Winamp Logo
Futboliit Cover
Futboliit Profile

Futboliit

Estonian, Sports, 1 season, 209 episodes, 19 hours, 27 minutes
About
"Futboliit" räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Raul Ojassaar ja Joel Indermitte on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.
Episode Artwork

"Futboliit" vajutab pausinuppu

Seekordne „Futboliit“ on saate läbi aegade kõige lühem episood - ning vähemalt mõneks ajaks ka viimane. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte selgitavad, miks ja mispärast! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/31/20238 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Uue hooaja esimene saade: kumb Manchesteri klubi tuleb Inglismaa meistriks?

„Futboliit“ on väikeselt suvepuhkuselt tagasi ja hakkab nüüd taas regulaarselt suure jalgpalli kohta sõna võtma. Saate kuuenda hooaja esimeses osas tehakse põhjalik eelvaade Premier League’i hooajale, aga vaadatakse otsa ka FC Flora ja teiste Eesti klubide nadile eurohooajale. Miks on Eesti klubidel sel hooajal läinud Euroopas nii kehvasti ning milline osa Premium liiga tabeliseisust andis selle osas tegelikult juba eelnevalt häirekellasid? Premier League’i sektsioonis teevad mõlemad saatejuhid oma ennustuse tabeli esikaheksa osas ning ennustavad ka kolme väljalangejat. Samuti ennustatakse suurimat esilekerkijat ja põrujat nii meeskondade kui mängijate seast. Uue hooga on mõistagi käima läinud ka „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy liiga, millega saab liituda koodi k0sj3d abil. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/15/20231 hour, 26 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Romelu Lukaku tõusis ühes arvestuses A. Le Coq Arena kuningaks

Seekordne „Futboliit“ võtab peamiselt ette koondistejalgpalli: arutatakse nii Eesti U19 koondise kui A-koondise tegemisi ning EM-valiksarja ja Rahvuste liigat üldiselt, samuti Eesti klubide eurosarjaloosi. Eesti nurgakeses (0:45) teeb saatejuht Joel Indermitte ülevaate enda poolt juhendatava Eesti U19 koondise Balti turniirist Soomes, samuti vaadatakse ühiselt otsa Eesti klubide värskele eurosarjaloosile, mis tõi nii mõnelegi klubile päris keerulise vastase. A-koondise rubriigis arutatakse läbi nii Eesti laupäevane kohtumine Aserbaidžaaniga kui eilne mäng Belgiaga. Mis jäi meile nendest kohtumistest näppude vahele ja millised järeldused tuleks teha? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/21/202346 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Kas Jack Grealish jõuab pöörase pidutsemise järel ka koondise juurde? Thomas Häberli mõttekohad

Seekordne „Futboliit“ võtab ette kaks suuremat teemat: laupäeval toimunud Meistrite liiga finaali ja eelseisvad Eesti koondise kohtumised. Eesti nurgakeses (0:45) vaadatakse kiirelt tagasi möödunud Premium liiga kohtumistele ning Konstantin Vassiljevi ja Henri Järvelaiu iluväravatele. Samuti tutvustab Joel Indermitte Eesti U19 koondise nädalaplaani, mis sisaldab Soomes peetavat omavanuste Balti turniiri. Meistrite liiga finaalist (7:15) räägitakse nii platsipealses kui platsivälises võtmes – kuidas suutis Inter teha nii hea esituse ja kas saab öelda, et City pääses võiduga? Muidugi puudutatakse ka Jack Grealishi meeletut pidutsemist ja räägitakse põgusalt ka Konverentsiliiga finaalist West Hami ja Fiorentina vahel. Saate lõpp kuulub Eesti koondise eelseisvatele kohtumistele (19:56): räägitakse nii ootustest laupäevase Aserbaidžaani võõrsilmängu eel kui arutatakse ka Eesti võimaliku algkoosseisu osas, kus Thomas Häberlil on päris mitmel positsioonil omajagu mõtteainet. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/14/202332 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Kas Haalandi saab tõesti hooaja sümboolsest koosseisust välja jätta?

Seekordne „Futboliit“ on lisaks helile olemas ka pildis! Suures osas võtab saade kokku lõppenud Premier League’i hooaja – saatejuhid panevad mõlemad kokku oma sümboolse koosseisu ning jagavad välja kaheksa eriauhinda. Lisaks sellele on aga jututeemasid veel palju! Eesti jalgpalli teemadest räägitakse nii FC Flora kaotatud karikafinaalist Narva Transile, Paide Linnameeskonna peatreenerivahetusest kui saatejuhi Joel Indermitte enda ambitsioonidest treenerikarjääris. Enne Inglismaa teemade juurde minekut tuleb juttu veel Lionel Messi suurest valikust, Karim Benzema Real Madridist lahkumisest kui Zlatan Ibrahimovići lõpetamisest. Premier League’i rubriigis pannakse esmalt kokku hooaja sümboolsed koosseisud ning jagatakse välja eriauhinnad, enne kui õnnitletakse „Futboliidi“ Fantasy liiga võitjaks tulnud profikorvpallur Martin Paasojat. Saate lõpus vaadatakse aga ette veel viimasele kohtumisele, mis meid sel klubihooajal veel ees ootab – laupäeva õhtul selgub Istanbulis Meistrite liiga võitja. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee! Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!
6/7/20231 hour, 34 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Kas Ballon d’Or saab üllatuskandidaadi?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub taaskord kolmele suuremale teemale: Eesti jalgpallile, Meistrite liiga poolfinaalide avalahingutele ja Premier League’i värskematele arengutele. Eesti nurgakeses räägitakse möödunud nädalavahetuse olulisematest kohtumistest Premium liigas ja uue nädalavahetuse potentsiaalsetest üllatustest (0:40). Meistrite liiga sektsioonis räägitakse põhjalikult äsja lõppenud poolfinaalidest. Kuidas suutis Manchester City kodus Real Madridi nii põhjalikult üle mängida ja kas Milano Interil üldse jääb finaalis võimalust? City vägagi võimalik suur saavutus avab aga tänavuse Ballon d’Ori hääletusel mitu võimalikku üllatusvalikut. Saate lõpuosas peatutakse Premier League’i teemadel – seal sai tiitlivõitja küll sisuliselt selgeks, ent esineliku osas pole veel mitte midagi otsustatud, mis tähendab, et hooaja viimaste voorude kohtumistel on meeletult suur kaal. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/18/20231 hour, 4 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Real Madridi ja Manchester City viigilahingu analüüs

Selle nädala „Futboliit“ keskendub kolmele suuremale teemale: Eesti jalgpallile, Meistrite liiga poolfinaalide avalahingutele ja Premier League’i värskematele arengutele. Eesti nurgakeses räägitakse esmalt Harju JK Laagri vägevast võidust FCI Levadia üle ning ka teistest Premium liiga mängudest, samuti puudutatakse FC Flora eilset karika poolfinaalis saadud võitu Tartu Tammeka üle, mis sisaldas ka üht vastuolulist kohtunike otsust (0:40). Meistrite liiga sektsioonis räägitakse põhjalikult lahti Real Madridi ja Manchester City viigiga lõppenud avalahing, tuuakse välja peamised duellid ja nende võitjad ning vaadatakse ette uue nädala avalahingule. Mida üllatavat avamäng pakkus ning keda ennustavad saatejuhid finalistiks? Pisut lühemalt ja põgusamalt peatutakse ka AC Milani ja Milano Interi avamängul, mis lõppes Interi võiduga (18:37). Saate lõpuosas peatutakse Premier League’i teemadel – peamiselt on juttu Manchester Unitedi viimastest võbelustest, mis võivad neile maksma minna Meistrite liiga koha. Samuti vaadatakse otsa tabeli lõpuosale, kus esmaspäeval nii mõndagi selgemaks sai (37:06). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/11/202351 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Karol Metsa muljed otse Saksamaa esiliiga komeedi pardalt

„Futboliit“ pakub sel nädalal oma kuulajatele ka lisaepisoodi: nimelt võeti ühendust Saksamaa esiliigas St Pauli meeskonnas mängiva Eesti koondislase Karol Metsaga, kellega vesteldi põhjalikult tema laenuleminekust, esimestest emotsioonidest, meeskonna verinoorest peatreenerist ja kümnemängulisest võiduseeriast, mis St Pauli tabeli lõpust Bundesliga veerele kergitas. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/5/202329 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Chelsea meeskonna analüüs: keda võtta, keda jätta?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub Eesti Premium liiga kõrval põhjalikumalt kriisis Chelsea tegemistele ning vaatab ette Meistrite liiga poolfinaalidele. Paide Linnameeskond sai suurtes mängudes jälle kaks kaotust ning vaatab otsa väga nukrale tabeliseisule, samal ajal kui mitmed tavapärased teise poole meeskonnad tõeliselt kõrget lendu teevad. Millest jääb puudu aga Harju JK Laagri meeskonnal, kes on teistest maha jäänud? (0:57) Premier League’i rubriigis (18:10) analüüsitakse viimase nädala kohtumisi ning räägitakse järjekordsest peatreenerivahetusest, mis tõi Inglismaa kõrgliigasse tagasi Big Sami ehk Sam Allardyce’i. Seejärel peatutakse aga pikemalt Chelsea meeskonnal (28:34) ning arutatakse, millised mängijad peaks klubi oma ülepaisutatud esindusmeeskonda jätma ja millised sealt minna laskma. Saate lõpuosa kuulub aga uue nädala Meistrite liiga poolfinaalide eelvaadetele. Kui tõenäoline on Real Madridi edenemine järjekordsesse finaali ning kas Manchester City peaks olema nii suur soosik, kui OlyBeti koefitsientide järgi võiks arvata? Kellele võiks mängude eel eelise anda aga Milano derbis? (52:03) Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/5/20231 hour, 5 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Pöörane nädal nii Eestis kui Inglismaal. Hoiatus Kaja Kallasele!

Selle nädala „Futboliit“ peatub seekord põhjalikult nii Eesti Premium liiga kui Inglismaa Premier League’i viimase nädala pöördelistel sündmustel. Millised järeldused teha Levadia magusast võidust Flora üle ning Nõmme Kalju veidrast käitumisest sotsiaalmeedias, millele järgnes peatreener Kaido Koppeli vallandamine? Miks tuleb Kaja Kallasel naljaga pooleks vaadata, et Nikita Andrejev mõnesse riigiametisse tööle ei satuks ja millise Premium liiga meeskonna jaoks on eelseisev nädal kõige määravam? (0:35) Inglismaa osas räägitakse kõige põhjalikumalt tiitliheitluse pööretest – Arsenali järjekordsetest lagunemistest ja Manchester City võimsusest. Samuti puudutatakse Tottenham Hotspuri ja Manchester Unitedi muresid ja rõõme ning vaadatakse, milline on olukord tabeli lõpuosas (19:12). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/28/202352 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

5MIINUST tehtud segane teadustus, Bayerni suurim kaotaja ja Arsenali psühholoogiline lagunemine

Selle nädala „Futboliit“ peatub, nagu ikka, kolmel peamisel teemal: Eesti Premium liigal, Meistrite liigal ja Inglismaa Premier League’il. Eesti nurgakeses räägitakse põhjalikult selle nädala juba peetud tippmängudest (Paide-Levadia ja Kalju-Flora) ning arutatakse Kalju-Flora mängu ajal ja järel kerkinud jututeemasid – 5MIINUST poolt tehtud vastuolulist teadustust, segast mängu lõpuvilet ja muud. Samuti vaadatakse üle teiste mängude tulemused ning tuuakse välja üllatav fakt Tallinna Kalevi kohta (0:40). Meistrite liiga sektsioonis on mõistagi luubi all selle nädala veerandfinaalide korduslahingud. Kas Chelsea esitust Reali vastu tuleks kiita või laita ning mis saab Frank Lampardi treenerikarjäärist edasi? Millest jäi tohutult säravat hooaega tegeval Napolil koduse rivaali AC Milani vastu lõpuks puudu ning kes oli Manchester City ja Müncheni Bayerni duelli suurim kaotaja? Kui suur on šanss, et Meistrite liiga võitja ei tule sel hooajal Real Madridi ja Manchester City poolfinaalist? (18:32) Premier League’i rubriigis analüüsitakse muuhulgas Arsenali järjekordset eduseisu käest andmist, Aston Villa imelist tõusu ning nii nende kui Brightoni šansse jõuda esinelikusse ehk Meistrite liiga kohale, samuti vaadatakse ette uue nädalavahetuse FA karikavõistluste poolfinaalidele (46:40). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/20/20231 hour, 3 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Kas rutakad otsused viivad Bayerni kollapsi äärele? Fenomenaalne „tööpäev“ Tabasalus

Selle nädala „Futboliit“ peatub Eesti Premium liigal ja karikavõistluste veerandfinaalidel, samuti Meistrite liiga veerandfinaalide avakohtumistel ja Premier League’i värskematel arengutel. FC Flora pidas möödunud nädala jooksul Kuressaares Kuressaare vastu kaks väga eriilmelist mängu. Kuidas läks karikamatšis nii, et võit tuli üle noatera alles penaltiseerias? Mida arvata viimase nädalavahetuse Premium liiga tulemustest ja teistest karikavõistluste veerandfinaalidest? (2:02) Meistrite liiga rubriigis (19:02) analüüsitakse pikemalt või põgusamalt kõiki nelja selle nädala kohtumist. Mida tegi Manchester City nii hästi, et suutis kodus Müncheni Bayernist totaalselt üle sõita? Kas Bayern on hooaja lõpus tükkideks lagunemas? Kas Chelseal on kodus Real Madridi vastu veel üldse šanssi ja mis räägib kordusmängus suure soosiku Napoli vastu? Premier League’i osas (41:45) läheb peatähelepanu Liverpooli ja Arsenali peadpööritavale kohtumisele, mis tõi tiitlimängu uue pöörde. Kas Manchester City on nüüd tõusnud soosikuks number üks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/13/20231 hour, 3 minutes, 1 second
Episode Artwork

Mida oleks Eesti koondis saanud teha paremini? EM-ile pääsemise tõenäosus 6,8%

Seekordne „Futboliit“ räägib põhjalikult nii Eesti koondise valikmängust Austriaga kui ka EM-valiksarja algusest ülejäänud Euroopas. Millised järeldused teha Austria-Eesti mängust: mida oleksime pidanud ise paremini tegema, et eduseisu ja viigiseisu kaitsta? Kuidas mängis Eestile mäkra kohtunik ja kas näidatud mängupildiga tuleks rahule jääda või hoopis õnne tänada? (00:45) Ülejäänud Euroopas peeti samal ajal samuti ports valikmänge – millised suured meeskonnad näitasid end heast, millised halvast küljest? Kes oleksid hetkeseisuga Eesti koondise vastased järgmisel kevadel toimuvates play-off mängudes ning kui suur on Eesti võimalus esmalt sinna pääseda ning sealt veel edasi EM-finaalturniirile jõuda? (20:30) Saate viimases osas vaadatakse ette uue nädalavahetuse voorule Premier League’is ja Eesti Premium liigas. Inglismaal algab nädalavahetus kohe väga suure kohtumisega Manchester City ja Liverpooli vahel! (49:05) Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/29/20231 hour, 3 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Koondise esitus Ungaris andis lootust. Mida Bayern ometi korraldab?

Seekordne „Futboliit“ räägib peamiselt Eesti jalgpallist, kuid sekka ka Meistrite liigast. Saate esimeses osas räägitakse põhjalikult Eesti Premium liiga hooaja algusest – üllatustulemusi on esimese kolme vooru jooksul juhtunud tavatult palju. Mida nendest järeldada ja kes on olnud seni suurimad üllatajad? Koondisejalgpalli sektsioonis (9:30) räägitakse esmalt saatejuht Joel Indermitte juhendatava U19 koondise tegemistest, kuid minnakse siis sujuvalt üle Eesti A-koondise mängudele Ungari ja Austriaga. Mida järeldada eilsest 0:1 kaotusmängust Budapestis, milline võiks välja näha algkoosseis esmaspäeval Linzis toimuvas EM-valikmängus ning miks sobiks Eestile Austria vastu tegelikult ka kaotus? Saate viimases osas heidetakse pilk Meistrite liiga veerandfinaalide loosile (28:30) ning pannakse paika värske Meistrite liiga power rankingsi edetabel. Põhjalikult räägitakse ka Müncheni Bayernis toimuvast – äsja saabusid klubist teated, et peatreener Julian Nagelsmannile on kinga antud, et teha ruumi Thomas Tuchelile. Miks otsustas Bayern sellisel hetkel lootsi vahetada ning mida see endaga kaasa võib tuua? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/24/202349 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Tegelik põhjus, miks Premium liiga mängud edasi lükati

Seekordne „Futboliit“ räägib taas nii Eesti jalgpalist, Meistrite liigast kui ka Inglismaa vutist. Saate esimeses osas räägitakse põhjalikult Eesti Premium liiga hooaja algusest ja selle lume, jää ja tuule poolt põhjustatud edasilükkamistest. Miks algab Eestis hooaeg nii vara ning millised oleksid variandid hooajaga hiljem pihta hakata? Naljaga pooleks avaldatakse ka põhjus, miks paljud Premium liiga mängud tegelikult edasi lükati… Meistrite liigas vaadatakse üle eelmise nädala kaheksandikfinaalid ja vaadatakse ette selle nädala kohtumistele – muuhulgas räägitakse Pariisi Saint-Germaini järjekordsest väljalangemisest ning arutatakse seda, kas Liverpoolil on võimalik Real Madridi vastu kolmeväravalisest kaotusseisust tagasi tulla. Premier League’i rubriigis arutatakse põgusalt selle üle, kui palju võis katastroofiline 0:7 kaotus Liverpoolile tähendada Manchester Unitedi jaoks ning ennustatakse, kes võiks hetkeseisuga olla Arsenali ja kahe Manchesteri klubi järel soosik neljandale kohale. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/13/202351 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Manchester Unitedi imeline nädal, Paide vastuoluline superkarikavõit

Seekordne „Futboliit“ räägib nii Eesti jalgpalist, Meistrite liigast kui ka Inglismaa vutist. Saate esimeses osas vaadatakse tagasi eile toimunud Eesti superkarikafinaalile, kus Paide Linnameeskond FC Flora vastu 0:2 kaotusseisust välja tuli ja 3:2 võidu noppis (0:40). Samuti vaadatakse ette algavale Premium liiga hooajale (10:33) ning olukorrale Eesti kunstmuruväljakutel (26:18). Meistrite liiga sektsioonis (32:40) arutatakse eelmise nädala kohtumisi ning pannakse kokku värske power rankings’i edetabel. Inglismaa osas (50:30) vaadatakse aga tagasi möödunud nädalavahetusele, asetades erilise rõhu Manchester Unitedi imelistele päevadele – vaid nelja päeva jooksul saadi eurosarjas jagu FC Barcelonast ning võideti klubi esimene karikas kuue aasta jooksul. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/27/20231 hour, 6 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Suur küsimus Chelseale: kas peatreeneriks on õige mees?

Seekordne „Futboliit“ peatub pikemalt Meistrite liigal ja Inglismaa Premier League’il. Põhjalikumalt või vähem põhjalikumalt hekseldatakse läbi kõik neli sel nädalal peetud Meistrite liiga lahingut ning vaadatakse juba ette ka uue nädala kohtumistele (3:00). Premier League’i rubriigis arutatakse nädalavahetusel VARi eksimustega seonduvaid teemasid ning lahatakse Arsenali kaotust Manchester Cityle, mis langetas Mikel Arteta meeskonna tabeli esikohalt (33:15). Samuti vaadatakse tagasi FC Barcelona ja Manchester Unitedi vahelisele Euroopa liiga lahingule ning visatakse pilk peale ka Premier League’i Fantasy mängus toimunule. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.
2/17/202353 minutes, 1 second
Episode Artwork

Manchester Unitedilt röövis punkte Eestiga seotud treener

Seekordne „Futboliit“ koosneb laias laastus kolmest osast. Eesti nurgakeses arutatakse nii FC Flora kui FCI Levadia hooajaeelseid mänge ja ettevalmistust, samuti visatakse kiirpilk peale peamiselt Florat puudutavatele üleminekutele. Premier League’i sektsioonis (10:28) arutatakse läbi viimase nädala olulisemad mängud, sealhulgas liiga liidrite Arsenali ja Manchester City libastumised ning Manchester Unitedi kolmapäevane viik Leedsiga, mille üheks arhitektiks oli tugevalt Eesti jalgpalliga seotud treener. Mõistagi ei jää puudutamata ka Manchester City kohal olevad mustad pilved, mis on seotud süüdistustega finantspettustes. Saate viimases osas (39:04) vaadatakse otsa uue nädala keskel toimuvatele Meistrite liiga esimestele kaheksandikfinaalmängudele ning tehakse ennustused kõigi kaheksa veerandfinalisti osas. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/10/202354 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Inglismaa hooajaeelse ennustuse vahekokkuvõte. FC Flora MM-finaali staadionil

Seekordne „Futboliit“ on suures osas pühendatud Inglismaa Premier League’ile, kus on mängitud sisuliselt pool hooaega. Millises seisus on saatejuhtide poolt hooaja eel tehtud ennustused – milliste prognooside pärast tuleks häbi tunda, mille osas võib aga rinna kummi ajada? (10:40) Lisaks räägitakse FC Flora hooaja esimesest tiitlivõidust – nädalavahetusel alistati EJLi sisehallis Läti meister Valmiera ning saadi enda kätte Liivimaa karikas, enne seda käidi nädala sees aga Šveitsis, kus mängiti kahel päeval järjest sealsete tippudega (1:06) Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/31/202350 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Premier League’i pöörane finantsmuskel toob superliiga taas päevakorda

Seekordne „Futboliit“ keskendub peamiselt Inglismaa Premier League’ile: põhjalikult võetakse luubi alla kõikide tippklubide viimase kümmekonna päeva mängud ja üldine tabeliseis. Lisaks puudutatakse saates veel seda, kui palju on Premier League’i klubid jaanuarikuises üleminekuaknas võrreldes teiste Euroopa tippliigadega kulutanud (spoiler: VÄGA palju!) ning mida see endaga kaasa toob. Kiirelt puudutatakse ka Juventust tabanud skandaali, mis röövis Torino meeskonnalt tabelis 15 punkti. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/23/20231 hour, 51 seconds
Episode Artwork

Mida rääkis pildiskandaal meie jalgpalli ja ühiskonna kohta?

