Winamp Logo
ФОП 3-ї групи Cover
ФОП 3-ї групи Profile

ФОП 3-ї групи

Ukrainian, Education, 1 seasons, 30 episodes, 1 day 10 hours 58 minutes
About
Я Петро Заставний - продюсер гурту TVORCHI, ресторатор, інфлюенсер та батько. Це моє подкаст шоу про зустрічі з друзями вдома та розмови про все на світі за чашкою.
Episode Artwork

Олег Боднарчук: розбір номерів Євробачення, номер для TVORCHI, прощання з Лорак

Говорили про Нацвідбір Євробачення, номери KRUTЬ, Jerry Heil та про самобутність FIINKA. А також про шоу-бізнес, роботу в росії до 24 лютого та прощання з рос артистами.
25/12/20221 hour 16 minutes 8 seconds
Episode Artwork

TVORCHI про відмову від Євробачення, фіт з Dua Lipa та виїзд з України

Гурт TVORCHI - один з головних кандидатів на перемогу в Нацвідборі на “Євробачення”. Їх називають найгучнішим відкриттям молодої української сцени. TVORCHI виводять прогресивну, сучасну електронну музику нашої країни на міжнародний рівень. В подкасті поговорили про повернення в Нацвідбір на Євробачення, написання музики на фізичному рівні, кліп за 100 $, брата-близнюка одного з учасників гурту, мрії про професію пілота-винищувача, любов до українських дівчат, готовність захищати Україну на фронті та улюблені пісні.
14/12/20221 hour 30 minutes 33 seconds
Episode Artwork

Паша Вржещ про найбільший факап Banda, секрет ефективної реклами та створення стратегій.

Подкаст з Пашою про право на помилку, факап з трьома пальцями на День Незалежності, нашу біль через ApplePodcast, енергію і де її брати та хто ж крутіший BANDA чи FEDORIV?! І про круті кейси звичайно! Monobank, Compfy та Be Brave Like UKRAINE.
20/11/20221 hour 9 minutes 55 seconds
Episode Artwork

Євген Клопотенко про улюблений заклад, реформу шкільного харчування і БОРЩ.

Подкаст з Євгеном про новий заклад (бістро) у Львові і чому ніколи не буде ще одного ресторану. Цікаво послухати про проблеми реформи шкільного харчування в Україні і який покроковий план придумав Євген. Чому існує недовіра до українських рестроранних премій і як це виправити. І, нарешті, почули улюблені заклади у Києві!
12/11/20221 hour 18 minutes 12 seconds
Episode Artwork

Оля Чубата - як побороти страх, відкрити та закрити 4 бізнеси та постійний пошук щастя.

Подкаст з Олею про зміну професії, постійний пошук себе і щастя, та чому важливо боротись зі страхом. І як саме з ним боротись? А вкінці мене ще й прокоучили прямо в подкасті. Я сам в шоці.
05/11/20221 hour 25 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Даша Квіткова про невдалу пластику, Холостяка та хейтерів. ФОП 3-ї групи PDCST 27

Подкаст з Дашою Квітковою, переможницею шоу Холостяк. Говорили про все на світі, починаючи з невдалого досвіду з пластичними операціями, закінчуючи внутряками з Холостяка, відносинами з Нікітою Добриніним та любов'ю від хейтерів.
29/09/20221 hour 17 minutes 1 second
Episode Artwork

Аліна Френдій - про вільні відносини, річницю весілля та тенденцію "single". ФОП 3-ї групи PDCST 25

Аліна Френдій - fashion influencer, stylist, creative director: "Totecollection", "Сooosh.store" дружина Петра, мама прекрасного хлопчика Янчика, 26 років. Говорили про свободу у відносинах, про річницю та що змінилось після весілля. Про тенденцію вільних відносин та чи ок проводити час наодинці, будучи одруженим.
25/09/202236 minutes 47 seconds
Episode Artwork

Подкаст з мамою про виховання сина, ЛГБТ та як бути хорошою свекрухою. ФОП 3-ї групи PDCST 24

