Winamp Logo
Де дощ? Cover
Де дощ? Profile

Де дощ?

Ukrainian, Social, 1 season, 29 episodes, 1 day, 3 hours, 4 minutes
About
"Де дощ?" Як часто ми задаємо собі це питання? І це може бути не дощ, а щось інше. Щось особливе та важливе для нас чи взагалі не важливе. Де відповіді? Де почуття? Де життя? Де я зараз? Чи існує важливе? Подкаст "Де дощ?" це думки двох людей в одній кімнаті, які не рідко будуть відрізнятися, через особисті переживання та досвід. Будемо раді вашій підтримці та коментарям?
Episode Artwork

#29 Sad Novelist - про музику, "шароварщину", молоде покоління, зміни та майбутнє

В липні ми організовували відкритий запис подкасту із музичним виконавцем - Sad Novelist, мета якого була - збір коштів на закупівлю медичного обладнання для проведення операцій по відновленню зору військовим. БАНКА ЗБОРУ: https://send.monobank.ua/jar/7DSNtgvWCV Sad Novelist - www.instagram.com/sad_novelist/ Марія Цяпута - www.instagram.com/masha_tsiaputa/ Інстаграм подкасту - www.instagram.com/de.dosch/ Локація - Креативний кластер На пошті Режисерка та оператор - Олеся Зінченко, Володимир Палій Режисер монтажу - Ілля Горобцов Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
8/20/202341 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

#28 byMe - Аліна та Діма Сердюк. Бренд, який закохує українців в українське

Бренд, який надихає. Радіємо, що в Україні є такі люди, як Аліна та Діма - засновники бренду byMe, який своєю щирою місією кожного дня працює, створює та закохує українців в українське. Обов'язково послухайте до кінця та поширте подкаст своїм друзям. Це той випадок, коли український бізнес по-справжньому, з душею та до деталей - придумує, піклується, допомагає, нагадує про важливе. Це люди, які формують нашу культуру. Дякуємо Аліні, Дімі та всій команді бренду byMe. 00:00 - Вступ 01:37 - Процес створення та розробка колекцій byMe. Хто все придумує? Як це відбувається? 04:23 - Як в стосунках вести бізнес? 05:29 - Поява глибокого пізнання України 09:40 - Підтримки ЛГБТ+ людей, дітей-сиріт, безпритульних тварин та інших меншин в Україні 10:52 - Волонтерство. Як ви впливаєте на світ? 13:08 - Допомога переселенцям 16:25 - Чи є у вас поклик брати участь в політичних процесах? 17:39 - Які зміни в економічній системі допомогли б українському бізнесу? 19:09 - Як сучасний бізнес може долучитися до залучення військовослужбовців в соціалізацію? 21:53 - Рекомендації byMe - https://www.instagram.com/tm.byme/ https://byme.ua/ Аліна Сердюк - https://www.instagram.com/alina_byme/ Діма Сердюк - https://www.instagram.com/renessound_dm/ Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Режисер монтажу - Ілля Горобцов Звук - 4Ears Sound Production Підтримати подкаст фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
4/12/202324 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

#27 В‘ятрович: про історію на НМТ, деколонізацію, Ткаченка, міністра освіти Лісового та закон 6341

Розмова з істориком та народним депутатом України - Володимиром В'ятровичем. 00:00 - Вступ 1:49 - Чому не підтримали правки до законопроєкту 8228-1? Чому не вдалось досягти мети? 5:58 - Позиція щодо 9 травня 7:38 - Що робити далі аби наступного року Історія України була обов'язковою на НМТ? 12:35 - Чи потрібно аби Історія була обов'язковою на конституційному рівні? 17:01 - Про деколонізацію 26:00 - Про трансляцію засідань Верховної ради 29:21 - Марафон Єдині новини 32:15 - Ставлення до Ткаченка 39:15 - Чому Європейська солідарність не голосувала за підтримку Оксена Лісового? 43:33 - Про закон 6341 Володимир В'ятрович - https://www.facebook.com/volodymyr.viatrovych Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон «Де дощ?» - www.patreon.com/dedosch Режисер монтажу - Ілля Горобцов Звук - 4Ears Sound Production Підтримати подкаст фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
3/25/202349 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

#26 Нарешті! Ми зрозуміли подвиг ОУН-УПА. Владлен Мараєв | ЩИТ | Де дощ?

