Winamp Logo
ذهن آرام و خلاق Cover
ذهن آرام و خلاق Profile

ذهن آرام و خلاق

Persian, Education, 1 season, 50 episodes, 6 hours, 20 minutes
About
زندگی خوب نتیجه داشتن یک ذهن آرام و خلاقه
Episode Artwork

بازی ذهنی خودشناسی ، کوکولوژی : این داستان سفری دربیابان

 کوکولوژی چیست ؟ بازی‌های جذاب و سرگرم کننده شخصیت‌شناسیدر این سری از پادکست های ذهن آرام و خلاق براتون از بازی های ذهنی کوکولوژی رونمایی کردیم ، امیدوارم به دل تون بشینه و ازش استفاده ببرید.این بازی قسمت های زیادی داره و این قسمت بازی اسمش هست : "سفری در بیابان"همین ابتدا نکته مهمی رو بگم که زمان انجام بازی توجه داشته باشید که :1- یک دفتر و قلم کنارتون باشه برای یادداشت پاسخ های خودتون ، یا اینکه جواب ها رو در موبایل تون یادداشت کنید.2- بعد از مقدمه و بعد از اینکه سوال ها مطرح میشن یک دقیقه فرصت داده شده تا اگه جواب هاتون رو ننوشتید بنویسید و بعد و بعد جواب ها یا "کلیدِ بازی " رو بشنوید.3- سعی نکنید تقلب کنید . یعنی ابتدا نرید سراغ کلید که انتهای پادکست بیان شده. پادکست رو از ابتدا گوش بدید و سوال ها رو پاسخ بدید.خب حالا کمی درباره اینکه کوکولوژی یا بازی های ذهنی خودشناسی چیه ؟این بازی از کتاب کوکولوژی هست و نویسنده اون: ایسامو سایتو  و تاداهیاکو ناگاووکوکولوژی: بازی‌های جذاب و سرگرم کننده شخصیت‌شناسی اثری از ایسامو سایتو و تاداهیاکو ناگاوو، مجموعه‌ای از بازی‌های روان‌شناسانه است که با طرح داستان‌هایی، مخاطب خویش را به خودشناسی وا ‌می‌دارد. برای بسیاری از مردم تست روان‌شناسی موضوعی مبهم و هراس‌آور است. حتّی بعضی از روان‌شناسان هم دوست ندارند تست روان‌شناسی بدهند. اما بازی‌های روان‌شناسی همین کار را جالب و جذاب می‌کنند، و مردم هم از اینکه فقط به یک بازی می‌پردازند دلهره‌ی کمتری خواهند داشت. نویسندگان کتاب، ایسامو سایتو (Isamu Saito) و تاداهیاکو ناگاوو (Tadahiko Nagao) بیان می‌کنند:«زمانیکه شروع به نوشتن کوکولوژی کردیم، اولین هدف‌مان ایجاد جذابیت و گیرایی در این کتاب بود و این مسأله نکته‌ای کلیدی در ‌مجموعه‌ی بازی است.اندیشه‌ی کلی آماده بود، تنها کاری که باید انجام می‌دادیم، طراحی بازی‌هایی بود که افراد بتوانند خود را در موقعیت‌های روزمره با تصویرهای غیرمعمول تصور کنند و به پرسش‌هایی ساده پاسخ دهند. پاسخ‌ها از دیدگاه روان‌شناسی تعبیر می‌شوند و چیزهایی درباره‌ی عملکرد ذهن بازیکن به ما می‌گویند. این آزمون‌ها همانند آزمون رورشاخ (Rorschach) است، با این تفاوت که در این‌جا به جای استفاده از شکل‌های جوهری ، از کلمات استفاده شده است.موزیک ابتدا و انتهای پادکست:music : Huda Oriental Dancehall, Ultra Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
5/2/202414 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

تکنولوژی در برابر انسان است؟

بازنشر پادکست تکنولوژی در برابر انسان! نکته: پادکست های ابتدایی "ذهن آرام و خلاق" که بسیار هم مهم هستن از نمایش خاج شدن که مجدد برای شما عزیزانم بازنشر میشناین اپیزود ، بازنشر پادکست بسیار مهم "تکنولوژی در برابر انسان" هست که خدمتتون ارائه میشهاگه احساس کردید کیفیت پایین هست امیدوارم ببخشید.پادکست تکنولوژی در برابر انساناگه فیلم های آخر الزمانی رو دیده باشید یک چیزی رو میخواد به ما بگهتوی این فیلم ها دیگه این انسان ها نیستن که به ماشینا و کامپیوترها فرمان بدن که چطور عمل کننبلکه این ربات ها و کامپیوترها هستن که کنترل انسان ها رو بدست گرفتن و هرکاریدلشون میخواد میکنن و شهر ها رو به آشوب میکشنموزیک : Alpha از Vangelisحتما اینستاگرام و تلگرام ما سر بزنید اونجا هر روز محتواهای بروز ارائه میدیم اینستاگرام ماwww.instagram.com/maahdian.ir/کانال تلگرام ماhttps://t.me/maahdian Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/25/202410 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