Uue aasta esimeses „Futboliidi“ saates on peateemana luubi all Eesti peamiselt vene taustaga jalgpallurite õhtusöök Valeri Karpiniga – õieti selle järelkajad, mis on esialgu suhteliselt tühiseks jääda võinud olukorra puhunud hiigelsuureks. Mida rääkisid erinevate inimeste reaktsioonid meie ühiskonna kohta ja kuidas siit edasi minna? Miks on vene taustaga inimestel niivõrd keeruline öelda need paar lauset, mida eestlased ootavad? Saate jooksul võetakse luubi alla ka Eesti pooleldi eksperimentaalse koondise kaks treeningmängu Islandi ja Soomega. Saate lõpukolmandik kuulub Premier League’i juttudele – muuhulgas vaadatakse ette ka nädalavahetusel toimuvale kahele suurele kohtumisele, laupäevasele Manchesteri derbile ja pühapäevasele Põhja-Londoni derbile. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/13/202353 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Kas Messi ja Ronaldo võrdlus sai lõpliku vastuse? Vutiajaloo olulisim tõrje, MMi sümboolne koosseis

Aasta viimane „Futboliit“ võtab kokku MM-finaalturniiri lõpplahenduse – suurejoonelise finaali, mis muutus vaid mõne hetkega ühest igavamast finaalist ilmselt läbi aegade uhkeimaks MM-finaaliks. Milline tunne oli Joel Indermittel MM-finaali kommenteerida ning millisel hetkel avastas ta end mängu ajal põlvili, peaaegu laua alt? Kas prantslased olid tõesti viiruse küüsis või miks nad muidu suure osa normaalajast täiesti mängust väljas olid? Mida arvata Kylian Mbappé kübaratrikist ning kas seni Ronaldo-usku olnud saatejuhid suudavad tunnistada, et Lionel Messi kinnistas ennast selle finaalturniiriga kõigi aegade parimana? Lisaks panevad mõlemad saatejuhid kokku oma MMi sümboolse koosseisu. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/202353 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Neli mängu jäänud! Millised on võimalused Horvaatia-Maroko üllatusfinaaliks?

„Futboliit“ on eetris enne MM-finaalturniiri nelja viimast mängu – kaht poolfinaali, kolmanda koha mängu ja pühapäevast finaali. Millised järeldused saame teha kaheksandik- ja veerandfinaalidest? Kes läksid kõige rohkem alt, kes aga üllatasid positiivselt? Miks ei olnud Maroko võit Hispaania üle üllatus, aga võit Portugali üle oli? Mis saab Luis Enriquest ja kas Gareth Southgate peaks Inglismaa koondise eesotsas jätkama või mitte? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/202358 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

MMi vahekokkuvõte. Euroopa krahh ja ERRi stuudio kasutamata võimalus

„Futboliit“ võtab kokku MMi alagrupiturniiri – tagasi vaadatakse huvitavamatele seikadele, põnevatele faktidele, nii positiivses kui negatiivses võtmes üllatajatele ning kõikidele alagruppidele, meenutades ka saatejuhtide turniirieelseid ennustusi (15:00). Otse loomulikult vaadatakse otsa ka kaheksandikfinaalidele (54:50) ning pannakse kokku uuendatud power rankings’i edetabel. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 5 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Suur MM-finaalturniiri eelvaade. Kuidas täita oma ennustussedel?

„Futboliit“ on nüüd täielikult MMil lainel – tänases saates vaadatakse pühapäeval Kataris algavale suurturniirile põhjalikult otsa, räägitakse igast alagrupist ning tehakse lõpuks ka oma ennustused. Eesti nurgakeses (0:46) heidetakse kiirpilk tagasi ka Eesti koondise eilsele Balti turniiri mängule Lätiga, kuid siis on jutud juba MMi päralt (3:22). Kui tunned huvi kindla alagrupi vastu, leiad siit ajatempli, mille abil huvipakkuva osani jõuda! A-grupp – 15:40 B-grupp – 21:40 C-grupp – 28:53 D-grupp – 35:57 E-grupp – 43:35 F-grupp – 50:37 G-grupp – 1:01:13 H-grupp – 1:07:45 Alagruppide analüüsimise järel vaadatakse ka seda, milline võiks seejärel välja näha playoff-puu (1:17:40) ning pannakse paika ka viimane MMi eelne power rankings’i edetabel (1:22:58). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 28 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Kas Cristiano Ronaldo on kaotanud viimsegi aru või on see kaval salaplaan?

Selle nädala esimene „Futboliit“ keskendub möödunule – kokku võetakse lõppenud hooaeg Eesti Premium liigas ning sügisene MMi eelne hooaja osa suurtes liigades, fookusega Premier League’ile. Eesti nurgakeses (1:08) võetakse üksipulgi läbi kõigi kümne Premium liiga meeskonna hooajad ning jagatakse oma muljeid. Lühidalt puudutatakse ka Eesti koondise eelseissvat Balti turniiri (34:08). Premier League’i sektsioonis (39:04) analüüsitakse peamiselt Cristiano Ronaldo plahvatuslikku intervjuud, milles ta kogu Manchester Unitedi juhtkonnale, sealhulgas peatreener Erik ten Hagile vee peale lasi. Kas tegu on reaalssutaju kaotanud egomaniaki ebaratsionaalse tõmblusega või on sellistel avaldustel ka mõtestatud idee? Saate viimases osas heidetakse pilk ka teiste Euroopa suurliigade hetkeseisudele (1:01:14). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 8 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga power rankings: üks meeskond tõusis 11 kohta!

Selle nädala „Futboliit“ keskendub peamiselt Meistrite liigale, kus on värskelt läbi saanud tavapärasest tempokamalt kulgenud alagrupiturniir. Kes olid alagrupiturniiri suurimad võitjad ja kaotajad? Suur värskendus tehakse viimati enne mängude algust kokku pandud Meistrite liiga power rankings’i edetabelile, kus on võrreldes septembri algusega toimunud mõned päris suured muudatused. Lühemalt puudutatakse ka suurt pronksiheitlust Eesti Premium liigas ning Inglismaa Premier League’i värskemaid teemasid. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/202359 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Surmagrupp oli surmavalt igav? Barcelona ja Juventuse superliiga-jutud aina naeruväärsemad

Selle nädala „Futboliit“ keskendub peamiselt Meistrite liigale ja Premier League’ile. Saate esimeses pooles arutatakse põgusalt ka Eesti jalgpalli puudutavaid teemasid – peamiselt tulist pronksiheitlust Paide ja Kalju vahel, kus möödunud nädalavahetusel järjekordne pööre sisse tuli (0:36) Meistrite liiga sektsioonis (3:18) võetakse üksipulgi lahti kõik alagrupid ja nende hetkeseis ning vaadatakse tagasi alagrupiturniiri viienda vooru tulemustele. Premier League’i puhul (38:54) arutatakse muuhulgas läbi Liverpooli kaotus Nottingham Forestile ning Chelsea ja Manchester Unitedi dramaatiline viigimäng. Saate lõpposas heidetakse pilk ka „Futboliidi“ Fantasy liigale (56:00). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 14 seconds
Episode Artwork

Kas piinlikust primadonnast Cristiano Ronaldo suured klubimängud ongi mängitud?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub nii Eesti kui Inglismaa jalgpallile. Saate esimeses pooles arutatakse Eesti jalgpalli puudutavaid teemasid. Miks katkes FC Flora pikk võiduseeria Nõmme Kalju käes ning millal said florakad teada, et Kalju on salaja peatreenerit vahetanud? Mida järeldada sellest, et seesama Kalju sai vaid paar päeva hiljem karikasarjas šokk-kaotuse Esiliiga B klubilt Tabasalu? (2:01) Premier League’i sektsioonis võeti luubi alla viimased mängud Inglismaa kõrgliigas – miks ei ole Chelsea olukord nii hea kui tulemuste järgi võiks arvata? Millised järeldused teha Liverpooli kahest 1:0 võidust Manchester City ja West Hami üle? (12:23). Pikemalt arutatakse ka Manchester Unitedi ja Tottenhami kohtumise järeldusi ning võetakse alla Cristiano Ronaldo personaalküsimus – portugallasest legend paistis silma eriti piinliku primadonnatsemisega. (38:43). Saate lõpuosas arutatakse nii Fantasy teemasid kui Karim Benzema võitu Ballon d’Oril (55:41), samuti Jaan Martinsoni veidrat jalgpallihallide ehituse vastast arvamusavaldust (1:03:45). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 6 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Protsendipunkti täpsusega – millised on Eesti võimalused jõuda EM-finaalturniirile?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub sisuliselt pooleks nii Eesti kui välismaa jalgpallile. Saate esimeses pooles arutatakse Eesti jalgpalli puudutavaid teemasid – luubi alla võetakse nii FC Flora nüüd kindlaks saanud meistritiitel (0:54), Eesti liigasse uuest hooajast jõudev VAR (5:47) kui ka uue EM-valiksarja alagruppide loosi tulemused (19:30). Muuhulgas sai komakoha täpsusega selgeks, kui suured on Eesti koondise võimalused jõuda EM-finaalturniirile ning saate ajal simuleeritakse selle alusel Eesti käekäiku – kuula üle, kuidas Eesti koondisel läheb! Saate teine pool kuulub välismaa jalgpallile – suures teemaplokis vaadatakse üle Meistrite liiga värsked arengud (34:22), Premier League’ile kuulub saate lõpp (51:40). Milline võistkond on hetkel Meistrite liigas kõige heas mõttes hirmsamat hoogu näitamas ning milline nende liigakaaslane on maha kolistanud igasugused latid? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/202359 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Kas Haaland ründab tõesti Messi tippmarki? Floral kirbul Premium liiga rekordid

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti Premier League’i nädalavahetuse mängudele, kuid juttu tuleb ka Eesti Premium liigast ja Meistrite liiga eelseisvatest mängudest. Milliseid rekordeid ründab jätkuvalt väga uhket hooaega tegev FC Flora ning mida arvata Nõmme Kalju ja FCI Levadia dramaatilisest kohtumisest? (0:45) Premier League’i rubriigis (8:05) arutatakse peamiselt Manchesteri derbi sündmusi, aga võetakse jutuks ka teised aktuaalsed sündmused ja mängud. Samuti tehakse ülevaade „Futboliidi“ Fantasy liiga hetkeseisudest (31:42). Saate lõpuosa kuulub Meistrite liiga alagrupiturniiri algavale kolmandale voorule – millised mängud on kõige olulisemad ja mis neist sõltub? (36:12) Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/202346 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Eesti võib EMi playoff’iks valmistuda. MM-finaalturniiri power rankings

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti äsja lõppenud koondiseaknale – lisaks Eesti A-koondise tegemistele räägitakse ka U18 ja U19 koondisest, lõppenud Rahvuste liiga alagrupiturniirist ja värskendatakse MM-finaalturniiri power rankings’i edetabelit. Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti äsja lõppenud koondiseaknale – lisaks Eesti A-koondise tegemistele räägitakse ka U18 ja U19 koondisest, lõppenud Rahvuste liiga alagrupiturniirist ja värskendatakse MM-finaalturniiri power rankings’i edetabelit. Kuidas läks saatejuht Indermitte esimene mänge sisaldanud laager U18 koondise peatreenerina ning mis ometi toimus selsamal turniiril Prantsusmaa ja Poola vahelises kohtumises, kus mäng nelja punase kaardi järel katkestati? (5:43) Kuidas suutis Eesti U19 koondis Itaalia eakaaslastest üle olla ning valiksarjas eliitringi murda? (15:08) Milliste mõtetega võtta kokku Eesti A-koondise teekond Rahvuste liiga mudatasandil ning mille üle saab nuriseda 4:0 võidumängus San Marino üle? (19:05) Lisaks värskendatakse esimest korda juunis kokku pandud MM 2022 power rankings’i edetabelit. (36:40) Saate lõpuosas vaadatakse üle uus voor Premier League’is ja seis „Futboliidi“ Fantasy liigas (1:05:00). OlyBeti kuulajamängu küsimus puudutab seekord pühapäevast Manchesteri derbit – seda saab kuulata alates 1:07:40. Postita oma pakkumine OlyBeti Facebooki lehele viimase „Futboliidi“ saate postituse alla ning kõigile õigesti vastanutele, kes samale mängule OlyBetis vähemalt viie euro suuruse matšieelse või live-üksikpanuse teevad, annab OlyBet omalt poolt 2x10€ tasuta panuse. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 10 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Põnevaid ideid jalgpalli tähtede mänguks. Kas Meistrite liiga on võlu kaotanud?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti äsja alagrupiturniiri teise vooru lõpetanud Meistrite liigale, kuid rääkimata ei jää ka jutud Eesti Premium liigast, Inglismaa Premier League’ist ja eesootavast koondiseaknast. Mis on Premium liigas hooaja lõpusirgel põhilised küsimused ning mida arvata FCI Levadia peatreenerivahetusest? (0:35) Kas Meistrite liiga alagrupiturniir on oma võlu kaotanud ning mida arvata teise vooru kohtumistest? (7:19) Mis ootab meid ees Premier League’i uues voorus (26:52) ning mida arvata Chelsea omaniku Todd Boehly ideest korraldada Inglismaa jalgpallis tähtede mäng – kas see idee on täiesti jabur või annaks seda kuidagi põnevaks ja ägedaks muuta? (29:00) Üle vaadatakse ka viimased arengud Premier League’i Fantasy-liigas (40:23) ning vaadatakse otsa ka peatselt algavale koondiseaknale – seda nii Eesti U18 koondise, Eesti A-koondise (48:48) kui ka Rahvuste liiga A-liiga seisukohast (59:20). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/2/20231 hour, 4 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Kas Chelsea peatreeneri viisid tõesti ametist Ronaldo ja WhatsApp?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti juba uue nädala alguses algavale Meistrite liiga alagrupiturniirile – nagu tavaks, reastatakse selle puhul kümme soosikut selle järgi, millise võistkonna võit on hetkeseisuga kõige tõenäolisem. Lisaks vaadatakse üle ka värskemad sündmused Eesti Premium liigas, kus FC Flora võiduga FCI Levadia üle oma esikohta veelgi kindlustas (2:13). Meistrite liiga juttude juurde jõutakse alates 5:32, eraldi saateosa pühendatakse ka Chelseale, kes äsja Thomas Tucheli ametist vabastas ja ta senise Brightoni peatreeneri Graham Potteriga asendas (27:11). Mis viis Tucheli mõneti ootamatu vallandamiseni ja millise treeneriga on Potteri näol tegemist? Kuidas mõjutab Inglismaa jalgpalli kuninganna Elizabeth II surm? (41:15) Mainimata ei jää ka Premier League'i suurmäng Manchester Unitedi ja Arsenali vahel ja Läti ja Leedu klubide tegemised Konverentsiliigas. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
9/9/202251 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Suur Meistrite liiga eelvaade: kes on kümme peamist soosikut?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti juba uue nädala alguses algavale Meistrite liiga alagrupiturniirile – nagu tavaks, reastatakse selle puhul kümme soosikut selle järgi, millise võistkonna võit on hetkeseisuga kõige tõenäolisem. Enne seda vaadatakse mõistagi üle värsked arengud Premium liiga suurest mängunädalast (1:30) ning peamised jututeemad ka Inglismaa Premier League’ist (9:15). Meistrite liiga juttude juurde jõutakse alates 25:45. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
9/1/202255 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Kas Manchester United on Liverpoolist paremas seisus? Läti ja Leedu klubid tegid Florat järele

Selle nädala „Futboliit“ räägib peamiselt traditsioonilisest teemadekolmikust: Premium liiga, Premier League ja eurosarjad. Kuidas juhtus nii, et saatejuht Ojassaar lõi A. Le Coq Arenal värava ja võitis mängu? (0.55) Kas Flora võit Pärnu Vapruse üle tuli raskelt või petlikult raskelt ning milline vägev mängumeeste nädal ootab meid koduses jalgpallis ees? (6:30) Premier League’is oli vooru keskseks mänguks mõistagi Manchester Unitedi võit Liverpooli üle, kuid palju põnevat toimus ka mujal. Kas Chelsea on langemas madalseisu ja miks jäi Manchester City ootamatult võiduta? Mis jäi United-Liverpool mängust näppude vahele Unitedi toetajatel, millised järeldused peab tegema aga Liverpool? (12:38) Mõistagi vaadatakse üle ka värsked seisud „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy-mängus (34:35) ning tuletatakse eurosarjadest rääkides meelde kolme aasta vanust meemi (39:30). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/26/202247 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Katsetatav põnev muudatus jalgpallireeglites maksis Eesti tiimile kätte

Selle nädala „Futboliit“ puudutab nii Eesti Premium liigas viimasel nädalavahetusel toimunut kui ka Inglismaa Premier League’i tuliseid ja meeletuid sündmusi. Kas Narva Transi vastu viigiga piirdunud FC Flora on nüüd ametlikult sattunud raskustesse ja kas tiitliheitlus läheb taas viimaste voorudeni välja? (0:40) Eesti noortekoondis sai omal nahal tunda põnevat uut jalgpallireeglit, mida siinsel turniiril kollaste kaartide kõrval kasutatakse – kas tahaksime sin bin’i („patupesa“!?) näha ka profijalgpallis? (7:50) Premier League’is mõistagi teemasid jagub. Miks tegi Erling Haaland mängus Bournemouthi vastu vaid kaheksa puudet ning kes suudaks peatada Arsenali? Mis on valesti kahes mängus võiduta jäänud Liverpoolis ning mida uut on öelda järjekordse piinliku kaotuse saanud Manchester Unitedi kohta? Omajagu aega pühendatakse ka Chelsea ja Tottenhami tulisele vastasseisule, mis lõppes mõlema tiimi peatreeneri jaoks punase kaardiga (15:50). Saate lõpus heidetakse pilk peale ka „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy liigale ja muljetatakse teise vooru tulemuste üle (49:50). Lisaks vaadatakse ka seda, kuidas läheb meie lähinaabrite klubidel eurosarjades (53:16). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/19/20221 hour, 1 minute, 55 seconds
Episode Artwork

Juba jälle see Manchester United - kuidas avavooru krahhist üle saada? Külas Karol Mets

Selle nädala „Futboliit“ puudutab nii Eesti Premium liigat, värskelt alustanud Inglismaa Premier League’i, eurosarju kui ka eestlasi võõrsil – täpsemalt öeldes Karol Metsa, kes Skype’i teel saatesse külla tuleb. Kas FC Flora järjekordne üheväravaline võit nõrgema vastase vastu näitab, et üleval on ohumärgid? (0:25) Kuidas on läinud Karol Metsa hooaja algus Šveitsis ning millised sihid on hetkel seatud eurosarjaks? (5:20) Üle vaadatakse ka Meistrite liiga viimase eelringi paarid ning Paide Linnameeskonna avamäng Anderlechtiga. (17:50) Millised järeldused teha Premier League’i esimesest mänguvoorust ning mida ometi teha Manchester Unitediga? Kas Manchester Cityle saab üldse keegi vastu ning kuidas suutis Liverpool avavoorus Fulhamile punkte ära anda? (26:38) Saate lõpus heidetakse pilk peale ka „Futboliidi“ Premier League’i Fantasy liigale ja muljetatakse esimese vooru tulemuste üle (53:30). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/10/20221 hour, 2 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Premier League'i hooaja ennustus. Kas Haalandi ja Manchester City abielu saab olema õnnelik?

Selle nädala „Futboliit“ on eetris esmaspäeval, kui uue Premier League’i hooaja alguseni on jäänud veel vaid mõni päev. Loomulikult on see koht, kus uue hooaja eel panna paika ennustused! Seekord panevad saatejuhid paika Premier League’i uue hooaja esikümne järjestuse ning pakuvad sellele lisaks veel mitmeid teisi „eriauhindu“. Saate alguses puudutatakse aga põgusalt ka nädalavahetusel toimunud vooru Premium liigas (0:48) ja FC Flora reisi Saaremaale, kust üle noatera kolme punktiga naasti. Premier League’i ennustatud esikümme (sulgudes ajatempel): 10. Brighton & Hove Albion (10:00) 9. Leicester City (12:50) 8. West Ham United (16:00) 7. Newcastle United (19:25) 6. Manchester United (23:35) 5. Arsenal (32:30) 4. Chelsea (38:45) 3. Tottenham Hotspur (44:55) 2. Liverpool (49:15) 1. Manchester City (57:20) Lisaks tehakse veel mitmeid ennustusi: näiteks prognoositakse kolme liigast välja langevat meeskonda (1:02:50) ning kiirelt vaadatakse üle ka nii meeskondlikud kui individuaalsed „auhinnad“ - parim väravalööja, mängija ja meeskond, kel silma peal hoida, suurim üllataja ja suurim põruja ning halvim suure raha eest tehtud üleminek (1:10:20). Saate lõpp kuulub aga eilsele naiste EMi finaalile, kus Inglismaa Wembley staadionil Saksamaa üle mesimagusa võidu noppis (1:23:00). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
8/1/20221 hour, 29 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Flora ja Levadia põrumised, Paide pidu Pärnus.`Mille eest saavad jalgpallurid klubidelt trahvi?

Selle nädala „Futboliit“ on eetris väikese suvepausi järel, kui eurosarjades on ära mängitud teise eelringi kohtumised ning Inglismaa jalgpallihooaja algus on vaid tundide kaugusel. Üksipulgi võetakse läbi kõigi kolme Eesti klubi tänavused euroteekonnad, alustades FC Flora krahhist Seinäjokis (1:54), jätkates FCI Levadia järjekordse ebaõnnestumisega Malta klubi Hiberniansi vastu (7:56) ja lõpetades Paide Linnameeskonna ülevate võitudega Thbilisi Dinamo ja Jerevani Ararat-Armenia üle (15:00). Eurosarjade puhul vaadeldakse veel Leedu meisterklubi Vilniuse Žalgirise suursaavutust (22:00) ning välisklubides mängivate eestlaste – Karol Metsa, Joonas Tamme ja Frank Liivaku – tiimide käekäiku. Saate teises pooles pannakse taas käima Futboliidi Premier League’i Fantasy liiga ja räägitakse Aston Villa ja FC Flora näitel jalgpallimeeskonna mängijatele kehtestatud trahvidest (30:00). Lõpetuseks puudutatakse ka naiste EM-finaalturniiri, mis on jõudnud finaalini (44:50). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/29/202250 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Välja võetakse kahe aasta vanused tšekid! Kas Cristiano Ronaldol on üldse kuhugi minna?

