Winamp Logo
Ege Çubukçu's Podcast Cover
Ege Çubukçu's Podcast Profile

Ege Çubukçu's Podcast

Turkish, Hip-Hop Rap, 1 season, 18 episodes, 1 hour, 25 minutes
About
Meraklısına özel yayın kanalı!!
Episode Artwork

Parti Istanbul (Teaser) "P.I."

Ege Çubukçu'dan yepyeni single "PARTİ İSTANBUL" Şehrin ritmini yükseltmeye hazırlanıyoruz! #partiistanbul ve bir birinden özel remixleri(Bedük ve Hüseyin Karadayı) Dokuzsekiz Müzik Yapım etiketi ile 2 Ağustos'ta çıkıyor! New single coming in August 2 "Party Istanbul"
7/29/20121 minute, 1 second
Episode Artwork

Funky Sh*t OZEL

Ege Çubukçu'nun 2011 yılında çıkardığı en beğenilen dijital single çalışmalarından "Funky Sh!t" hakkında bütün detaylar bu podcast içinde!! www.egecubukcu.com.tr twitter = yuzdeyuzege facebook = cubukcuege vimeo = egecubukcu soundcloud = egecubukcu youtube = yuzdeyuzege
4/20/20125 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Dogdugum Gunden Bugune Kadar

Ege Çubukçu'nun "Bir de Baktım" albümünün gizli öznelerinden "Dogdugum Gunden Bugune Kadar"... Sözler-Müzik-Beste: Ege Çubukçu Vokal: Gökay ‘G.Boi’ Oktay Vokal Kayıt: Kınay Std. Mix: Suat Durmuş İstanbul Mastering: Suat Durmuş İstanbul,İzmir Coast Prod.
8/10/20113 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Funky Shit

Ege Çubukçu'nun dinleyicilerine özel 2011 sürprizi. Birçok farklı tarzda parçalar hazırlayan Ege Çubukçu bu sefer FUNK tadında bir sH!T peşinde :=) Sampled from; Maceo And The Macks – Soul Power 74 .. This is a mixtape song. Bu bir ücretsiz dijital single çalışmasıdır. Söz, Kompozisyon; Ege Çubukçu Müzik: James Brown, Bob Both
8/1/20114 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Hadi Bize Gidelim PT II

Ege Çubukçu'nun "1Gün" albümünden en sevilen, konserlerde en fazla istek alan parçalarından biri; Hadi Bize Gidelim'in "Bir de Baktım" albümünde yayınlanan REMIX (PT2) versiyonu. Parçanın kayıtları İstanbul (Ege Çubukçu) ve New York'ta (Fallen Angelz) gerçekleşti. Düzenlemesi Erdem Kınay'a ait olan parçanın söz, müzik ve konsepti Ege Çubukçu'ya ait. Parçaya uyum sağlayan ikili; Manifest ve Haze, NewYork underground müziğinin en sevilen gruplarından Fallen Angelz'in kurucularından. Parçanın kolaj versiyonu Ege Çubukçu'nun resmi Facebook adresi; http://www.facebook.com/cubukcuege 'de yapılan "Kolaj Anketi"nde dinleyicilerin oyu ve istekleri ile hazırlandı. İyi seyirler.
6/19/20113 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

Bu Kalbi Gel de Al Ft Hakan Özlücan & HK

Bir de Baktım
6/9/20113 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

İsyan Etsem Ft. Ajda Pekkan

'Bir de Baktım' albümününün en sevilen parçalarından biri olan 'İsyan Etsem'in sözü ve bestesi Ege Çubukçu'ya, düzenlemesi Hüseyin Karadayı'ya ait. Ajda Pekkan'ın 1978 yılında çıkardığı "Duygularımın Bittiği Yerde" adlı parçanın girişiyle başlayan İsyan Etsem; 2000'li yılların enerjisi ve Ajda Pekkan'ın yepyeni vokalleriyle dinleyicilerine eşine pek rastlanmayan bir müzik ziyafeti sunuyor.
6/4/20114 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Apayrı

