 Keyifli dinlemeler
2/25/202426 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Visionboardlar gerçek mi?

Visionboard nedir, nasıl yapılır ve gerçekten işe yarar mı? İşe yaramasını sağlayan etkenleri farklı bakış açılarından bakarak sizinle paylaşıyorum.
2/5/202421 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Ya hayallerin bir gecede gerçek olursa?

Hepimiz hayalini kurduğumuz hayata bir anda sahip olmak istiyoruz ama kendimize şunu sormuyoruz; ya hayallerimiz bir gecede gerçek olursa? O hayalleri yaşamak için gerekenlere sahip miyiz?
1/28/202420 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Sen olsan ne yapardın?

Günde kaç kez biri için "ya bu neden bunu böyle yapıyor bu hiç öyle yapılır mı?" diyoruz? Bu olay örgüsünü birkaç açıdan ele alalım mı?
1/21/202424 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Aramadığın şeyi bulmak

Hep bir şeyleri arıyoruz onu bulmaya çalışıyoruz ve aradığımız şeyi bulamadığımızda hayal kırıklığına uğruyoruz. Peki bu durumda ne yapıyoruz? Bu bölümde size durmanın önemini ve etrafına baktığınızda aramadığınız güzel şeyleri bulabileceğinizi anlattım. Buna hazır mısınız?
1/4/202418 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Aldığım en garip linç ve sağlığın kıymeti

Bu bölümde sizlere hastalandığımda yaşadığım zorlukları, aldığım linçleri ve sağlığın kıymetini anlatıyorum. Sağlık hizmeti almanın yeni nesil ve kolay yolu olan Eczacıbaşı Evital ile sizleri tanıştırıyorum. Sponsorumuzdan sizler için bir indirim kodu da var. BUYILOYIL kodu ile Evital'de ilk online psikolog görüşmeniz 300 TL indirimli. Sağlıklı ve güzel günler dileğimle. #işbirliği https://evital.com.tr/?utm_source=podcast&utm_medium=halledecegiz&utm_campaign=halledecegiz
12/28/202319 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Artık yeter dediğin noktada ne yapmalısın?

Bir saç kurutmadan buralara nasıl geldik ben de bilmiyorum
11/25/202321 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

İnsanlar neden bu kadar kaba ve not defteriniz var mı?

Bu sıralar en sıkıldığım şey insanların bilgilerini paylaşmayı ya da bir gülümseme ve teşekkürü zor görmesi. Nedenini anlamaya çalışıyorum, bana yardım edin. Ayrıca bazı hiç değişmeyen şeyleri keşfettim. Mesela 8 yıldır aynı not defteri mantığını kullanıyorum. Bunun ne kadar önemli olduğunu konuşalım.
11/1/202326 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

yetersizlik hissi

Sahip olduğumuz her şey bir süre sonra yetersiz geliyor ve daha fazlasını istiyoruz. Bu da yetmiyor birçok konuda kendimizi de yetersiz hissediyoruz. Bunlara neler sebep oluyor, daha farklı hangi pencereden bakabiliriz? Hepsi bu podcast bölümünde.
4/18/202319 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

işte bininci kez kaydettiğim podcast tanıtımı

Eğer bunu dinliyorsanız bilin ki cesaretimi toplayıp podcast yapmaya başlamışımdır
4/16/20223 minutes, 31 seconds