Winamp Logo
Dieta bez stresu Cover
Dieta bez stresu Profile

Dieta bez stresu

Polish, Fitness / Keep-fit, 1 season, 17 episodes, 8 hours, 17 minutes
About
Co to znaczy "dieta bez stresu"? To znaczy, że nie patrzysz na nią jak na suchego kurczaka z ryżem. Nie boisz się łączyć ogórka z pomidorem, a cholesterol pochodzący z jajek nie wywołuje u Ciebie gęsiej skórki. Rozumiesz, że pod pojęciem "dieta" kryje się sposób odżywiania jako element długofalowej układanki, która ma wznieść Twój organizm na wyższy level. Nie wystarczy wiedzieć tylko co jeść, ale również jak i kiedy jeść. Zdajesz sobie sprawę, że jedzenie musi iść w parze z dobrym snem, regeneracją, suplementacją, psychologią oraz aktywnością fizyczną. Całokształt jest jak precyzyjny mechanizm, który sprawia, że wszystkie organy pracują jak w zegarku. W tym podcaście opowiadam o konkretach jako dietetyk, który poprawił komfort życia tysięcy: przedsiębiorców, lekarzy, prawników, pilotów, sportowców oraz innych osób, które na co dzień potrzebują dobrej jakości paliwa, by utrzymać tempo życia na pełnych obrotach.
Episode Artwork

#17 | Wojciech Plona - Czy właściwa dieta może poprawić wyniki finansowe?

Czy właściwa dieta może poprawić wyniki finansowe? Na to pytanie (i wiele innych) odpowie dzisiaj mój gość - “Gandalf Finansów”, wspierający Sports-Med wiedzą o finansach i jednocześnie korzystający z naszych dietetycznych porad - Wojciech Plona. Ten wywiad ma jedną, główną myśl przewodnią, a mianowicie: czy zapracowany przedsiębiorca jest w stanie trzymać się porad dietetycznych, w natłoku codziennych obowiązków?Wojtek opowie co go przekonało, żeby działać ze Sports-Med, a także jaka była jego reakcja po pierwszym badaniu krwi. Usłyszysz również jak zmiany w diecie wpłynęły na ochotę “na słodkie” oraz jego ogólne samopoczucie.Dowiesz się czy poranek jest ważniejszy niż wieczór, jeśli chodzi o efektywność pracy oraz czy zdrowa relacja z partnerem pomaga osiągnąć sukces. Wojtek zdradzi również czy po stosowaniu się do naszych dietetycznych porad, czuje się żywieniowo ograniczony. Porozmawiamy sobie również o tym, jak właściwa dieta wpływa na efektywność w biznesie, a także na pewność siebie. Na koniec usłyszysz co dla Wojtka jest najtrudniejsze w procesie trzymania się zdrowej diety.Zapraszam do przesłuchania odcinka. Sylwester
7/24/202359 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

#16 | Damian Wegner - od grafika do świata fitness

Jak wyglądała droga Damian? Dlaczego tak długo czekał, aby wystartować w zawodach? Dlaczego branża Fitness jest zgniła w środku?
4/12/20231 hour, 8 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

#15 | Zdrowe podjadanie - czy coś takiego w ogóle istnieje?

Jak to jest z tym podjadaniem? Czy istnieją zdrowe przekąski np. orzeszki? Co się dzieje z naszym organizmem gdy podjadamy? Temat szalenie istotny, ponieważ od podjadania RÓWNIEŻ zależy, jak się czujemy oraz ile mamy energii.
3/22/202316 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

#14 | Kawa z rana jak śmietana?

Mmm... Kawka z rana dopierdala? Jak jesteś kawoszem, to zapraszam do słuchania :)
3/14/202318 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

#13 | Zaburzenia odżywiania - gdzie leży źródło problemu? Zagłębiamy się w mental z Inner War Saga.