Привіт! Це другий випуск рубрики "Робота над помилками" у співпраці із платформою ЩИТ. У даному епізоді ми поспілкувались із істориком та співавтором ютуб-каналу "Історія Без Міфів"- Владленом Мараєвим. ВИПУСКИ ІЗ КАНАЛУ "ІСТОРІЯ БЕЗ МІФІВ": https://youtu.be/ASi2sBZv_24 https://youtu.be/vI922eS6T7Q https://youtu.be/A9U4xS853e8 Дякуємо за поширення та підтримку. 00:00 - Вступ 01:31 - Чому УПА/ОУН є якщо не забороненою то обережною темою за роки Незалежності? 04:37 - Як викладалась історія про ОУН/УПА? Де ховається правда? 07:51 - Тема ОУН/УПА на міжнародному рівні: Польща та Ізраїль. 23:30 - Чому росія та "советский союз" взяли образ Степана Бандери? 35:49 - Як правильно завести ідеологію ОУН/УПА? 43:10 - Чи достатньо ми приділяємо уваги до ОУН/УПА? Ютуб-канал "Історія Без Міфів" - https://www.youtube.com/@IstoriyaBezMifiv Владлен Мараєв - https://www.facebook.com/profile.php?id=100008770084313 Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Катерина Зуденкова - https://instagram.com/kate_zudenkova Платформа ЩИТ - https://instagram.com/shchyt.ua https://shchyt.pro/ Інстаграм подкасту «Де дощ?» - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон «Де дощ?» - www.patreon.com/dedosch Підтримати «ЩИТ» - send.monobank.ua/jar/6PinRFX4Me Режисер монтажу - Ілля Горобцов Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
2/15/202346 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

#25 Довге похмілля українців. Кінець. (у співпраці із платформою ЩИТ)

Раді повідомити про нову рубрику наших випусків подкасту, під назвою «Робота над помилками» у співпраці із платформою ЩИТ. Це будуть випуски, у яких ми будемо аналізувати 31 рік Незалежності України, долучати експертів із різних сфер аби пояснити якими були та є українці, що на нас впливало та впливає, чому сталось так, а не інакше, що нас формувало. Які наративи були у нашому середовищі, чому ми толерували все російське, де ми були 8 років, які висновки нам варто зробити і що точно нам не можна повторювати у нашій майбутні історії. Чому ми про це говоримо: Щоб не витерти ноги об пам‘ять та жертви і кров, яка проливається кожного дня. Як тільки ми будемо мовчати - з‘являться ті, які будуть казати про толерантність та про те, що варто все забути і почати все спочатку. Дякуємо за поширення та підтримку. Марія Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Катерина Зуденкова - https://instagram.com/kate_zudenkova Платформа ЩИТ - https://instagram.com/shchyt.ua https://shchyt.pro/ Інстаграм подкасту «Де дощ?» - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон «Де дощ?» - https://www.patreon.com/dedosch Підтримати «ЩИТ» - https://send.monobank.ua/jar/6PinRFX4Me Режисер монтажу - Ілля Горобцов Ідея - Мар'яна Гуцул Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
12/31/20221 hour, 2 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