#petro_zstvn #fop3group #PetroZastavnyy #фоп3їгрупи Оксана Заставна - мама двох синів, 30 років в шлюбі, бабуся Янчика. Говорили - про різницю у вихованні синів та внука, яким іменем мали назвати Петра, про підтримку і як будувати відносини невістки та свекрухи. Також, чому батьки не розмовляли з дітьми про секс та як бути дружиною мера.
18/09/202256 minutes 10 seconds
Episode Artwork

Влад Шевченко - про шароварщину, найпопулярніші відео в TikTok та особисте. ФОП 3-ї групи PDCST 23

Влад Шевченко - aka Джонсонюк - блогер, сценарист, найпопулярніший тіктокер України. Говорили - про монетизацію в TikTok та як Влад створює свої найпопулярніші відео, про шароварщину та висміювання стеоретипного образу українця, про рхп та особисті плани і цілі.
04/09/202257 minutes 10 seconds
Episode Artwork

Таня Парфільєва - про історію Попелюшки, відносини та цінності життя.ФОП 3-ї групи PDCST 23

Таня Парфільєва - co- founder Cher17.ua, блогер року. Говорили - про хейт в блозі, загострене відчуття справедливості, історію "Попелюшки" чи результат трудоголізму, невпевненість в собі та власні цінності.  
28/08/20221 hour 30 minutes 25 seconds
Episode Artwork

Макс Коцко - про інвестиції, фондові ринки та чому біткоїни це спекуляція.ФОП 3-ї групи PDCST 22

Макс Коцко - працює у фінансовому секторі, інвестор. Говорили про український фондовий ринок і чому він зараз на паузі, чому всі женуться за акціями Тesla, чи варто вкладатись в біткоїни, в що краще інвестувати щоб не натрапити на афериста та наші найбільші фінансові промахи.
07/08/20221 hour 18 minutes 31 seconds
Episode Artwork

Роман Демуш - священник про церковне розлучення, еко та ненависть.ФОП 3-ї групи PDCST 21

#petro_zstvn #fop3group #PetroZastavnyy #фоп3їгрупи Отець Роман Демуш - священник греко-католицької церкви, блогер та батько. Говорили про те, як це бути священником в 21 сторіччі, що таке церковне розлучення, чому екстракорпоральне запліднення це гріх, чи одобряє церква секс втрьох по згоді та чи потрібно хрестити дітей.
24/07/202258 minutes 11 seconds
Episode Artwork

Аліна Френдій - про бізнес, українську мову, хобі та виховання сина.ФОП 3-ї групи PDCST 20'

 #petro_zstvn #fop3group  #PetroZastavnyy #фоп3їгрупи.Аліна Френдій - fashion influencer, stylist, creative director: "Totecollection", "Сooosh.store"дружина Петра, мама прекрасного хлопчика Янчика, 26 років. Це наш другий подкаст з Аліною.Говорили про переїзд та ностальгували про квартиру в Києві. Виясняли чи є ж таки у нас хобі чи це все робота.Про важливість української мови та виховання дітей. 
18/07/202256 minutes 40 seconds
Episode Artwork

Таня Пренткович - секс під час вагітності, церковне розлучення та ім‘я сина. ФОП 3-ї групи PDCST 19

#petro_zstvn #fop3group  #PetroZastavnyy #фоп3їгрупиТаня Пренткович - influencer, підприємець.Засновниця Prentkovych agency, 𝗡𝗘𝗪 𝗕𝗜𝗭 𝗖𝗢𝗠𝗠𝗨𝗡𝗜𝗧𝗬, inside.urban.communityМама, 29 роківЗавітала вдруге,  напередодні пологів.Говорили про те, чи існує секс в жінок під час вагітності, про хейт секс шопу під час війни, про церковне розлучення та чому Тані не дозволяли хрестити дитину. 
09/07/202248 minutes 25 seconds
Episode Artwork

Нікіта Добринін - легендарна історія знайомства, секс, виховання синів. ФОП 3-ї групи PDCST 18

