Winamp Logo
DzinējSpēks Cover
DzinējSpēks Profile

DzinējSpēks

Latvian, Social, 5 seasons, 40 episodes, 2 days, 45 minutes
About
Mani sauc Ilona Zālmane un šis ir podkāsts Dzinējspēks. Es smeļos iedvesmu kustībā, kā arī no aktīviem un spilgtiem cilvēkiem, kas izvēlas dzīvot ar pilnu atdevi. Tie ir cilvēki, kas iet un dara. Tāpēc sarunās par sportu, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu kopā ar jums būšu es un katru reizi kāds īpašs ciemiņš, kas dalīsies savā stāstā un pieredzē par to, kas viņu dzen uz priekšu.
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 40.epizode - Laila Siliņa

Šoreiz sarunājos ar Lailu Siliņu, ārsti-uzturzinātnieci, fitnesa treneri un projekta “Mīli savu šķīvi” autori. Ar Lailu runājām par to, kas tad vispār ir attiecības ar uzturu un pēc kādiem kritērijiem varam tās izvērtēt. Laila dalījās arī savā personīgajā pieredzē un ceļā līdz sevis un sava šķīvja patiesai iemīlēšanai, kā arī iedvesmojošā projekta radīšanai. Parunājām arī par diētu ietekmi uz mūsu ķermeni, tā arī emocionālo veselību. Par to, kādas izmaiņas Lailas ikdienā ieviesis pandēmijas laiks un kādus izaicinājumus tas metis, gan arī kādas jaunas iespējas pavērušās. Par to visu un vēl vairāk - klausies jaunākajā epizodē!
4/16/20211 hour, 4 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 39.epizode - Klinta Stasjule

Ar Klintu parunājām par virtuves inventarizāciju un nelūgtiem viesiem virtuvē, par ēdienreižu plānošanas un iepriekšējas sagatavošanas svaigākajiem “trendiem” pandēmijas laikā. Runājām par to, kā saprātīgi iepirkties un efektīvi izmantot jau pieejamos pārtikas krājumus. Arī par to, kā veselīgu uzturu var pielāgot savai ikdienai, lai tas būtu vienkāršs un baudāms. Par to visu un vēl vairāk klausies šajā epizodē.
4/5/20211 hour, 30 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 38.epizode - Agnese Erba

Pirms kāda laika uz dzīvo Instagram sarunu tikos ar jogas pasniedzēju Agnesi Erbu. Taču, saņemot tik daudzas pozitīvas atsauksmes, izlēmu, ka šai sarunai jābūt pieejamai arī plašākai auditorijai - podkāsta DzinējSpēks klausītājiem. Tad nu šajā epizodē ar Agnesi parunājām - par stresu, par ēšanas paradumiem, par metodēm kā varam sev palīdzēt stresa mazināšanā. Klausies podkāstā!
3/26/20211 hour, 3 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 37.epizode - Mārtiņš Bidiņš

Šoreiz uz sarunu tikos ar uztura treneri Mārtiņu Bidiņu. Parunājām par to, kas ir mainījies uztura tendencēs kopš mūsu iepriekšējās sarunas. Par to, kā sociālie tīkli ietekmē cilvēku. Paturpinājām sarunu par perfekcionismu gan uzturā, gan citās dzīvēs jomās. Par bērnu uzturu un uztura paradumiem, to veidošanu un ietekmēšanu. Mārtiņš arī pastāstīja, kā gatavojas otrā bērniņa ienākšanai ģimenē. Sirsnīga saruna ar daudz vērtīgām idejām tavas ikdienas uzlabošanai. Par to visu un vēl vairāk - klausies šajā epizodē.
3/17/20211 hour, 46 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 36.epizode - Agnese Plēpe

Uz sarunu tikos ar ārstu ginekologu Agnesi Plēpi, lai kopā rastu atbildes uz jūsu jautājumiem. Rūpes par sieviešu veselību ir būtiska Agneses ikdienas sastāvdaļa, taču īpašu uzsvaru ārste savā darbā liek tieši un neauglības un endokrinoloģisko problēmu risināšanu. Sarunā Agnese skaidroja par cikliskajiem procesiem un hormonālām svārstībām, kas noris sievietes ķermenī. Runājām par to, kā diētas, stress un fiziskās aktivitātes ietekmē sievietes veselību. Par to, kā ikdienā pašas sev varam palīdzēt un kuros gadījumos nekavējoties jāmeklē speciālista palīdzība. Par to visu un vēl vairāk klausies šajā DzinējSpēka epizodē. ✨Par laimīgām, harmoniskām un veselām sievietēm!
3/7/20211 hour, 12 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 35.epizode - Kārlis Pļaviņš