#24 Василь Мокан про законопроєкт 6341

Ми з командою подкасту "Де дощ?" у вересні провели публічну дискусію аби зрозуміти, чи можливо, щоб у наших школах існував предмет національно-патріотичне виховання, аби відбувалась спеціальна підготовка педагогів, та що ми можемо зробити на місцевому рівні. І не тільки. Було багато питань, відповіді на які, наша команда шукала протягом останніх місяців. Ми телефонували у відділ освіти, нам сказали, що все і так чудово з НПВ. Але справжню ситуацію ми знаємо іншою: предмет Захист України, щось наближене до НПВ, в старших класах, але... тиждень в семестр, так само година Історія України, дві - Українська мова, чи цього достатньо? Риторичне запитання... На яке відповідь очевидна, предмет, який відповідає за національну безпеку, ніколи навіть не розглядали, як основа здорового українця в школі. Тому, ми створили петицію 169062. Текст якої можете прочитати тут: https://petition.president.gov.ua/petition/169062 Що могло бути далі?) 13 грудня 2022 року ВР прийняла законопроєкт №6341 "Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності" https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/28359?fbclid=IwAR3U4UxyR3HrIc9OJYGDPVu-IIFY5vgL0Ed-vHKWh0MWj-F0GZumhcaLk0Q Ми зустрілись із ініціатором законопроєкту, головою підкомітету з питань національно-патріотичного виховання Василем Моканом оскільки зрозуміли - у законопроєкті є багато пунктів, які ми описали у петиції. Тому, ми не могли пройти повз. Василь детальніше розповів про законопроєкт, плани на 2023 рік, та які зміни будуть в 2024 році. Будемо на зв'язку! Активно слідкуватимемо за реалізацією даного законопроєкту, зокрема у сфері освіти. Щиро вдячні за розмову! Дякуємо всім, хто долучився. Дякуємо за підтримку. Якщо бажаєте долучитися до громадського сектору контролю за імплементацією законопроєкту, пишіть нам! Будемо інформувати. Підтримайте інформаційно, адже як сказав Василь, дуже важливо публічно говорити про запити суспільства, влада активніше на них реагує. І ми теж впевнені, фідбек на місцевому рівні буде активніший. Дякуємо всім, хто долучився до створення законопроєкту та всім, хто відповідально поставиться до його реалізації. Марія Цяпута - https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ Василь Мокан - https://www.facebook.com/Mokan.Vasyl Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - www.patreon.com/dedosch Підтримати подкаст фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
12/29/202245 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

#23 Стамбульська конвенція - адвокатка Христина Кіт

Стамбульська конвенція – дуже важливий документ для України. Проте, частина українців вбачає в ній загрозу, через велику кількість фейків. Вся правда про Стамбульську конвенцію у випуску подкасту «Де дощ?»: Що передбачає конвенція? Що чекає на нас далі? Як діяти, якщо відбулось насильство? Стамбульська конвенція та церква. Подкаст із адвокаткою, головою Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем” – Христиною Кіт. ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Христина Кіт - https://instagram.com/kithrystyna Сайт Асоціації жінок-юристок України «ЮрФем» - http://jurfem.com.ua/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Монтаж - https://instagram.com/zinchenkkolesia Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
9/2/202251 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

#22 Я хочу бути в Україні - історик Юля Ковальчук

Друзі! У цьому випуску, ми поговорили про нашу з вами історію із молодим викладачем – Юлією Ковальчук. Дуже важливо знати, вчити та поширювати історичну правду. Важливо пам‘ятати, адже зараз, ми творимо нову історію, щоб наші діти, вчили історію переможців. Будемо вдячні за репости!) Тези із випуску: «В радянський час не можна було зробити якісь супер відкриття» «Я хочу бути в Україні» «Після проголошення незалежності нас чекало дуже багато проблем» «Революція гідності для наших сусідів показала, що українці забагато тріпаються» «Історія нашого роду дуже допомагає» «Партизани переодягалися в ОУНівців і робили дуже багато бід» «Дітям стандартні виступи вчителів не потрібні» «Дуже важливо викладати історію, пов‘язуючи її з реальним життям» «Ми маємо бути вдячними цим людям, які формували те, що ми зараз маємо» «Кожна історична постать не однозначна» «Їх манить підлізти до держав слов‘янських» «Російське нам нав‘язане, воно нас вбиває» «Ніхто з сусідніх країн, не прийде до нас і не буде робити нам добре» «Нам українцям - треба запастися терпінням» ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Юля Ковальчук - https://instagram.com/zno.ist.ukr Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка та монтаж - https://instagram.com/vova_palii_ , https://instagram.com/chepiha.alina https://instagram.com/zinchenkkolesia Простір - https://instagram.com/48.space Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
7/26/202257 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

