Winamp Logo
BITCH Cover
BITCH Profile

BITCH

Estonian, Hobbies, 1 season, 44 episodes, 18 hours
About
Kolm Eesti tuntud „bitch'i“ Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk kinnitavad ja lükkavad ümber värskes podcastis erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcastis saab selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
Episode Artwork

Tiiser | Jan Uuspõld suveromansist, abielust ja unistustest: olin nii armunud, et olin valmis kõik tegema tema jaoks

4. hooaja viimane saade ilmub laupäeval kell 10! Neljanda hooaja viimases osas on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas särav näitleja Jan Uuspõld. Esmalt räägitakse hiljuti 50 aastaseks saanud Janiga sellest, kas tema unistus sellest, et viiekümnendaks eluaastaks on elu paigas on täitunud. Või kas ta soovibki seda veel? „Istun vahejaamas ja ootan oma rongi,“ ütleb mees salapäraselt alustuseks. Janiga rääkides, kes muidu on oma suhteid ja eraelu hoidnud võrdlemisi privaatsena, ei saa üle ega ümber suveromansist, mis kerkis avalikkuse ette otse Kroonika gaalal. Mida arvab Jan sellest täna? Kas midagi oleks võinud teha teisti? „See tagantjärele tarkus ei maksa midagi,“ vastab ta. Sellest inspireerituna räägitakse ka armumise tundest. Kuidas Jan seda enda jaoks defineerib? Kuidas ja kas olla koos kui armastus on otsa saanud? Millised naised Janile meeldivad? Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus.
2/10/202457 seconds
Episode Artwork

Tiiser | Margus Vaher oli viis aastat „prügikalana“ Tinderis: ma teadsin igat viimsetki nippi, kuidas naine endaga kohtuma saada

Uus episood on eetris laupäeva hommikul kell 10. Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas hiljuti erootilise romaani välja andnud Margus Vaher. Saates räägib Margus avameelselt oma uue raamatu „Võrgutaja“ sünniloost. Selgub ka see, kas raamatu kelmikas sisu räägib mehe enda läbielatust? Juttu tuleb ka loomulikult suhetest, naistest, seksist, elu nautimisest. Margus jagab saates ka vürtsikaid seiku ka eluperioodist, mil ta oli viis aastat vallaline ning omas sama kaua ka Tinderi kontot. „Mul ei olnud ühtegi klassikalist Tinderi- deiti,“ sõnab mees ja avaldab, milliseid kohtinguid talle meeldis naistele korraldada. Margus räägib avatult ka tantra- deidil käimise kogemusest ning tutvustab saate kuulajatele ja vaatajatele sealt üht õpitud nippi, mis aitab kiiresti aru saada, kas inimene, kellega sa just tutvunud oled, võib olla See Õige? Samuti selgub, millise deidi korraldaks Margus Marleele. Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
2/3/202459 seconds
Episode Artwork

Tiiser | Anna-Maria Veidemann-Makkoga ajakirjaniku tööst ja meediaskandaalidest. Elysa: kui mina oma suu avaks...

Uus ja põnev saade on eetris laupäeval kell 10:00! Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel külas ajakirjanik Anna-Maria Veidemann-Makko. Glamuurireporter, naine kellel on nina skandaalide peale ehk 17 aastat ajakirjanikuna töötanud Anna-Maria Veidemann-Makko otsib vastust põletavale küsimusele: miks on eestlased nii kibestunud? Miks meeldivad eestlastele nii väga skandaalid? „Kas vastab tõele, et ajakirjandus tõstab inimese esile, et ta ühel hetkel kukutada?“ „Ma ei usu, et see niimoodi eesmärgipärane on. Ma arvan, et see on väga palju staaris endas kinni - kui hästi ta tähena staaritaevas hakkama saab, kuidas ja millega ta hoiab end pildis,“ selgitab Makko. Arutletakse ka vanuse ja kehapildi üle. „Neljakümnendates naine on saavutanud teatud küpsuse, ta teab, mida elult tahab,“ räägib tuntud ajakirjanik, kellel oli hiljuti ka sünnipäev. Puutumata ei jää ka suured meediaskandaalid. Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
1/27/20241 minute, 1 second
Episode Artwork

