Winamp Logo
Çokça Psikoloji/Biraz da Sanat Cover
Çokça Psikoloji/Biraz da Sanat Profile

Çokça Psikoloji/Biraz da Sanat

Turkish, Sciences, 1 seasons, 4 episodes, 1 hour 4 minutes
About
Selam! İnsan psikolojisi uçsuz bucaksız bir konu, halihazırda öğrencisi olduğum bu bölümden öğrendiklerimi işin içine ilgi alanlarımı ve sanatı da katıp sizlerle paylaşmak için buradayım!
Episode Artwork

Yanlış Bilinen Doğrular?

Tekrardan merhabalaarr! Başlığın doğrusunun, "doğru bilinen yanlışlar" olduğunu biliyorum. Ama yanlış bilinen doğrular yaptım. Çünkü birsürü psikopatolojik olarak doğrulanmış rahatsızlık terimleri yanlış biliniyor. Bunları düzeltmek amacıyla çektiğim podcastim yayında!
30/05/202012 minutes 26 seconds
Episode Artwork

Dissosiyatif (Çoklu) Kimlik Bozukluğu, Dissosiyatif Amnezi, Film Önerileri

Selamlaaar! Bu podcastte kulak aşinalığımızın olduğu fakat içeriğini pek bilmediğimiz bir konudan bahsettim, dissosiyatif kimlik bozukluğu. Diğer bir adıyla "Çoklu Kişilik Bozukluğu". Konuyla alakalı film önerileri de kayıtta! Keyifli dinlemeler!
20/05/202018 minutes 41 seconds
Episode Artwork

Soru/Konu-Cevap!

Selam! Yakın zamanda instagram platformunda yaptığım soru/konu-cevap anketiyle sizlerden aldığım, benimle veya ilgi alanlarımla alakalı başlıklardan konuşuyorum bugün. İlginiz için şimdiden teşekkürler!
11/05/202014 minutes 13 seconds
Episode Artwork

Aşk ve İnsan Psikolojisi

Selam! Evrensel bir tanımı olmayan, ama hemen herkesin hakkında fikir sahibi olduğu bir başlık bugünkü konumuz, aşk! Aşk ve bazı kuramları, insan psikolojisindeki yeri ve daha fazlası..
06/05/202019 minutes 21 seconds