#21 Ми дуже відповідальні за те, що буде далі з нашими дітьми - Мар'яна Гуцул

Новий випуск подкасту «Де дощ?» із Мар‘яною Гуцул. Ми багато питаємо де дощ, а він, насправді, може бути у різному. Для когось дощ ховається у речах, людях, цілях, ідеях, хтось можливо його ще шукає. Дощів може бути навіть декілька. У кожного свій особливий дощ. До чого ми? Маша запросила у подкаст важливу для себе людину, яка для неї є тим дощем. «Це людина, в якої я вчусь. Людина, яка наповнює світ важливим змістом. Я дуже хочу, щоб ви почули ці меседжі та слова» - Маша. Послухайте, що з цього вийшло!) і обов‘язково напишіть як вам) Тези із випуску: «Ми завжди можем знайти виправдання» «Війна нас оголила, зробила більш справжніми» «Сила, це коли ти приймаєш ту ситуацію, яка вона є сьогодні» «Якщо ти зможеш щось побороти в собі - то це ти зможеш допомогти побороти іншій людині» «Ти мусиш завжди працювати над собою» «Нічого не буває вже» «Ми це покоління яке будує історію» «Людина ніколи не зможе втікти від себе» «Ми вісім років казали, що це війна Порошенка» «Якщо ми почнемо робити щось сьогодні, то зміни будуть завтра» «Це наша боротьба і це наше переживання сьогодні» «Україна прекрасна, вона для людей» ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Мар‘яна Гуцул - https://instagram.com/mariana.hutsul Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка та монтаж - https://instagram.com/vova_palii_ , https://instagram.com/chepiha.alina https://instagram.com/zinchenkkolesia Простір - https://instagram.com/48.space Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
7/13/202255 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

#20 Наші реакції є нормальними на ненормальні події - Оля Савицька

Нам потрібно пам‘ятати та не забувати про все, що з нами відбувається - не лише тоді, коли звучить сирена і летять ракети, а завжди. Гість нового випуску подкасту - Оля Савицька, гештальт-терапевт. Тези із випуску: «Це вже не забуде молоде покоління» «Не кожна психіка здатна з цим впоратися» «Ворог повинен боятися навіть думати про напад на нашу країну» «Ми будемо відстоювати свою незалежність» «Бути поруч можна іноді мовчки» «Це не люди, я не вірю що там може відбутися щось добре» «Кожен має починати з себе» «Наші реакції є нормальними на ненормальні події» ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Оля Савицька - https://instagram.com/oliasupernova Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка та монтаж - https://instagram.com/vova_palii_ , https://instagram.com/photoposadka https://instagram.com/zinchenkkolesia Простір - https://instagram.com/48.space Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
6/28/202241 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

#19 Зараз чітко прийшов час, коли треба зробити вибір - Роксолана Ковалюк

Друзі, ми хочемо нагадати, що війна триває і нам не потрібно зупинятись допомагати. Розуміємо, що важко, але зараз найкращі люди нашої країни, віддають своє життя для українського теперішнього та українського майбутнього наших дітей. Тому, закликаємо допомагати нашій армії всім, чим ми можемо допомогти. Залишаємо посилання, де ви зможете підтримати полк «АЗОВ». ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Новий випуск із гримером та тепер вже і волонтеркою - Роксоланою Ковалюк. Тези із випуску: «Зараз я вільний волонтер» «Вони самі себе ділять» «Людям стидно просити допомогу» «Я чітко знала, хто такий Бандера» «Ми всі збираємось в одне енергетичне коло» «Зараз чітко прийшов час, коли треба зробити вибір» «Я дуже надіюсь на майбутнє покоління» «Лише тут ти громадянка держави» «Має бути самовираження, не боячись це робити» «Я знайшла таке слово, як самопожертва» Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Роксолана Ковалюк - https://instagram.com/roksolana_kovalyuk_sfx Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка - https://instagram.com/vova_palii_ , https://instagram.com/photoposadka Монтаж - https://instagram.com/vovchik_fm Обробка звуку для подкаст платформ - https://instagram.com/lux_sound_records Простір - https://instagram.com/48.space Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
6/16/202251 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