Останній випуск знятий 23.02.2022Перед зйомкою уже знали, що в країні введено надзвичайний стан. Розмову почали із роздумів, які наслідки та як діяти. Говорили про сім’ю, чи змінюється секс після народження дітей, виховання синів та розподіл обов’язків.А також найлегендарніша історія знайомства з Нікітою. Та чому Нікіта насправді Влад. 
03/07/20221 hour 25 minutes 50 seconds
Episode Artwork

Євгеній Таллер - про інфлюенсерів, фільм "Любов і блогери" та особисте. ФОП 3-ї групи PDCST 16

Євгеній Таллер - CEO в WhyNot? Enot, Producer "Любов і блогери" Influencer Marketing, Creative, Digital Strategy, PR&Communication Ще один випуск знятий 23.02.2022 Після закінчення зйомки дізнались, що в Україні введено надзвичайний стан. Говорили про менеджмент блогерів, прайс на рекламу та завищення цін. Як знімався фільм "Любов та блогери" і чи прибутковий він. Не обійшлось і без особистих одкровеннь про нерозділене кохання.
19/06/20221 hour 28 minutes 24 seconds
Episode Artwork

Агаркова Варвара - психолог волонтерка, про .ФОП 3-ї групи PDCST 16

#petro_zstvn #fop3group #PetroZastavnyy #фоп3їгрупи Агаркова Варвара - волонтерка, що надає психологічні консультації за допомогою безкоштовної інтернет-платформи "Розкажи мені". Тут допомагають всім, хто потребує емоційної підтримки, консультації, відчуває тривогу чи трапляються панічні атаки, близькі до депресії чи навіть на межі. Платформа "Розкажи мені" - https://tellme.com.ua/ Говорили про те, як допопомагати відновлювати емоційний стан за допомогою простих речей. А також як підтримати жінок що зазнали насилля, історії згвалтування та що робити задля власного ментального порятунку.  
16/06/202235 minutes 36 seconds
Episode Artwork

Нікіта Добринін, Іван Кришталь - довоєнний випуск про життя. ФОП 3-ї групи PDCST 15

Цей випуск ми знімали 23.02.2022 - і це було наче в іншому житті. Говорили про подорожі та вигорання, про сім'ю та як змінюється секс після народження дітей. Ну і звісно, не обійшлось без моїх блоків на секс.  
12/06/20221 hour 16 minutes 37 seconds
Episode Artwork

Маслинчук Василь Панасович - спогади дідуся Петра про війну. ФОП 3-ї групи PDCST 14

Маслинчук Василь Панасович - мій дідусь, який все життя прожив в Америці. Хочу поділитись його спогадами про часи Другої світової війни та як він воював з Росією. Обіцянкою дідуся було повернутись в Україну, коли та стане незалежною. Історія про віру, Історія про віру та любов до України! Слава Україні! 
05/06/202238 minutes 44 seconds
Episode Artwork

Бізнес під час війни - Alex Cooper, Хлібний, Редкая Птица, Ярославський. ФОП 3-ї групи PDCST 13

Говорили про ресторанний бізнес у воєнний час: волонтерство та проект "Паляниця", благодійний продаж книги та допомога Охматдиту. І на жаль, про недобросовісних роботадавців, які залишили своїх працівників без зарплатні. Хочеться, щоб після перемоги в Україні, було все менш не екологічних бізнесів, і всі ми пам'ятали хто куди направляв енергію.
29/05/20221 hour 6 minutes 1 second
Episode Artwork

DVIZHON - ЛГБТ спільнота та UKRAINEPRIDE. ФОП 3-ї групи PDCST 12

Юрій Двіжон - режисер, кліпмейкер, співзасновник UKRAINEPRIDE. Говорили, про Міжнародний день проти гомофобії, біфобії й трансфобії який відзначають 17 травня. Про цінності Сучасної України, як країни, де всі рівні й де немає місця дискримінації, де не поділяють суспільство на гетеро чи гомо, а приймають і захищають кожного і кожну незалежно статі, сексуальної орієнтації, етнічності чи кольору шкіри. UKRAINEPRIDE щодня бореться з гомофобією та будь-якими її проявами.
17/05/20221 hour 5 minutes 39 seconds
Episode Artwork