Selle nädala „Futboliit“ on eetris väikese suvepausi järel, kui värskelt on kõik kolm tänavu eurosarjas mängivat Eesti klubi ühe kohtumise ära pidanud. Mida arvata Levadia krahhist Islandil ja meeskonna peatreenerite lahkumisest (01:07)? Kuidas võtta kokku FC Flora napp 1:0 võit Seinäjoki üle (07:44) ja Paide Linnameeskonna vägev 3:2 võit Thbilisi Dinamo üle (10:00)? Lisaks avaldab Joel Indermitte, et tema mälu on endiselt terav ning ei jäta lõbusat torget tegemata Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaare suunas (14:00). Saate teises pooles vaadatakse otsa Euroopa tippjalgpallis keerlevatele üleminekutele ja peamistele üleminekukuulujuttudele (19:05). Kas Manchester United saab FC Barcelonast keskväljamehe kätte? Mis saab Robert Lewandowskist, mis aga Cristiano Ronaldost? Saate viimases osas puudutatakse ka äsja Inglismaal suurejooneliselt alanud naiste EM-finaalturniiri, mis on järjekordne peatükk naistejalgpalli nähtavamaks ja mainstream’imaks tegemise teekonnal (53:00). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/8/202259 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Miks saavad osad mängijad Eesti koondises nii vähe platsile?

Selle nädala „Futboliit“ on eetris juunikuste koondisemängude järel, kui kaks nädalat koondisepalavikku on läbi saanud, kuid Eesti klubidel seisavad hooaja kõige kõvemad katsumused peagi ees. Saate alguses arutatakse saatejuht Joel Indermitte uue töökoha üle, mis samuti koondisepausiga seondub – alates 5:52 räägitakse aga Eesti A-koondise mängudest Malta ja Albaaniaga. Miks said nii vähe mänguaega Henri Anier, Michael Lilander ja Rocco Robert Shein? Lisaks Eesti mängudele heidetakse pilk peale ka ülejäänud Rahvuste liiga kohtumistele ja hetkeseisule (26:10), Eesti nurgakeses (47:10) vaadeldakse Eesti klubide euroloosi ning vaagitakse nende edasipääsuvõimalusi. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/16/202256 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Millised Eesti koondislased vahetasid endale Messi mängusärgi? MM-finaalturniiri power rankings

Selle nädala „Futboliit“ on eetris keset juunikuist koondisteperioodi, kui paljudel riikidel, sealhulgas Eestil, on peetud kaks mängu neljast. Mida välja lugeda Eesti koondise mängudest San Marino ja Argentinaga? Millised Eesti mängijad said endale vahetatud Lionel Messi mängusärgi (16:35)? Kas Diego Maradona ei saaks tõesti tänapäeva Premium liigas hakkama (20:35)? Miks on Malta Eesti vastu homses kohtumises favoriidiks (24:55)? Millest jääb puudu Eesti jalgpallistuudiotes (35:40) ja miks ometi on meie U21 koondis MM-valiksarjas näidanud košmaarseid tulemusi (41:05)? Saate teises pooles (50:20) vaadatakse praeguste Rahvuste liiga mängude kaudu ette aasta lõpus toimuvale MM-finaalturniirile – ühiselt pannakse kokku power rankings’i edetabel (52:35), kus reastatakse praeguse seisuga kümme põhilist soosikut MM-tiitlile. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. MM 2022 power rankings: 1. Brasiilia 2. Prantsusmaa 3. Inglismaa 4. Saksamaa 5. Hispaania 6. Argentina 7. Holland 8. Belgia 9. Portugal 10. Taani Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/8/20221 hour, 27 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Pariisi politseilt pisargaasi saanud Eesti fänni õudne kogemus Meistrite liiga finaalil

Seekordne „Futboliit“ on eetris pärast Meistrite liiga finaali, kus Real Madrid Liverpooli 1:0 alistas. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on seekord külas Liverpooli fänn Jürgen Leesmann, kes käis finaali Prantsusmaal vaatamas ning koges sarnaselt kümnetele tuhandetele teistele vutisõpradele Prantsusmaa politseinike julmust. Lisaks Meistrite liigale puudutatakse nädalavahetuse kohtumisi Premium liigas – vähem kui nädala aja jooksul kukkus juba teine Eesti kõrgliiga mängija väljakul kokku. Miks nii juhtub? Põgusalt vaadatakse otsa ka Eesti koondise eelseisvatele kohtumistele. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/30/20221 hour, 8 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Liverpool on finaali eel soosikukoormast ilma jäänud. Premier League'i hooaja sümboolne koosseis

Seekordne „Futboliit“ on eetris pärast suurt jalgpallinädalavahetust: laupäeval selgus Eesti karikavõitja, pühapäeval peeti aga Premier League’is meeletuks osutunud viimane mänguvoor. Miks oli Evald Tipneri karikafinaal sedavõrd igavavõitu ning mida oodata laupäevasest Meistrite liiga finaalist – miks on Liverpool selles kohtumises oma soosikukoormast vaat et ilma jäämas? Põgusalt puudutame ka Eesti koondise võimaliku debütandi Rocco Robert Sheini esimest koondisekutset. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/25/202246 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Kas ja kellele teevad kohtunikud Eestis liiga? Penaltiseeria ei ole enam ammu loterii

Seekordne „Futboliit“ on pärast rõõmsal põhjusel peetud väikest pausi tagasi ning võtab arutluse alla viimase nädala-poolteise jooksul toimunud olulised sündmused nii Eesti kui maailma jalgpallis. Kuidas nägi FC Flora ja Kiievi Dõnamo kohtumine välja seestpoolt? Miks kaotas Flora karikasarja poolfinaalis Paidele? Kas Tartu Tammeka ja FCI Levadia treeneritel on õigus, kui nad Eesti kohtunikke kritiseerivad ning mida soovivad nad oma väljaütlemistega tegelikult saavutada? Premier League’i hooaja lõpplahenduse eel tehakse selgeks sealne olukord. Millisest võistkonnast võib pühapäeval saada kõige suurem kaotaja? Kellel on aga kõige enam võita? Puudutamata ei jää ka tiitlilahingud Itaalias, kummaline juhtum Soome karikavõistlustel ja Jürgen Kloppi harjumused penaltiseeria eel. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/18/202247 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Õnnestunud reeglimuudatus tõi „psühhopaadi“ abiga imelise mängu

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suures osas suurtele mängudele Meistrite liiga poolfinaalides, kuid oma osa saab ka Eesti jalgpall, kus möödunud nädalavahetusel Flora ja Levadia järjekordse suure kohtumise maha pidasid. Milline reeglimuudatus aitas kaasa sellele, et Manchester City ja Real Madridi kohtumine sedavõrd vaatemänguliseks kujunes? City on kordusmängu eel küll edasipääsusoosik, kuid mitmed faktorid räägivad ka selgelt hoopis Real Madridi kasuks. Mida arvata aga Liverpooli ja Villarreali kohtumisest – kas seal jäi uueks nädalaks veel mingisugust pinget üles? Lisaks tehakse ülevaade ka teiste Euroopa suurliigade hooaja lõpu seisust ja räägitakse omalaadsest aastate tagusest duellist ühe Pärnu Vapruse mehe ja Toni Kroosi vahel. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/28/202245 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Manchester United on järjekordse suure möödalasu lävel. Kas Liverpool suudab ajalugu teha?

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti Inglismaa jalgpallile ja totaalsele kriisile Manchester Unitedis. Võõrsil Liverpoolilt saadud 0 : 4 keretäis süvendas Unitedi kriisi veelgi, nüüd ollakse uue peatreeneri Erik ten Hagi väljakuulutamise lävel. Hollandlane võib olla küll hea mees sellele tööle, kuid millist viga ei tohi United tema juures korrata? Kas järjekordsed kaks vägevat võitu saanud Liverpool suudab ajalugu teha või on Manchester Cityl, Chelseal või Villarrealil selles osas midagi veel teha? Mida oodata järgmise nädala Meistrite liiga poolfinaalide avalahingutest? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/21/202255 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Mida teha Nõmme Kaljuga? FC Barcelona fännid keerasid meeskonnale käru

Viimane nädal tõi meile suuri mänge nii Eesti kui maailma jalgpallis ning tänane „Futboliit“ arutab kõik olulised kohtumised ja peamised teemad põhjalikult läbi. Mida arvata Mark Eduri intervjuust alguse saanud Nõmme Kalju järjekordsest skandaalist ja selle reaktsioonidest? Samuti vaadatakse otsa Kalju senisele hooajale, mis on sportlikus mõttes olnud väga kena ja sai jätku kolmapäevase 1:1 viigiga FCI Levadia vastu. Premier League’is sai pühapäeval näha tõeliselt kihvti kohtumist, kui Manchester City ja Liverpool omavahel hingematva etenduse pakkusid. Kas viigimäng andis meile selgust selles osas, keda tänavuseks Inglismaa meistriks ennustada? Juttu tuleb mõistagi ka Meistrite liiga veerandfinaalide korduslahingutest. Miks põrus Müncheni Bayern ning kuidas hinnata Atletico Madridi strateegiat Manchester City vastu? Kuidas oskas Madridi Real Chelsea vastu kaheväravalise eduseisu koduväljakul maha mängida? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.
4/15/20221 hour, 6 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Mis on parim värav, mida oled oma silmaga näinud? Inglismaa suure duelli eelvaade

Selle nädala „Futboliit“ keskendub peamiselt välismaa jalgpalli puudutavatele teemadele, sest käimasolev nädal tõi meieni esimesed lahingud Meistrite liiga veerandfinaalis, pühapäeval peetakse aga Premier League’is senise hooaja kõige olulisem kohtumine. Huvitavast kuulajaküsimusest tõukudes arutatakse aga seda, milline on mõlema saatejuhi jaoks ilusaim värav, mida on nad oma silmaga tunnistanud. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/8/202255 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Kas Eesti koondise põrumine Küprosel tulenes senirääkimata asjaolust?

Selle nädala „Futboliidi“ põhiteemaks on mõistagi Eesti jalgpallikoondis, kes kaotas Küprosele 0:2 ning langes seetõttu Euroopa seitsme kehvema koondise sekka Rahvuste liiga D-liigasse. Miks ei suutnud Eesti Küprosel kümne vastase vastu peaaegu mitte ainsatki normaalset rünnakut üles võtta ning mida oodata juba juunis algavast D-liiga turniirist? Kas kaotuses on süüdi mängijad, Thomas Häberli või keegi kolmas? Kas tegu on Eesti koondise jaoks pöördumatu katastroofina või on meedias mudaliigasse langemise olulisust üle tähtsustatud? Juttu tuleb ka välismaa jalgpallist – otsa vaadatakse Itaalia koondise põrumisele Põhja-Makedoonia vastu, Aafrika skandaalsele MM-valiksarja lõpplahendusele ning uutele mängudele Premier League’is ja Meistrite liigas. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/1/202254 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Cristiano Ronaldo pöördeline kevad. Karjääri edasine käik otsustakse paari nädalaga

Selle nädala „Futboliit“ räägib kõigest, mis jalgpallis hetkel oluline ja aktuaalne. Teemadeks on täna Premium liiga, Eesti koondis, MM-valiksari, Meistrite liiga ja Premier League. Eesti koondise kahe ülitähtsa mängu eel Küprosega hinnatakse meeskonna seisu ja ennustatakse algkoosseisu. Kas Konstantin Vassiljevi muutunud roll FC Floras mõjutab ka tema esitusi koondises? Meistrite liigas on nüüd selgunud kõik veerandfinalistid ning ka see, millised näevad välja veerandfinaalid. Traditsiooniliselt koostatakse taas „Futboliidi“ Meistrite liiga power rankingsi edetabel, kus hinnatakse seda, milline meeskond kõige tõenäolisemalt kevade lõpus Pariisis karika enda pea kohale tõstab. Nagu eelmisel nädalal lubatud, heidetakse pilk peale ka MM-valiksaria otsustavatele mängudele üle maailma – kõige põnevamad lahingud peetakse aga siinsamas Euroopas. Puudutamata ei jää ka Premier League, kus eelmise nädalaga tiitlivõitlus õige tõsiselt käima läks. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/21/20221 hour, 15 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Kuidas mõjutavad Abramovitšile määratud sanktsioonid Chelseat? Karol Mets elust Šveitsis

Selle nädala „Futboliit“ puudutab mõnusalt laia teemadespektrit: saate esimeses pooles räägib oma viimasest poolest aastast Eesti koondise ja Šveitsi tippklubi FC Zürichi keskkaitsja Karol Mets, saate teine pool kuulub aga viimastele Eestis toimunud suurtele klubimängudele ning Meistrite liiga kaheksandikfinaalide analüüsile. Mida näitas meile Pariisi Saint-Germaini tohutu lagunemine Real Madridi vastu ning kuidas suudab Pariisi meeskond järjekordse Meistrite liiga krahhi üle elada? Kas Cristiano Ronaldo suudab Madridi Atletico vastu taas ajalugu korrata ning kuidas mõjutavad Chelsea klubi igapäevaelu Roman Abramovitšile peale pandud karmid sanktsioonid? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/14/20221 hour, 6 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga klubi peatreener läks Ukrainasse Vene armee vastu sõdima

Selle nädala „Futboliit“ aitab pisut mõtteid eemale viia koledatelt sõjateemadelt. Jalgpallihooajaga tehti ametlikult algust Eestis, välismaal on aga peetud ja peetakse lähiajal väga suuri kohtumisi. Kuidas reageerib FC Flora sellele, et FCI Levadia käes on nüüd kõik Eesti tiitlid ja karikad? Mida järeldada Premium liiga avavoorust ning miks mängis FC Flora Tartus totaalses pimeduses? Jutuks tuleb ka Nõmme Kalju ümber puhkenud järjekordne skandaal ning välismaa jalgpalli puudutavad teemad. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/4/202248 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Kas Premier League’is on tiitlivõitlus tagasi või mitte? Arsenal kui esinelikufavoriit

Selle nädala „Futboliit“ keskendub peamiselt välismaa jalgpallile: esmalt võetakse luubi alla eelmise ja selle nädala Meistrite liiga kohtumised, suurem osa saatest on aga pühendatud Premier League’i hetkeseisule. Kas tiitliheitlus on Premier League’is ametlikult tagasi? Kes võtavad endale Meistrite liiga kohad ning kes langeb liigast välja? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/22/202252 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Kellest saab Meistrite liiga Minimal Wind?

„Futboliit“ on sedapuhku eetris vahetult enne Meistrite liiga naasmist – suurte play-off lahingute eel pannakse paika värske power rankings’i edetabel ning vaadatakse favoriitide hetkeseisule põhjalikult otsa. Eesti nurgas peatutakse pikemalt FC Flora eelhooajal. Kuidas saadakse hakkama paljude lahkujate asendamisega ning kes võiks uuel hooajal olla meeskonna esiründaja? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/15/202249 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Levadia omapärane strateegia. "Eesti passiga" mees Aafrika meistrivõistlustel

„Futboliit“ on väikestviisi talvepuhkuse järel tagasi eetris – Eestis on vahepeal hakatud taas jalgpalli mängima, Premier League’is on vahepeal peetud igavene hunnik mänge, aga mitmeid neist on ka imelikel põhjustel edasi lükatud. Aafrikas peetakse aga sealseid meistrivõistlusi, mis on samuti omajagu kõneainet pakkunud. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/25/20221 hour, 5 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Lugusid Premium liiga unustatud tähtedest, Premier League taas hädas VARiga

Seekordne „Futboliit“ on üle tüki aja eetris Eesti jalgpalli mõistes totaalsel puhkuseajal, kuid see ei tähenda, et koduses vutis poleks teemasid, mille üle arutada. Põneva kuulajaküsimuse ajendil pannakse kokku koosseis Premium liiga mängijatest, keda „tänavad ei unusta“, Premier League’is on koroonaviiruse kõrval taas suureks teemaks VAR. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/21/202157 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Lumejalgpall viis meistritiitli Levadiasse. Meistrite liiga power rankings’i värske järjestus

Seekordne „Futboliit“ on eetris pärast seda, kui jalgpallihooaeg Eestis on viimaks ometi läbi saanud – viimane mäng peeti maha kolmandal advendil! Juttu tuleb nii Premium liiga lõpplahendusest, FC Flora lõppenud pikast eurohooajast, Meistrite liiga äpardunud loosist kui ka Premier League’i arengutest. Meistrite liigas pannakse kaheksandikfinaalpaaride selgumise järel paika ka värske power rankings’i järjestus. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. "Futboliidi" Meistrite liiga power rankings: 1. Müncheni Bayern ↔ 2. Manchester City ↔ 3. Liverpool FC ↔ 4. Chelsea FC ↑1 5. Madridi Real ↑1 6. Pariisi Saint-Germain ↓2 7. Amsterdami Ajax ↑3 8. Manchester United ↓1 9. Juventus ↑ 10. Madridi Atletico ↓2 Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/14/202159 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Pühapäevase suure mängu ootuses. Kas uue lootsiga United läheb edasi Ronaldoga või Ronaldota?

Seekordne „Futboliit“ on eetris nädalal, mil lõpuks selgub tänavune Premium liiga võitja. FC Flora suutis esimese „finaali“ FCI Levadia vastu 5:1 võita, kuid mida toob pühapäevane otsustav mäng? Kuulajaküsimuse kaudu heidetakse pilk Eesti saalijalgpalli tasemele. Kumb jääks teoreetiliselt futsalis peale, kas saalijalgpalli Eesti meister Viimsi Smsraha või nädal aega saalitrenni teinud FC Flora? Ballon d’Ori väljaandmise puhul võetakse veel korra teemaks ka Lionel Messi ja Robert Lewandowski võrdlus. Premier League’i rubriigis tuleb aga juttu loomulikult Manchester Unitedist, kes Michael Carricku käe all Chelseaga viigistas, kusjuures Cristiano Ronaldo jäi algkoosseisust sootuks välja. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/2/202146 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Kas PSG kaotus näitas, et Messi ja Ronaldo suguste meeste aeg on läbi? Flora vägeva võidu järelkajad

Seekordne „Futboliit“ on eetris vähem kui 24 tundi pärast seda, kui FC Flora surus Konverentsiliigas Belgradi Partizani vastu muru. Lisaks sellele kohtumisele heidetakse põhjalik pilk peale ka Meistrite liigale ning arutatakse Premier League’i asju. Kas PSG allajäämine Manchester Cityle näitas ära, et Lionel Messi ja Cristiano Ronaldo aeg tippjalgpallis on jäädavalt ümber saanud või on sellistele meestele veel võimalik suurtes mängudes koht väljakul leida? Põneva kuulajaküsimuse ajendil arutatakse seda, kes on Premier League’i parim mängija väljaspool traditsioonilise suure kuuiku meeskondi. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/26/202158 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Aasta MM-ini. Finaalturniirile pääseb Luksemburgist nõrgem koondis!

Seekordne „Futboliit“ keskendub suuresti MM-valiksarjale – mitte ainult Eesti vaatevinklist, aga kogu maailma lõikes. Põhjalik ülevaade tehakse kõikide konföderatsioonide valiksarjade olukorrast ning tuuakse välja, kes on juba koha finaalturniirile taganud ja millistel olulistel jalgpalliriikidel on olukord keeruline või väga keeruline. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/18/20211 hour, 9 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Oluline vaidlus: kes peaks võitma tänavuse Ballon d'Ori?

Seekordne „Futboliit“ räägib põhjalikult nii Eesti kui maailma jalgpallist. Eesti nurgas on luubi all FC Flora viik Anorthosisega, viimased arengud Premium liigas ja naiste meistriliigas ning mõistagi ka eelseisvad koondisemängud Belgia ja Tšehhiga. Maailma poolel vaadatakse otsa Premier League’is toimunule, värsketele peatreenerivahetustele ning arutatakse pikalt ja põhjalikult, kes peaks võitma tänavuse Ballon d’Ori. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/9/20211 hour, 13 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Meistrite liigas uus peasoosik. Tottenham kaotas Manchester Unitedi vastu lahingu, aga võitis sõja?

Seekordne „Futboliit“ keskendub põhiliselt Meistrite liigale, kuid juttu tuleb ka Eesti jalgpallist, Premier League’ist ning mõistagi Manchester Unitedi ja Tottenham Hotspuri kohtumise järelmõjudele – eelkõige neile, mis puudutavad Antonio Contet. Kokku pannakse uus Meistrite liiga power rankingsi tabel, kus on uus liider – Müncheni Bayern. Mõistagi selgitatakse, miks jäid tabelist välja mitmed tipptiimid eesotsas Juventuse, FC Barcelona, Dortmundi Borussia ja AC Milaniga. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/1/202153 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Miks ei ole Solskjaeri veel vallandatud? Oluline reeglimuudatus, mis mõjutab ka Eesti jalgpalli

Seekordse „Futboliidi“ teemadering puudutab nii Eesti meistrivõistlusi, vaktsineerimata mängijaid esiliigas, FC Flora esinemist Konverentsiliigas, Manchester Unitedi ja FC Barcelona hädist olukorda ning kõiki Euroopa tippliigasid. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/28/202158 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Prantslane ei saa aru, et „ei“ tähendab „ei“. Hispaania ärev seis ja Viaplay tulek

Seekordse „Futboliidi“ teemadering on taaskord lai: juttu tuleb nii Eesti koondise kahest äsjasest MM-valikmängust, Rahvuste liiga finaalturniirist, MM-valiksarja seisust teistes Euroopa alagruppides, Premier League’i eelseisvast voorust ja Newcastle’i uuest omanikest kui ka Viaplay tulekuga seotud spordiülekannete turu killustumisest. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/14/20211 hour, 20 minutes
Episode Artwork

Kokkuvajunud floraka juhtum. FC Barcelona kaks suurt lootuskiirt

Seekordse „Futboliidi“ teemadering on lai: Eesti jalgpalli puhul on põhjust rääkida FC Flora järjekordsest mängust Konverentsiliigas ning Markkus Seppikuga juhtunust, samuti aga eelseisvatest koondisemängudest. Välismaa puhul on luubi all olukord Premier League’is ja sel nädalal Põhja-Itaalias toimuv Rahvuste liiga finaalturniir, mis meile juba ühe väga intrigeeriva mängu ja tulevikutähe pakkus. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!
10/7/202156 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Kas Messi ei saa Barcelonast väljas hakkama? Inglismaa kohtunike kohutavad otsused

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti Euroopa suurliigadele: nagu ikka, on peafookus Inglismaa Premier League’il, kuid luubi alla võetakse ka teised tippliigad. Mida oskasid Premier League’i kohtunikud möödunud nädalavahetusel korraldada ja mida oodata laupäevasest suurest lahingust Chelsea ja Manchester City vahel? Mis saab FC Barcelonast ja miks ei löö Lionel Messi PSG-s väravaid? Põhjalikult käsitletakse ka FC Flora esimest Konverentsiliiga alagrupimängu belglaste Genti vastu ning alagrupiturniiril osalemise kaadritaguseid nüansse. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!
9/23/202158 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Paides sündinud skandaal: mida oleks kohtunik pidanud tegema? Meistrite liigal on uus peasoosik

Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti eurosarjadele: juba täna õhtul algab taas Meistrite liiga alagrupiturniir, neljapäeval teeb aga oma eurosarja alagrupidebüüdi FC Flora, kes lööb kaasa Konverentsiliigas. Millised lootused on Floral belglaste Genti vastu ning mida seekordsed vastased endast kujutavad? Mida arvata kohtuniku skandaali tekitanud otsustest Paide ja Levadia vahelises kohtumises ning kuidas kokku võtta Eesti jalgpallikoondise eelmise nädala 0:0 viigimäng Walesiga? Saate teine pool kuulub Meistrite liiga eelvaatele. Traditsiooniliselt pandi kokku „Futboliidi“ power rankings, samuti vaadati üksipulgi otsa kõikidele alagruppidele. Head kuulamist!
9/14/20211 hour, 2 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Kahe koondisemängu analüüs. Mida võtta kaasa homseks mänguks Walesiga?