طبیعت گردان شاد

بازنشر پادکست طبیعتگردان شاد نکته: پادکست های ابتدایی "ذهن آرام و خلاق" که بسیار هم مهم هستن از نمایش خاج شدن که مجدد برای شما عزیزانم بازنشر میشناین اپیزود ، بازنشر پادکست بسیار مهم "طبیعتگردان شاد" هست که خدمتتون ارائه میشهاگه احساس کردید کیفیت پایین هست امیدوارم ببخشید.پادکست طبیعتگردان و کوه نوردان شادیک موضوع خیلی مهم و جالب رو می دونستید؟ چرا در دنیا طبیعت گرد و کوه نورد افسرده ای وجود نداره سه تا چیز هست که کمبودش بر ایجاد افسردگی تاثیر خیلی مهم و اساسی رو دارهبیدار شدن در صبح زود. ‌دیدن نور خورشید . تحرک بدنیتا آخر بشنوید تا شگفت زده بشید از چیزهایی که شاید میدونستید اما فراموش کرده بودید...اینستاگرام ماwww.instagram.com/maahdian.ir/کانال تلگرام ماhttps://t.me/maahdian Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
4/12/202411 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

آرامش از زبان مت هیگ ، نویسنده کتابِ کتابخانه نیمه شب (بخش دوم)

اگه دوست دارید بدونید آرامش از زبان کسی که یکی از مشهور ترین کتاب های حال حاضر دنیا رو نوشته چجوریه، پیشنهاد میکنم این پادکست رو از دست ندیداین بخش دوم این پادکست هست ، اگه قسمت اول رو نشنیدین حتما بهش سر بزنیدhttps://castbox.fm/app/castbox/player/id5896220/id684553930?v=8.22.11&autoplay=0این اپیزود در حقیقت بخش هایی از کتاب آرامش اثر مت هیگ هست که کمتر کسی ازش خبر دارهمت هیگ تمام آنچه را در لحظات ناخوشایند و دشوار آموخته سخاوتمندانه به شما می‌بخشد، به این امید که راه خروج از تاریکی را بیابید. این اثر دارویی آرامش‌بخش است که همه به آن نیاز داریم و شایسته‌ی دریافتش هستیم، پس فرصت شنیدن این هدیه‌ی باارزش را از دست ندهید!جوایز و افتخارات کتاب آرامشپرفروش نیویورک‌تایمزکتاب پرفروش ساندی‌تایمزیکی از بهترین کتاب‌های «حس خوب» از دید واشنگتن‌پستنامزد کتاب غیرداستانی منتخب گودریدز در سال 2021نکوداشت‌های کتاب آرامشپر از حس خوب و خردی که به سختی به دست آمده است. (Scotsman)عمیق، شوخ و نشاط‌آور که ما را به تخیل وا می‌دارد. (Observer)بی‌تکلفی کتاب باعث می‌شود تمام مخاطبان پیام مثت آن را دریافت کنند. (گاردین)اثری که شما را در گذراندن روزهای تاریک و دشوار یاری می‌کند. (BBC)با مت هیگ بیشتر آشنا شویممت هیگ (Matt Haig) نویسنده‌ی معروف و پرفروش انگلیسی است که آثارش در تمام جهان از محبوبیت برخوردارند. او از دانشگاه هال، در دو رشته‌ی تاریخ و زبان انگلیسی فارغ‌التحصیل شده است.از دیگر آثار مشهور هیگ می‌توان به «انسان‌ها»، «چگونه زمان را متوقف کنیم» و «دلایل زنده ماندن» اشاره کرد. او به واسطه‌ی دو اثر اخیر، جوایز و افتخارات گوناگونی کسب کرده است؛ به عنوان مثال کتاب «دلایل زنده ماندن» پرفروش‌ترین کتاب در Sunday Times است و برای 46 هفته، در لیست 10 کتاب برتر انگلستان قرار داشت.بخشی از توضیحات برگرفته از کتابراه میباشدخوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموزیک های استفاده شده به ترتیب" Lebe " Oriental Dancehall Type Beat (Instrumental) Prod. by Ultra BeatsMan Ba Khoda Tanham By Mohammad Alizadeh Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/28/202420 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

آرامش از زبان مت هیگ ، نویسنده کتابِ کتابخانه نیمه شب (بخش اول)

اگه دوست دارید بدونید آرامش از زبان کسی که یکی از مشهور ترین کتاب های حال حاضر دنیا رو نوشته چجوریه، پیشنهاد میکنم این پادکست رو از دست ندیداین اپیزود در حقیقت بخش هایی از کتاب آرامش اثر مت هیگ هست که کمتر کسی ازش خبر دارهاپیزود آرامش ادامه داره ...مت هیگ تمام آنچه را در لحظات ناخوشایند و دشوار آموخته سخاوتمندانه به شما می‌بخشد، به این امید که راه خروج از تاریکی را بیابید. این اثر دارویی آرامش‌بخش است که همه به آن نیاز داریم و شایسته‌ی دریافتش هستیم، پس فرصت شنیدن این هدیه‌ی باارزش را از دست ندهید!جوایز و افتخارات کتاب آرامشپرفروش نیویورک‌تایمزکتاب پرفروش ساندی‌تایمزیکی از بهترین کتاب‌های «حس خوب» از دید واشنگتن‌پستنامزد کتاب غیرداستانی منتخب گودریدز در سال 2021نکوداشت‌های کتاب آرامشپر از حس خوب و خردی که به سختی به دست آمده است. (Scotsman)عمیق، شوخ و نشاط‌آور که ما را به تخیل وا می‌دارد. (Observer)بی‌تکلفی کتاب باعث می‌شود تمام مخاطبان پیام مثت آن را دریافت کنند. (گاردین)اثری که شما را در گذراندن روزهای تاریک و دشوار یاری می‌کند. (BBC)با مت هیگ بیشتر آشنا شویممت هیگ (Matt Haig) نویسنده‌ی معروف و پرفروش انگلیسی است که آثارش در تمام جهان از محبوبیت برخوردارند. او از دانشگاه هال، در دو رشته‌ی تاریخ و زبان انگلیسی فارغ‌التحصیل شده است.از دیگر آثار مشهور هیگ می‌توان به «انسان‌ها»، «چگونه زمان را متوقف کنیم» و «دلایل زنده ماندن» اشاره کرد. او به واسطه‌ی دو اثر اخیر، جوایز و افتخارات گوناگونی کسب کرده است؛ به عنوان مثال کتاب «دلایل زنده ماندن» پرفروش‌ترین کتاب در Sunday Times است و برای 46 هفته، در لیست 10 کتاب برتر انگلستان قرار داشت.بخشی از توضیحات برگرفته از کتابراه میباشدخوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموزیک های استفاده شده به ترتیبLebe " Oriental Dancehall Type Beat (Instrumental) Prod. By Ultra BeatsParishani By Alireza Pourostad Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/21/202419 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