Šodienas epizodē sarunājos ar zāles CrossFit Urban Tribe līdzdibinātāju un treneri Kārli Pļaviņu. Kārlis stāstīja, kas tad īsti ir CrossFit un kur meklējami tā pirmsākumi Latvijā un pasaulē. Parunājām arī par Kārļa paša sportisko pieredzi un to, kā ceļi aizveda tieši līdz CrossFit un savas zāles izveidei. Par to, kā ir izdevies radīt ne tikai telpu, bet patiesi saliedētu un vienotu komūnu, kur, vienam otru atbalstot un uzmundrinot, tiekas gan profesionāli sportisti, gan mazi bērni, vecāka gada gājuma cilvēki un pusaudži, ģimenes un arī jaunās māmiņas. Parunājām par mītiem, kas apvij šo sporta veidu. Par to, kā būt ne tikai par labu, bet izcilu treneri. Kārlis pastāstīja kā šobrīd attālinātajā režīmā izodas noturēt cilts garu un vienlaikus saglabāt aktīvu un sportisku ikdienu. Par to visu un vēl daudz vairāk klausies šajā epizodē!
3/4/20211 hour, 14 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 34.epizode - Pēteris Urtāns

Klāt jaunākā podkāsta DzinējSpēks epizode, kurā uz sarunu esmu aicinājusi ergoterapeitu un RigaBrain smadzeņu treniņu centra vadītāju Pēteri Urtānu. Sarunājāmies par to, kā dzīvesveida paradumi tiešā veidā ietekmē mūsu smadzeņu darbību. Pēteris skaidroja, vai smadzeņu darbības potenciāls katram no mums jau ir ielikts šūpulī vai tomēr mūsu pašu rokās ir to ietekmēt. Ko katrs varam sākt darīt jau tagad, lai uzturētu veselīgu smadzeņu darbību un ko varam darīt, lai šo darbību ne tikai uzturētu, bet arī attīstītu un uzlabotu. Parunājām par to, kas ir dinamiskais neirofīdbeks, Pēteris pastāstījā, kā notiek smadzeņu treniņš RigaBrain centrā un kādi var būt potenciālie ieguvumi. Par to visu un vēl vairāk - klausies jaunākajā podkāsta epizodē.
2/18/20211 hour, 3 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 33.epizode - Māris Žunda

Šoreiz sarunājos ar biohakeri, kā arī Rūdīšanās Skolas dibinātāju un treneri Māri Žundu. Runājām par to, kas tad īsti ir biohakings un kur meklējami tā pirmsākumi. Māris stāstīja arī par savu personīgo pieredzi un ceļu pretī šodienas biohakera dzīvesveidam, kā arī par daudzajiem ieguvumiem, kas saistīti ar biohakera ikdienu. Parunājām arī par to, kā ikviens, kurš vēlas, var kļūt par biohakeri, savā dzīvēs īstenojot pavisam vienkāršas, taču iedarbīgas metodes. Par to, kā Rūdīšanās Skola un pirtniecība iet roku rokā, par nemitīgu izglītošanos, par vēlmi dzīvot labāk un daudz ko citu - klausies šajā epizodē.
2/4/20211 hour, 32 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 32.epizode - Guna Bīlande

Jaunākajā podkāsta epizodē sarunājos ar uztura speciālisti un ReCure veselības centra dibinātāju Gunu Bīlandi. Runājām par to, kā ikdienā apvienot daudzās lomas un pienākumus. Guna dalījās ar savu pieredzi, kā ir būt uzņēmējai, uztura speciālistei, mammai un vienlaikus vēl studēt doktorantūrā. Kā tajā visā atrast laiku sev un neizdegt. Guna pastāstīja arī par savu ceļu līdz uztura pasaulei. Parunājām arī par ideālās diētas, vienīgās patiesības un brīnumlīdzekļu meklējumiem, par pārtraukto badošanos un bērnu uztura paradumiem. Par to, kā bieži vien iekšējas problēmas tiek risinātas ar ārējiem līdzekļiem un kāpēc ir svarīgi vispirms pievērsties savas iekšējās pasaules sakārtošanai. Par to un daudz ko citu klausies šajā epizodē.
1/20/20211 hour, 30 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

🚀DzinējSpēks - 31.epizode - Lāsma Poļikeviča

Šoreiz sarunājos ar personības izaugsmes kouču Lāsmu Poļikeviču. Ar Lāsmu runājām par to, kas ir koučings, kāda ir atšķirība starp sapņiem, mērķiem un apņemšanos. Parunājām par to, cik liela nozīme ir gada sākumā izvirzītajiem mērķiem. Lāsma paskaidroja, kas ir fiksētā domāšana un kāpēc tā var bremzēt mūsu panākumus. Par izaugsmes domāšanu un kā to veicināt bērnos jau no mazotnes. Par drosmi iet un darīt, lai nebūtu jāviļas savos izvirzītajos mērķos un šis gads būtu patiešām izdevies. Par to visu un vairāk klausies jaunākajā epizodē.
1/12/20211 hour, 9 minutes, 59 seconds