W tym odcinku wraz z Inner War Saga wzięliśmy na tapet zaburzenia odżywiania. Jak sobie pomóc? Co wpływa na to, że dziś lubimy fastfood'y czy słodycze? Gdzie leży źródło zaburzeń odżywiania? Dlaczego mamy takie, a nie inne przekonania na własny temat? Obejrzyj i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania. Pozdrawiam, Sylwester Kłos.
2/8/202342 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

#12 | Adrian Gorzycki - jak DBA o swoją EFEKTYWNOŚĆ?

Czy Adrian Gorzycki pije energetyki i alkohol? Czy dba o to co je? Jakie ma podejście do zdrowia?
2/3/202358 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

#11 | Od Pizdeusa do Zeusa

Pizdeusz czy Pizdeus (pozwoliłem sobie na jednorazową modyfikację, aby się rymowało z Zeusem) to nasz wewnętrzny przeciwnik, z którym toczymy codzienną walkę. Jak z nim wygrać i zwiększyć swoją efektywność?
1/11/202316 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

#10 | Czy nastawienie jest kluczem?

Każdy z nas ma masę rzeczy na głowie i prawda jest taka, że wszystko jest kwestią priorytetów. Jeżeli PIZDeusz przejmuje kontrolę nad Twoimi decyzjami, to musisz być tego świadomy.Wtedy zamiast wymówek analizujesz sytuację. Analiza “na żywo”, gdy masz zjazd dopaminowy, jest ogromnym sukcesem.
12/27/202219 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

#9 | Jem catering dietetyczny i jestem zdrowym fit maniakiem?

Ten odcinek nie jest przeznaczony dla wrażliwych osób. Mówię o wypróżnianiu (niecenzuralnie), gazach, złym zapachu z ust oraz innych nieprzyjemnych rzeczach. Nie robię tego, bo jestem niemiły. Robię to, aby łatwiej było pewne rzeczy zapamiętać. Dzięki temu mogę zmienić Twoje życie. Tak, na lepsze :)
12/20/202216 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

#8 | Czy deser i wódeczka pomoże na trawienie?

Nowy odcinek podcastu, którego inspiracja narodziła się w jednej z gdańskich restauracji.
12/7/202217 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

#7 | Czy to Twoja wina, że się spóźniłem? Wymówkarstwo dzieli i rządzi.

Jaki związek mają wymówki z poziomem cukru oraz stresem? Jak wyjść z błędnego koła?
11/29/202210 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

#6 | Jak powinna wyglądać współpraca z dietetykiem?

Jak wygląda współpraca ze Sports-Med? Jak wygląda współpraca z dietetykiem?
11/22/202211 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

#5 | Czy leki na głowę pomogą przy bólach głowy?

Zanim łykniesz kolejną porcję leków na ból głowy - posłuchaj tego podcastu.
11/17/202215 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

#4 | Jak pokonać pizdeusza i wyjść z uzależnienia?

Albo on, albo Ty. Kto wygra to starcie?
11/8/202219 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

#3 | Zawodowi sportowcy. Dlaczego jedni są kozakami, a inni nigdy nie osiągają swojego potencjału?

Co odróżnia najlepszych sportowców od reszty? Po prostu większy talent, a może jednak decyzje, które podejmują na co dzień?
10/26/202240 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

#2 | Taka dieta (i życie) nie ma sensu

Taka dieta nie ma sensu! Bezskuteczne odchudzanie się przez pół życia. Skakanie z diety-cud, przez Dukana i Adele, na głodówki, czy inne wymysły. Jak zrobić to lepiej?
10/17/202232 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

#1 | Zoptymalizuj swój organizm. Zysk gwarantowany.

Potrafimy optymalizować firmy, podatki i wszelakie inne procesy, ale... Zapominamy o optymalizacji najważniejszego - naszego organizmu, a to właśnie w tym miejscu otrzymamy największą stopę zwrotu.
10/11/202233 minutes, 37 seconds