صبح های شگفت انگیز

بازنشر پادکست صبح شگفت انگیز نکته: پادکست های ابتدایی "ذهن آرام و خلاق" که بسیار هم مهم هستن از نمایش خاج شدن که مجدد برای شما عزیزانم بازنشر میشناگه احساس کردید کیفیت پایین هست امیدوارم ببخشید.همه ی ما تجربه صبح هایی داریم که موقع بیدار شدن با خودمون فکر کردیم این دیگه چه زندگی مزخرفیه که من دارم!صبح هاییکه با خستگی و غرغر زدن شروع میشن. چطور صبح ها با خنده بیدار بشیم. اصلا مگه میشه؟دلیل عمده عدم موفقیت های ما همین صبح های تلخهصبحی که با بدی شروع بشه روز بدی رو میسازهو زندگی مون رو تحت شعاع خودش قرار میده پس چه کنیم؟ همراهمون باشید.خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : https://www.instagram.com/تلگرام : https://t.me/maahdian Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/19/20248 minutes, 1 second
Episode Artwork

مغز آدمیزاد (بخش دوم)

گوشه های از کاربردها و کارکردهای این وجودِ اعجاب انگیز خلقت (بخش دوم)اگه قسمت قبل یعنی " مغز آدمیزاد - بخش اول" رو نشنیدید حتما اون رو گوش بدید و بعد بیاید سراغ این پادکست.اگه دوست دارید بدونید داخل سرتون چه خبره و اطلاعاتی کوچک اما مفید از این جهان کوچک اما عظیم یعنی "مغز" بدست بیارید پیشنهاد می کنیم این پادکست 10 دقیقه ای رو از دست ندید... . خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموزیک های استفاده شده به ترتیبموزیک نوستالوژیک تنها در جهانmusic: Alone in the world, Joël Fajermanموزیک فرکانسیکmusic: Jewel of Sangha, Bringer of Zen Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/10/202414 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

مغز آدمیزاد (بخش اول)

گوشه های از کاربردها و کارکردهای این وجودِ اعجاب انگیز خلقتاگه دوست دارید بدونید داخل سرتون چه خبره و اطلاعاتی کوچک اما مفید از این جهان کوچک اما عظیم یعنی "مغز" بدست بیارید پیشنهاد می کنیم این پادکست 10 دقیقه ای رو از دست ندید... . اپیزود مغز آدمیزاد ادامه داره ...خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموزیک های استفاده شده به ترتیبموزیک نوستالوژیک تنها در جهانmusic: Alone in the world, Joël Fajermanموزیک فرکانسیکJewel of Sangha, Bringer of Zen Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
3/5/202410 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

آرام و پذیرا همچون برگ های پائیزی + تمرین ذهنی آرامش بخش

 آرام و پذیرا همچون برگ های پائیزی + یک تمرین ذهنی پادکست "آرام و پذیرا همچون برگ های پائیزی" به همراه یک تمرین ذهنی قدرتمند به نام "توی سرت چی میگذره"امیدوارم از شنیدن این پادکست لذت ببرید .خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموسیقی استفاده شده بخش دوم ، موسیقی فرکانسیک از تیم خوبِ "فرکانس ناب" هست.( Ferekanse Nab - Heart 552)آدرس اینستاگرام "تیمِ فرکانس ناب" :instagram.com/ferekansenabموسیقی های استفاده شده بخش اول هم :music: Heart 552 Hz, Ultra Beats  Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
2/18/20249 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

جمله های طلایی از کتابخانه نیمه شب - بخش دوم و آخر

جمله های طلایی کتاب محبوب کتابخانه نیمه شب - بخش دوماگر فرصتی برای جبران گذشته‌تان داشتید دست به چه انتخاب‌هایی می‌زدید؟شما هم دوست داشتید برگردید به گذشته تا پشیمون های گذشته خودتون رو جبران کنید؟دوست داشتید برگردید به گذشته تا راهی رو برید که شخصیت مشهور داخل ذهن تون رفته و زندگی اون رو تجربه کنید؟شخصیت اصلی داستان نورا، تمام زندگی هایی که دوست داشته تجربه کنه رو از جمله؛ زندگی افراد مشهور ، زندگی آدم های پر ماجرا ، زندگی های ثروتمندانه و ... همه رو تجربه میکنه و به نتیجه میرسه که کدوم زندگی بهتره؟ دعوت میکنم که تا آخر پادکست رو گوش بدید... .مت هیگ در کتاب محبوب و مشهور خودش، کتابخانه نیمه شب داستان دختری را روایت می‌کند که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، اما با ورود به یک کتابخانۀ جادویی نگاهش به زندگی تغییر می‌کند.اگه قسمت اول رو نشنیدید حتما ابتدا قسمت قبل رو ببینید.خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموسیقی های استفاده شده به ترتیبmusic: Layana, Ultra Beats YANNI, ONE MAN'S DREAM Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
2/13/202421 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

