Winamp Logo
Буремний подкаст Cover
Буремний подкаст Profile

Буремний подкаст

Ukrainian, Music, 2 seasons, 16 episodes, 14 hours, 30 minutes
About
Буремний подкаст для буремних часів від медіа СЛУХ. Це спроба разом з українськими артистами осмислити часи, в яких ми зараз живемо.
Episode Artwork

#16 Антон Слєпаков: музика війни у глухому куті, warнякання — частина національної пам'яті

У новому випуску «Буремного подкасту» говоримо з Антоном Слєпаковим (Warнякання) про українську національну пам’ять та музику війни, що зайшла у глухий кут.
2/20/202450 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

#15 Джамала: невідомий Крим, дитинство на півострові, боротьба кримських татар

Джамала — амбасадорка Криму в Україні й світі. Цей випуск «Буремного подкасту» повністю присвячений Криму: співачка розповіла про бурхливе дитинство на півострові, складові своєї ідентичності й зізналася, що могла втратити альбом Qirim на початку повномасштабного вторгнення
12/28/202349 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

#14 Дмитро Зезюлін: сексуальна освіта, виховання дітей, «Масандра»

У новому «Буремному подкасті» говоримо із Дмитром Зезюліним (Latexfauna) про сексуальну освіту в Україні. Музикант розповів, як дізнався про «заборонений плід» у дитинстві, згадав табуйованість теми у спілкуванні з батьками. Також пояснив, як буде виховувати майбутнього сина. Було важко втриматися від запитання про подробиці зйомок скандального кліпу на «Масандру».
11/9/202345 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

#13 Євген Галич: рокер на фронті, почуття провини, романтизації війни

Євген Галич повернувся до музики через рік після початку служби в ЗСУ. Він випустив із O.Torvald кілька похмурих глибоких пісень, де чутно вплив пережитого. У новому «Буремному подкасті» Євген розповідає, що відчуває провину, коли займається тим, що робив до війни, а Женя-музикант тепер живе із відбитком Жені-військового.
10/17/202351 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

#2 ТУЧА: паразитування на війні та загострене відчуття справедливості

Буремний подкаст від медіа СЛУХ — це спроба разом з українськими артистами осмислити часи, в яких ми зараз живемо. Новою буремною героїнею стала Марія Тучка (ТУЧА) – електронна музикантка, влогерка та продюсерка, авторка важливого треку russia is a terrorist state. ТУЧА розповіла про проблеми української музичної сцени, паразитування артистів на темі війни, мету стати поп-артисткою та багато іншого. У ці буремні часи медіа СЛУХ потрібна ваша підтримка: на Patreon — https://www.patreon.com/slukh прямий донат — https://send.monobank.ua/jar/5P6xLNLU7h PayPal — [email protected]   Дивитися відеоверсію на Youtube
11/11/202241 minutes, 15 seconds