#18 Об‘єднавчим чинником для нас стала війна - Сергій Мартинюк

Ми хочемо будувати свідоме, вільне та справжнє суспільство. Суспільство українців, які не мовчать, діють та наповнюють світ навколо себе цінностями добра та світла. Без брехні, подвійних стандартів та російської культури. Друзі, у нас ще дуже багато роботи, але кожен з нас сильно впливає на все, що з нами відбувається зараз. Поговорили про важливе із лідером гурту «Фіолет» - Сергієм Мартинюком. Декілька тез Колоса із випуску: «Війна виявилась дуже близькою і відчутною» «Всі ці українські артисти, які після 2014 продовжували давати концерти в росії - фінансували російську армію» «Людей вбивають, знищують міста, а українці далі слухають російську музику» «Наша ідентичність не є цільною» «Тільки ми відповідальні за те, що відбувається у нас в країні» «Є проблема дуже серйозного емоційного вигорання» «Тим хто знайшов себе - далі пахати у цьому напрямку» ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Сергій Мартинюк - https://instagram.com/sergiy_kolos Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://instagram.com/slova.ph , https://instagram.com/vova_palii_ , https://instagram.com/photoposadka Локація - https://instagram.com/naposhti Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
6/4/202244 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

#17 Війна почалась, бо ми дивились російські мультики - Юра Матевощук

Війна почалась, бо ми дивились російські мультики... Друзі, ми повернулись із трішки оновленим форматом подкасту. У цьому випуску "Де дощ?" Маша із Юрою Матевощуком згадали своє 24 лютого, поділились думками про значення мови та "хороших руских". Більше слухай у подкасті. Будемо вдячні за поширення подкасту та підтримку українськомовного контенту. Дякуємо! ПІДТРИМАТИ ПОЛК «АЗОВ» - https://fainemisto.com.ua/donate/ Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Юра Матевощук - https://www.facebook.com/matevoshchuk Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://instagram.com/slova.ph , https://instagram.com/vova_palii_ Студія - https://instagram.com/48.space Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
5/17/202259 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

#16 Про любов (Сезон3_Випуск5_Фінальний)

Останній випуск 3-го сезону! Слухайте про любов та просто любіть. Дякуємо всім за підтримку, чекайте новин) Почуємось! Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведучий 3 сезону подкасту Олексій Філюк - https://instagram.com/oleks_filiuk Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
1/17/202257 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

#15 Відповідальність (Сезон3_Випуск4)

Говоримо про відповідальність. А ви думали про неї? ⠀ Тези з випуску: ⠀ "Домовина немає карманів" "Відповідальність всюди" "Винна тарілка" "Царство Боже здобувається силою" "Треба самим працювати" "Люди бояться відповідальності" "Не піклувалась про неї" "Сміливі завжди мають щастя" "Я думала, що безвідповідальна до всього" "Все, що ми робимо зараз, впливає на майбутнє" "За все відповідаю я" "Життя моє не скучне" "Це ваша відповідальність" "Маша, нащо ти спиш?" "В тебе нема часу" "Найцінніше - це душа" "А що таке душа?" ⠀ Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведучий 3 сезону подкасту Олексій Філюк - https://instagram.com/oleks_filiuk Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor ⠀ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
12/31/202142 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

#14 Дискримінація (Сезон3_Випуск3)

Дискримінація! Ловіть тези із випуску: «Відчуваю все життя дискримінацію» «Дівчата і хлопці насміхалися з мене» «Ми всі були б бідні аж сині» «У мене було своє переконання» «Як батьки реагували на дискримінацію?» «Ви могли цим залякати дитину» «Є люди, яких не можна відкоригувати» «Вони знають як вам знімати подкасти» «Найгірше це бути не такою як я є» «Я не хочу зраджувати своїм бажанням» «Чому я маю бути не я?» «Їм вигідно було мене дискримінувати» «Людям важко сказати: Ти сильна, я з тобою» Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведучий 3 сезону подкасту Олексій Філюк - https://instagram.com/oleks_filiuk Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
12/25/202156 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

#13 Про зміни (Сезон3_Випуск2)