Tiiser | Helen Adamson kardinaalsest muutusest: peale eelmise suhte lõppu otsustasin, et mina enam nii ei taha

Uus episood on eetris laupäeva hommikul kell 10! Täna on saatejuhtidel Elysal ja Miss Marleel on külas sisulooja, lauljanna ja pereterapeudiks õppiv Helen Adamson. Stuudios tulevad lauale palju põnevaid teemasid, mis huvitavad ilmselt iga naist- juttu tuleb rasketest aegadest, depressioonist, muutustest, südamevalust, uutest algustest ja Heleni uusimast rollist- emaks saamisest. Helen räägib avameelselt oma raskest teekonnast iseenda leidmiseni. „Otsisin ennast ikka kõikjalt,“ tunnistab ta ja jagab oma taipamisi, millest võivad kõigil kasu olla. Samuti räägib ta lahkumineku valust, mis hiljem osutus hoopis naise jaoks uueks ja paremaks alguseks. „Sa pead tegelema eelmise suhte pagasiga, enne kui sa uude suhtesse hüppad,“ tunnistab Helen, kes enne uue armastusega kohtumist oli elus esimest korda pikemalt vallaline. „See on väga vajalik aeg.“ Teemaks tuleb ka kärgpere, millega mõlemal saatejuhil on omad kogemused. „Täitsa ausalt pean tunnistama, et otsisin ka abi ja harisin ennast,“ on räägib Elisa oma loo. Kuidas luua edukas kärgpere ja luua toimiv perekond, ka sel teemal jagab oma tarkust pereterapeudiks õppiv Helen. Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
1/19/20241 minute, 1 second
Episode Artwork

Tiiser | Kirki Kubriga ilusüstidest, sekspoe ostudest, ebakindlustest ja naiste karjumisest voodis

Värske episood on eetris laupäeva hommikul kell 10:00! Elysal ja Miss Marleel on täna külas Ulaka Kaunitari perenaine Kirki Kubri, kes meenutab, kuidas sündis idee avada Eestis omaenda sekspood, mis eristuks ega oleks keldrikauplus. „Endiselt üllatun, et keldrikauplused on veel ülekaalus!“ Millised tooted on sekspoes kõige levinumad ja mille kohta küsitakse kõige rohkem? Miks on rohkem naistele suunatud kaupa? Kirki kirjeldab ka, miks ei ole vaja tunda piinlikkust või miks ei tasu tunda end ebapiisavana, kui partner tuleb uue seksmänguasjaga koju. „See ei tähenda üldse, et sina ei ole piisav!“ Samuti soovitab ka paaridel tulla koos sekspoodi, koos avastama, see on paljude jaoks hoopis mugavam lähenemine ja niimoodi saab partneri kohta ka uusi teadmisi. Juttu tuleb ka ilusüstidest. Kas Kirki on siiani ennast süstinud? Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
1/12/20241 minute, 58 seconds
Episode Artwork

Tiiser | Skandaalse „paha poisi“ Meelis Laoga naistest, isadusest, Kappa dressidest ja salapärastest hommikusöökidest!

Uus episood Meelis Laoga on eetris laupäeval kell 10! „Marlee ütles mulle saate alguses, et tema veidi pelgab,“ sõnab Elisa Meelisele. Nimelt on seekordne saatekülaline mees, kelle elu ja elukogemuse vastu tuntakse huvi isegi Hollywoodis. Tegemist on skandaalse ärimehe Meelis Laoga. „Mulle on öeldud, et hea on, et ma tunnen tänast Meelist, mitte seda, kes sa olid siis,“ naerab mees. Tänases saates küsivad Elisa ja Marlee Meeliselt otsekoheseid küsimusi. Kas Meelis sooviks elada elu, mida ta elas aastakümneid tagasi? Kes teeb mehele hommikul hommikusööki? Miks läheb Meelis igal hommikul peale ärkamist kohe õue? Loomulikult tulevad teemaks ka naised. Millised naised püüavad mehe pilku? Arutletakse ka selle üle, miks naistele meeldivad pahad poisid? Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
1/5/20241 minute, 29 seconds
Episode Artwork