Seekordne "Futboliit" on suuresti koondiselainel: Eesti rahvusmeeskond pidas värskelt kaks kohtumist Belgia ja Põhja-Iirimaaga ning on juba sõitnud Walesi, et seal kolmapäeva õhtul taas MM-valiksarjas platsile astuda. Kas 2:5 kaotuse järel Belgiale tuleks esmajärjekorras rõõmustada löödud väravate üle või kurvastada selle üle, et lasime endale kodus viis väravat lüüa? Miks oli kohtumine põhjaiirlastega sedavõrd tuim ning millised Eesti mängijad jätsid endast kohtumistes hea mulje? Koondisemängudel ootamatult pallipoisiks sattunud saatejuht Raul Ojassaar räägib enda omapärasest kogemusest, teine saatejuht Joel Indermitte meenutab ka enda noorusajast üht markantset intsidenti. Head kuulamist!
9/7/202143 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Kas Cristiano Ronaldost on Manchester Unitedile kasu või mitte? Flora vägeva euroteekonna analüüs

"Futboliit" alustab uut hooaega põhjaliku saatega, kus vaadatakse tagasi FC Flora ajaloolisele teekonnale UEFA Konverentsiliiga alagrupiturniirile ja uskumatule üleminekuaknale välismaa jalgpallis - edasi vaadatakse aga Eesti koondise mängude poole ja tehakse Premier League'i juba alanud hooaja osas ennustusi. Kuidas said Flora treenerid ja mängijad Euroopa kohal lennates alagrupivastased teada, kuigi lennukis internetti ei olnud? Millised hetked ja sündmused on need, mis jäävad senisest euroteekonnast eriliselt meelde ja kuidas säilitati võtmehetkeil rahu? Kas Flora meeskond jääb ülitiheda hooaja lõpu eel õhukeseks ja kas sügavust tuuakse juurde? Eesti koondist ootavad septembri alguses ees kolm kohtumist: valikmängud Belgia ja Walesiga ning maavõistluskohtumine Põhja-Iirimaaga. Milline võiks olla Eesti algkoosseis kodumänguks Belgia vastu ning mida nendest mängudest oodata võiks? Välismaa jalgpalli osas puudutatakse mõistagi suvel toimunud pööraseid üleminekuid. Kas Cristiano Ronaldo siirdumine Manchester Unitedisse on Unitedi jaoks tõesti nii hea üleminek kui tundub ning mida arvata Arsenali kohutavast hooaja algusest? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja FC Flora abitreener Joel Indermitte.
8/30/20211 hour, 8 minutes, 1 second
Episode Artwork

Turniiri sümboolses koosseisus kolm või viis itaallast?

Jalgpalli Euroopa meister on sedapuhku Itaalia, kes alistas pingelises ja põnevas finaalis Inglismaa penaltiseeria järel, kusjuures Inglismaa eksis viimasel kolmel löögil järjest. Kas Itaalia vääris kokkuvõttes Euroopa meistritiitlit ning mida finaalist tagantjärele arvata? Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte panevad mõlemad kokku ka oma sümboolse koosseisu turniiril säranud mängijatest. Kumma valikutega oled rohkem nõus? Indermitte XI: Kasper Schmeichel; Leonardo Spinazzola, Giorgio Chiellini, Simon Kjaer, Kyle Walker; Raheem Sterling, Emil Forsberg, Paul Pogba, Federico Chiesa; Cristiano Ronaldo, Patrik Schick. Ojassaare XI: Gianluigi Donnarumma; Leonardo Spinazzola, Harry Maguire, Leonardo Bonucci, Vladimir Coufal; Jorginho, Marco Verratti; Raheem Sterling, Emil Forsberg, Mikkel Damsgaard; Patrik Schick. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/12/202145 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Kohtunik eksis hoopis Taani värava puhul! Taanlaste jõud rauges lõpus markantsel põhjusel

Jalgpalli EMi teine poolfinaal Inglismaa ja Taani vahel tõi kaasa ka selle turniiri esimese tõelise skandaali kohtunike teemal, kui Inglismaale lisaajal 2:1 võidu toonud penaltile näis eelnevat Raheem Sterlingu sukeldumine. Kuidas hinnata selles olukorras nii Sterlingu kui kohtunike käitumist? Sterlingu olukorra varju jäid selles mängus aga veel mitmed olukorrad, kus Taani kasuks tehtud kohtuniku eksimused mängu mõjutasid. Lisaks tuuakse välja ka üks väga kindel põhjus, miks Taanil enam lisaaja teisel poolajal jõudu ei jagunud – kuula seda saates alates 22:00! Mõistagi ei jää arutamata ka Itaalia ja Hispaania poolfinaal ning eelvaade tehakse pühapäeval peetavale suurele finaalile. Muljeid jagatakse ka FC Flora teisipäevasest Meistrite liiga kohtumisest Malta klubi Hiberniansiga, mis A. Le Coq Arenal 2:0 võideti. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/8/202138 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Kas nägime jalgpalliajaloo parimat poolaega? Belgia kuldse põlvkonna aeg sai läbi

EM-i poolfinaalide eelne „Futboliit“ on eetris ajal, kui suure finaalturniiri lõpuni on jäänud veel vaid kolm kohtumist: kaks poolfinaali ning pühapäevane finaalmatš. Kõigi huultel on mõistagi üks ja sama küsimus: kes tuleb Euroopa meistriks? Millise mulje jätsid veerandfinaalid – milline mäng vääris enamat kui vaid veerandfinaaliks olemist ning milline võistkond oli kaheksa parema sekka jõudnud vaid suure juhuse tahtel? Mida oodata poolfinaalidest – kas Taanil on seni vankumatu Inglismaa vastu võimalused olemas või mitte? Kas Belgia kuldse põlvkonna tiitliaken sai lõplikult läbi? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/5/202145 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Prantsusmaa põrumise tagamaad: mängijate emad, liiga karmid trennid ja Netflix

EM-finaalturniiri aegne seitsmes „Futboliit“ on eetris kaheksandikfinaalide järel ja veerandfinaalide eel, kui värskelt on seljataha jäänud tõeliselt vägevad ja dramaatilised kohtumised. Mis oli Prantsusmaa väljalangemise taga ning kas saatuslikuks said meeskonna sees tekkinud tülid või peatreener Didier Deschampsi kummalised otsused? Teemadeks on lisaks ka eilne Flora ja Paide dramaatiline kohtumine, Hispaania koondise suur ehmatus Horvaatia vastu, Inglismaa emotsionaalne võit Saksamaa üle ning Ukraina edasipääs Rootsi vastu. Millised võistkonnad on soosikuteks veerandfinaalides ning miks tõusis Inglismaa edasise EM-i suurimaks võidusoosikuks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, kellel on külas taaskord Markus Holst. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
7/1/202154 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Uskumatuid fakte Hollandi põrumise kohta. Kas Ronaldo isekus maksis Portugalile kätte?

EM-finaalturniiri aegne kuues „Futboliit“ on eetris ajal, kus kaheksandikfinaalidest on pooled mängitud ning pooled veel pidamata. Miks põrus Hollandi koondis ja miks läks Itaalial Austria vastu nii raskeks? Kas Taani koondise nime võib hariliku pliiatsiga poolfinaali ära kirjutada ning millest jäi Portugali koondisel belglaste vastu puudu? Saatejuhil Raul Ojassaarel on sedapuhku külas Delfi spordiajakirjanikud Gunnar Leheste ja Kaspar Ruus. Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!
6/28/202143 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Suur tõusja power rankings’i edetabelis. Karim Benzema uskumatu saavutus

EM-finaalturniiri aegne viies „Futboliit“ on eetris kaheksandikfinaalide eel – Raul Ojassaar ja Joel Indermitte vaatavad otsa kõigile esimese ringi play-off mängudele ning teevad oma ennustused. Mida arvata surmagrupi viimase vooru kohtumistest, kus tabeliseis muutus iga väravaga – mida näitas see Portugali jalgpallikoondise ja Saksamaa jalgpallikoondise kohta? Miks ei olnud Soome väljalangemisest kahju ning milline võistkond on potentsiaalne suurüllataja? Millises kaheksandikfinaalis näeme aga kõige tõenäolisemalt üllatustulemust ning kes on kogu EM-i soosik number üks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/25/202142 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Kiitus ja kriitika ETV jalgpallistuudio osas. Power rankings saab uue esikümne. Külas Markus Holst

EM-finaalturniiri aegne neljas „Futboliit“ on eetris alagrupiturniiri teise ja kolmanda vooru vahel, kui on paras aeg üle vaadata turniiri eel kokku pandud power rankings edetabel, kus reastatakse kümme meeskonda, kes on kõige tõenäolisemad tiitlivõitjad. Mõistagi vaadatakse ette ka alagrupifaasi viimasele voorule ning arutatakse soosikute minekut. Miks oli Inglismaa šotlaste vastu sedavõrd kahvatu ning kas inglaste fännidel on põhjust muretsemiseks? Kuhu kadus avavoorus ülivõimsana tundunud Prantsusmaa ning mida lugeda välja Saksamaa ja Portugali mõnusast andmisest? Lisaks sportlikule poolele räägitakse ka ETV jalgpallistuudiost, mis on tänavu varasemate suurturniiridega võrreldes märgatavalt põhjalikum ja asjalikum. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, taaskord on külas Markus Holst. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/20/20211 hour, 5 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Kahe suursoosiku erinevad jõudemonstratsioonid. Kas VAR rikkus mitu kohtumist? Muljed tribüünilt

EM-finaalturniiri aegne kolmas „Futboliit“ keskendub teisipäeval ja kolmapäeval toimunud kohtumistele. Kas Itaalia tõusis suisa soosikuks number üks või on selleks endiselt Prantsusmaa, kes kontrollis mängu Saksamaaga? Milline võistkond on senise turniiri suurim pettumus ning millised on Soome edasipääsuvõimalused? Mõistagi vaadatakse ette ka tänastele ja homsetele kohtumistele ning arutatakse, mitu võistkonda veel täna-homme edasipääsu võivad kindlustada. Saatejuhil Raul Ojassaarel on seekord külas Delfi spordireporter Gunnar Leheste ning Eestis elav põhjamakedoonlane Deni Delev. Telefoni teel jagab muljeid eile Peterburis Venemaa ja Soome kohtumist kohapeal vaadanud Mihkel Uiboleht. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/17/202153 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Inglismaa ootamatu parim mängija. Statistikute nõme eksimus

EM-finaalturniiri aegne teine „Futboliit“ keskendub pühapäeval ja esmaspäeval toimunud kohtumistele. Kas Inglismaa jalgpallikoondis oli 1:0 võidumängus Horvaatia üle nii võimas nagu Briti press rääkis? Mida arvata Hollandi napist võidust Ukraina üle ning mida näitas meile Hispaania viik Rootsiga? Miks ei olnudki Patrik Schicki tabamus Šotimaa vastu senise turniiri ilusaim? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/15/202139 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Christian Erikseni juhtum ja EM-i avamängud

„Futboliit“ on EM-finaalturniiri ajal eetris tavapärasest sagedamini, mitu korda nädalas, et värsketele sündmustele võimalikult ruttu reageerida. Tänase saate põhirõhk oleks pidanud olema Soome koondise finaalturniiridebüüdil, kuid nende võitu jäi ilma igasuguse kahtluseta varjutama Christian Erikseniga juhtunu. Miks sellised asjad jalgpallis juhtuvad ja mida antud juhtum meile õpetas? Miks näitasid kaamerad Erikseni elustamist ja tema šokis abikaasat? Miks otsustasid mängijad matšiga samal õhtul jätkata? Luubi alla võetakse ka teised mängud, kus saab õnneks keskenduda sportlikele aspektidele. Itaalia ja Belgia kinnistasid ennast suursoosikutena, Wales ja Šveits mitte. Mis pakkus avapäeval kõige võimsama elamuse? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Kaspar Ruus. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/13/202142 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

EM-i suur eelvaade koos Markus Holstiga

Seekordne „Futboliit“ vaatab mõistagi ette peagi algavale EM-finaalturniirile ning võtab põhjalikult läbi kõik alagrupid ja meeskonnad. Miks võivad inglased põruda? Kas Põhja-Makedoonia läheb tõesti alagrupist edasi ning mis saab surmagrupist, kus koos on Prantsusmaa, Saksamaa ja Portugal? Kes võiksid olla kogu turniiri mustad hobused ning kas Soomet ähvardab nukker nulliring? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, külalisena on üle tüki aja tagasi Markus Holst. Lisaks muudele ennustustele koostasid saate osalised ka ühise power rankings’i esikümne. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/9/20211 hour, 21 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Mida Guardiola oma avantüüriga üldse üritas? Kas Eesti nelja aasta pikkune nukker seeria lõpeb?

Selle nädala jalgpallipodcast „Futboliit“ vaatab mõistagi tagasi laupäevasele Meistrite liiga finaalile, kus Manchester City Chelsealt tappa sai. Kas Pep Guardiola järjekordne ülemõtlemine oli City jaoks kogu kurja juur ning mida huvitavat ja õpetlikku veel mängust kaasa võtta? Osa fookusest läheb mõistagi ka Eesti koondise võidule Leedu üle. Millised asjaolud tõid meile Balti turniiri avalahingus võidu ning kas see on uue tõusu märk või juhuslik sähvatus? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
6/2/202146 minutes, 1 second
Episode Artwork

Millisesse klubisse läheb Cristiano Ronaldo? Solskjaeri ämber ja eelvaade Meistrite liiga finaalile

Selle nädala jalgpallipodcast „Futboliit“ võtab kokku hooajad Euroopa suurliigades, vaatab tagasi laupäeval toimunud Eesti karikafinaalile ning teeb eelvaate järgmisel laupäeval peetavale Meistrite liiga finaalmatšile Chelsea ja Manchester City vahel. Mis läks FC Floral karikafinaalis FCI Levadia vastu valesti ja kui tähtis Eesti karikafinaal meie tippklubide jaoks üldse on? Millised olid saatejuhtide hooajaeelsed ennustused Premier League’i lõppseisu osas ning kui palju läks neist täppi? Kas Leicesteri Meistrite liigast eemale jäämine on põrumine? Mis saab Zinedine Zidane’ist, Antonio Contest ja Cristiano Ronaldost? Millega pani Ole Gunnar Solskjaer Euroopa liiga finaalis totaalselt puusse ning kes võidab laupäevase Meistrite liiga finaali? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/27/20211 hour, 15 seconds
Episode Artwork

Hispaania tiitliheitluse ootamatu võitja. Flora uus formatsioon

Selle nädala jalgpallipodcast „Futboliit“ hoiab endiselt kätt pulsil Euroopa tippliigades toimuvatel põnevatel heitlustel. Kui Inglismaal ja Itaalias on meister juba selge, siis seal käib ülikõva andmine Meistrite liiga kohtade nimel, Hispaania kõrgliigas kerkis aga tiitliheitluses tõeline võitja hoopis.. tabeli tagumisest poolest! Mööda ei saa muidugi vaadata ka kodustest sündmustest: FC Flora teenis karikavõistluste poolfinaalis võidu Narva Transi üle, kuid tegi sealjuures midagi suhteliselt ootamatut. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/14/202133 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Man Unitedi ebainimlik katsumus; jalgpallimuinaslugu Meistrite liiga finaalis. Külas Karol Mets

Selle nädala jalgpallipodcast „Futboliit“ vaatab tagasi äsja lõppenud Meistrite liiga poolfinaalidele ning hoiab silma peal sellel, mida põnevat toimub hooaja lõpusirgel Euroopa suurliigades. Enne seda puhutakse aga juttu seekordse külalisega, kelleks on Eesti koondise keskkaitsja Karol Mets, kes naudib Saudi Araabias mängides hetkel ramadaanist tulenevat mängupausi ning pajatab pisut sellest, mida see sealmaal täpsemalt tähendab. Samuti räägib Mets põnevalt Saudi Araabia jalgpalli iseärasustest ja omapäradest. Lisaks Meistrite liigale toimub palju põnevat ka Euroopa tippliigades. Kas Hispaania tiitlivõitja otsustatakse sel nädalavahetusel ning kas Madridi Real, FC Barcelona, AC Milan ja Juventus jäävad tõesti Meistrite liigast välja? Mida näitab meile nädalavahetusel toimuv Meistrite liiga finaali peaproov ning millise pöörase katsumuse peab uuel nädalal läbima Manchester United? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
5/6/202158 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Üllatus Meistrite liigast: kas see mees on tõesti ainult 26-aastane?

Selle nädala jalgpallipodcast „Futboliit“ asetab peamise fookuse Meistrite liiga poolfinaalidele, kuid puudutatakse ka Eesti Premium liigat ning ka kõiki Euroopa tippliigasid. Kes on soosik Chelsea ja Madridi Reali paaris ning kas Pariisi Saint-Germain põles Manchester City vastu läbi, nagu neil Euroopas kombeks? Teemadeks veel: Flora ja Levadia väravateta viik, Rauno Sappineni penaltid, üllatavalt noor Meistrite liiga väravakunn, Müncheni Bayerni uus peatreener, tiitlivõitlused La Ligas ja Ligue 1-s ning kõva esiviisik Serie A-s. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/29/20211 hour, 6 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Superliiga, superliiga, superliiga! Mis läks valesti ja kuidas edasi?

Seekordne „Futboliit“ keskendub mõistagi nädala alguses kogu jalgpallimaailma vallutanud Superliiga temaatikale. Miks kukkus projekt läbi ning kas see oligi mõeldud läbi kukkuma või tegid suurklubide juhid ja omanikud karjääri ühe rumalaima otsuse? Kas ja kuidas peaks klubisid karistama ning kuidas minnakse edasi? Arutatakse ka selle üle, kas Superliigat oleks üldsegi vaja ning käiakse välja võimalus, millega saaks kutsuda ellu Superliiga, aga mis jätaks ellu ka rahvuslikud liigad ja Meistrite liiga. Kas Meistrite liiga uus formaat on põnev uuendus või totaalne katastroof? Lisaks sellele vaadatakse ette tänavuse Meistrite liiga poolfinaalidele ning arutatakse Jose Mourinho ootamatu vallandamise põhjuste üle. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/22/20211 hour, 12 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Jalgpalliajaloo suurim küsimus sai ühese vastuse

Seekordne „Futboliit“ keskendub mõistagi peamiselt äsja lõppenud Meistrite liiga veerandfinaalidele, aga pilk heidetakse peale ka mujale: Eesti Premium liigale, Inglismaa Premier League’ile ja Hispaania La Ligale. Kas jalgpalliajaloo kõige suurem küsimus sai lõpuks vastuse? Kas PSG vääris Bayerni vastu edasipääsu ning vaidlus tekib selle koha pealt, kas ühe FC Flora mängija ja Tottenham Hotspuri palluri vahel saab tõmmata paralleeli. Kuulajaküsimuse nurgakeses arutatakse seekord selle üle, kui oluline on jalgpallis füüsiline ramm ning kui palju suudavad Eesti jalgpallurid rinnalt suruda. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/15/20211 hour, 12 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Kohtunike eksimus röövis Meistrite liigast põnevuskohtumise

Seekordne „Futboliit“ räägib peamiselt Meistrite liigast ja Premier League’ist, aga saate alguses tuleb, nagu ikka, juttu ka aktuaalsetest sündmustest Eesti jalgpallis. Mis tundega on Premium liiga hooaja algust vaadanud FC Flora, kes pole veel põllule saanudki, aga jääb liidrist Levadiast juba üheksa punktiga maha? Kas kohtunikud röövisid Dortmundi Borussialt võimaliku edasipääsu ning kas Liverpooli hooaja võib juba sisuliselt lõppenuks kuulutada? Kas Pariisi Saint-Germaini võit Müncheni Bayerni üle oli petlik ning mida arvata Chelsea kummalisest nädalast, kus sisaldus kolmeväravaline kaotus West Bromile ning võit Meistrite liiga veerandfinaali avamängus? Lisaks vaadatakse ette nädalavahetuse lahingutele Premier League’is ning juba uuel nädalal toimuvatele Meistrite liiga veerandfinaalide korduskohtumistele. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/8/202157 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Eesti fenomenaalselt kõva alagrupp. Kes teenis koha välja ka järgmisteks valikmängudeks?

Seekordne „Futboliit“ on suures osas pühendatud äsja lõppenud koondisemängudele. Milliseid järedusi teha Eesti koondise kahest viimasest mängust Minskis ja Stockholmis ja milline on seis teistes põnevates alagruppides, kus üllatusi tuli kuhjaga? Kas Eesti koondis mängis sügisel tõesti hirmkõvas Rahvuste liiga grupis ning millised seekordsed asenduskoondislased näitasid ennast piisavalt heast küljest, et koondisekutse ära teenida ka järgmises aknas, kui meil kõik paremad rivis on? Lisaks vaadatakse ette nädalavahetuse lahingutele Premier League’is ning juba uuel nädalal algavatele Meistrite liiga veerandfinaalidele. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
4/1/20211 hour, 2 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Kaks üllatusnime, kes jäid koondisekutseta. Kuidas minna mängima Minskis? Kes on Paskotši ja Subka?

