Winamp Logo
Фільтр з пастором Cover
Фільтр з пастором Profile

Фільтр з пастором

Ukrainian, Religion, 1 season, 10 episodes, 9 hours, 37 minutes
About
Ті самі питання, які ти давно хочеш поставити пастору. Фільтруємо цікаві, часто гострі теми, разом із пастором Української біблійної церкви – Павлом Токарчуком.
Episode Artwork

Е10: Церква і консерватизм

Що таке «консерватизм» і з чим його «їдять»? Від чого походить та куди приводить? Яким чином форма і суть речей взаємоповʼязані та що з них важливіше? Чи питання консервативних поглядів притаманне лише для старших людей? А як щодо ейджизму в церкві? Чому погляди молодого покоління можна порівняти з чорно-білим фільмом? А також відповіді на ваше наболіле, огляд «новин» і новий сезон формат подкасту «Фільтр з пастором».
3/22/202455 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Е9: Чи жартує Бог?

Кожен з нас хоча би один раз у житті зіштовхувався з висловом «Бог має почуття гумору». Але як саме жартує Бог? Чи властиві йому іронія, сарказм та сатира? І що Він думає про наші жарти «на межі»? Про українську культуру мемів, пана Романа та стендапи  – в останньому епізоді першого сезону «Фільтра з пастором».
8/29/202351 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Е8: Церква і гомосексуалізм

Цей епізод є продовженням проповіді Павла Токарчука "Церква та ЛГБТ", яку ви можете знайти на YouTube каналі Української біблійної церкви. У випуску відповідаємо та обговорюємо запитання наших слухачів на цю тему. Чи є гомосексуальність вродженою? Що Біблія говорить про геїв? Чи можна застрахувати від цього дитину? Як спілкуватись із представниками руху християнам? І як бонус розбір офіційного листа, написаного ЛГБТК спільнотою до Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій.
6/28/20231 hour, 18 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

E1: Пацифізм, зброя, християни

Що таке "пацифізм" і як з цим поняттям зараз вживаються християни України? Коли система сталих позицій дала збій? Яка офіційна позиція церкви стосовно зброї в руках християн? Що про це скаже пастор і чи готовий він брати ту саму зброю до рук? – На ці, та інші питання, відповідаємо вже у першому випуску подкасту "Фільтр із пастором". Не забудь підписатися, аби не пропустити наступні цікаві та актуальні розмови за горням фільтру.
11/21/202242 minutes, 59 seconds