جمله های طلایی از کتابخانه نیمه شب - بخش اول

 آشنایی با کتابخانه نیمه شب و جمله های طلایی اون - بخش اولاگر فرصتی برای جبران گذشته‌تان داشتید دست به چه انتخاب‌هایی می‌زدید؟شما هم دوست داشتید برگردید به گذشته تا پشیمون های گذشته خودتون رو جبران کنید؟دوست داشتید برگردید به گذشته تا راهی رو برید که شخصیت مشهور داخل ذهن تون رفته و زندگی اون رو تجربه کنید؟ ما هرگز نمی‌تونیم تمام کسانی باشیم که دلمون می‌خواد؛ نمی‌تونیم تمام زندگی‌هایی ر, از سر بگذر,نیم که دوست داریم . اما می‌تونیم این تجربه ی لذت‌بخش رو از رهگذر خوندن داستان ها به دست بیاریم.مت هیگ در کتاب محبوب و مشهور خودش، کتابخانه نیمه شب داستان دختری را روایت می‌کند که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، اما با ورود به یک کتابخانۀ جادویی نگاهش به زندگی تغییر می‌کند. خیلی جالبه بدونید نویسنده این کتاب در سن 24 سالگی به افسردگی شدیدی مبتلا میشه که سالیان سال تحت نظر پزشک قرار داشته و در نهایت تونسته بیماری‌اش رو شکست بده. مت هیگ در خلال این کتاب و این داستان یکجورایی داستان زندگی خودش رو میگه . این آدم یهنی مت هیگ نویسنده کتابِ "کتابخانه نیمه شب"به ما میگه میشه از دل شدید ترین تاریکی ها رد شد واز پرافتخارترین آدم های دنیا شد .ایشون یکی از موفق‌ترین و پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز و آمازون به حساب می‌آید.اپیزود کتابخانه نیمه شب ادامه داره...خوشحال میشیم نظرتون رو هم در کست باکس و هم در شبکه های اجتماعی بهمون بگید.میتونید در شبکه های اجتماعی باهامون در ارتباط باشید .اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianمتن مقدمه کمک گرفته شده از کتابراهموسیقی های استفاده شده به ترتیبmusic: Fuego, Ultra Beats Sahasrara, Antonio Jesús Asiáin Sanz Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
2/4/202413 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

تبدیل خط خطی های ذهن به خط خطی های روی کاغذ

چطور زمان هایی که درگیری های ذهن ما زیاد میشه بتونیم اونها رو کمرنگ و حتی از بین ببریم؟روشی که خیلی ساده اما بسیار کاربردی هست رو داخل این پادکست کوتاه و تمرینی گفتیم.حتما بشنوید و تمرینش رو بخاطر بسپارید و چه بهتر که همین امروز تمرینش رو انجام بدید.ساده بگیر و انجامش بده . میتونید در شبکه های اجتماعی با ما در ارتباط باشید.اینستاگرام : maahdian.irتلگرام : maahdianموسیقی های استفاده شدهmusic:Saher, Ultra Beats  Saher Unknown Lands, Peder B. Helland Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.
1/28/20248 minutes, 1 second
Episode Artwork

تمرین های ذهنی 5 دقیقه ای آرامش-این داستان؛ تعطیلات ذهنی

دوست دارید ذهن رو به یک تعطیلات ذهنی ببریم؟ همراهان عزیزم  این تمرین ذهنی یکی از تمرین های 5 دقیقه ای هست که توسط تیم "ذهن آرام" آماده شده این تمرین ها شامل 63 قسمت ، که میتونیم در طول روز از اون ها استفاده کنیم با این تمرین ها در درجه اول به ذهن آرامش میدیم و بعد ذهن رو قدرتمند میکنیم برای یک زندگی شاد. این قسمت: تعطیلات ذهنی تقدیم به شما برای ارتباط با اینستاگرام ما رو دنبال کنید instagram.com/maahdian.ir music: Lucas Cervetti
1/8/20245 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

اثر ماه عسل بخش 4 (تمرین هایی برای برنامه ریزی مجدد ذهن)

تمرین هایی که اگه اون ها رو بکار ببندیم،  میتونیم ذهن ناخوداگاه خودمون رو مرتب کنیم و چیزهایی که دوست داریم رو از نو بچینیم. دوستانم حتما پادکست های ماه عسل رو از قسمت اول بشنوید. خود من که خیلی این سری پادکست ها رو دوست داشتم چون واقعا تمرینهاش کاربردی هست. اینجا  تمرین 6گانه رو گفتیم برای اینکه یادداشت کنید و در زندگی پیاده کنید.  منبع این پادکست مهم، کتاب اثر ماه عسل از دکتر بروس لیپتون هست. music: yela, Ultra Beats 
12/29/20239 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

اثر ماه عسل بخش سوم (هر کاری رو شروع میکنی میتونه تا آخر برات شیرین باشه )

امکانش هست زندگی رو تا آخر عمر ماه عسلی نگه داریم؟ این قسمت سوم از سری پادکست های اثر ماه عسل بود ،  قسمت چهارم و آخر، بعد از این قسمت منتشر میشه که تمرین 6گانه رو اونجا در انتها گفتیم برای اینکه یادداشت کنید و در زندگی پیاده کنید.  منبع این پادکست مهم، کتاب اثر ماه عسل از دکتر بروس لیپتون هست. با من در ارتباط باشید اینستاگرام : maahdian.ir music: ferekansenab Delah, Ultra Beats 
12/21/202310 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

