Winamp Logo
Dur Dur Bi Şey Dicem Cover
Dur Dur Bi Şey Dicem Profile

Dur Dur Bi Şey Dicem

Turkish, Social, 2 seasons, 12 episodes, 8 hours 49 minutes
About
Damla, Rana ve Mickey :)
Episode Artwork

Gerçekten geri döndük - İlkler

Dur Dur Bi Şey Dicem geri döndü! Damla , Rana ve Mickey kaybolan bölümlerinin yeni versiyonlarıyla tekrar sizinle. Değişen ve yeni hallerimizle ilkler üzerine çok keyifli bir sohbet oldu. İlkler üzerine konuşurken kendimizi ve birbirimizi tekrar keşfettiğimiz bir bölüm oldu. https://www.instagram.com/durdurbiseydicempodcast/
24/04/202234 minutes
Episode Artwork

2. Sezon ya da "sonunda yan yanayız"

Aylar sonra yanyana gelip bölüm kaydedebildik. Neler oldu neler yapıyoruz diye başlayan sohbetimiz tahmin bile edemeyeceğimiz kadar derinleşti. Neler oluyor neler yapıyoruz diye başlayan sohbetimiz filmlere, kitaplara, felsefeye, zaman kavramına kadar uzandı. Biz yan yana çekmeyi çok özlemişiz. umarız siz de dinlemeyi özlemişsinizdir. Dur Dur Bi Şey Dicem 2.sezon ilk bölümü yayında!
13/09/202042 minutes 37 seconds
Episode Artwork

Yalnız Değilsin!

Cinayet,şiddet,taciz, istismar bunların hepimizin gündeminde buram buram olduğu bir zamanda başka bir şey konuşamadık. Dilimiz döndüğünde hislerimizi, yaşadıklarımızı, öfkemizi anlattık. Bütün bunların yarattığı dönüşümü ve umudu konuştuğumuz bir bölüm oldu. Bu konuda umuttan bahsedebilmek çok kıymetli. Birlikte güçlüyüz!
26/07/202040 minutes 15 seconds
Episode Artwork

Para Para Para Varlığı Bir Dert Yokluğu Yara Vol 1

Bugün de para konuştuk!Evet, yeni bölümümüzde bol bol bereketten, paradan, parasızlıktan, bu konuya dair kodlarımızdan ve genel olarak paraya karşı (ya da yanında) duruşumuzdan bahsettik. Bu konuya dair söyleceklerimiz bitmese de, eğlenceli bir başlangıç oldu. Keyifli dinlemeler..
19/06/202031 minutes 9 seconds
Episode Artwork

''Ben de bu bitki gibiyim, köksüzüm, köklerimden koparıldım..''

Dur Dur Burcu Bahar "Ben de bu bitki gibiyim, köksüzüm, köklerimden koparıldım.." dedi... Bu hafta podcastimize oyuncu ve kadın girişimci Burcu Bahar Aydın konuk oldu. Ve bize çok sevdiği İstanbul'dan ve hayallerinden ayrılıp, Londra'da nasıl yeni hayaller kurduğunu, onları nasıl gerçekleştirdiğini ve bütün bu süreçte nasıl büyüdüğünü anlattı. Bahar bize hikayesini anlatırken kalbini de çok içten ve samimi bir şekilde açtı. Bahar göçmenlik hakkında konuşurken 'ait olmak' üzerine çok değerli şeyler söyledi. Sizi de çok etkileyeceğine ve size de ilham vereceğine eminiz. Tabii bu aylarda Covid konuşmadan olmazdı...Biz de Burcu Bahar'la Londra'daki Corona sürecini ve salgın sırasında aileden uzakta olmaktan konuştuk. Keyifli dinlemeler. Bu arada Burcu Bahar'ın instagram hesabına da mutlaka göz atın:https://www.instagram.com/bbaharaydin/https:/
01/06/202048 minutes 35 seconds
Episode Artwork

Sevgililikten Partnerliğe

sevgililikten partnerliğe- podcast kaydetmeye başladığımız günden romantik ilişkilere bakış açımız son zamanlarda oldukça değişti. biz de bunları hem birbirimizle hem sizinle paylaşalım dedik. sevgililik, partnerlik, yol arkadaşlığı gibi tanımlar yapıp zamanla nasıl değiştiğimizi anlattıık, huzurlu ilişkiler için tavsiyeler bile verdik.
22/05/202051 minutes 19 seconds
Episode Artwork

Meditasyon Vol.2

Araya Covid, istek bölüm kaçtı derken, iki ay üstüne sonunda meditasyon bölümünün devamını çektik. Bu sefer kendi tecrübelerimizin birazcık ötesine çıkarak edindiğimiz bilgileri ve başarı hikayelerini paylaştık. Keyifli dinlemeler :)
09/05/202040 minutes 54 seconds