У цьому випуску, як і у всіх попередніх, на тебе чекають особисті історії від наших ведучих. Цього разу про зміни. Пам‘ятай, ми не хочемо сподобатись і не будемо нав‘язувати своєї думки, вибір завжди за тобою. Відчувай себе та дій так, як підказує серце. Говоримо про те, про що не говорять та творимо любов разом! Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведучий 3 сезону подкасту Олексій Філюк - https://instagram.com/oleks_filiuk Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
12/13/20211 hour, 1 minute, 22 seconds
Episode Artwork

#12 Стосунки з людьми (Сезон3_Випуск1)

Привіт всім! Це 3-й сезон подкасту «Де дощ?»! Співведучим став Олексій Філюк - священник та блогер. У першому випуску поговорили про стосунки із людьми. Якщо ви лише почали своє знайомство з подкастом, нагадуємо, що у нас вже є два сезони , 11 випусків! Приємного прослуховування. Далі буде! Фрази з випуску:⠀ «Мені важко називати когось другом» «Людські відносини є лукавими відносинами» «Древній філософ ходив з факелом і шукав людину» «У мене немає відносин з Богом» «Кожному з нас дана воля» «Не мовчіть, кажіть» «Я їх заставляв молитись» «Обнімайтеся 8 разів в день» Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведучий 3 сезону подкасту Олексій Філюк - https://instagram.com/oleks_filiuk Інстаграм подкасту - www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - twitter.com/podcastdedosch Патреон - www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
11/29/202151 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

#11 Факапи 2 (Сезон2_Випуск5_Фінальний)

Факапи чи невдачі? ⠀ На жаль, це останній випуск у цьому сезоні, але він дійсно особливий. Саме цей випуск ми записали з нашими відданими слухачами. Про що він? ⠀ Від Юліани ти почуєш супер історії про футболки з надписами, про прикрий досвід в роботі. Маша тобі розкаже історію про причастя та сміття. ⠀ Важливе: "Страх вбиває розум" "Для когось факап може бути факапом, а для когось - звичною ситуацією" ⠀ Найцікавіші питання від аудиторії: - Улюблений момент в записах? - Що важливіше: процес чи результат? - Якби ти не займалась тим, чим займаєшся зараз - то ким би була? - Який для вас найкращий результат сезону? ⠀ І ще фрази з випуску:⠀ "Танцювальна студія - 27 футболок" "Ви мені гроші подарували. Нашо мені ваші гроші? Краще б фортепіано." "А що люди подумають?"⠀ "Не знаю, що було би зі мною, аби я тоді це не сказала" "Мені не заплатили"⠀ "Зайшла вихователька, побачила, і розірвала пакет в коридорі" ПАРТНЕРИ: https://www.instagram.com/the_xx_century/ та https://www.instagram.com/art.naposhti/ Засновниця подкасту Маша Цяпута - instagram.com/masha_tsiaputa Співведуча 2 сезону подкасту Юліана Кіндрацька - www.instagram.com/j_kindratska/ Інстаграм подкасту - www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - twitter.com/podcastdedosch Патреон - www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
11/1/20211 hour, 21 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

#10 Емоційне вигорання (Сезон2_Випуск4)

Емоційне вигорання. Два слова , сімнадцять літер, які для когось, руйнують цілий світ. Люди, рутина, самотність - основні передумови емоційного вигорання. Ми не вдаватимемось до наукової термінології та не заглядатимемо в словник, у пошуку похідних. Ми відкрито та вільно говоритимемо про той стан , в якому , більшість втрачають себе , та є й ті , які знаходять. Хочеш швидше дізнатись, що тебе чекає у випуску? Лови тези: «Дайте мені людину» «Круто думати про важливі речі» «Рутина веде до емоційного вигорання» «Мені допоміг час» «Не треба акцентувати на негативі» «Університет виїв всі мої нерви» «У цей момент відчула себе домогосподаркою» «Емоційне вигорання пригнічує і не дає зробити щось класне» «Всі ми такі різні…» «Моя історія про смерть» «У цей момент почала думати про своє життя і чи я роблю якусь цінність для світу» «Мені допомогли люди» Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведуча 2 сезону подкасту Юліана Кіндрацька - https://www.instagram.com/j_kindratska/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Фотографиня - https://www.instagram.com/photoposadka/ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
10/7/202151 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