Tiiser | Brigita Anton: mul on kahju inimestest, kes kommenteerivad. Puberteedieas on klatšiperiood

BITCH 4 uus ja põnev episood on eetris laupäeval kell 10. Ole kuuldel! Neljanda hooaja teises osas on külaliseks Brigita Anton, kellega räägitakse emaks olemisest ja raseduse kulgemisest - Brigital, kes on ise väga noor, 25aastane, on juba kuueaastane tütar. Brigital on saatejuhtide hinnangul ka megavinge hobi, mille instruktoriks ta ka hetkel õpib - mis hobiga on tegemist? Logi sisse ja/või asu Delfi Kogupaketi tellijaks, et vaadata täispikka videosaadet Naisteka lehel või kuulata podcastina Delfi Taskus!
12/29/20231 minute, 57 seconds
Episode Artwork

Bitch 4 | Naisteka jälgituim taskuhäälingusaade jätkab uute saatejuhtidega.

Jah, ta on tagasi! Ülimenukas podcast „Bitch“ on tagasi ja alustab oma neljandat hooaega uute ja särtsakate saatejuhtidega. Selja taha on jäänud juba kolm hooaega „Bitchi“, mis sündis Ameerika kirjanik Sherry Argovi raamatutele tuginedes. Erinevatel hooaegadel on vahetunud saatejuhid ja saate formaat. 23. detsembril algab saate neljas hooaeg: kõmulise taskuhäälingu uut hooaega veavad Elisa Kolk (artistinimega Elysa) ning Marlee Karja (Miss Marlee). Elisa on laulja ja laulukirjutaja, kes on osalenud viimasel kahel Eesti Laulul ja mõlemal korral jõudnud poolfinaali (2022. aastal 3. koht ja 2023. aastal 11. koht). Marlee on ema, jurist ja endine fitnessvõistleja. Ta peab ka omanimelist blogi. Säravate naiste vastas võtavad istet aga mitmed kuulsad ja põnevad külalised, kes räägivad avameelselt kõigest sellest, millest muidu räägitakse siis, kui kaamerad ei käi ja mikrofonid pole sisse lülitatud. Saate esimene osa on eetris juba sellel laupäeval. Saate avaosas saame veelgi lähemalt tuttavaks saatejuhtide Elisa ja Marleega ning selgitame välja, mis seob just neid kaht naist. Samuti kuuleme lähemalt, kes on tõeline BITCH. Ja kes kannab seda tiitlit uhkusega?
12/22/20231 minute, 4 seconds
Episode Artwork

Anu Saagimiga kultuurist, poliitikast, aluspesu eelistustest ning meeste usaldamisest.

BITCH 3 podcasti viimases osas on külas Anu Saagim. Naised arutavad kultuurist poliitikani ning lemmiku aluspesu eelistamiseni. Millised viimase aja kinoelamused on tekitanud kõige sügavamaid tundeid? Milline kirgiküttev poliitiline teema võetakse arutellu? Kas Brigitte Susanne Hundi süda on võetud uue kavaleri poolt? Vaata, kuula ja saa intrigeerivatele küsimustele vastused!
4/29/202345 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Anu Saagimiga kultuurist, poliitikast, aluspesu eelistustest ning meeste usaldamisest. BITCH 3 podcasti värske ja intrigeeriv osa on eetris juba laupäeval kell 12. Ainult Delfis!