اثر ماه عسل قسمت 2 (چرا ماه عسل کوتاهه ؟)

موضوعی که سال ها ذهن خیلی از ما رو درگیر کرده بود... آیا نمیشه برای همیشه یک زندگی خوب داشت؟  چرا بعد از شروع هر چیزی انرژی و انگیزه مون میفته ؟  آیا واقعا راه حلی وجود داره؟ این قسمت دوم اثر ماه عسل رو گوش بدید ، به امید خدا یک شنبه قسمت سوم منتشر میشه که راه حل ها اونجا گفته میشه. منبع این پادکست مهم، کتاب اثر ماه عسل از دکتر بروس لیپتون هست. music: Farah, Ultra Beats  Layana, Ultra Beats  اینستاگرام ما : maahdian.ir
12/14/20237 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

اثر ماه عسل - بخش اول

چطور کل زندگی ما همواره به شیرینی و نشاط دوران ماه عسل باشه؟ چرا ابتدای شروع هر کاری مثل ورزش مثل آشنایی با یک دوست و یا حتی مثل ازدواج اونقدر شیرین هست ، اما با گذشت زمان انگار همه چیز تغییر میکنه و ... ما برمیگردیم به ورژن قدیمی خودمون؟ آیا واقعا راهی وجود داره کل زندگی ما ، ماه عسلی باشه؟ منبع این پادکست مهم، کتاب اثر ماه عسل از دکتر بروس لیپتون هست.  اینستاگرام ما : maahdian.ir music: Mr Maksud - Alan Walker Maksud mashup
12/3/20238 minutes, 28 seconds
Episode Artwork

قسمت آخر تکه های از کتاب تکنیک های کنترل بر ذهن(اثری پر فروش از آنتونی رابینز)

اگه دو قسمت قبلی رو گوش ندادید حتما بشنوید. در قسمت هایی قبلی گفتیم که چقدر ذهن ما قدرتمنده و ما میتونیم از قدرتش استفاده کنیم برای هدف هامون در این قسمت سوم و نهایی، تمرین اصلی رو انجام میدیم که با استفاده از اون خاطرات تلخ و غم گذشته رو کمرنگ کنیم و خاطرات خوش رو پر رنگ تر تا هم حال بهتر رو تجربه کنیم و هم بتونیم ذهن رو قدرتمند کنیم. میتونید با من در ارتباط باشید اینستاگرام : maahdian.ir موسیقی  پدرام جمشیدی Not Far Away, Pedram Jamshidi
11/12/20239 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

تمرین ذهنی سفت و سنگین، سبک و رها

یک تمرین مهم از کتاب بی نظیر سایکو سایبرنتیک اثر دکتر ماکسول مالتز چطور در طول روز یک تمرین خوب انجام بدیم تا برای مدتی ذهن رو رها کنیم برای شنیدن نسخه های کامل این تمرین ها میتونید از طریق اینستاگرام و تلگرام با ما در ارتباط باشید اینستاگرام : maahdian.ir تلگرام : maahdian سایت : maahdian.ir موسیقی  معجزه عشق از تیم خوب: فرکانس ناب  Mojezeye Eshgh 432 Hz, Ferekanse Nab 
10/29/20238 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

یک راز برای تغییر خاطرات گذشته - تکنیک های تسلط بر ذهن بخش دوم

سری پادکست های تکنیک های تسلط بر ذهن میخواد بگه که ما می تونیم روی ذهن خودمون تسلط پیدا کنیم  و بعد بتونیم زندگی خودمون رو توی دستان خودمون بگیریم  میتونیم خاطرات خوش قبل رو بگیریم و اونها رو پررنگ تر کنیم خاطرات بد و منفی قبل رو بگیریم و اثرشون رو توی ذهن خودمون  از بین ببریم اینستاگرام maahdian.ir موسیقی  ورود از سینا یطحایی Arrival, Sina Bathaie
10/9/202310 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

تکه های از کتاب تکنیک های کنترل بر ذهن

تکنیک های تسلط بر ذهن اثری پرفروش از آنتونی رابینز چطور با تمرین هایی ساده ذهن رو قدرتمند کنیم؟ چطور با تمرین خاطرات بد گذشته رو به خاطرات خوب تبدیل کنیم؟ میتونید با من در ارتباط باشید اینستاگرام : maahdian.ir تلگرام : maahdian سایت : maahdian.ir موسیقی  نفس زندگی از سینا یطحایی  Breath of Life, Sina Bathaie  
9/17/20239 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

چهار4 رازی که به ما نگفته بودن

4 راز اساسی مغز که کسی بهمون نگفته بود. 1-میدونستی عملکرد مغز شبیه یک کاغد تا شده است چجوری؟ 2-میدونستی ما در مغزمون میلیون ها سلول داریم که استفاده نمی کنیم 3-میدونی وقتی انرژی نداری کاری رو انجام بدی چاره اش چیه؟ 4-میدونستی چطور ذهن رو فریب بدیم تا بهمون کمک نه؟ منبع این مطالب کتاب بی حد و مرز از جیم کوییک و تکنیک های تسلط بر ذهن ازآنتونی رابینز هر یک شنبه و پنج شنبه یک پادکست جدید music : Michalis Koumbios, Golden Sun 
7/21/20234 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