#9 Пошук себе (Сезон2_Випуск3)

Де дощ? Де ти? Де я? Де ми? Це випуск про “Пошук себе”. ⠀ Що саме тебе чекає в цьому випуску? Читай тези: “А от Ліля грає на скрипці в Австрії” “Скрипка - це нормально” “Прийшла в універ з відчуттям прекрасного, а реальність виявилась іншою” “Батьки не приділяли часу і я їм вдячна, бо це зробило мене самостійною” “Грали за цукерки. Мене вже нудило від них” “Там були задроти, для яких програмування - це стиль життя” ⠀ Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведуча 2 сезону подкасту Юліана Кіндрацька - https://www.instagram.com/j_kindratska/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Фотографиня - https://www.instagram.com/nata_nafotkala/ ⠀ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
9/13/202153 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

#8 Якість життя, воно треба? (експериментальний випуск)

Привіт, наші улюблені прихильники дощу! Сьогодні у нас особливий випуск. Він - експериментальний. Тільки уявіть собі, червень, 5 ранку і група людей неподалік Дальнього пляжу у Тернополі записує подкаст на тему “Якість життя”. Одразу вибачаємось за те, що в нашому випуску трохи не якісний звук. Але ви точно заціните спів пташок та квакання жабок. Наш гість - Саша Нетреба, яку не треба представляти. Що ви дізнаєтесь з випуску? - Плацкарт чи автобус? - Бути багатим чи розумним? - Сон чи вечірка? Чому Саша вирішила не вступати в універ і як це повпливало на її життя. Вона розповість, як полюбила себе через інших людей, змінила оточення і почала жити своїм життям. ⠀ А також про те, що жаліла за вибір НЕ РОБИТИ, ніж РОБИТИ. Ви дізнаєтесь, до чого Саша більше не повернеться у своєму житті та як це пов”язано з маршрутками. “А чи варто терпіти?” “Ким ти хочеш бути далі?” ⠀ Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Гість випуску Саша Нетреба - https://www.instagram.com/ne.trebaa/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Фотографиня - https://www.instagram.com/nata_nafotkala/ ⠀ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
8/30/202155 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

#7 Мотивація(Сезон2_Випуск2)

Йоу, привіт! ⠀ Це другий випуск (2 сезону) подкасту «Де Дощ?». І цього разу замість опису, ми вирішили написати тобі найголовніші тези із запису подкасту. А ти потім напиши нам, чи тобі це подобається. ⠀ «Не просто дівчатка, о ви щось робите» «Наше покоління буде лояльнішим до своїх дітей та підтримуватиме їх» «Треба просто почати» «Я ж говорила» «Ми всі чогось чекаємо» «Жила від академ концерту до академ концерту» «Зараз я вірю, що зможу зробити ще краще, ніж було» «Просто вірте в себе» «Хто як не ви повірить в вас» ⠀ Засновниця подкасту Маша Цяпута - https://instagram.com/masha_tsiaputa Співведуча 2 сезону подкасту Юліана Кіндрацька - https://www.instagram.com/j_kindratska/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Звук - https://instagram.com/lux_sound_records Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Фотографиня - https://www.instagram.com/nata_nafotkala/ ⠀ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
8/9/202149 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

#6 Захисні механізми(Сезон2_Випуск1)

