Winamp Logo
Demokrat na Hrad Cover
Demokrat na Hrad Profile

Demokrat na Hrad

Czech, News, 1 season, 3 episodes, 2 hours, 19 minutes
About
Dialog hlavy státu s občanskou společností tu doteď chyběl. Mluvčí Milionu chvilek Hana Strašáková v rozhovorech s demokratickými prezidentskými kandidáty pokládá otázky od občanů, které společností rezonují nejvíce.
Episode Artwork

Pavel Fischer: Havel byl nejlepší, my to jen nesmíme vorat. Pro porážku Babiše musíme udělat maximum

Rozhovory natáčíme v rámci kampaně Demokrat na Hrad. Jak na to, abychom měli konečně lepšího prezidenta? www.DemokratNaHrad.cz V minulých dílech kladla mluvčí Milionu chvilek Hana Strašáková otázky Petru Pavlovi a Danuši Nerudové. Rozhovory najdete v playlistu Demokrat na Hrad. Kandidátů se kromě Hany Strašákové ptáte také vy díky otázkám, které jste nám zaslali. Děkujeme.
12/13/202250 minutes, 45 seconds
Episode Artwork

Danuše Nerudová: Největší hrozba je Putinovo Rusko. Musíme řešit udržitelnost. Jsem i na síti BeReal

Rozhovory natáčíme v rámci kampaně Demokrat na Hrad. Jak na to, abychom měli konečně lepšího prezidenta? www.DemokratNaHrad.cz V dalších dílech můžete rozhovory s Pavlem Fischerem a Markem Hilšerem. Rozhovor s Petrem Pavlem si můžete pustit v playlistu Demokrat na Hrad Kandidátů se kromě mluvčí Milionu chvilek Hany Strašákové ptáte také vy díky otázkám, které jste nám zaslali. Děkujeme.
12/6/202247 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

Petr Pavel: U Zemana hrozí ostuda, Babiš je představitel populismu. O demokracii se musíme starat

Rozhovory natáčíme v rámci kampaně Demokrat na Hrad. Jak na to, abychom měli konečně lepšího prezidenta? www.demokratnahrad.cz V dalších dílech můžete čekat Danuši Nerudovou, a to hned v úterý 6. prosince. V dalších týdnech pak zveřejníme rozohovory s Pavlem Fischerem a Markem Hilšerem. Kandidátů se kromě mluvčí Milionu chvilek Hany Strašákové ptáte také vy díky otázkám, které jste nám zaslali. Děkujeme.
11/29/202241 minutes, 27 seconds