چکیده ی کتابی از آنتونی رابینز - یادداشت هایی برای یک دوست

یک 10دقیقه ی بی نظیر   میدونستی این کتاب یک تمرین بی نظیر داره که اگه متعهد  به انجامش بشی بعد 10 روز اثرات مثبت زیادش رو توی زندگیت خواهی دید؟   پس این چکیده کتاب رو تا آخر گوش بده و تمرین آخرش رو یادداشت کن و همین امروز انجامش بده ساده بگیر انجامش بده موسیقی های استفاده شده به ترتیب Bringer of Zenو  Jewel of Sangha Ultra Beatsو Delah
7/16/20239 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

در ذهن اتاق ساکتی برای خودتون بسازید

تا حالا برای خودتون یک جای دنج ساختید؟ که هر موقع خواستید بهش پناه ببرید؟ این تمرین فوق العاده از کتاب سایکوسایبرنتیک آقای ماکسول مالتز برای شما آماده شده سعی می کنیم بعضی پادکست ها کوتاه اما کاربردی باشه  تا از داخلش یک تمرین فوق العاده قوی برای ذهن خودتون بردارید و همون لحظه انجامش بدید. ساده بگیر، انجامش بده. instagram  : maahdian.ir موسیقی ها  music : Aenaon, Kostas Miliotakis  Hopeful Sunrise, Farshad Zarein
7/13/20236 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

پادکست کوتاه: اول ماسک اکسیژن خودتون

پادکست کوتاه  : ابتدا ماسک اکسیژن خودتان   سعی می کنیم بعضی پادکست ها کوتاه اما به شدت کاربردی باشه این فایل با موضوع بسیار مهم رو ذخیره کنید و چندین بار بهش گوش بدید  هر یک شنبه و پنج شنبه 11 شب یک پادکست اینستاگرام: maahdian.ir سایت: maahdian.ir تلگرام: maahdian موسیقی music : Sahasrara, 963 Hz
7/10/20232 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

چکیده ی چکیده ی یک کتاب محبوب : چهار 4 میثاق

اثر بی نظیر دون میگوئل روئیز در یک پادکست کوتاهِ 10 دقیقه ای این داستان : چهار میثاق دوست داشتید دانش محرمانه سرخسپوستان تولتک‌ رو بدونید؟ دانشی که بر پایه چهار اصل اساسی هست . دانشی مهمی که در مورد خودشناسی هست.  و با این دانش میتونیم خوشبخت زندگی کنیم و در نهایت به کمال انسانی خودمون برسیم.   موسیقی ها Nature Spirits, leo rojas Dreamcatcher, leo rojas
6/29/20239 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

به احساس های منفی خوش آمد بگیم و رها کنیم

خانم راندا برن میگه  میتونید دستان تون رو باز کنید و همونطور که یک دوست رو در آغوش میگیرید اون احساسی که دوسش ندارید و یک تصویر ذهنی ازش دارید رو بغل کنید ،  در آغوشش بگیرید و بهش عشق بدید و اونوقت آغوش تون رو باز کنید و اجازه بدید که بره. چندبار که این کار رو انجام بدید دیگه اثری ازش نمی بینید. هر یک شنبه و پنج شنبه 11 شب یک پادکست   اینستاگرام: maahdian.ir سایت: maahdian.ir تلگرام: maahdian موزیک از : تیم خوب فرکانس ناب
6/25/20233 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

تقویت ذهن با روش؛ حفظ کردن شماره صفحه کتاب

تقویت ذهن و حافظه با حفظ کردن شماره صفحه   شما چطور یک صفحه از کتاب یا یک مطلبی رو به ذهن تون میسپارید؟ میدونستید که میشه اون مطلبی که میخوایم حفظ کنیم رو میتونیم با یک خاطره یا یک واقعه مرتبط کنیم؟ سعی می کنیم بعضی پادکست ها کوتاه اما کاربردی باشه  تا از داخلش یک تمرین فوق العاده قوی برای ذهن خودتون بردارید و همون لحظه انجامش بدید. ساده بگیر، انجامش بده. هر یک شنبه و پنج شنبه یک پادکست جدید music : Untold Stories, Arozin Sabyh 
6/22/20232 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

تمرین ذهنی جواب ندادن به تلفن

آقای ماکسول مالتز در کتاب سایکوسایبرنتیک تمرینات جالب و فوق العاده مهمی رو ارائه داده این تمرین: واکنش نشون ندادن به محرک های بیرونی مزاحم چقدر خوبه توی زندگی مون بجای اینکه به مسائل واکنش نشون بدیم ، به اون ها پاسخ بدیم واکنش در لحظه و بدون آرامشه پاسخ با مکث و همراه با آرامشه سعی می کنیم پادکست ها کوتاه اما به شدت کاربردی باشه  تا از داخلش یک تمرین قوی برای ذهن خودتون بردارید و همون لحظه انجامش بدید. موزیک زیبا از تیم خوبِ : فرکانس ناب FEREKANSENAB
6/11/20233 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

تمرین های ذهنی 5 دقیقه ای آرامش-این داستان؛ تزریق سرخوشی

این تمرین ذهنی یکی از تمرین های 5 دقیقه ای هست که توسط تیم ذهن آرام آماده شده این تمرین ها شامل 63 قسمت فرکانسیک هست که میتونیم در طول روز و یا در انتهای روز از اون ها استفاده کنیم اولین تاثیری که این تمرین ها بر روی ذهن میگذاره برگشت آرامش به ذهن و جدا شدن ذهن از تنش و مشغله ها هست. و بعد از اون همراه با ذهن میریم برای خلق موقعیت های زندگی . این قسمت تزریق سرخوشی تقدیم به شما   موسیقی فرکانسیک استفاده شده Lucas Cervetti, Frecuencia Álmica
6/8/20235 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