Seekordne "Futboliit" on täies mahus pühendatud Eesti koondise tegemistele, kes on kõigi aegade kõige kummalisemas olukorras MM-valikmängude vahel. Mida näitas meile kolmapäevane 2:6 kaotus Tšehhile? Kuidas minna laupäeval platsile Valgevene vastu ning milline võiks olla meie algkoosseis? Kes on algkoosseisus debüteerinud 18-aastane Maksim Paskotši ning läbi aegade ühe ootamatuima koondisekutse saanud Märten Subka? Muuhulgas ei jää puudutamata ka ETV-le eile tehtud pommiähvardus, Tomaš Souceki ilus saavutus ning sündmus, mida "Futboliidis" on oodatud juba sõna otseses mõttes esimestest saadetest peale! Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/25/202145 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Koroona, Getulio, Meistrite liiga power rankings ja valitsuse kummaline otsus

Seekordne „Futboliit“ on erinevatest teemadest pungil, sest viimane nädal on olnud nii Eesti kui Euroopa jalgpallis suhteliselt tormiline. Kuidas sai Flora võistkond teada, et kohtumist, millele nad parasjagu sõitsid, ei toimu? Mida arvata Getulio Aurelio Fredo ja Marek Naarise skandaalidest? Milliseid järeldusi sai teha Meistrite liiga viimastest kaheksandikfinaalmängudest ning millised on esimesed muljed veerandfinaalpaaridest? Lisaks arutatakse ka Eesti jalgpallikoondise eelseisvat kohtumist Tšehhiga, mille eel on juba tekkinud suur poleemika. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefitsiendid leiad www.olybet.ee!
3/19/202159 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Nägemist, Messi ja Ronaldo! Juventuse kollaps ja saatejuhi koroonakogemu

Seekordne „Futboliit“ keskendub peamiselt Meistrite liigale, kus sel nädalal selgusid esimesed neli veerandfinalisti. Millal juhtus viimati, et Meistrite liiga veerandfinaalis ei olnud ei Cristiano Ronaldot ega Lionel Messit? Kuidas on võimalik, et Juventuse-sugune klubi paneb ülitähtsa mängu lisaajal paika sellise müüri (pildil)? Inglismaal selgus aga maailma parim klubi, kelleks kindlasti pole Anfieldil kuuenda kaotuse järjest saanud Liverpool FC. Millisel kohal oleks Liverpool siis, kui Premier League oleks käima läinud selle kalendriaastaga? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/11/202145 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Suur Premium liiga eelvaade. Kes läheb lati alt läbi, kes üllatab positiivselt?

Seekordne "Futboliit" on Premium liiga erisaade - Eesti jalgpallihooaja peatse alguse puhul on saatejuht Raul Ojassaar külla kutsunud Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaidi, kellega pannakse paika uue Premium liiga hooaja paremusjärjestuse ennustus. Kes kukub välja, kes läheb lati alt läbi, kes teeb aga mullusega võrreldes suurima hüppe edasi? Milline esinelikutiim jääb esikolmikust välja ning kas Flora kaitseb tiitlit? Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
3/5/20211 hour, 5 minutes
Episode Artwork

Koroonaviirus jõudis Florasse. Värsked muljed Meistrite liigast ja mannetust Realist

Selle nädala teine "Futboliit" toimub Skype'i vahendusel, sest saatejuht Joel Indermitte määrati koos FC Flora meeskonnaga lähikontaktsena eneseisolatsiooni. Juttu tuleb ka Flora koroonajamast, aga peamine fookus on välismaa jalgpallil: Meistrite liigas peeti värskelt ära kaheksandikfinaalide viimased avamängud, Premier League'is ootab aga ees väga intrigeeriv nädal paljude kohtumistega. Kes on favoriit Madridi Atletico ja Chelsea paaris ning miks jäi Madridi Real Atalanta vastu sedavõrd kahvatuks, olgugi et nad võõrsil 1:0 võidu kätte said? Mis seisuga peaks lõppema pühapäevane suurlahing Chelsea ja Manchester Unitedi üle ning kas sel nädalavahetusel lõppevad korraga nii Manchester City võiduseeria kui Liverpooli kaotusteseeria? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/25/202145 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Võimupöörde eri! Kas Ronaldo ja Messi aeg saigi just läbi?

Seekordne „Futboliit“ keskendub Meistrite liigale, mille esimesed mängud juba omajagu kõneainet pakkusid. Kas Cristiano Ronaldo ja Lionel Messi aeg saigi tõesti eelmisel nädalal läbi ning nüüd on kord Kylian Mbappe ja Erling Braut Haalandi käes? Kas Pariisi Saint-Germain suudab nelja aasta tagust krahhi seekord vältida? Mis saab Juventusest, kes FC Porto vastu avamängus totaalselt ebaõnnestus? Mida aga oodata selle nädala mängudest? Premier League’i nurgakeses analüüsitakse pikemalt Liverpool FC järjekordset kodukaotust ning üldist madalseisu. Mida tuleks Jürgen Kloppil teha, et asi ümber pöörata ja kas üldse on midagi, mida muutma peaks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/22/202158 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Kas Alissoni ähvardab Joe Harti ja Loris Kariuse saatus? Meistrite liiga naaseb

Seekordne „Futboliit“ keskendub peamiselt sel nädalal naasvale Meistrite liigale, kus teisipäeval ja kolmapäeval alustatakse kaheksandikfinaalidega. Kas Pariisi Saint-Germain suudab FC Barcelona vastu nelja aasta taguse katastroofi unustada ning revanši võtta? Kas RB Leipzig on praeguses seisus Liverpool FC vastu suisa soosikuks tõusnud? Mida oodata teistest paaridest? Lisaks Meistrite liigale arutatakse ka viimaseid arenguid Premier League’is – suur rõhk on seekord ülivõimsal Manchester Cityl ning vabalanguses Liverpoolil, kelle väravavaht Alisson Becker viimastes mängudes eriti eredalt on põlenud. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/15/202154 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Kas Karl Jakob Hein pääseb juba homme Premier League’is pingile?

Seekordne „Futboliit“ keskendub sisuliselt täielikult viimase nädala sündmustele Premier League’is. Kas Tottenhami saab nüüd suurest mängust lõplikult maha kanda või on Jose Mourinhol veel mõni üllatus tagataskust võtta? Miks on Thomas Tuchel Chelsea eesotsas meeskonna sedavõrd hästi käima saanud? Kuidas tuleb Southampton välja järjekordsest 0:9 peksasaamisest ning miks tühistati Jan Bednareki punane kaart, aga mitte David Luizi oma? Lisaks esitatakse teooria, mille kohaselt võib Karl Jakob Hein juba homme pärastlõunal saada oma nime kirja Premier League’i protokollis. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
2/5/202158 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Premier League'i power rankings. Kes jääb Meistrite liiga kohtadelt välja?

Seekordne "Futboliit" on väga suures osas pühendatud Premier League'ile ning sel puhul, et pool hooaega on nüüdseks mängitud, pandi kokku liiga power rankings. Millised meeskonnad jõuavad kõige tõenäolisemalt esinelikusse, kes tuleb meistriks ning kes jääb eurokohtadelt välja? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/28/202159 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Klopp taas viriseb, aga tiitlit ei võida ei Liverpool ega Manchester United

Uue aasta teine „Futboliit“ keskendub peamiselt kahele mängule: Thomas Häberli juhendatud Eesti koondise eelmise nädala treeningmängule Ferencvarosega ning pühapäevasele Premier League’i suurmatšile Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel. Miks Jürgen Klopp taas hädaldab ning kas Ole Gunnar Solskjaer pani taktikaga täppi? Milline Premier League’i treener saab juba sel nädalal kinga? Kas Eesti koondisele sobib paremini viie- või neljameheline kaitseliin? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/18/202138 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Premier League’i tiitliheitluses kaardid taas ümber mängitud. Mis toimub teistes suurliigades?

2021. aasta esimene "Futboliit" räägib nii Eesti koondisest, Premier League'ist kui ka seisust teistes Euroopa tippliigades. Mis on lahti Liverpooliga, et nad juba kolm mängu järjest võiduta on püsinud? Kas Inglismaa meistritiitel jääb Liverpooli või reisib hoopis Manchesteri või mõnda kolmandasse linna? Kui kaugel on vallandamisest Frank Lampard? Vahelduseks põigatakse põhjalikumalt ka Hispaania, Itaalia ja Saksamaa liigadesse, kus mõnel pool on tiitliheitlus igavam, teisel pool jällegi põnevam. Millisele uskumatule rekordile on lähedal Saksamaa suurjõud Schalke 04 ning mitu tundi järjest on suutnud Getafe vastu oma värava puutumatuna hoida Atletico Madrid? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, külalisena on stuudios Liverpooli fänn Jürgen Leesmann. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
1/7/20211 hour, 8 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Koroonajalgpall on muutunud laskesuusatamiseks! Lõppeva aasta meeldejäävaimad vutimomendid

Selle aasta viimane "Futboliit" vaatab tagasi viimasele kahele Premier League'i voorule ning võtab lõppeva 2020. aasta ka jalgpallilises mõttes kokku. Kas Londoni suured tiimid Tottenhami, Chelsea ja Arsenali võib nüüd kõik koos suurest mängust maha kirjutada või suudavad nad hoo ikkagi sisse saada? Miks kaotas Liverpool kodus West Bromi vastu punkte ning miks meenutab koroonajärgne jalgpall laskesuusatamist? Saate teises pooles võtavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte lõppeva aasta kokku, reastades mõlemad oma 2020. aasta isiklikud viis meeldejäävamat jalgpallihetke või -sündmust. Head kuulamist! Parimad jalgpalliennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/28/202051 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Põhjalikult Premier League’ist. Mis on lahti Arsenaliga ja kes on tiitliheitlusesse jäänud?

Selle nädala teine "Futboliidi" saade on sisuliselt Premier League'i erisaade. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte arutlevad kõigi oluliste Inglismaa kõrgliiga teemade üle ning jagavad suuremad tiimid kolme kategooriasse: lati ületajad, lati väristajad ja lati maha ajajad. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/18/20201 hour, 6 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

„Futboliidi“ oma Ballon d’Or: Lewandowski jäi skandaalselt esikohast ilma!

Tänases „Futboliidi“ saates panevad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte kokku kaks suurt tabelit: saate esimeses pooles tehakse värskendus „Futboliidi“ Meistrite liiga power rankingsi edetabelile, saate teises pooles aga võetakse teatepulk üle France Footballi ajakirjalt ning jagatakse välja „Futboliidi“ Ballon d’Or 2020. Millised meeskonnad on hetkeseisuga kõige tõenäolisemad Meistrite liiga võitjad ning kes sai kaheksandikfinaaliks hea, kes halva loosi? Meie oma Ballon d’Ori valimisel sündis aga mitu suurt üllatust – ehk kõige olulisemana neist jäi paljude soosik Robert Lewandowski esikohast ilma. Miks täpsemalt, seda kuula juba saatest! Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/16/20201 hour, 6 minutes, 1 second
Episode Artwork

Üllatusnimed Premium liiga MVP edetabelis. Kas Manchester United pääseb Meistrite liigas edasi?

Tänases „Futboliidi“ saates on juttu taas pisut rohkem, sest lisaks tavapärastele saatejuhtidele Raul Ojassaarele ja Joel Indermittele on seekord kolmanda mehena saates ka Hannes Anier. Üheskoos vaadatakse tagasi peatselt loodetavasti lõpuks lõppeva Eesti Premium liiga hooajale ning valitakse liiga kõige väärtuslikum mängija ehk MVP. Lisaks sellele on mõistagi saates omal kohal ka traditsioonilised jutud Premier League’ist ja sel nädalal ülipõneva lõpplahenduseni jõudvast Meistrite liiga alagrupiturniirist. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
12/7/20201 hour, 9 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Karol Mets elust Saudi Araabias: lõhkise teksapüksiga kohalikku Viru keskusesse ei lastud!

Tänases „Futboliidi“ saates on Skype’i kaudu külaliseks hiljuti Saudi Araabiasse Al-Ettifaqi klubisse siirdunud Karol Mets, kes rääkis värskest üleminekust, üllatavalt mõnusast elust Saudi Araabias ning kohalikust jalgpallist. Lisaks Metsa juttudele võeti mõistagi luubi alla ka värsked arengud nii Premier League’is kui Meistrite liigas. Kas Mikel Arteta aeg Arsenalis hakkab ootamatult kiiresti täis saama? Kas Edinson Cavani on Manchester Unitedi hooaja päästeingel? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/30/20201 hour, 5 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Mourinho näitab, et on endiselt absoluutne tipp. Kas kriitika Karel Voolaidi pihta on õigustatud?

Tänane „Futboliit“ keskendub peamiselt kolmele teemale: Eesti koondise Rahvuste liiga lõpule, Premier League’i möödunud voorule ning Meistrite liiga eelseisvatele sündmustele. Miks jäid Eesti koondise mängudest suhu sedavõrd negatiivne maik ning kas sotsiaalmeedias sisuliselt mõnitusobjektiks saanud Karel Voolaidi pihta tulev kriitika on õigustatud? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/23/202049 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Kas Eestil on Põhja-Makedoonia vastu võidukohustus? Mida näitas meile kaotus Itaaliale?

Tänane „Futboliit“ keskendub peamiselt kolmele teemale: Eesti Premium liigale, Eesti koondisele ja Premier League’i värsketele arengutele. Mis tõi FC Florale teise järjestikuse tiitli ning kes langeb Eesti kõrgliigast uueks hooajaks välja? Mida arvata Eesti jalgpallikoondise kolmapäevasest 0:4 kaotusest Itaaliale ning mida on meil vaja eelseisvates mängudes Põhja-Makedoonia ja Gruusia vastu, et Rahvuste liiga alagrupi viimast kohta vältida? Kas Premier League’is on Ole Gunnar Solskjaeri tund hoolimata võidust Evertoni üle tulemas ning mis on lahti Arsenaliga? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/12/202058 minutes, 1 second
Episode Artwork

💯! Manchester United taas katastroofi äärel. Uuendatud Meistrite liiga power rankings

Delfi Tasku jalgpallipodcast "Futboliit" jõuab täna uhke juubelini, kui eetris on 100. episood. Piduliku sündmuse puhul on stuudios mõistagi pisut magusat, aga teemad, nagu ikka, on jalgpalliliselt tõsised. Kuidas nägi Levadia ja Flora poolikuks jäänud mängupäev välja meeskonna seest vaadatuna? Miks on Liverpool Virgil van Dijki vigastuse kiuste endiselt Premier League'is ja Meistrite liigas sedavõrd võimas? Pikemalt peatutakse Manchester Unitedi tegemistel, kes sai viimase nädala jooksul kaks masendavat kaotust ning võib olla tõelise katastroofi äärel. Kas Ole Gunnar Solskjaeri jaoks võib eelseisev nädalavahetus jääda Unitedi peatreenerina viimaseks? Meistrite liiga sektsioonis pannakse taas paika "Futboliidi" power rankings, kus reastatud on kümme võistkonda, kes on peamised soosikud Meistrite liiga tiitlile. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
11/5/20201 hour, 1 minute, 58 seconds
Episode Artwork

Madridi Reali suur murekoht. Premier League'i tiitlisoosik number üks on...

Tänane „Futboliit“ keskendub peamiselt ikka rahvusvahelisele jalgpallile, sest viimase nädala jooksul mängiti ära järjekordne voor Premier League’is ning võistlustega jätkati ka Meistrite liiga alagrupiturniiril. Kas Flora võit Paide üle otsustas Premium liga tiitliheitluse lõplikult? Kas Manchester City saab lõpuks Premier League’is jalad alla ning kas Arsenali vahepealne tõus Mikel Arteta käe all oli vaid meelepete? Kas Liverpool võidab jälle tiitli, sest sel aastal ei ole lihtsalt keegi teine vastaval tasemel? Meistrite liigas ei suutnud Madridi Real endiselt võitu kirja saada, kuid kas see tähendab ka seda, et neil oleks keeruline grupist edasi pääseda? Milline suur võistkond on kahe vooru järel suurimas hädas ning mida arvata Barcelona võidust Juventuse ning Manchester Unitedi võidust RB Leipzigi üle? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. OlyBeti kuulajamäng puudutab seekord pühapäeval toimuvat kohtumist Manchester Unitedi ja Arsenali vahel. Kuula seda saates alates 43:55! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/29/20201 hour, 7 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Kas Virgil van Dijk tõmbas endale häda ise kaela? Manchester Unitedi valepositiivne võit

Tänane „Futboliit“ keskendub mõistagi rahvusvahelisele jalgpallile, sest viimase nädala jooksul mängiti ära järjekordne intrigeeriv voor Premier League’is ning algust tehti ka Meistrite liiga alagrupiturniiriga. Miks ei saadetud platsilt punase kaardiga ära Evertoni väravavahti Jordan Pickfordi, kes Virgil van Dijki hooaja ülitõsise taklamisega lõpetas? Kuidas suutis Tottenham Hotspur 3:0 eduseisu maha mängida ning kuidas ei suutnud Madridi Real Meistrite liigas koroonaviirusest räsitud Donetski Šahtarile vastu saada? Kas Manchester Unitedi võit Pariisi Saint-Germaini vastu oli valepositiivne? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/22/202048 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Kas koondis vääris koroonaidiootide vastu võitu? Meistrite liiga power rankings naaseb

Tänane „Futboliit“ on eetris pärast Eesti koondise kaht mängu Rahvuste liigas ning enne seda, kui uuel nädalal saab alguse Meistrite liiga. Just nendel kahel suurel teemal saade sedapuhku peatub. Millised järeldused teha Eesti koondise mängudest Põhja-Makedoonia ja Armeeniaga? Kui lähedal oli Armeenia mäng ärajäämisele? Miks on Armeenia koondis täis vastutustundetuid jobukakke? Meistrite liiga sektsioonis taaselustatakse suvisest finaalturniirist tuttav „Futboliidi“ power rankings, kus ritta seatakse kümme peamist soosikut. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/16/20201 hour, 2 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Kumb Manchesteri treener saab enne kinga? Eesti koondise ebaedu põhjused: mitu väga nõrka aastakäiku

Eelmisest "Futboliidi" saatest on möödas poolteist nädalat ning vahepeal on toimunud palju. Seekordses saates on põhiteemasid kolm: FC Flora eelmise nädala euromäng Zagrebi Dinamoga, Premier League'i uskumatult pöörane nädalavahetus ning Eesti tegemised järjekordses koondiseaknas. Kas Flora saab oma mänguga Zagrebis rahule jääda või jäi midagi ka kripeldama? Kas Manchesteri suurte meeskondade peatreenereid ootab juba sel hooajal vallandamine? Mida järeldada Aston Villa uskumatust 7:2 võidust Liverpooli üle? Eesti koondise mängudest rääkides võetakse muuhulgas luubi alla ka koondise mängijatevalik - miks on see nii kasin ning millised aastakäigud on iseäranis tühjaks jäänud? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
10/8/20201 hour, 7 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Premier League’i pöörase vooru järeldused: kas Guardiola aeg on möödas?

Seekordne „Futboliit“ on eetris esmaspäeval ning seda väga lihtsal põhjusel: neljapäevad on Euroopa liiga päevad ning FC Flora on endiselt seal võistlustules, seega tuli saate aega natuke nihutada, et oleks parem võimalus sellest rääkida. Millised järeldused teha FC Flora võidust Malta meistri Floriana üle ning kas neljapäeval on florakatel Zagrebi Dinamo vastu võimalust? Saate teises pooles räägitakse põhjalikult aga Premier League’i viimastest mängudest, sest juhtunud on palju ja juhtunud on palju pöörast. Kas Pep Guardiola aeg Manchester Citys on tõepoolest hakkamas läbi saama ning kas sama saab öelda ka Ole Gunnar Solskjaeri kohta Manchester Unitedis? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
9/28/202049 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Kas Flora võit oli kole? Gareth Bale’i võimalik mõju Premier League’ile

Selle nädala "Futboliit" keskendub peamiselt kahele teemale: FC Flora euromängule ja Premier League'i algusele. Kas Flora võit oli kole - või kuidas tuleks KRi 2:1 alistamisse suhtuda? Mida näitasid meile Inglismaa kõrgliiga avavooru matšid ning mida oodata teisest mänguvoorust? Kes tegid "Futboliidi" Fantasy liigas kõige parema stardi? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! OlyBeti kuulajamäng on saanud pisut uue formaadi - kuula küsimust saate lõpust. Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!
9/18/202036 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Neli suurt põhjust, miks Liverpool jääb tiitli kaitsmisest kaugele

Seekordne „Futboliit“ on eetris viimasel neljapäeval enne Premier League’i uue hooaja algust. Alles see ju oli, kui eelmine hooaeg lõppes – nüüd tuleb sihid seada juba uue hooaja peale! „Futboliidi“ duo paneb kokku nüüd juba traditsiooniks saava hooaja ennustuse, kus kogu esikümne kohad põhjendustega ära prognoositakse. Kas Liverpool suudab tiitlit kaitsta või jääb suisa kolmandaks? Mida suudab uue näoga Manchester United ning kas Jose Mourinho suudab Tottenhamile elu sisse puhuda? Saate alguses räägitakse mõistagi ka Eesti jalgpallikoondise kahest nukrast kaotusest Rahvuste liigas. Mida tuleks muuta ja kas on üldse midagi, mida muuta? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. OlyBeti kuulajamäng on saanud pisut uue formaadi - kuula küsimust saate lõpust. Parimad spordiennustuse koefid leiad https://www.olybet.ee!
9/10/20201 hour, 14 seconds
Episode Artwork

Lionel Messi lahkumise stsenaariumid, Eesti koondise väljavaated ja Kalju koroonakolle

Selle nädala "Futboliit" võtab luubi alla popurrii viimase aja kuumematest teemadest nii Eesti kui välismaa jalgpallis. Mis saab Nõmme Kalju koroonakoldest ning kes on tekkinud olukorras süüdi? Kas Lionel Messi lahkub tõepoolest Barcelonast ning kui jah, siis kuidas kuhu ja millise üleminekusumma eest? Milline Premier League'i tiim on üleminekuaknas seni kõige paremini toiminud? Saate viimases osas võetakse luubi alla Eesti koondis eelseisvas Rahvuste liiga mänguaknas, kus ees ootavad matšid Gruusia ja Armeeniaga. Kas põhjust on optimismiks või pessimismiks ning milline võiks välja näha meie ideaalne algkoosseis? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. OlyBeti kuulajamäng on saanud pisut uue formaadi - kuula küsimust saate lõpust. Parimad spordiennustuse koefid leiad https://www.olybet.ee!
9/2/202042 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Kas Bayern tõusis aegade vägevaimate sekka? Meistrite liiga formaadi tulevik

"Futboliit" 24. augustil keskendub mõistagi äsja Lissabonis lõppenud Meistrite liiga finaalturniirile, mis kulmineerus Müncheni Bayerni triumfiga. Miks kaldus kaalukauss otsustavas mängus Bayerni, mitte PSG kasuks? Kes vääriks Robert Lewandowski kõrval Bayerni meeskonnast Ballon d'ori kandidaadiks olemist? Lisaks arutatakse seda, kuidas meeldis saatejuhtidele Meistrite liiga tavatu finaalturniiri formaat ning mida sellest tulevikuks kaasa võiks võtta. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/24/202034 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Bayern rullis Lyonist üle, kuid näitas haavatavust. Suure finaali eelvaade + Flora õnnetu kaotus

Vabariigi taasiseseisvumispäeval eetris olev värske "Futboliit" võtab luubi alla kolm kohtumist: mõistagi eilsed Meistrite liiga heitlused FC Flora - Marijampole Suduva ning Müncheni Bayern - Lyon, aga ka pühapäevase suure finaali PSG ja Bayerni vahel. Saate esimeses osas arutatakse pisut selle üle, mis toimus eile Lillekülas, kus FC Flora Meistrite liiga eelringis Marijampole Suduvale penaltiseerias kaotas. Bayern võttis küll Lyoni üle 3:0 võidu, kuid on siiski haavatav - miks? Ja kas PSG suudab pühapäeval selle haavatavuse ära kasutada? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/20/202027 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

PSG "igav" võit ja Neymari briljantsus. Üllatav fakt Lewandowski kohta

Tänane kahe Meistrite liiga poolfinaali vahel eetris olev "Futboliit" räägib sellest, miks jäi RB Leipzig Pariisi Saint-Germainile sedavõrd kindlalt alla ning vaatab ette Müncheni Bayerni ja Lyoni vahelisele kohtumisele. Saate algusest pühendatakse aga osa tänasele esimesele olulisele Meistrite liiga kohtumisele, kus FC Flora võtab koduplatsil vastu Marijampole Suduva. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/19/202024 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Pep Guardiola järjekordne käkk Meistrite liigas

Tänane "Futboliit" keskendub Meistrite liiga viimasele veerandfinaalile. Miks läks edasi Lyon, kuigi eelmises saates arvasime kõik, et Manchester City peaks oma võtma? Kui suur roll on kaotuses Pep Guardiolal ning miks ei suutnud City Prantsusmaa liiga seitsmendale tiimile vastu saada? Põhjalikule analüüsile järgnevalt vaadatakse ette ka esimesele poolfinaalile RB Leipzigi ja Pariisi Saint-Germaini vahel. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/16/202025 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Barcelona fänni ahastus. Kas ajastu ongi lõppenud?