BITCH 3 podcasti viimases osas on külas Anu Saagim. Naised arutavad kultuurist poliitikani ning lemmiku aluspesu eelistamiseni. Millised viimase aja kinoelamused on tekitanud kõige sügavamaid tundeid? Milline kirgiküttev poliitiline teema võetakse arutellu? Kas Brigitte Susanne Hundi süda on võetud uue kavaleri poolt? Vaata ja kuula eksklusiivselt Delfi Naistekas ja Delfi Taskus.
4/28/20231 minute, 34 seconds
Episode Artwork

„Brigittest oleks peaaegu su kasuema saanud!“ avameelselt katkistest perekondadest, staariks saamisest ja tuntud kurjadest naisest.

Bitch podcasti eelviimases osas on külas andekas lauljanna Maribel Vääna. Naistel on täna eriliselt lõbus tuju ning seega saavad käsitletud ka äärmiselt mahlakad teemad. Näiteks räägitakse kuulsatest naistest, kes on saates olijatega õelalt käitunud. Tüdrukud pinnivad Maribelilt välja ka selle, kuidas tal suhtes läheb ning miks ta rinnahoidjat ei kanna! Saate viimastel minutitel paljastab Brigitte aga oma sümpaatia Maribeli isa Rain Vääna vastu ning jookseb seepeale kaamerate eest ära „Brigitte!,“ manitseb Kristina ehmatusega. NB! Selles episoodis avaldas Kristina Pärtelpoeg algselt Marit Leksteini kohta väiteid, mille hilisemal kontrollimisel ilmnes, et need osutusid valeks. Samuti anti hinnanguid, mis olid ebakohased. Delfi Meedia vabandab Marit Leksteini ees.
4/22/202334 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

„Brigittest oleks peaaegu su kasuema saanud!“ avameelselt katkistest perekondadest, staariks saamisest ja tuntud kurjadest naisest. BITCH 3 podcasti värske ja intrigeeriv osa on eetris juba laupäeval kell 12. Ainult Delfis!

Bitch podcasti eelviimases osas on külas andekas lauljanna Maribel Vääna. Naistel on täna eriliselt lõbus tuju ning seega saavad käsitletud ka äärmiselt mahlakad teemad. Näiteks räägitakse kuulsatest naistest, kes on saates olijatega õelalt käitunud. Tüdrukud pinnivad Maribelilt välja ka selle, kuidas tal suhtes läheb ning miks ta rinnahoidjat ei kanna! Saate viimastel minutitel paljastab Brigitte aga oma sümpaatia Maribeli isa Rain Vääna vastu ning jookseb seepeale kaamerate eest ära „Brigitte!,“ manitseb Kristina ehmatusega. Vaata ja kuula eksklusiivselt Delfi Naistekas ja Delfi Taskus.
4/21/202353 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | „Ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja!“ Mari-Leenuga skandaalidest ja mõjuisikutest

Ma arvan, et ma olen aus ja kriitiline, aga ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja,“ räägib Mari-Leen, kes oma abikaasa Meelisega peab populaarset marimelli blogi. Naised selgitavad pikemalt lahti, mis skandaal täpsemalt juhtus 2018. aasta blogiauhindade jagamisel, millised on 2023. aasta sotsiaalmeedia trendid ja kes on need mõjuisikud, keda naised ise pidevalt jälgivad ning mis põhjusel. NB! Selles episoodis avaldas Kristina Pärtelpoeg algselt Marit Leksteini kohta väiteid, mille hilisemal kontrollimisel ilmnes, et need osutusid valeks. Samuti anti hinnanguid, mis olid ebakohased. Delfi Meedia vabandab Marit Leksteini ees.
4/15/202333 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | „Ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja!“ Mari-Leenuga skandaalidest ja mõjuisikutest. Kuula ja vaata Delfist!