کات، وسط صحنه ی زندگی

پادکست کوتاه و جذابِ : کات، وسط صحنه نمایش زندگی   سعی می کنیم بعضی پادکست ها کوتاه اما به شدت کاربردی باشه  تا از داخلش یک تمرین فوق العاده قوی برای ذهن خودتون بردارید و همون لحظه انجامش بدید. ساده بگیر، انجامش بده. هر یک شنبه و پنج شنبه یک پادکست جدید منبع این آگاهی زیبا :  مسیرمستقیم directpath موسیقی music : Golden Sun, Michalis Koumbios 
6/4/20232 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

روش برتراند راسل

6/1/20233 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

خروج فشار ذهنی به سبک قطار دودی

پادکست کوتاه و البته بسیار کاربردی خروج فشار ذهن به سبک قطار سعی می کنیم پادکست هامون کوتاه اما به شدت کاربردی باشه  تا از داخلش یک تمرین فوق العاده قوی برای ذهن خودتون بردارید و همون لحظه انجامش بدید.  درنگ نکن ، ساده بگیر، انجامش بده. موزیک زیبا از تیم خوبِ : فرکانس ناب FEREKANSENAB آقای ماکسول مالتس توی کتاب علم سایکوسایبرنتیک خیلی نکته های جالبی رو میگه هرچیزی که میدیده ازش تمرین ذهنی می ساخته یکی از اونها هم همین تمرین هست گوش بده و نظرتو بگو
5/28/20232 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

چکیده ی چکیده یک کتاب بینظیر : شغل مورد علاقه از آلن دوباتن

اثر بی نظیر آلن دوباتنِ معروف در یک پادکست کوتاهِ 10 دقیقه ای این داستان : شغل مورد علاقه شادترین و خوشبخت ترین اشخاص روی زمین کسانی هستند  که از خودشون می‌پرسند: مسیر مورد علاقه ام چیه ؟  وارد اون مسیر بشم و اون رو تبدیل کنم به شغل خودم و ازش ثروت بسازم. این اثر فقط در مورد شغل نیست ...  در مورد رضایت از زندگی هم هست که خیلی هم مهمه موسیقی ها Kostas Miliotakis - Nostos Kostas Miliotakis - Talk in Silence 
4/28/202310 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

بهترین سال زندگی تو

برای سال جدید - بهترین سال زندگی تو یک پادکست 3 دقیقه ای از سری پادکست های کوتاه ذهن آرام و خلاق هنوز روزهای زیادی از سال جدید نگذشته... پس جا داره این پادکست رو تقدیم شما کنم متن از خانم دبی فورد کتاب بهترین سال زندگی موزیک استفاده شده  Mark Eliyahu - Endless   
4/12/20233 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

دریافت جواب سوال از خدا

از سری پادکست های کوتاه ذهن آرام و خلاق این قسمت : وقتی سوالی توی ذهن مون هست و اون رو از خدای خودمون می پرسیم ، چطور میتونیم جوابش رو دریافت کنیم ؟ توی این پادکست 1 دقیقه ای گفته شده ... موسیقی فرکانسیک استفاده شده بخشی از آلبوم ارتعاش نور - الرحمن  کاری از تیم حرفه ای و معنویِ " فرکانس ناب "
4/5/20230
Episode Artwork

تمرین های ذهنی 5 دقیقه ای آرامش-این داستان؛ آرام و رها

این تمرین ذهنی یکی از تمرین های 5 دقیقه ای هست که توسط تیم ذهن آرام آماده شده این تمرین ها شامل 63 قسمت فرکانسیک هست که میتونیم در طول روز و یا در انتهای روز از اون ها استفاده کنیم اولین تاثیری که این تمرین ها بر روی ذهن میگذاره برگشت آرامش به ذهن و جدا شدن ذهن از تنش و مشغله ها هست. و بعد از اون همراه با ذهن میریم برای خلق موقعیت های زندگی . قسمت اول این تمرین تقدیم به شما  موسیقی فرکانسیک استفاده شده 432 Hz Miracle Sleep Tone by Miracle Tones
3/9/20230
Episode Artwork

چکیده ی چکیده ی یک مشهورِ جذاب - اثر مرکب

یک 10دقیقه ی بی نظیر    میدونستی برای پیروز شدن نیاز به حرکت های عجیب و غریب و  سریع نیست ؟ می دونستید اون چیزی که باعث میشه ما از زندگی لذت ببریم حرکت لاک پشتی ولی مداوم هست؟ برعکس اونچیزی که همیشه به ما  گفتن! اصلا اهمیتی نداره که چقدر باهوش هستید. اگه  توانایی های ذاتی هم ندارید هیچ ایرادی نداره ... پس چی مهمه؟... موسیقی های استفاده شده به ترتیب Aurora Night - Piano  Zero-Project - Dreaming of better days 
11/15/20220
Episode Artwork

ذهن و تندخوانی (بخشی از کتاب بی حدومرز اثر جیم کوئیک)

یک 10دقیقه ای جذاب و کاربردی تا بدونی چه قدرت تندخوانی در وجودت داری می دونستید  بی سوادان قرن بیست آن هایی خواهند بود که نمی‌توانند یاد بگیرند، آموزه های پیشین خود را فراموش کنند و ... دوباره یاد بگیرند شما به چه افرادی میگید باهوش؟ جالبه بدونید که افراد باهوش اونهایی هستن که روی علاقه ها یا کارهاشون تمرکز شدید میذارن. برعکس تفکر اغلب مردم ... موسیقی های استفاده شده به ترتیب Tenno - Overgrown Aurora Night - Edem (2022) 
9/18/202210 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

چکیده ی چکیده ی صبح جادویی!