Tänane "Futboliit" keskendub mõistagi eilsele FC Barcelona ja Müncheni Bayerni kohtumisele, mis lõppes Bayerni uskumatu 8:2 võiduga. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on külas järjekordne Barcelona fänn - sedapuhku fotograaf Hendrik Osula, kellega koos arutatakse Barcelona klubis valitsevat olukorda. Kas eilne märgiliselt suur kaotus tähistab Lionel Messi võistkonna ajastu lõppu? Lisaks arutatakse põgusalt ka tänase Manchester City ja Lyoni kohtumise eel seda, millised võivad olla Lyoni edasipääsušansid ning kas need üldse eksisteerivad. Head kuulamist!
8/15/202026 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Leipzigi võiduga ähvardab Meistrite liigat veider lõpplahendus. Kas Barcelonal on täna šanssi?

Meistrite liigas on ära peetud kaks veerandfinaali ning esimene poolfinaalpaar on selge. Miks suutis RB Leipzig Atletico Madridi üle mängida ning kes oli parim mängija platsil? Leipzigi edasipääs tähendab Meistrite liiga poolfinaalidele ühtlasi tõenäoliselt ka üht omapärast saatust. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on seekord Skype'i vahendusel külas suur Barcelona fänn Herol Riiberg, kes ootab ja loodab täna õhtul Müncheni Bayerni vastu oma lemmikute võitu, kuid möönab, et Bayernil on väga head võimalused edasi minna. Head kuulamist!
8/14/202024 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Miks läks PSG-l Atalanta vastu nii raskeks?

"Futboliidi" seekordne episood keskendub kahele mängule, millest üks on toimunud, teine aga mitte: luubi alla võetakse kolmapäevaõhtune matš Atalanta ja Pariisi Saint-Germaini vahel, ette vaadatakse aga tänaõhtusele RB Leipzigi ja Madridi Atletico matšile. Miks läks PSG-l Atalanta murdmisega nii kaua aega ning mida näitas see kohtumine meile Pariisi klubi edasisi šansse arvestades? Värskenduse saab ka "Futboliidi" jooksev power rankingsi edetabel. Kas Atletico on õhtuses kohtumises Leipzigi vastu suureks soosikuks või on arvestatavad võimalused ka Saksamaa klubid? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/13/202024 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Kaheksandikfinaalide kordusmängud, uuendatud power rankings

Tänases "Futboliidi" osas võetakse arutlusele Meistrite liiga kaheksandikfinaalide korduskohtumised. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on seekord virtuaalselt külas Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Karol Mets, kellega arutatakse põgusalt ka FC Flora ja Stockholmi AIK viimase aja arenguid, kuid põhirõhk on siiski Meistrite liiga otsustavatel matšidel. Kas kohtunikud tegid penaltiotsused õigesti või valesti ning kas VARist oli kasu? Miks langes Cristiano Ronaldo kümneaastase pausi järel välja juba kaheksandikfinaalis? Miks on Atalantal PSG vastu väga hea võimalus edasi pääseda? Saatest ei puudu ka OlyBeti kuulajamäng. Head kuulamist!
8/10/202044 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga on tagasi! Kes on soosik number üks, kes aga soosik number 12?

Meistrite liiga on lõpuks ometi tagasi ning "Futboliit" võtab Euroopa tugevaima klubisarja naasmise põhjaliku luubi alla. Esimesena tuleb reedel ja laupäeval ära pidada kaheksandikfinaalide kordusmängud, kus selguvad neli viimast veerandfinalisti. "Futboliit" paneb aga suurte mängude eel kõik 12 "ellu" jäänud meeskonda ritta: keda peaks praeguse seisuga pidama kõige suuremaks Meistrite liiga võidusoosikuks, keda kõige väiksemaks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/6/202040 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Premier League'i hooaja kokkuvõte

"Futboliit" on sel korral eetris esmaspäeval, et võtta kokku värskelt lõppenud Premier League'i hooaeg. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte võtavad aluseks hooaja eel "Futboliidis" tehtud ennustused ning kiidavad enda pakkumisi või vabandavad need välja - olenevalt meeskonnast! Head kuulamist!
7/27/202040 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Manchester Unitedi rõõmud ja mured. Kas järgmiseks hooajaks on tiitlipretendent olemas?

Värske "Futboliit" keskendub seekord välismaa jalgpalli puudutavatele teemadele ning iseäranis fookuses on sedapuhku Manchester Unitedi tegemised. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on külas Unitedi fänn Markus Holst, kellega koos arutatakse nii viimaseid arenguid Premier League'is kui Meistrite liigas, aga peamiselt käib jutt Manchester Unitedi ümber - mis on nende praeguse edu põhjus, mida tuleks üleminekuaknas ette võtta ning kuhu võib meeskond järgmisel hooajal välja jõuda? Head kuulamist!
7/16/202054 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Miks valis Itaalia koondis vastaseks Eesti? Kas Messi lahkumine Barcelonast on päevakorras?

Selle nädala "Futboliit" keskendub peamiselt Eesti, Inglismaa ja Hispaania vuti tegemistele. Miks sai Premium liiga liider FC Flora Viljandis üllatuskaotuse ning kuidas võeti vastu laupäevane karikavõit? Kuidas sattus nii, et neljakordne maailmameister Itaalia valis sügiseseks sõprusmänguks välja just Eesti? Premier League'is on samal ajal teravamaks minemas võitlus esinelikukohtade peale. Kuidas sai aga võitja Liverpool endale lubada nii kehva mängu nagu eelmisel neljapäeval Manchester City vastu? Miks on aga Real Madrid Hispaanias FC Barcelonat edestamas? Kõiki neid küsimusi arutavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
7/9/202035 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Liverpool on taas Inglismaa meister. Kuidas edasi?

"Futboliidis" on taas külas Eesti Liverpooli esifänn Jürgen Leesmann, kellega koos lahatakse 30-aastase pausi järel taas Inglismaa meistriks tulnud Liverpooli hooaega. Millised mängijad jooksid lati alt läbi, kes aga olid fantastilised? Kuidas tuleks üleminekuaknas käituda, et edu ei jääks ühe hooaja sähvatuseks? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
7/2/202036 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Flora võimutsemine Eestis, Premier League'i skandaalne naasmine

Tagasi on Premier League ja tagasi on ka "Futboliit", mis viimase paari nädala põletavamad jalgpalliküsimused läbi arutab. Miks on FC Flora Premium liigas sedavõrd võimsas hoos ning mille poolest jäävad alla näiteks FCI Levadia ja Nõmme Kalju? Miks tegid Eesti kohtunikud Viljandi Tulevikule reeglitevastaselt liiga? Mida arvata ühemängulistest eurolahingutest? Premier League naasis kolmapäeva õhtul ning tegi seda skandaalselt: kuidas on võimalik, et Sheffieldi väravat ära ei loetud ning kas David Luiz pidas oma viimase mängu Inglismaa kõrgliigas? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
6/18/202051 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Premium liiga üllatajad ja põrujad. Premier League'i ja Meistrite liiga naasmine

"Futboliidi" 77. saade keskendub peamiselt Eesti Premium liigale, kus on koroonapausilt naasmise järel mängitud juba neli vooru, mis on sisaldanud nii mõnegi üllatuse. Saate teises pooles vaadatakse aga üle praegused plaanid, mille järgi naaseb Premier League juba paari nädala pärast, Meistrite liiga otsustavad faasid aga augustis. Millised on aga probleemsed kohad, mille üle hetkel vaieldakse ning mis võivad olla tagajärjed? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist! Tagasi on ka OlyBeti kuulajamäng, mille küsimust kuuled saates alates 15:15!
6/4/202040 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Premium liiga on tagasi! Mis juhtus Lepmetsaga, mis aga Vassiljevi ja Järviste vahel?

Tagasi on Premium liiga ning eriolukorraaegsest rütmist on tagasi iganädalaste saadete juures ka "Futboliit". Esimene koduse meistriliiga voor pärast pikka pausi pakkus meile palju kõneainet: nii tulebki saates juttu nii üllatustulemustest, Flora ja Tammeka mängu lõpuminutitel toimunud inetust intsidendist Konstantin Vassiljevi ja Mihkel Järviste vahel ning Sergei Lepmetsa ootamatust lõpetamisotsusest. Saate lõpus panevad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte mõlemad kokku oma sümboolse koosseisu oma eluea parimatest jalgpalluritest. Head kuulamist!
5/21/202045 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Triller kell neli öösel, vabandus Frank Liivaku ees ja kummaline koondisekutse

Jalgpalli mõttes hakkab koroonatunneli lõpus tasapisi juba valgus paistma. "Futboliit" võtab sedapuhku aga ette teekonna mälestuste radadele: saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte räägivad kõige põnevamatest, ägedamatest ja meeldejäävamatest mängudest, mida nad ühel või teisel moel kogenud on. Suures plaanis tuuakse oma kogemuste põhjal mänge välja neljas kategoorias: 1) mängud, kus saatejuht on olnud osaline mängija või treenerina, 2)mängud, mida saatejuht on telekast vaadanud, 3) mängud, mida saatejuht on tribüünilt vaadanud ja 4) mängud, mida saatejuht on kommenteerinud. Head kuulamist!
5/7/202051 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Eesti koondise läbi aegade sümboolne koosseis

"Futboliit" on paarinädalase pausi järel tagasi eetris ning karantiiniajale kohaselt võetakse arutlusele ajatumad teemad. Milline võiks välja näha Eesti koondise koosseis üheks mänguks, kui kasutada oleksid kõik sinisärke esindanud mehed oma parimas vormis? Oma rivistuse pakuvad välja Raul Ojassaar, Joel Indermitte ja Markus Holst. Kõigil kolmel mahtusid algkoosseisu lausa seitse ühist nimetajat: Mart Poom, Ragnar Klavan, Raio Piiroja, Aleksandr Dmitrijev, Konstantin Vassiljev, Tarmo Kink ja Andres Oper. Kes olid aga ülejäänud nimed, kes kaalumisele tulid? Millised seitse mängijat ootavad oma võimalust pingilt? Kuula saadet ja saa teada!
4/24/202052 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

20 parimat jalgpallurit alates 2000. aastast

Koroonapausi ajal on "Futboliit" eetris küll tavapärasest harvemini ning aktuaalsest jalgpallist rääkida ei saa, ent ajatumad teemad on võimalik sellest hoolimata ette võtta. Esimeses saates üle tüki aja panid saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte koos külalise Markus Holstiga kokku maailma parimate mängijate esikahekümne aastatel 2000-2019 - ehk siis viimase kahe kümnendi osas. Tabel pakub kindlasti nii mõnegi üllatuse - vaidluskohti tekkis saate osalistel päris mitmeid. Kuula saadet ja anna teada, kas oled edetabeliga nõus! Head kuulamist!
4/10/20201 hour, 28 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Mis saab jalgpallist edasi?

Koroonaviiruse pandeemia tõttu on sisuliselt kogu Euroopa jalgpallis vajutatud pausinupule. Mis saab edasi? Kas Eestisse kavandatud U17 EM-finaalturniir ning täiskasvanute EM-finaalturniir lükatakse edasi või jäävad need sootuks ära? Kas Meistrite liigas selgitatakse üldse tšempion välja? Kuidas selguvad meistrid, eurokohtade omanikud ja väljalangejad Euroopa suurliigades? Kõige selle üle spekuleerivad Raul Ojassaar ja Joel Indermitte saates alates 15:35 - saate esimeses osas räägitakse veel nii-öelda normaalsusest ehk Meistrite liiga kaheksandikfinaalide kordusmatšidest. Head kuulamist!
3/13/202046 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Erisaade: Premium liiga hooaja ennustus

"Futboliit" on sel korral eetris erisaatega: nimelt on saatejuhil Raul Ojassaarel külas Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaid, kellega koos vaadatakse ette nädalavahetusel alanud Eesti Premium liiga hooajale. Kes tuleb meistriks ja kes langeb välja? Miks ennustavad mõlemad mehed Levadiale esikolmikust välja langemist? Kas Flora suudab tiitlit kaitsta ning kui suure sammu edasi teeb Paide? Saate päris lõpust ei puudu ka seekordne OlyBeti kuulajaküsimus, mis puudutab FCI Levadia ja Viljandi Tuleviku nädalavahetusel toimuvat kohtumist. Head kuulamist!
3/10/20201 hour, 12 seconds
Episode Artwork

Liverpooli šokolaadine kriis, alavormis De Gea ja hooaja algus Eestis

Seekordne "Futboliit" peatub mõistagi pikemalt Premier League'i valitseja Liverpooli viimase aja kaotustejadal. Mis ometi selles klubis toimub, et viimasest neljast mängust on lausa kolm kuivalt kaotatud? Loomulikult vahetab eetris omanikku ka šokolaaditahvel, mis eelmises saates välja sai lubatud. Põgusalt räägitakse ka jalgpallihooaja algusest Eestis, muust Premier League'is toimuvast ning peatselt toimuvatest Meistrite liiga kaheksandikfinaali korduskohtumistest. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
3/5/202041 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

Ramose punane kaart. Saatejuhtide kihlvedu Liverpooli teemal

Selle nädala "Futboliit" võtab mõistagi kõige pikemalt luubi alla viimased neli Meistrite liiga kaheksandikfinaalide avamängu, kus nähti nii üllatusi kui pettumusi. Millised meeskonnad lähevad edasi veerandfinaali? Kas Sergio Ramose punane kaart oli õige otsus 1) kohtuniku ja 2) Ramose enda poolt? Miks on Inglismaa meeskonnad Euroopas tänavu sedavõrd nigelad? Lisaks räägitakse saates jalgpallihooaja avamisest Eestis ning Premier League'ist: muuhulgas sõlmivad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte omavahel Liverpooli-teemalise kihlveo. Head kuulamist!
2/27/202051 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Leipzigi kummaline apsakas, mis meenutas FC Viljandi aegu

Meistrite liiga kaheksandikfinaalides on esimesed neli mängu peetud. Miks on Inglismaa tiimid ootamatult suurde plindrisse sattunud ning mida arvata Manchester Cityle määratud karmist karistusest? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
2/20/202045 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga ennustused. Millised suurklubid langevad juba avaringis?

Selle nädala teine "Futboliit" keskendub peaasjalikult uuel nädalal meie ekraanidele naasvale Meistrite liigale. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte teevad igale kaheksandikfinaali võistluspaarile kiire eelvaate ja selgitavad, miks nende meelest just see või teine meeskond edasi peaks pääsema. Sealjuures ennustatakse üksmeelselt mitme absoluutse tipptiimi põrumist - milliste? Lisaks Meistrite liigale uuritakse saate alguses ka seda, miks Eesti meister FC Flora hooajaeelses kohtumises Läti mullusele üheksandale Mettale 0:1 alla jäi. Head kuulamist!
2/14/202036 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Kas Georgi Tunjov ikka peaks A-koondisesse kuuluma?

Seekordne "Futboliit" jõuab kuulajateni hilinemisega - haigestumiste tõttu ei olnud eelmisel nädalal võimalik saadet plaanipäraselt lindistada, seega on sel korral jalgpallijutud eetris teisipäeval. Saate esimeste teemadena peatutakse Eesti asjadel: räägitakse nii Madis Vihmanni lõpetamisest kui pikemalt ka sellest, kas Itaalia Serie A-s 17 minutiks platsile saanud Georgi Tunjovi ikka peaks märtsikuisteks kohtumisteks Eesti A-koondisesse kutsuma. Saate teine pool kuulub välismaa vutile: esmalt arutatakse põgusalt jaanuarikuiseid üleminekuid teistes suurtes liigades ning siis sukeldutakse Premier League'i tegemistesse: millises olukorras tipptiimid on ning mida võiks hooaja viimasest faasist oodata? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
2/11/202057 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Kobe Bryant ja jalgpall

Selle nädala "Futboliit" on pisut teistsugune kui tavaliselt: korvpalliässa Kobe Bryanti traagilise hukkumise taustal mõtiskletakse natuke selle üle, milline oli Bryanti roll nii korvpallis kui maailma spordis üldiselt ning kes võiks olla kõige lähem jalgpallurist vaste Kobe isiksusele. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
1/30/202029 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Põhjalikult Barcelona ja Manchester Unitedi hetkeseisust

Selle nädala "Futboliit" läheb mõtetega Katalooniasse ning räägib suuresti FC Barcelona tegemistest. Kas peatreenerivahetus oli õigustatud ning mida toob Quique Setieni palkamine õigupoolest kaasa - ning kui kauaks seda meest Barca etteotsa jagub? Saatejuhil Raul Ojassaarel on seks puhuks külas tulihingeline Barca fänn Hendrik Osula. Üheskoos heidetakse pilk peale ka Manchester Unitedile, mis viimase nädala jooksul kõvasti kõneainet pakkus. Mis on selles klubis lõppude lõpuks valesti ja kust otsast tuleks parandamisel pihta hakata? OlyBeti kuulajamängu küsimus puudutab sedapuhku pühapäevast Napoli ja Juventuse kohtumist Serie A-s. Head kuulamist!
1/24/202049 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Uskumatu fakt Manchester Unitedi ja Liverpooli ründajate kohta. Kes on Flora salapärane "top man"?

Neljapäev on jalgpallisaate "Futboliidi" päev ning värsked jalgpallijutud on seegi kord Delfi Tasku eetris. Väikese pausi järel on taas stuudios ka FC Flora abitreener Joel Indermitte ning tema abiga vaadatakse pisut tagasi Flora äsjastele kontrollmängudele Šveitsis ning Erik Sorga lahkumisele. Kes ikkagi on see salapärane "top man", mille edetabel Flora riietusruumis tahvli peal on? Välismaa rubriigis vaadeldakse esmalt Premier League'i jaanuarikuist üleminekuakent ning Tottenhami ja Liverpooli nädalavahetusel toimunud suurkohtumist. Millise pöörasena tunduva fakti pealt minnakse aga pühapäevasele suurmatšile Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel? Saate viimases osas puudutatakse FC Barcelona värsket treenerivahetust. Kas Quique Setien on õige mees sellele kohale? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
1/16/202042 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

Erik Sorga MLS-i ja muud Flora tegemised. Mis saab Klavanist ja Cagliarist?

Seekordne "Futboliit" keskendub põhiliselt Eesti jalgpallile ja värsketele üleminekutele: fookuses on Erik Sorga siirdumine FC Florast MLS-i ning florakate intrigeerivad tegemised tervikuna. Millised klubid tundsid veel Sorga vastu tõsist huvi? Kui palju võis Flora Paidele maksta Henri Välja teenete eest? Miks kuhjab Flora keskväljale kokku mängijaid, kes korraga platsile ei mahu? Saate teises pooles räägitakse pisut ka välismaa vutist: luubi alla võetakse põgusalt nii eelseisev Tottenham - Liverpool kohtumine kui ka Itaalia Serie A, kus Ragnar Klavani koduklubi Cagliari on sattunud väikesesse mõõna. Tavapärase saatejuhi Raul Ojassaare kõrval on seekord Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaid. Head kuulamist!
1/9/202042 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Kas Arsenal jääb Premier League'i püsima?

Uue aasta esimene "Futboliit" võtab jõulupausi järel taas suures jalgpallis toimunu kokku ning annab Premier League'i esimese poole meeskondadele hooaja ekvaatori ületamise järel hindeid. Kes on senised mängud läbinud kiituste saatel ning kelle päevikust leiame rasvaseid märkuseid? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.
1/2/202056 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Liverpooli Eesti esifänn: liigatiitli jutt on meie jaoks täielik tabuteema!