Ma arvan, et ma olen aus ja kriitiline, aga ma pole kunagi tahtnud kellelegi halba, see vahel lihtsalt kukub nii välja,“ räägib Mari-Leen, kes oma abikaasa Meelisega peab populaarset marimelli blogi. Naised selgitavad pikemalt lahti, mis skandaal täpsemalt juhtus 2018. aasta blogiauhindade jagamisel, millised on 2023. aasta sotsiaalmeedia trendid ja kes on need mõjuisikud, keda naised ise pidevalt jälgivad ning mis põhjusel. Kuula eksklusiivselt Delfi Taskus ja vaata Delfi Naistekas!
4/14/202350 seconds
Episode Artwork

„Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ ehk Sass Henno ja Ingrid Männiga avameeselt vägivallast

Tänases episoodis on külas kirjanik Sass Henno ja hiljuti vägivaldsest suhtest välja astunud Ingrid Mänd. Seltskonnas tuleb juttu sellest, kuidas tunda ära nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda ning sageli märkamatuid esimesi märke. „Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ sõnab avameelselt Ingrid ja räägib, miks sageli võtab ebatervest suhtest väljatulemine nii kaua aega. Paljudest avaldustest on Brigitte hämmingus ning Sass tõdeb, et naine on justkui inglike, kes on sattunud põrgu eeskotta.
4/8/202347 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

„Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ ehk Sass Henno ja Ingrid Männiga avameeselt vägivallast. Kuula ja vaata Delfis!

Tänases episoodis on külas kirjanik Sass Henno ja hiljuti vägivaldsest suhtest välja astunud Ingrid Mänd. Seltskonnas tuleb juttu sellest, kuidas tunda ära nii vaimset kui ka füüsilist vägivalda ning sageli märkamatuid esimesi märke. „Ma ei ütle, et ma olen terve, ma ei saa kunagi päris terveks,“ sõnab avameelselt Ingrid ja räägib, miks sageli võtab ebatervest suhtest väljatulemine nii kaua aega. Paljudest avaldustest on Brigitte hämmingus ning Sass tõdeb, et naine on justkui inglike, kes on sattunud põrgu eeskotta. Vaata Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
4/7/202321 seconds
Episode Artwork

„Sa nägid kõrvalt minu viimast suhet. Mida ma valesti tegin?“ Avameelselt sõltuvustest ja teadlikust suhtest

Tänases episoodis on külaliseks coach ja motivatsioonikõneleja Maria Baydar. Üheskoos arutletakse sõltuvuste, emotsionaalse söömise, armastuse keelte ja teadliku suhte teemade üle. Jutuks tulevad Kristina ja Brigitte varasemad suhted ning Maria endi praegune suhe - naise sõnul on ta oma kaaslasega aasta aega koos olnud, kuid tunne on, nagu oleksid nad palju pikemalt teineteise elus olnud. Selgub ka, mis on üks kindel lause, mis on muutnud Kristina Pärtelpoja mõttemaailma ning mis on kõige traagilisem asi, mida mees saaks Brigittele öelda.
4/1/202344 minutes
Episode Artwork

„Sa nägid kõrvalt minu viimast suhet. Mida ma valesti tegin?“ Avameelselt sõltuvustest ja teadlikust suhtest. BITCH 3 podcasti uus episood on eetris ainult Delfis!

Tänases episoodis on külaliseks coach ja motivatsioonikõneleja Maria Baydar. Üheskoos arutletakse sõltuvuste, emotsionaalse söömise, armastuse keelte ja teadliku suhte teemade üle. Jutuks tulevad Kristina ja Brigitte varasemad suhted ning Maria endi praegune suhe - naise sõnul on ta oma kaaslasega aasta aega koos olnud, kuid tunne on, nagu oleksid nad palju pikemalt teineteise elus olnud. Selgub ka, mis on üks kindel lause, mis on muutnud Kristina Pärtelpoja mõttemaailma ning mis on kõige traagilisem asi, mida mees saaks Brigittele öelda. BITCH 3 podcast on eksklusiivselt vaadatav Delfi Naistekas ja kuulatav Delfi Taskus!
3/31/202340 seconds
Episode Artwork