Наталя Холоденко - психолог, про емоції та як жити далі. ФОП 3-ї групи PDCST 11

Це подкаст у воєнний час, і сьогодні ми ділились думками із психологом Наталією Холоденко.Говорили про те, чому не варто змушувати розмовляти українською мовою, як пояснювати дітям що таке війна, що нас спасе почуття гумору та радість, про відчуття провини та як жити далі.
27/04/20221 hour 6 minutes 53 seconds
Episode Artwork

Лєра Бородіна - гнучке управління та медоти свідомого підприємництва. ФОП 3-ї групи PDCST 08

Додавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Лєри Instagram: https://www.instagram.com/borodina/
19/02/20221 hour 22 minutes 47 seconds
Episode Artwork

Таня Пренткович - друга вагітність, шлюбний контракт та легкість у всьому. ФОП 3-ї групи PDCST 07

Дивіться нові випуски та підписуйтесь на канал -https://www.youtube.com/channel/UCS2nelzU2y1uo4c0Q5juHBQ Слухай випуск в аудіоформаті - https://band.link/QCKPq Додавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Тані Instagram: https://www.instagram.com/tanyaprentkovych/ Тані Youtube: https://www.youtube.com/c/TanyaPrentkovych
12/02/20221 hour 19 minutes 45 seconds
Episode Artwork

Володимир Ярославський - розвиток ресторанної індустрії. ФОП 3-ї групи PDCST 06

Дивіться нові випуски та підписуйтесь на канал -https://www.youtube.com/channel/UCS2nelzU2y1uo4c0Q5juHBQДодавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Мій TikTok - https://vm.tiktok.com/ZM8E27Gp3/ Володимира Instagram: https://www.instagram.com/yaroslavskyi_vova/
06/02/20221 hour 27 minutes 57 seconds
Episode Artwork

Дмитро Авдеєв - нова Матриця, Людина Павук, Гаррі Поттер. ФОП 3-ї групи PDCST 05

Дивіться нові випуски та підписуйтесь на канал -https://www.youtube.com/channel/UCS2nelzU2y1uo4c0Q5juHBQ Слухай випуск в аудіоформаті - https://band.link/e7IWY Додавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Мій TikTok - https://vm.tiktok.com/ZM8E27Gp3/ Дмитра Instagram: https://www.instagram.com/awdieiev/Телеграм https://t.me/SlyshTarantino  
30/01/20221 hour 10 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Аліна Френдій: ФОП 3-ї групи PDCST 04

Додавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Мій TikTok - https://vm.tiktok.com/ZM8E27Gp3/ Аліни Instagram: https://www.instagram.com/alina_frendiy/  
23/01/20221 hour 8 minutes 27 seconds
Episode Artwork

Аліса Ілієва : про подорожі, життя одним днем, фільтр людей для ресурсного стану ФОП 3-ї групи PDCST 03

Дивіться нові випуски та підписуйтесь на канал - https://www.youtube.com/channel/UCS2nelzU2y1uo4c0Q5juHBQСлухай випуск в аудіоформаті - https://band.link/UNC8y Додавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Мій TikTok - https://vm.tiktok.com/ZM8E27Gp3/ Аліси Instagram: https://www.instagram.com/ilievalisa/
14/01/20221 hour 22 minutes 14 seconds
Episode Artwork

Максим Рабинович : про роботу, переосмислення, сімейні цінності. ФОП 3-ї групи PDCST 02

Дивіться нові випуски та підписуйтесь на канал - https://www.youtube.com/channel/UCS2nelzU2y1uo4c0Q5juHBQДодавайтесь в друзі: Мій Instagram - https://www.instagram.com/petro_zstvn/ Мій TikTok - https://vm.tiktok.com/ZM8E27Gp3/
08/01/20221 hour 16 minutes 2 seconds
Episode Artwork

Іван Кришталь: про комплекси, статеве виховання і перший секс, абьюз та шкідливі звички

Іван Кришталь: про комплекси, статеве виховання і перший секс, абьюз та шкідливі звички. PDCST 01
01/01/20221 hour 8 minutes 24 seconds