Selle nädala "Futboliidis" käis külas Eesti üks suuremaid Liverpooli fänne Jürgen Leesmann, kellega räägiti põhjalikult tema lemmikklubi tegemistest, aga ka Meistrite liiga play-off loosist, juba alanud klubide MM-ist ning loomulikult ka arengutest Premier League'is. Muuhulgas arutatakse ka seda, kas möödunud nädalavahetusel oli ilusam Heung-min Soni või Luis Suareze värav! Head kuulamist!
12/12/201945 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Ballon d'Or ja Premier League

Seekordne "Futboliit" lahkab saate avaosas põhjalikult värsket Ballon d'Ori valimist. Miks oli Lionel Messi võitjana täiesti vale valik ning kes oleks pidanud tema asemel kuldse palli endale saama? Saate teises osas (alates 23:00) räägiti aga Premier League'i põnevatest sündmustest - möödunud nädala jooksul peeti maha kaks vooru ning vähemalt üks peatreener sai ka tippklubist kinga. OlyBeti kuulajamäng puudutab sedapuhku pühapäevast Manchester City ja Manchester Unitedi kohtumist - kuula küsimust 43:40 paiku! Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
12/5/201947 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Kas Liverpooli ootab tõesti valus kukkumine?

"Futboliit" on tagasi ka sel nädalal ning räägib põhjalikult Meistrite liiga ja Premier League'i tegemistest, jätmata päris tähelepanuta ka huvitavaid liikumisi Eesti treeneriteturul. Mida näitasid Meistrite liiga alagrupiturniiri viienda vooru kohtumised - kes läheb edasi, kes jääb välja? (5:30) Premier League'i nurgakeses peatutakse põhjalikult mitmete tippmeeskondade tegemistel. Kas Jose Mourinho viib Tottenhami Meistrite liigasse või on vahe selleks liiga suur? Miks ei ole Manchester City sel hooajal enam nii võimas ning miks ootab Liverpooli ilmselt valus ärakukkumine? (32:10) Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
11/29/201951 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Kas Tottenham tegi Mourinho palkamisega suure vea? Külas Karl Mööl

Selle nädala "Futboliidis" on tavapärase saatejuhi Joel Indermitte asemel Raul Ojassaare vestluskaaslaseks Paide Linnameeskonna äärekaitsja Karl Mööl, kellega räägitakse nii Eesti koondisest, Paide meeskonnast kui ka Premier League'ist. Mida näitas 0:5 kaotus Hollandile - kas mängisime ilusalt või saime tegelikult paraja ketuka? Kas Karel Voolaid peaks ametis jätkama? Põhjalikult võetakse kokku Paide Linnameeskonna hooaeg - Premium liiga komeedid püsisid tänavu ootamatult pikalt suures medalimängus, ent pidid lõpuks ikkagi neljanda kohaga lõpetama. Mööl jagab muljeid meeskonna seest - mis läks hästi, mis halvasti? Saate viimases osas analüüsitakse põgusalt Jose Mourinho siirdumist Tottenham Hotspuri peatreeneriks. Kas Spurs tegi portugallase palkamisega vea? Milline vahekord peaks olema võidetud karikate ja ilusa mängustiili vahel? OlyBeti kuulajamängus küsitakse seekord, mitu väravat lööb Chelsea avapoolajal Manchester City vastu. Vastata saad OlyBet Eesti Facebooki lehel! Head kuulamist!
11/22/201945 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Ukraina - Eesti ja hooaja lõpplahendus. Külas Brent Lepistu ja Hannes Anier

Selle nädala "Futboliit" jõuab kuulajateni küll reedel, aga see-eest väga mõnusa saatega. Tavapärastel saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on seekord külas lausa kaks vutimeest korraga - Brent Lepistu ja Hannes Anieriga arutatakse põhjalikult nii Eesti jalgpallikoondise sõprusmatši Ukrainaga kui hooaja lõppu nii Eestis kui Soomes. Lisaks võetakse arutluse alla ka Premier League'i eelmise nädalavahetuse suur kohtumine Liverpooli ja Manchester City vahel. Kas tõesti ongi nüüd Liverpooli aasta või suudetakse superolukord ikka ära käkkida? Head kuulamist!
11/15/201953 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Enar Jääger koondises, Meistrite liiga suur kurioosum, Premier League'i hiigelmatš

Selle nädala "Futboliit" räägib suures plaanis kolmest teemast: Eesti koondisest, Meistrite liiga järjekordsest dramaatilisest mängunädalast ning Premier League'i eelseisvast tõelisest suurest lahingust. Eesti koondise osas võetakse luubi alla peatreeneri Karel Voolaidi otsus kutsuda eelseisvateks mängudeks Ukraina (maavõistlus) ja Hollandiga (EM-valikmäng) koondisesse peagi 35-aastaseks saav Enar Jääger, kes tegi sel hooajal Eesti liigas FC Flora eest kaasa vaid kolmes kohtumises - samal ajal jäi koondisest välja näiteks Flora keskkaitses kõva hooaja teinud Märten Kuusk. Meistrite liiga rubriigis (alates 14:30) analüüsitakse möödunud mängudenädalat ning tuuakse välja üks tõeliselt põnev kurioosum, mis paljudel jalgpallisõpradel ja ka Eesti ajakirjandusel millegipärast kahe silma vahele jäi. Premier League'is seisab aga pühapäeval ees suur lahing Liverpooli ja Manchester City vahel. Keda pidada soosikuks ning miks? (alates 39:45) OlyBeti kuulajamäng puudutab seekord sedasama Liverpooli ja Manchester City kohtumist. Kuula saatest alates 58:30, mis on seekordne kuulajaküsimus - kui vastad sellele OlyBet Eesti Facebooki lehel asuva postituse all kommentaariumis õigesti, oledki võitnud 10 eurot tasuta panustamisraha! Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
11/7/20191 hour, 57 seconds
Episode Artwork

Värske Eesti tšempion lahkab meistertiimi. Inglased ei oska endiselt VARi kasutada

Selle nädala "Futboliidis" on stuudios värskelt FC Floraga Eesti meistritiitli kindlustanud abitreener Joel Indermitte, kes saate alustuseks lahkab põhjalikult põhjuseid, mängijaid ja otsuseid, mis florakatele 12. tiitli tõid. Saate teises pooles (alates 28:00) räägitakse ka Premier League'i hetkeolukorrast, saate lõpus (alates 46:10) põgusalt ka Meistrite liigast. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
10/31/201951 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Miks said Levadia noored islandlastelt 1:12 tappa? Kohtunike kummalised möödalasud Inglismaal

Järjekordne jalgpallinädal on seljataga ning "Futboliit" on siin selleks, et kõik olulisemad teemad kokku võtta. Saate esimeses osas räägitakse Eesti jalgpallist. Miks ei kindlustanud FC Flora pühapäeval Eesti meistritiitlit ning kuidas saab olla, et Levadia U19 meeskond saab koduplatsil Islandi vastase käest 0:12 tala? Saate teine pool kuulub Meistrite liigale (alates 9.50), viimaseks võetakse, nagu ikka, ette Premier League (alates 32.20). Osale ka OlyBeti kuulajamängus - selleks kuula saatest (alates 51.00), mida seekord ennustada tuleb ning postita oma ennustus OlyBet Estonia lehele - kõik õigesti vastanud saavad endale auhinnaks 10 eurot tasuta panustamisraha! Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
10/24/201955 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Kas Eesti koondis hoidis pea püsti või kukkus läbi? Kes saavad EM-finaalturniirile?

Möödunud jalgpallinädalal juhtus palju ning "Futboliit" on siin selleks, et kõik oluline kokku võtta. Saate alguses räägitakse Eesti koondise tegemistest Valgevene ja Saksamaa vastu, misjärel võetakse luubi alla EM-valiksari tervikuna (11.20) - kes saavad otse edasi, kes liiguvad edasi ülimalt keerulise süsteemiga Rahvuste liiga play-off'i? Saate lõpus tehakse põgus eelvaade ka Premier League'i eelseisvale mänguvoorule (39.05) ja Meistrite liiga järjekordsele alagrupivoorule (50.20). Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
10/17/201957 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Premier League'i latiületajad ja -kolistajad. Viis ülesannet Eesti koondisele

Selle nädala "Futboliit" on eetris vahetult enne tänast Valgevene ja Eesti kohtumist ning kuna pühapäeval läheb Eesti koondis vastamisi Saksamaaga, ongi paslik natuke koondiseteemadest rääkida. Millised ülesanded tuleks Eesti koondisele eelseisvateks matšideks tervikuna seada? Keda võiks Karel Voolaid platsil kasutada? Saate teises pooles heidetakse pilk Inglismaa Premier League'ile, kus on esimesed kaheksa vooru mängitud ning esimesed jõujooned välja joonistunud. Välja tuuakse latiületajad ja latikolistajad. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
10/10/201954 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Millega läks Tottenham Bayerni vastu alt? Reali ja Liverpooli ähvardab kurb saatus

Selle nädala "Futboliit" (kokku 50. saade!) keskendub kolmele põhilisele teemale: Eesti koondise koosseisule, Meistrite liiga mängudele ja Premier League'i nurgakesele. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte võtavad kõik olulised teemad pulkadeks lahti ning arutavad vutiasja. Head kuulamist!
10/3/201945 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Rahvuste liiga formaadi muudatus - halb või hea?

"Futboliidi" ajaloo 49. saates on saatejuhil Raul Ojassaarel külas vana tuttav Rasmus Raidla, kellega pisut enam kui aasta aega tagasi seda saadet vedama hakati. Üheskoos räägitakse Raidla uuest tööst jalgpalliliidus, Premium liiga publikunumbritest, FIFA aasta parimate valimisest, Rahvuste liiga formaadimuudatusest ning Premier League'i uuest voorust. Saatest ei puudu mõistagi ka OlyBeti kuulajamäng, mille jaoks tuleb minna OlyBet Eesti Facebooki lehele. Head kuulamist!
9/26/201945 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Kohtunike arusaamatu bläkk jättis Meistrite liiga põnevale avanädalale inetu jälje

Selle nädala "Futboliit" tähistab pisut hilinenult sünnipäeva ning võtab kokku viimase jalgpallinädala, kuhu mahtusid nii FCI Levadia peatreeneri Aleksandar Rogići vallandamine, Flora suur võit Levadia üle, Meistrite liiga alagrupiturniiri avanädal ning Premier League'i huvitavad kohtumised. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. OlyBeti kuulajamängus tuleb huvilistel seekord ära pakkuda, mitu väravat lüüakse pühapäevases Chelsea ja Liverpooli Premier League' kohtumises. Ennustada saab OlyBet Eesti Facebooki lehel "Futboliidi" saate postituse kommentaariumis. Head kuulamist!
9/20/201949 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Kas Klavan-Tamm keskkaitsepaarist saab asja?

Seekordne "Futboliit" keskendub põhiliselt kolmele teemale: Eesti jalgpallikoondise värsketele mängudele Valgevene ja Hollandiga; Premier League'i eelseisvale nädalavahetusele ning järgmise nädala Meistrite liiga mängudele. Kas Ragnar Klavani "parim enne" on möödas ning Joonas Tamm tuleks pingile jätta või tuleks meil sellesse kooslusesse veel uskuda? Mida nägime kahes kaotusmängus positiivset, mida aga negatiivset? Kas neljameheline kaitseliin õigustas end või mitte? Saatest ei puudu ka OlyBeti ennustusmäng, mis paarinädalase pausi järel tagasi on. Mine OlyBet Eesti Facebooki lehele ja ennusta õigesti, kes lööb teisipäevases Napoli ja Liverpooli mängus viimase värava - ning võidad automaatselt 10 eurot tasuta panustamisraha! Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
9/13/201944 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Eesti koondise mängud Valgevene ja Hollandiga. Kas Voolaid läheb ründama?

Seekordne "Futboliit" keskendub mõistagi Eesti jalgpallikoondise eelseisvatele kohtumistele Valgevene ja Hollandiga. Esimest korda on A-koondise eesotsas peatreenerina Karel Voolaid ning saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte arutavad, mida võiks Voolaidi pukki tulek meeskonnale eelseisvate mängude kontekstis tähendada. Lisaks pannakse paika ka eeldatav algkoosseis Valgevene vastu. Saatest ei puudu mõistagi ka Premier League'i nurgake. Head kuulamist!
9/5/201956 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga alagruppide suur eelvaade. Millised suurklubid jäävad play-off'i ukse taha?

Selle nädala jalgpallisaade "Futboliit" keskendub suuresti värskelt loositud Meistrite liiga alagruppidele: kõik grupid võetakse pulkadeks lahti ja tehakse oma ennustused edasipääsejate osas. Meistrite liiga kõrval leiavad kajastust ka Eesti Premium liiga ja Inglismaa Premier League. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/30/201956 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Kuidas Anu Sääritsa imenipp Eesti koondise väravavahi terveks ravis

Seekordse "Futboliit" on suuresti pühendatud naiste jalgpallile - külas on FC Flora ja Eesti naiste jalgpallikoondise väravavaht Getriin Strigin. Striginiga koos arutletakse nii naiste jalgpalli seisu üle üldisemalt kui meenutatakse Flora hiljutisi kohtumisi naiste Meistrite liigas. Veel suuremad kohtumised ootavad aga veel ees, sest Eesti naiste koondis läheb peagi EM-valiksarja alustuseks vastamisi värske MM-finalisti Hollandi ja Venemaaga. Saate teises pooles (alates 35:10) liitub Raul Ojassaarega ka teine saatejuht Joel Indermitte ning alguse saab Premier League'i nurgake: üheskoos võetakse kokku möödunud vooru suuremad sündmused. Head kuulamist!
8/22/201956 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Üks Eesti vutiklubi võib halvemal juhul ilma jääda mitmesajast tuhandest eurost

Seekordne "Futboliit" keerleb mitmete erinevate teemade vahel, mis viimase nädala jooksul kõneainet on pakkunud. Kas Liverpooli võit UEFA superkarikafinaalis oli saadud sohiga? Mida arvata naiskohtunike esitusest suures matšis? Lisaks saame teada, et Adrianist veel suuremaks kangelaseks tõusis paar tundi varem ka üks Eesti vutimees... Kokku võetakse ka Premier League'i avavooru põhilised jutupunktid ning Eesti klubide teekond tänavustes eurosarjades: sünge stsenaariumi korral jääks ülejärgmisel suvel üks Eesti klubi eurorahadest ilma. Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
8/15/201943 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Manchester City või Liverpool? Suur Premier League'i hooaja eelvaade

Suur klubijalgpall on tagasi! Juba sel nädalavahetusel alustab uue hooajaga Inglismaa Premier League ning on aeg maailma kõige kõrgetasemelisema ja põnevama tippliiga osas oma ennustused teha. Kas algab Liverpooli aasta või röövis eelmine hooaeg neilt liiga palju energiat? Kas Tottenham suudab sammu esikahe suunas teha? Kas Frank Lampardiga Chelsea või kaitseprobleemidega Arsenal? Kas Manchester United jääb tõesti esikuuikust välja ning Ole Gunnar Solskjaer peab hakkama uut töökohta otsima? Kes võiks olla esikuuiku seas uueks tulijaks? Kõik need küsimused arutatakse saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte poolt põhjalikult läbi, samuti koostatakse oma ennustus liiga esikümne osas. Hea sponsor OlyBet on sealjuures välja pannud 10-eurose tasuta panuse kõigile kuulajatele, kes ennustavad õigesti pühapäevase Manchester Unitedi ja Chelsea vahelise kohtumise skoori. Ennustamiseks otsi Facebookist üles OlyBet Estonia leheküljel postitus, kus "Futboliidi" saadet jagatakse ning postita oma pakkumine selle alla kommentaarina! Head kuulamist!
8/8/20191 hour, 3 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Flora ja Kalju kolistasid euromängude kõrvalt ämbreid

Vahel juhtub Eesti jalgpallis nii, et ei ole head ilma halvata. Paraku läks seekord nii ka Nõmme Kalju ja FC Flora euromängudega. Mida positiivset ja mida negatiivset jäi Kalju ja Flora suurtest euromatšidest silma ja kõrva? Kas Aivar Pohlak ja Eesti Jalgpalli Liit käitusid huvide konflikti olukorras õigesti? Lisaks sai saatejuht Raul Ojassaar telefonitoru otsa ka parasjagu Frankfurdi lennujaamas viibinud Joel Indermitte, kes jagas muljeid Eintrachti mängudest. Head kuulamist!
8/2/201937 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Janno Kivisild Eesti jalgpalli puudujääkidest ning isiklikest ambitsioonidest

Nagu lubatud, on sel nädalal eetris koguni kaks "Futboliidi" saadet: neljapäevases taskuhäälingus on saatejuhi Raul Ojassaare külaliseks hiljuti Eesti jalgpallikoondise abitreenerina ameti maha pannud Janno Kivisild. Endiselt aga Eesti Jalgpalli Liidus tehnilise direktorina töötav Kivisild räägib saates põhjalikult sellest, milliste kitsaskohtadega tuleb vutiliidul hetkel eelkõige tööd teha, et meie jalgpall saaks Euroopa tipule lähemale nihkuda. Samuti räägitakse pisut Eesti koondise tegemistest ning Kivisilla enda senisest karjäärist ja tulevikust. Kas praeguseks 42-aastane, aga koguni 20 aastat Eesti (vahepealse põikega Kasahstani) koondise juures abitreeneriks olnud Kivisild näeb end samasse rolli kunagi ka naasmas? Millised on tema ambitsioonid peatreeneriks saada? Head kuulamist!
7/25/20191 hour, 35 seconds
Episode Artwork

Karel Voolaiu osaluseksperiment: kuidas oleks Eesti liigas jalgpalli mängida?

Kuuldused "Futboliidi" surmast on tugevalt liialdatud. Väikese suvepuhkuse järel on Delfi Spordi jalgpallipodcast tagasi eetris. Saatejuhil Raul Ojassaarel on seekord külas Eesti jalgpallikoondise värske peatreener Karel Voolaid, kes räägib detailselt sellest, kuidas temast juuni lõpus ja juuli alguses uus koondise loots sai. Lisaks sellele võetakse kokku Eesti klubide senised euromängud ning vaadatakse Voolaiu kirevale senisele karjäärile jalgpallis tagasi: kuidas sai temast üldse treener ning miks tegi ta oma esimesed mängud Eesti meistriliigas alles 31-aastaselt? Head kuulamist!
7/23/20191 hour, 3 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Erisaade. Reimi pärand, Pohlaku demagoogia, uue peatreeneri kandidaadid

Seekordne "Futboliit" tuleb natuke teistsuguses vormis - olude sunnil oli stuudios Raul Ojassaar üksi, kusjuures algse lühikese arutluskäigu asemel tuli mõtteid lõpuks kokku lausa 40 minuti jagu. Mida arvata Eesti koondise treenerite tagasiastumisest - kas tegu oli ikka nende enda otsusega? Milline mulje jäi olukorra kohta kahelt pressikonverentsilt? Milliseks jääb Martin Reimi tiimi jälg Eesti koondisele? Kas vastutuse peaks võtma ka Aivar Pohlak ja jalgpalliliidu juhatus ning milliste demagoogiavõtetega Pohlak negatiivselt silma paistis? Kus on meie järelkasv? Saate viimases osa tuuakse välja põhilised kandidaadid, keda Pohlak võis nii Eestist kui välismaalt silmas pidada. Head kuulamist!
6/20/201940 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Suure kaotuse järelkajad. Mis saab Eesti koondisest?

Eesti jalgpallikoondis on EM-valiksarjas saanud kaks valusat kaotust: kodus jäime 1:2 alla Põhja-Iirimaale, võõrsil 0:8 Saksamaale. Raul Ojassaar ja Joel Indermitte arutavad kõige olulise üle. Miks läks nii, aga mitte naa? Millised mängijad tuleks koondises välja vahetada? Kas see ongi meie tase? Kui jõuline tuleks olla noorenduskuuriga? Mis saab Martin Reimist ning milline on kõige selle juures jalgpalliliidu osa? Liskas selgitatakse, miks tuleks kuni 2021. aastani vutikoondise puhul tulemused seada teisejärguliseks prioriteediks. Head kuulamist!
6/14/201945 minutes, 49 seconds
Episode Artwork

Karol Mets enda üleminekusaagast, Meistrite liiga finaalist ja koondisemängudest

Seekordne "Futboliit" kasutab teist nädalat järjest ära seda, et välismaal pallivad Eesti jalgpallurid on koondiselaagriga seoses kodumaal - sedapuhku väisas stuudiot Karol Mets, kellel jääb seljataha küllaltki tormiline poolaasta. Miks otsustas Mets vahetada tugeva Hollandi liiga pisut nõrgema Rootsi liiga vastu? Kuidas sattus eestlane teise klubi fännide põlu alla? Kuivõrd stuudios on Raul Ojassaare kõrval ka värskelt Meistrite liiga finaali kommenteerinud Joel Indermitte, arutatakse ka tema muljeid laupäevasest finaalist. Millise Metsa palve unustas Indermitte ülekande ajal tegemata? Miks osutus finaal sedavõrd kuivaks ja igavaks? Mõistagi ei jää puudutamata ka eesootavad koondisemängud. Mida tuleb Eestil Põhja-Iirimaa vastu paremini teha, et kodupublikut mitte kurvastada? Kas ründes alustab Rauno Sappinen või Erik Sorga? NB! Saade lindistati teisipäeval. Head kuulamist!
6/6/201947 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Koondise koosseis, suured finaalid Euroopas, Eesti klubivutt. Külas Brent Lepistu

Seekordses "Futboliidis" on teemasid palju - Martin Reim avaldas värskelt Eesti koondise koosseisu eelseisvateks EM-valikmängudeks, samuti peeti eile õhtul Euroopa liiga finaal ning laupäeval ootab ees finaal ka Meistrite liigas. Külas on Eesti koondislane ja Norras Kristiansundis mängiv Brent Lepistu, kes räägib oma olukorrast koduklubis ning avaldab selle, kuidas ta ennast eelmisel nädalal Ole Gunnar Solskjaerile pakkumas käis. Head kuulamist!
5/30/201952 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Hispaania suurte hooaja kokkuvõte + suviste võimalike üleminekute TOP 10

Nagu eelmisel nädalal lubatud, keskendub selle nädala "Futboliit" lõppenud hooajale Hispaania liigas. Võtame luubi alla kolme suure (FC Barcelona, Madridi Atletico ja Madridi Reali) aastad ning räägime sellest, mida võiks nende jaoks tuua tulevik. Kas Barcelona on liiga Messi poole kaldu või on ohtlikult ühe mehe poole kaldu hoopis üks teine tiim? Kui suure puhastustöö võtab ette Zinedine Zidane? Saate teises pooles esitleme oma TOP 10-t selle suve põnevamatest potentsiaalsetest üleminekutest maailma suures jalgpallis. Keda võiks oodata Manchester Unitedisse, kes aga ei tohiks kindlasti FC Barcelonaga liituda? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
5/23/201955 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Premier League'i hooaja põhjalik analüüs. Külas Jürgen Leesmann

Selle nädala "Futboliit" võtab põhjalikult luubi alla möödunud nädalavahetusel lõppenud Premier League'i hooaja. Kas Liverpool peaks rekordilise 97 punktiga rahule jääma hoolimata sellest, et tiitliks sellest ei piisanud? Saate erilises fookuses on sedapuhku Liverpool, sest saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte kõrval on stuudios külas ka Eesti üks tulihingelisemaid Liverpooli fänne Jürgen Leesmann. Liverpooli kõrval arutatakse ka teiste tippmeeskondade põletavamaid küsimusi. Kuhu on Manchester Cityl edasi minna? Miks ohustab Tottenhami suur ärakukkumine? Kuidas peaksid hooajaga rahule jääma uued treenerid Chelseas ja Arsenalis? Millist täiendust vajaks kõige rohkem Manchester United ning millise paralleeli saab nende puhul tõmmata Los Angeles Lakersiga? Head kuulamist!
5/16/201955 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Miks on Meistrite liigas viimasel ajal nii palju suuri tagasitulekuid? Külas Hannes Anier

Selle nädala "Futboliidi" jalgpallisaade keskendub mõistagi Meistrite liiga ajaloolistele poolfinaalide kordusmängudele. Millega suutsid Liverpool FC ja Tottenham Hotspur vastavalt FC Barcelona ja Amsterdami Ajaxi murda? Tavapärastel saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Joel Indermittel on seekord külas JK Tallinna Kalevi ründaja Hannes Anier, kellega koos võetakse poolfinaalid üksipulgi lahti ning tehakse põgusalt juttu ka Eesti jalgpallis viimasel nädalal toimunud suurtest mängudest. Head kuulamist!
5/9/201953 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Jalgpall vajab selgelt reeglimuudatust. Aga miks sai Transi peatreener kinga?