Marju Kariniga avameelselt ilust, TikTokis „paugutamisest“ ja kõige kallimast kepist

Seekordses saates on külas ilusüstide kuningannaks tituleeritud, otsekohene ärinaine- Marju Karin, kellega tuleb otseloomulikult teemaks loomulik vananemine, selle peatamine ning tulevikutrendid ilumaailmas. Samuti räägitakse meestest, abiellumisest ning laste kasvatamisest ning sellest, kelle töö on auto pesemine! Lõbusa vestluse käigus selgitatakse ka välja, kuidas säilitada elurõõm. „Seda ei tohi kaotada,“ on Marju kindel. „Sisu on siis sügav, kui sa suudad olla õnnelik. Õnnetu suudab olla igaüks,“ tõdeb naine. Samuti tuleb teemaks Marju Karini TikToki konto, kus naine avameelselt oma seisukohti jagab. Siinkohal lisame, et käesolev BITCH podcasti osa salvestati enne, kui Marju Karin jagas oma TikTokis depressiooni kohta seisukohti, mis vaimse tervise spetsialistide hinnangul on ohtlikud.
3/25/202332 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Marju Kariniga avameelselt ilust, TikTokis „paugutamisest“ ja kõige kallimast kepist. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.

Seekordses saates on külas ilusüstide kuningannaks tituleeritud, otsekohene ärinaine- Marju Karin, kellega tuleb otseloomulikult teemaks loomulik vananemine, selle peatamine ning tulevikutrendid ilumaailmas. Samuti räägitakse meestest, abiellumisest ning laste kasvatamisest ning sellest, kelle töö on auto pesemine! Samuti tuleb teemaks Marju Karini TikToki konto, kus naine avameelselt oma seisukohti jagab. Saade on vaadatav ja kuulatav ainult Delfis.
3/24/202343 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest

„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte- Susanne ja Kristina ise. Seega, võetakse käesolevas osas luubi alla kogu keha- pealaest jalatallani ning räägitakse läbi, kes mida ja kuidas enda juures kohendanud on. Arutlusele tulevad ka naiste suurimad ilukompleksid ehk asjad, mida enda juures enim muudetakse. Selgub, kes naistest on rinnapartiid vähendanud, kes suurendanud ja kes ei teeks seda kunagi ning miks.
3/18/202349 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | 4. episood! „Arvasin, et rikkusin oma välimuse igaveseks ära.“ Avameelselt iluoperatsioonidest ning igakuistest iluinvesteeringutest. Ainult Delfis!

„Sa tahad, seda, mida sul ei ole“ - just see on lause millega võiks kokku võtta tänase episoodi. Saatejuhtidel on külas ilusalongi omanik ja iluentusiast Adriana Viks, kes on oma välimuse juures nii mõndagi muutnud ning räägib avameelselt, miks ja mida ta on kohendanud. Sama avameelselt räägivad oma ilukohendusest ka saatejuhid Brigitte Susanne ja Kristina ise. BITCH 3 saated on kuulatavad ja vaadatavad ainult Delfi Taskus ja Delfi Naistekas.
3/17/202326 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid

Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Ma alustan kohe sellega, et me oleme siin lahutatud klubi (viidates endale, Kadile ja Annabelile) ja Brigitte jäeti altari ette,“ teeb Kristina hoogsa sissejuhatuse tänasesse episoodi. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on.
3/11/202347 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | Uus episood! „Ma petaks ka, kui seks nii igav oleks!“ Luubi all on petmiskogemused, seksielu ja standardid. Check it out! @ Delfi Naistekas + Delfi Tasku!