İnternetten en çok download edilen canlı performanslardan biri Ege Çubukçu ve Hande Yener düeti; Apayrı. Parçanın stüdyo kaydı bulunmamaktadır. Mtv canlı performansının kısa bir versiyonu. Yıl: 2007 MTV Studyoları
4/22/20111 minute, 36 seconds
Episode Artwork

Tetik feat. Berkay - Dum Duma

İzmirCoast rapçilerinden Tetik ve 2011'deki yepyeni single çalışması "Dum Duma"...Veyasin prodüktörlüğünde kaydedilen şarkıda Tetik’e Berkay eşlik ediyor.. http://www.tetikmusic.com/ http://www.twitter.com/tetikmusic http://www.facebook.com/tetikmusic
3/15/20113 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Sex On Da Beat

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Bu podcast'te; Ege Çubukçu'nun 2011'de çıkaracağı yeni albümünden önce dinleyencileriyle paylaştığı "Sex On Da Beat" parçasını yayınlıyoruz. Sex On Da Beat; Söz: Ege Çubukçu Müzik: Asilcan Kubalas Düzenleme: Ege Çubukçu, Dj XXXL & Anıl Hünkar Kayıt: Moda7/A Studyosu Albüm Kapak Tasarım: Mentalist Fotoğraf: Başat Özcivelek 2010 ICP
1/1/20113 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Bize Gidelim,NYC RMX..Hadi..(with Fallen Angelz)

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Bize Gidelim,NYC RMX..Hadi..(with Fallen Angelz), Bir Gün albümünde kaydedilen Hadi Bize Gidelim adlı parçanın NewYorkCity remixli hali. Parçada Ege Çubukçu'ya NewYork şehrinden Fallen Angelz grubu eşlik ediyor.
11/6/20103 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Göçmen-Dünya Senindir YaYo Rmx by Ege Çubukçu

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Yeni prodüksiyon; Dünya Senindir. 2010 yapımı parçanın Ege Çubukçu tarafından yeniden düzenlenmiş versiyonu 'YaYo'. Ucretsiz indirebilirsiniz. myspace.com/gocmen35 twitter.com/gocmen35 formspring.me/Gocmen35 soundcloud.com/gocmen35 YUZDEYUZEGE!
10/11/20104 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

E.4 - ÖZEL Son Bir Sans TIKAV

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Özel bölüm ''Son Bir Sans'' ; Müzik marketlerde satısa sunulmayan, TIKAV ile hazırlanan sosyal sorumluluk projesinin Özel Bölümünü ücretsiz olarak indirebileceğiniz versiyonu.
10/2/201013 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

E.4 - Son Bir Sans TIKAV

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Yeni bölüm ''Son Bir Sans'' ; Müzik marketlerde satısa sunulmayan, TIKAV ile hazırlanan sosyal sorumluluk projesinin resmi parçasını ücretsiz olarak indirebileceğiniz versiyonu.
8/23/20103 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

E.3.1, Asit Yagmuru HOOD RMX

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Bölüm 3.1 Asit Yağmuru Remixes; HOOD RMX by SEVAN-O..
7/26/20104 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

E.3, Asit Yagmuru LATENIGHT RMX

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Bölüm 3 Asit Yağmuru Remixes; LATE NIGHT RMX by HSYN KRDY.. Çok yakında; Asit Yağmuru Remixes; HOOD RMX by SEVAN-O
7/19/20105 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

E.2, Asit Yagmuru Ozel(DJ Version)

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı. Bölüm 2 Dj Version Asit Yağmuru.
7/2/20109 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

E.1, Asit Yagmuru Ozel

Rap sanatçısı, söz yazarı ve prodüktör Ege Çubukçu'nun meraklısına özel yayın kanalı.
6/16/20105 minutes, 3 seconds