Winamp Logo
Čekání na srdce Cover
Čekání na srdce Profile

Čekání na srdce

Czech, Health / Medicine, 1 season, 6 episodes, 5 hours, 2 minutes
About
S Jirkou Králem a jeho bratrem Petrem o tom, jaké je to čekat na nové srdce a co všechno čekání předcházelo. Minisérie o zdraví, pobytu v nemocnici a naději. Nový díl každé úterý.
Episode Artwork

Epizoda šestá: Transplantace

Poslední díl této série, která má nakonec šťastný konec. Popis transplantace srdce v IKEMu, jak probíhala, jak rychle se dařilo Petrovi zotavit a taky jak se mu s ním žije necelé dva měsíce po transplantaci.
1/16/20231 hour, 27 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Epizoda pátá: Život s pumpou a hospitalizace

V pátém dílu naší minisérie se ohlížíme za posledním půlrokem, jak se žije se srdcem na baterky a proč jsem byl znovu v IKEMu. A co transplantace srdce, blíží se?
11/11/202138 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Epizoda čtvrtá: Operace

Čtvrtý díl minisérie popisuje operaci srdeční pumpy a první týdny po zákroku. A taky, jestli propuštění z nemocnice dopadlo ještě před Vánocemi.
2/9/20211 hour, 52 seconds
Episode Artwork

Epizoda třetí: První měsíc v IKEMu

Třetí část popisuje hospitalizaci v IKEMu a co všechno se během ní událo. Neplánovaný pobyt se bohužel prodloužil díky nečekaným komplikacím.
2/2/20211 hour, 1 minute, 34 seconds
Episode Artwork

Epizoda druhá: Tři roky se slabým srdcem

Jak se žilo tři roky se slabým srdcem? Jaké komplikace přinášel defibrilátor při cestování a kdy nastal první výboj? Také o tom se bavíme v druhé části této minisérie.
1/26/202129 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Epizoda první: Jak to všechno začalo

Kdy začaly první zdravotní problémy a jak se to celé vlastně událo? Co nemoci předcházelo a jaké byly první příznaky? O tom se bavíme v první epizodě.
1/19/202124 minutes, 31 seconds