Seekordses episoodis on saatejuhtidel külas sõbrannad Kadi Seling ja Annabel Männamaa. „Täna me hakkame rääkima seksist. Teate miks? Sest me ei saa seda!“ põrutab Brigitte. Lisaks seksile lahatakse ja analüüsitakse naiste lahkuminekuid ja petmisi. Juttu tuleb muuuhulgas ka sellest, mida on naiste suhtekaaslased neile õpetanud ja millised standardid meeste osas neil kõigil on. Vaata Delfi Naistekast ja kuula Delfi Taskust.
3/11/202342 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | „Üks asi on ebameeldiv, teine ebaseaduslik!“ Hariv ülevaade: netikommentaarid, mis võivad kalliks maksma minna

„Ma tean, et ma hakkan endale täna väga haiget tegema,“ ütleb Kristina. Tänase saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv.
3/4/202343 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | Uus ja põnev episood koos Robert Sarvega on eetris eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.

Värske saate teemaks on laimavad netikommentaarid, mis võivad kirjutaja kergesti seadusega pahuksisse viia. Nii Kristina kui ka Brigitte loevad ette enda kohta kirjutatud kommentaare, mis ajavad kord pisarateni naerma ning samuti kurjaks. Olukorda kommenteerib saatekülaline- advokaat Robert Sarv. Vaata meid eksklusiivselt Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus.
3/3/202322 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | Avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes

Ülimenukas podcast „BITCH“ on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga! Esimeses saates tuleb külla Brigitte mänedžer Marjen Võsujalg, kes avaldab põneva loo, kuidas ta Brigitte Susannega üldse kohtus. Teemaks tuleb ka legendaarseks saanud „Vallalise kaunitari“ vestlusõhtu Pärnus, et rääkida detailidest, mida avalikkus seni veel ei tea. Samuti avalikustab Brigitte, kas ta on Hendrikuga peale skandaalset õhtut veel kohtunud ning tuleb välja, et üks uskumatu intsident on tõesti juhtunud. „Ta tahtis kiirelt lahti saada. Ma ei meeldinud talle. That´s all okay!“ Skandaalide valguses tuleb põgusalt juttu ka Kristina lahkumisest raadiojaamast MyHits ning käsil olevast lahutusprotsessist. „Mul on päriselt raske!“, tunnistab Kristina. Naised räägivad suhete jätkumisest peale lahkuminekut ja lahutusprotsessi. Oma kogemusest räägib ka Marjen, kes on suutnud luua korraliku kärgpere! Kolmiku intensiivne vestlus tüürib ka sinna, et üheskoos selgitakse välja ilmselge punane lipp paari- ja sõprussuhetes ning muu hulgas tuleb jutuks esimese hooaja kaassaatejuht Laura Valk.
2/24/202338 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

BITCH 3 | Tähelepanu! Ülipopulaarse podcasti "BITCH" kolmas hooaeg on alanud! Eksklusiivselt videona Delfi Naistekas ja audiona Delfi Taskus.

Uue hooaja avaepisoodis räägime avameelselt lahutustest, skandaalse Pärnu vestlusõhtu detailidest ja kindlast ohumärgist paari- ja sõprussuhetes. Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt koos Kristina Suuroja-Pärtelpojaga. Vaata saadet Delfi Naistekas ja kuula Delfi Taskus!
2/23/202335 seconds
Episode Artwork

Hendrik Terrase tagasivaade „Vallalisele kaunitarile“: elus peab riske võtma. Nüüd tegelen siin podcastis nende tagajärgedega

„Me oleme praegu Kroonika stuudios ja tegelikult ei ole praegu 12. detsember. Me oleme ussipesas!“ alustas Brigitte saadet oma endise kihlatu, Hendrik Terrasega mõned nädalad tagasi. Salvestuse ajal veel koos olnud BSH ja Terras räägivad, milline oli nende jaoks suhte varjamine kõikide eest.
12/12/202246 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga toksiliste suhete seksist, naudingutest ja õppetundidest

Täna räägib Brigitte Epp Kärsini ja Mihkel Rauaga. Jutuks tulevad nii suhted, valimised, õppetunnid kui ka loomulikult- seks!
11/17/202232 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Räpilegend Genka: mul ei ole mõtet teha kõiki asju, mida ma oskan teha!