Selle nädala "Futboliit" võtab arutamisele tulised teemad nii Eesti kui välismaa jalgpallist. Miks sai Narva Transi peatreener ühtäkki kinga? Kas Iker Casillas lõpetab karjääri? Millist reeglimuudatust oleks jalgpallis tarvis? Mida arvata Ajaxi 1:0 võidust Tottenhami ja Barcelona 3:0 võidust Liverpooli üle? Kes on hetkel maailma parim? Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
5/2/201943 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Mis ikkagi toimub Nõmme Kaljus?

Seekordne "Futboliit" keskendub suuresti Nõmme Kalju tegemistele - klubi on Premium liiga tabelis jäänud konkurentidest juba kümne punkti kaugusele ning lõpetas koostöö peatreeneri Sergei Frantseviga. Kas klubil on mängijatele tiitliboonuste maksmisega probleeme? Kas Frantsevi vallandamine oli paratamatu käik ning mida oodata uuelt juhendajalt Roman Kožuhovskilt? Saate teises pooles puudutame põgusalt Premier League'i tiitliheitlust, Ragnar Klavani vigastust ning teeme eelvaate Meistrite liiga poolfinaalidele. Saatejuhil Raul Ojassaarel oli sedapuhku külas Delfi ja Eesti Päevalehe spordireporter Madis Kalvet. Head kuulamist!
4/25/201930 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Kas Ajax ongi reaalne tiitlipretendent? Guardiola, kiilakas petis?

Jalgpallisaade "Futboliit" on pärast eelmise nädala erakorralist pausi tagasi ning keskendub mõistagi ülimalt tuliseks kujunenud Meistrite liiga veerandfinaalidele. Kas Amsterdami Ajax võibki reaalselt Meistrite liiga ära võita? Kas Manchester City ja Tottenhami lahing oli Meistrite liiga ajaloo kõige dramaatilisem mäng? Miks hakkavad Pep Guardiola meeskondade jalad Meistrite liiga otsustavas faasis pidevalt värisema? Mõistagi koondub peatähelepanu City ja Tottenhami kordusmängule. Kas VAR oleks pidanud Fernando Llorente värava tühistama ning City tegelikult edasi saama ning mida ütlevad selle kohta kohtunikele antud suunised? Kas VAR on suurele jalgpallile ikkagi hea või halb? Stuudios arutavad sündmuste üle Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
4/18/201945 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Kas Klavan mängib rassistide klubi eest? Milline üllatustiim pääseb Meistrite liiga poolfinaali?

Seekordne "Futboliit" keskendus kolmele suurele teemale: juttu tuli Eesti jalgpalli Premium liiga viimastest arengutest, Ragnar Klavani koduklubi Cagliari rassismiskandaalist ning Meistrite liiga veerandfinaalidest. Miks on Nõmme Kalju hooaega nii kehvalt alustanud? Miks kaitsevad Juventuse kaitsja Leonardo Bonucci ja Cagliari klubi president rassiste? Milline meeskond teeb üllatuse ja pääseb Meistrite liiga poolfinaali?
4/4/201945 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Millest algavad Eesti jalgpallikoondise hädad ja mida tuleks muuta?

Seekordne "Futboliit" keskendub mõistagi koondistepausile ning eelkõige Eesti koondise nukrale 0:2 kaotusele Põhja-Iirimaal. Saatejuhil Raul Ojassaarel on seekord külas otse Belfastist naasnud Gunnar Leheste, kellega arutatakse nii Eesti koondise kui ka teiste huvitavamate valikmängude nüansse. Head kuulamist!
3/24/201943 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Räägime rahast; Karol Metsa ülemineku tagamaad; Vassiljev jääb Floras penaltilöömisõigusest ilma?

Seekordne "Futboliit" võtab saatejuhtide Raul Ojassaare ja Joel Indermitte eestvedamisel läbi neli suurt teemat: Meistrite liiga kaheksandikfinaalide lõpplahenduse; Zinedine Zidane'i naasmise Madridi Reali; Karol Metsa siirdumise Stockholmi AIK-sse ning Premium liiga avavooru. Kui palju saab Zidane Realis palka ning kui suurt palka oli valmis üks teine Rootsi klubi Karol Metsale viimasel hetkel pakkuma? Kes saatejuhtidest oli Meistrite liiga tulemusi ennustades suurem hiromant? Kas penaltil eksinud Konstantin Vassiljev jääb Floras 11 meetri trahvilöökide õigusest ilma? Head kuulamist!
3/14/201944 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Buffoni needus, PSG needus või Solskjaeri maagia? + suur Premium liiga eelvaade

Seekordne (rekordpikk!) "Futboliit" võtab luubi alla kaks suurt teemat: värskelt lõppenud Meistrite liiga dramaatilised mängud ning peatselt algava Premium liiga hooaja. Milline needus kukutas PSG välja? Kas kohtunikud tegid VAR-iga Romale liiga? Kes on süüdi Madridi Reali hädades? Saatejuhil Raul Ojassaarel on külas mehed Soccernet.ee-st: peatoimetaja Kasper Elissaar ja vanemtoimetaja Rasmus Voolaid. Head kuulamist!
3/7/20191 hour, 18 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Miks pidid Flora treenerid Kostja Vassiljevi tõttu trenni seisma panema?

Seekordne "Futboliit" võtab mõistagi luubi alla kolmapäevase suure uudise - Konstantin Vassiljevi liitumise FC Floraga. Saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte räägivad natuke, kuidas võib Vassiljevi tulek Florat ja Eesti jalgpalli üldiselt mõjutada, samuti võetakse luubi alla Chelsea väravavahi Kepa Arrizabalaga jonnakus ning pühapäevane Eesti superkarikafinaal.
2/28/201932 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Meistrite liiga põrujad ja üllatajad. Kostja Vassiljev FC Florasse?

Jalgpallisaade "Futboliit" on erandliku kahenädalase pausi järel taas eetris ning üksipulgi võetakse taas läbi kõik Meistrite liiga kaheksandikfinaalpaarid. Kes üllatas, kes põrus? Kes peab korduskohtumises edasipääsuks väga suure mäe otsa ronima ja kes pääseb lihtsamalt? Kiire vaheteemana arutatakse ka Konstantin Vassiljevi värsket vabaagendiks saamist. Kuhu võiks Kostja järgmisena mängima minna? Stuudios on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte. Head kuulamist!
2/21/201939 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Suur Meistrite liiga play-off'i eelvaade. Millised favoriidid põruvad?

Seekordne "Futboliit" võttis põhjalikult luubi alla uuel nädalal algavad Meistrite liiga kaheksandikfinaalid. Raul Ojassaar ja Joel Indermitte hekseldasid läbi kõik kaheksa paari ning tegid oma valikud - kes pääseb edasi, kes mitte? Kiirete vaheteemadena puudutati Eesti ründajate möödunud nädala üleminekuid - mida hakkavad Henri Anier ja Tristan Koskor vastavalt Lõuna-Koreas ja Indoneesias tegema? Head kuulamist!
2/8/201938 minutes, 1 second
Episode Artwork

Eesti kohtunike absurdsed nõudmised + olukorrast jalgpalliajakirjanduses

Seekordne "Futboliit" oli eriline: nimelt on tegemist ühe saatejuhi Rasmus Raidla viimase saatega, sest uuest nädalast alustab ta juba täiesti uuel töökohal. Kus Rasmus jätkab, kuula juba saatest! Külalisena oli seekord stuudios värskelt Soccernet.ee ridadega liitunud jalgpalliajakirjanik Kristjan Jaak Kangur, kellega koos arutasid saatejuhid Raidla ja Raul Ojassaar esmalt Eesti kohtunike teemal - ajendiks nädalavahetusel Nõmme Kalju ja FCI Levadia mängus juhtunu, kus kohtunik Roomer Tarajev ei lubanud Kaljul Liliu punase kaardi järel üheteistkümnekesi jätkata, kuigi mõlemad meeskonnad seda soovisid. Kiirete vaheteemadena arutati Premier League'i liidrite libastumisi ning Thierry Henry võimalikku tulevikku peatreenerina, saate lõpuosas arutati aga olukorda Eesti spordi- ja jalgpalliajakirjanduses. Head kuulamist!
1/31/20191 hour
Episode Artwork

Milline on Eesti koondise koosseis aastal 2024? Teeme oma ennustuse

"Futboliidi" 20. saade võtab sümboolselt luubi alla ühe mehe, kes kandis mängijakarjääri ajal samuti särginumbrit 20 - see on mõistagi Ole Gunnar Solskjaer, kes on Manchester Unitedi ajutise peatreenerina võtnud seitse võitu jutti. Kas norralases on materjali Unitedi täiskohaga juhendajaks saamiseks? Saate teises pooles panevad saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla kokku põneva ennustuse: milline võiks Eesti jalgpallikoondise koosseis välja näha aastal 2024? Kiirete vaheteemadena puudutatakse muuhulgas Usain Bolti, Ragnar Klavanit, Madis Vihmanni ja Artjom Dmitrijevit. Head kuulamist!
1/24/201959 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Kas ERR keskendub liialt jalgpallile? Kas koondise 0:0 viik Islandiga oli tõesti nii igav?

Järjekordne "Futboliit" võttis luubi alla viimased koondisemängud Kataris. Kiirete vaheteemadena räägiti ERRi spordiuudistest ning Nõmme Kalju leegionäri võimalikust kodakondsuse omandamisest. Saate teises pooles räägiti lahti Eesti jalgpalli viimased suuremad üleminekud.
1/17/201957 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Mida näitas meile Eesti 2:1 võit Soome üle? Kas Bogdan Vaštšuk peaks esindama Eesti koondist?

Seekordne "Futboliit" oli erandkorras eetris reede õhtupoolikul, sest Eesti koondis pidas värskelt oma kalendriaasta esimese kohtumise, kui Dohas võideti Soomet 2:1. Kui rõõmsad peaksime selle võidu üle olema ning mida see meile näitas? Samuti võtavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla ette Bogdan Vaštšuki personaalküsimuse. Kas 23-aastane Vaštšuk mängib veel kunagi Eesti koondises või lasi ta endale viimase sõnavõtuga lõplikult vee peale?
1/11/201942 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Kas Aastalõputurniiri formaat vajaks uuendamist? Mida arvata Eesti koondise koosseisust?

2019. aasta esimene "Futboliit" võttis peamiselt arutluse alla teemad Eesti jalgpallist. Saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal oli külas spordisõber Ivan Špol, kellega koos analüüsiti Eesti koondise koosseisu mängudeks Islandi ja Soomega ning arutati läbi ka traditsioonilise Aastalõputurniiri head ja vead - kas midagi tuleks seal muuta? Mõistagi ei puudunud saatest ka kiired vaheteemad. Head kuulamist!
1/3/201955 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

Lõppeva aasta paremad jalgpallihetked on just need. Mis saab aga uuel aastal?

Aasta viimane "Futboliit" võtab 2018. jalgpalliaasta kokku - saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla toovad välja enda isiklikud paremad vutihetked ning teevad uueks aastaks julgeid ennustusi. Kiirete vaheteemadena puudutatakse aktuaalseid sündmusi - FCI Levadia kolimist A. Le Coq Arenale, FC Flora noormängijate patustamist Aastalõputurniiril ning Manchester City probleeme. Saatest ei puudu mõistagi ka Optibeti panustamissoovitused. Head kuulamist!
12/27/20181 hour, 2 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Kas Manchester Unitedit ootab pärast treenerivahetust suur tõus?

Seekordses "Futboliidi" saates räägiti pikemalt Manchester Unitedi treenerivahetusest ning analüüsiti Meistrite liiga play-off paare. Kiirete vaheteemadena peatuti ka kodusel jalgpallil ja saate lõppu kuulusid Optibeti panustamissoovitused.
12/20/201856 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Mis kohaga mõtleb Eesti Olümpiakomitee?

Seekordses "Futboliidis" oli saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas Joel Indermitte, kellega koos võeti läbi Meistrite liiga alagrupiturniiri lõpplahendus ning pandi puid alla Eesti Olümpiakomiteele, kes ei seadnud aasta sportlaste valimisel kandidaadiks Meistrite liigas hõbedale tulnud Ragnar Klavanit. Loomulikult ei puudunud saatest ka kiired vaheteemad ning Optibeti panustamissoovitused.
12/13/20181 hour, 46 seconds
Episode Artwork

Kas Eesti sai EM-valiksarjaks hea loosi? Mida arvata UEFA loodavast kolmandast eurosarjast?

Seekordses "Futboliidis" arutavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla Eesti koondise võimaluste üle tulevas EM-valiksarjas, vaatavad üle kõige kummalisema valiku Ballon d'Ori hääletusel ning vaagivad, kas UEFA poolt loodav uus eurosari on Eesti klubidele heaks või halvaks uudiseks. Samuti ei puudu saatest ka Optibeti panustamisnurk.
12/6/201857 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Kas Premium liiga vajab reformi? Kes on tegelikult maailma parim jalgpallur?

Seekordses „Futboliidi” jalgpallipodcastis oli saatejuhi Raul Ojassaare külaliseks vutiportaali Soccernet.ee peatoimetaja Kasper Elissaar, kellega koos lahati möödunud jalgpallinädala põletavamaid teemasid. Kas Premium liiga formaat vajaks muudatusi? Palju on räägitud liiga teatud faasis poolitamisest, samuti mängude arvu vähendamisest ja võimalikust play-off’ist eurokohtadele. Millised oleksid nende süsteemide plussid ja miinused? Kiirete vaheteemadena puudutatakse napakaid juhtumisi Lõuna-Ameerikas seoses Copa Libertadorese ärajäänud finaaliga ning Narva Transi mehe Igor Ovsjannikovi vahelejäämist kokaiini ja metüülheksaanamiiniga. Saate teises osas vaadatakse ette juba tulevale esmaspäevale, kui teatavaks tehakse maailma selle aasta parim jalgpallur ehk Ballon d’Ori laureaat. Kes selle võidab ning kes tegelikult peaks selle võitma? Mõistagi ei puudu saatest ka Optibeti panustamisrubriik. Head kuulamist!
11/29/20181 hour, 6 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Millisel juhul pääseb Eesti 2020. aasta EM-ile? Millised noored on koondise uksele koputamas?

Seekordses "Futboliidi" jalgpallisaates arutasid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla peamiselt Eesti koondise tegemiste üle. Kuidas võtta kokku viimased mängud Rahvuste liigas ning mida toob tulevik? Samuti vaadati üle Rahvuste liiga tervikuna ning heideti pilk ette ka juba EM-valiksarja alagruppide loosimisele. Milliseid vastaseid peaks Eesti endale 2. detsembril lootma, milliseid mitte? Mõistagi ei puudunud saatest ka Optibeti panustamissoovitused.
11/22/20181 hour, 14 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

Kalju ei mänginudki tiitlit maha. Mis saab Eesti koondise viimastest Rahvuste liiga matšidest?

Seekordses "Futboliidist" arutavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla ainult Eesti jalgpallist. Kuidas võtta kokku möödunud kodune jalgpallihooaeg? Miks loobub järjekordne Eesti klubi tippvutist? Mida oodata Eesti viimasest kahest mängust Rahvuste liigas?
11/15/201850 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

Kas planeeritav Superliiga võib tappa muu jalgpalli? Mis oli Premium liiga aasta suurim ämber?

Seekordne "Futboliit" võttis luubi alla Euroopa tippklubide planeeritava Superliiga. On see hea või halb idee? Mis võib selle tulemusena saada muust jalgpallist? Saate teises pooles arutati Premium liiga eesootava lõpplahenduse üle. Kas Kalju mängib tiitli maha? Kes oli aasta suurim üllataja ning kes kolistas ämbreid?
11/8/201845 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Kas Ragnar Klavani peaks üldse aasta parimaks jalgpalluriks valima?

Seekordses saates on saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaid, kellega koos arutatakse Eesti aasta jalgpalluri kandidaate. Kas hooaja vältel pidevalt vigastatud olnud ning alla kümne täisliigamängu kirja saanud Ragnar Klavan väärib üldse tiitlit? Samuti arutatakse pikemalt Premium liiga hetkeseisu üle. Kas Nõmme Kalju oskabki tiitli käest ära pudistada või suudetakse end viimasteks voorudeks kokku võtta? Kiirete vaheteemadena arutatakse Madridi Reali peatreenerivahetust ning Leicester City presidendi Vichai Srivaddhanaprabha traagilist hukkumist. Samuti ei puudunud saatest Optibeti panustamissoovitused.
11/1/201849 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Mis saab Venemaa jalgpallipättidest? Kas Real vallandab peatreeneri?

Seekordses "Futboliidi" saates oli Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas Venemaa jalgpalli asjatundja Ivan Špol, kellega arutati Vene vutitähtede Aleksandr Kokorini ja Pavel Mamajevi personaalküsimusi - teadupoolest istuvad Venemaa koondiseski mänginud Kokorin ja Mamajev hetkel Moskvas eeluurimisvanglas, sest tungisid mõned nädalad tagasi kahele inimesele erinevates olukordades kallale. Kiirete vaheteemadena klatitakse eelmisel nädalal tehtud väiteid Angelo Palmeri ja Rumori Calcio kohta, räägitakse Nõmme Kalju õhukesest jääst ja Karl Jakob Heina edusammudest. Teise suurema teemana võetakse arutluse alla Madridi Reali hetkeseis - mis on kehvade tulemuste põhjuseks ja kaua püsib Julen Lopetegui veel ametis? Mõistagi ei puudu saatest ka Optibeti panustamissoovitused!
10/25/201855 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Kas Eesti kukubki mudaliigasse? Mille eest sai skandaalne itaallane jalgpalliliidult suure trahvi?

Seekordses "Futboliidis" on saatejuhtidel Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas spordihuviline ja panustamissõber Mario Tromp, kellega koos võetakse läbi Eesti koondise viimased mängud Rahvuste liigas, arutatakse itaallase Angelo Palmeri sõnade eest määratud Eesti Jalgpalli Liidu ajaloolist trahvi ning räägitakse kihlveopettustest, millega seotud skandaalid on viimasel ajal jõudnud ka päris suurde jalgpalli.
10/18/201859 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Kas koondisel on Soome vastu üldse šanssi? Kaua võivad jamad Manchester Unitedis kesta?

Seekordses "Futboliidis" võtavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Rasmus Raidla arutluse alla Eesti koondise eelseisvad Rahvuste liiga kohtumised Soome ja Ungariga, samuti peatutakse pikemalt Manchester Unitedi kesise hetkeseisu juures. Kaua võib säärane kriis veel kesta ning millal saab Jose Mourinho kinga? Lisateemade juures räägitakse Keskerakonna valimislubadusest Eesti jalgpallihallidega katta. Kas tegu on populismi või tõsise plaaniga?
10/11/20181 hour, 52 seconds
Episode Artwork

Mis saab Cristiano Ronaldost? Millist elu elab Konstantin Vassiljev Poola kuuendas liigas?

Seekordses "Futboliidi" podcastis on külaliseks Delfi ja Eesti Päevalehe spordiajakirjanik Madis Kalvet, kes räägib põhjalikult oma külaskäigust Poola kuuendasse liigasse, kuhu ta kõrgliigast tagandatud on. Saate teiseks suureks teemaks on aga Cristiano Ronaldo vägistamisskandaal - kas Ronaldot ootab lõpuks vanglakaristus või pääseb ta puhta nahaga?
10/4/201851 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Kas Ragnar Klavan valetas või rääkis tõtt?

Seekordses Futboliidi saates võtsid saatejuhid Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar põhjalikumalt arutluse alla nii Eesti Premium liiga kui ka Ragnar Klavani tsitaadi, kus ta väitis, et Itaalia kõrgliiga on Inglismaa omast tugevam.
9/27/201857 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Miks meie noortekoondised rahvusvahelisel tasemel hävivad?

Seekordses saates analüüsime Eesti noortekoondiste kehva aastat rahvusvahelisel tasandil. Samuti vaatame koduse jalgpalliliiga poole - kas Kersti Kaljulaidi silme all toimus rassismiskandaal või mitte? Kas meie kohtunikud väärivad viimase nädala jooksul saadud kriitikat? Saate teises pooles vaatasime tagasi ka Meistrite liiga esimestele mängudele ning pakkusime Optibeti panustamissoovitusi.
9/20/201850 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Miks ei suuda Eesti jalgpallikoondis kuidagi väravaid lüüa?

Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist.
9/11/201854 minutes, 2 seconds