Тааааам-тадададам. Другий сезон подкасту Де Дощ? вже з вами. І ми плачемо від щастя, що це нарешті сталось (до речі, це захисний механізм). В цьому випуску ти почуєш історії з життя двох дуже різних, на перший погляд, дівчат. Маша розкаже про День народження, яке вона не святкує. Про те, як вона повірила в себе. І про те, як одного разу втекла від проблеми у Львів серед ночі. Юліана розкаже про свій страх мікрофону. Поділиться досвідом панічних атак. І наостанок ти почуєш дуже чуттєву історію про булінг в школі. В цьому випуску ми закликаємо кожного вірити в себе та йти на зустріч страхам. Власними прикладами ми лише хочемо вас мотивувати йти вперед та нагадувати собі: “Я класний”, “ Я класна”. Ми хочемо, щоб після цього випуску ти став ще відкритішим до себе та інших, навіть коли навколо тебе жорстокий та безкомпромісний світ. Наостанок, ми хотіли би попередити тебе про якість звуку. На жаль, цього разу не вийшло ідеально, але ми виправимо це наступного ж разу. Засновниця подкасту Маша Цяпута - www.instagram.com/masha_tsiaputa/ Співведуча 2 сезону подкасту Юліана Кіндрацька - https://www.instagram.com/j_kindratska/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch Чат подкасту - чату вже немає! Слідкуйте за оновленнями в інстаграм! Креативний кластер "На пошті" - https://www.instagram.com/art.naposhti/ Зйомка і монтаж - https://www.instagram.com/rococo_studio_ua/ Заставка та обкладинка на відео - @v1ktoor Фотографиня - https://www.instagram.com/nata_nafotkala/ Підтримати проект фінансово - 4149439013186717 Дякуємо всім за підтримку та поширення подкасту "Де дощ?"!
7/15/20211 hour, 17 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

#5 Про речі, які нас змінили (Сезон1_Випуск5_Фінальний)

Подкаст про речі, які нас змінили, став завершальним подкастом першого сезону. Чату вже немає)Дякуємо, що слухаєте! Засновниця подкасту: https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ Співведучий першого сезону: https://www.instagram.com/bohdan.ihnatiuk/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch
4/29/20211 hour, 21 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

#4 Про очікування (Сезон1_Випуск4)

Чату вже немає) Дякуємо! Засновниця подкасту: https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ Співведучий першого сезону: https://www.instagram.com/bohdan.ihnatiuk/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch
4/1/202157 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

#3 Про зворотний зв'язок (Сезон1_Випуск3)

Україномовний подкаст "Де дощ?" це думки двох людей в одній кімнаті, які не рідко будуть відрізнятися, через особисті переживання та досвід. Будемо раді вашій підтримці та коментарям💜 Засновниця подкасту - Маша Цяпута (https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ ) Співведучий першого сезону - Богдан Ігнатюк (https://www.instagram.com/bohdan.ihnatiuk/ ) Звук та музична заставка - Маріо (https://www.instagram.com/_mario_sk/ ) Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch
3/5/202159 minutes, 47 seconds
Episode Artwork

#2 Про факапи (провали,невдачі) Cезон1_Випуск2

Україномовний подкаст "Де дощ?" це думки двох людей в одній кімнаті, які не рідко будуть відрізнятися, через особисті переживання та досвід. Будемо раді вашій підтримці та коментарям💜 Засновниця подкасту - Маша Цяпута (https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ ) Співведучий першого сезону - Богдан Ігнатюк (https://www.instagram.com/bohdan.ihnatiuk/ ) Звук та музична заставка - Маріо (https://www.instagram.com/_mario_sk/ ) Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch
2/5/20211 hour, 10 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

#1 Про стереотипи (Сезон1_Випуск1)

Перший випуск першого сезону😍💜 Маша Цяпута - засновниця подкасту "Де дощ?". Розвивається та працює у сфері маркетингу. Співведучим Маші, став Богдан Ігнатюк. У Богдана багато років досвіду в громадській організації та у ІТ сфері. Подкаст для них обох щось нове, тому вийде цікавий експеримент. У першому випуску, вони поговорили про стереотипи, які зустрічали у своєму житті. Чи нормально ходити до психотерапевта? Університет: за чи проти? Якщо старший, означає правий? Вегани всі злі чи все ж добрі? Слухайте подкаст і позначайте ведучих у соціальних мережах💜 Засновниця подкасту - Маша Цяпута (https://www.instagram.com/masha_tsiaputa/ ) Співведучий першого сезону - Богдан Ігнатюк (https://www.instagram.com/bohdan.ihnatiuk/ ) Звук та музична заставка - Маріо (https://www.instagram.com/_mario_sk/ ) Обкладинка - https://www.instagram.com/angel13_art/ Інстаграм подкасту - https://www.instagram.com/de.dosch/ Твіттер - https://twitter.com/podcastdedosch Патреон - https://www.patreon.com/dedosch
12/20/20201 hour, 25 minutes, 5 seconds