ده دقیقه با من باشید تا خلاصه تکنیک های بی نظیر صبح جادویی رو براتون بگم میدونستید میتونید به سادگی و فقط با تغییر نحوه بیدار شدنتون در صبح،خیلی سریع تر از چیزی که گمان میکنید هر یک  از جنبه های زندگی تان رو تغییر بدید؟ بزرگان میگن که نخستین ساعت هر روز (صبح ها)، بسیار بسیار مهمه. موسیقی های استفاده شده به ترتیب Zero-Project - Daydream AShamaluevMusic - Summer Trip    
9/6/202210 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

چکیده ی چکیده ی کتاب شادی بخشِ مردم ژاپن - ایکیگای

می دونید هر ژاپنی برای خودش یک ایکیگای داره ؟ می دونید رازهای ژاپنی ها برای زندگی شاد و عمر طولانی چیه؟ اصلا کلمه جالب ایکیگای به گوش تون خورده؟ طبق گفته ژاپنی ها ایکیگای ما همون دلیلی هست که ما هر روز صبح به خاطرش از خواب بیدار میشیم و به معنی دلیلی برای لذت بردن از زندگی مون هست.  
8/26/202211 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

چکیده ی چکیده ی کتاب بی نظیر بی حد و مرز ؛ ذهن نامحدود (این داستان : 4 ابرشرور)

 اثر بی نظیر جیم کوئیک در یک پادکست کوتاهِ 10 دقیقه ای این داستان : چهار ابرشرور دنیای دیجیتال  جیم کوئیک راهکارهایی برای افزایش چشمگیر عملکرد ذهنی خود ابداع کرد و تبدیل شد به یک نابغه‌ی جهانی  ما اینجا بخشی از این کتاب رو ، براتون داستان گونه تعریف میکنیم  
8/17/202210 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

سه پله تا افزایش اعتماد به نفس

سه پله تا رسیدن به اعتماد به نفس از دست رفته وقتی با یک چالش بزرگ روبرو می شید به نظر می رسه شکست یک گوشه ای کمین کرده تا یقه ات رو بگیره واقعا اعتماد به نفس از کجا میاد موسیقی استفاده شده M'envoler vers toi- Felicia Farerre
2/11/20226 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

ریشه در کودکی ؟

اعتماد به نفسم گم شده، یکی بهم برگردونه!   می دونستید خیلی از اتفاقاتی که الان داره برای ما میفته ریشه در کودکی ما داره چقدر این رو شنیدیم که که تو دست و پا چلفتی هستی، تو بی عرضه ای ، تو عرضه  هیچ کاری رو نداری ، تو هیچ وقت نمی تونی موسیقی استفاده شده : نبض احساس از فریبرز لاچینی
1/26/20226 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

مکالمه های من و ذهنم

مکالمۀ ذهنی چگونه شخصیت ما رو شکل می‌ده و سرنوشت ما رورقم می‌زنه؟ دوست داری بدونی ؟ پس خوب گوش بده منبع این پادکست : سواد زندگی موسیقی های استفاده شده به ترتیب Leo Rojas - Nature Spirits Paul Mauriat - Iberia Siempre Iberia  
12/27/202114 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

8 مرحله ی آرامش ذهن

احتمال خیلی زیاد زمان های زیادی برای شما پیش اومده که وقتی میخواستید بخوابید اونقدر ذهن تون در گیر بوده که کلافه شدید. شاید همین الان هم درگیرش باشید؟ منبع این پادکست : حامی هنر زندگی موسیقی های استفاده شده به ترتیب Nora Van Elken - Sophie's Lullaby  Peder B. Helland - Our Journey  
12/12/20210
Episode Artwork

گمشده من کجاست ؟.. سکوت

 توی دنیای امروز باید بگیم سکوت هم باید بخشی از هرم سلسله نیازهای مازلو باشه  گمشده من کجاست ؟  منبع این پادکست : به من سکوت بیاموز ، سواد زندگی از سید محمد مهدی شهیدی  Soundtrack : sleeping Beauty from Peter Gundry  موسیقی انتها : طاق ثریا از محسن چاوشی  
11/30/20210
Episode Artwork

بردگان تکنولوژی

اگه فیلم های آخر الزمانی رو دیده باشید یک چیزی رو میخواد به ما بگه توی این فیلم ها دیگه این انسان ها نیستن که به ماشینا و کامپیوترها فرمان بدن که چطور  عمل کنن بلکه این ربات ها و کامپیوترها هستن که کنترل انسان ها رو بدست گرفتن و هرکاری دلشون میخواد میکنن و شهر ها رو به آشوب میکشن   موزیک : Alpha از Vangelis
11/11/20210
Episode Artwork

طبیعت گردان شاد

یک موضوع خیلی مهم و جالب رو می دونستید؟چرا در دنیا طبیعت گرد  و کوه نورد افسرده ای وجود نداره؟ همراهم باشید تا بهتون بگم... موزیک:Birds Talk In The Morning Sky
11/2/20210
Episode Artwork

صبح خوب برای ذهن خوب

همه ی ما تجربه صبح هایی داریم که موقع بیدار شدن با خودمون فکر کردیم این دیگه چه زندگی مزخرفیه که من دارم! صبح هاییکه با خستگی و غرغر زدن شروع میشن.  چطور صبح ها با خنده بیدار بشیم. اصلا مگه میشه؟ دلیل عمده عدم موفقیت های ما همین صبح های تلخه صبحی که با بدی شروع بشه روز بدی رو میسازه و زندگی مون رو تحت شعاع خودش قرار میده  پس چه کنیم؟ همراهمون باشید.
10/16/20210