Winamp Logo
FUNKTIERIS Cover
FUNKTIERIS Profile

FUNKTIERIS

Latvian, Social, 3 seasons, 55 episodes, 1 day, 21 hours, 5 minutes
About
Kā funktierē cilvēki, kurus saucam par veiksmīgiem?! Kādi ir viņu mērķi un kā viņi tos sasniedz, kādas kļūdas pieļauj, kur slēpjas viņu veiksmes atslēga un, kas ir tas unikālais, kādēļ viņiem dzīve izdodas?!
Episode Artwork

FUNKTIERIS PAR MODI

Šī ir speciālā Funktiera epizode, kuru ir veidojuši mani modes draugi -  Jūlija Verbicka un Deniss Ševeļovs, multi-zīmola veikala VAN GRAAF vārdā, kuriem ilgtspēja mode ir ļoti nozīmīga. Man šī saruna likās gan noderīga, gan izklaidējoša. Kā veicināt modes ilgtspēju? Protams, labāk samazināt patērēšanu, taču vai tas ir reāli? Risinājumi ir, kurus vari piekopt jau tagad. Par šo un daudz ko citu -  stiliste Jūlija Verbicka un pētnieks Deniss Ševeļovs, runā VAN GRAAF organizētā podkāstā “Fashion Talks”. Podkāstā pieredzē dalījās Agnija Grigule, Dāvis Dāvids Sakne, Markus Riva, Kristīne Beitika un Agnese Masaļska.   Es ceru, ka Tev arī patiks šī speciālā epizode.   Klausies VAN GRAAF podkāstu “Fashion Talks” un esi atbildīgs modes lietotājs!
10/18/202251 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

MINI FUNKTIERIS AR ELĪNU NOVADU

Elīna iesaka:  Online mācības FAZAROSTA - https://taplink.cc/faza.rosta (instagram @faza.rosta) Podkāstus “The school of greatness”  un “Impact Theory with Tom Bilyeu”  Grāmatas:  “Mindset: The New Psychology of Success” Carol S. Dweck “The Courage to Be Disliked: How to Free Yourself, Change Your Life, and Achieve Real Happiness” Fumitake Koga, Ichiro Kishimi “Awareness: Conversations with the Masters” Anthony De Mello
2/16/202220 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Kas ir FUNKTIERIS

Iepazīšanās epizode. Par ko un ar ko funktierēsim!
3/2/20218 minutes, 47 seconds