Täna räägib Brigitte Genkaga ning teemade ampluaa on lai- rahast, kuulsusest ja telesaadetest.
11/17/202238 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Silvia Ilves ja Ants Rootslane juba risti ette ei löö. Avameelselt lahatakse suhteid ning mehi

Saates räägivad Brigitte Susanne Hunt, Ants Rootslane ja Silvia Ilves peresuhetest, Eesti meestest, lastest ja muidugi ei saa me üle ega ümber suhetest.
11/7/202242 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Külas on tantsusaatest tuntud Juss, Mairold ja Robert: tantsusaatest räägime minimaalselt!

„Saatekülalisteks on sel hooajal minu TOP 10 lemmikmehed,“ avaldab Brigitte. Täna istub Brigitte vastas ühe saatekülalise asemel lausa kolm - tantsusaate „Tantsud tähtedega“ osalejad Juss Haasma, Mairold Millert ja Brigitte tantsutreener Robert Veskus! Otseloomulikult tuleb nelikul juttu kuumast tantsusaatest, kuid seda minimaalselt! Kirgi kütavad ka hoopis muud teemad - eelkõige naised, suhted ja sõprus!
11/3/202239 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

„Ma tahan asjad selgeks rääkida!“ Brigitte klaarib arveid Kroonika toimetaja Meriliniga

Brigitte vastas stuudios võttis istet Kroonika toimetaja Merilin Mölder, kellega Brigittel on juba ammu „kana kitkuda“. Naiste omavaheline „hõõrumine“ sai alguse „Vallalise kaunitari“ arvustusest, mille Merilin kirjutas. Kuid Merilini sõnul algas kõik palju varem...
10/31/202233 minutes, 39 seconds
Episode Artwork

Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!

Teleprodutsent Kaupo Karelson, mees, kes saatis Brigitte etiketikoolitusele: tundus, et see on geniaalne mõte!
10/31/202231 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

BITCH podcast on tagasi! Saatekülaline Andrei Zevakin avaldab: see on minu täielik nõrkus naiste juures!

Ülimenukas Bitch podcast on tagasi! Uut hooaega veab Brigitte Susanne Hunt ning tema vastas, stuudios, võtavad istet mitmed tuntud inimesed! Podcasti avaosa külaliseks on Andrei Ževakin, kellelt Brigitte uurib Villa TV telgitaguste kohta, naiste kohta, kes Andrei südame kiiremini põksuma panevad! Õige pea liitub podcastiga Villa TVst tuntud Annabel, kes räägib mis teda seob Brigitte ekskallima Roniga!
10/22/202249 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 8. osa!

Avameelselt kella nelja meestest, energeetilisest läbikäiguhoovist ja sügavatest naudingutest.
9/6/202244 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 7. osa!

Avameelselt ahistamisest! Naised avaldavad kuidas end kaitsta ja turvaliselt tunda.
8/31/202233 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 6. osa!

Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna on luubi all klatšimine ning „läbi võetakse“ kõik kuulsamad Maarjamaa mehed.
8/30/202232 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Naisteka taskuhäälingusaate „BITCH“ 5. osa!

Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Tänases osas arutletakse selle üle, milline peab olema naine, kellega mees soovib koos olla. Samuti räägitakse kallitest kinkidest ja esmapilgul kättesaamatutena näivatest unistusest.
8/18/202240 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Naisteka podcast'i „BITCH“ 4. osa!

Podcast'i „BITCH“ neljandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ja Brigitte Susanne Hunt! Kolm säravat naist räägivad avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise. Täna arutlevad naised ka selle üle, milliseid tegevusi on sobilik meesterahva eest teha ja milliseid tegevusi võiks varjutada salapäraloor? Millal tasuks mehega linade vahele hüpata?
8/3/202247 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

BITCH: Naised teevad selgeks, milline mees on "vaene"! Elisa Kolk avaldab: selline mees on minu jaoks eemaletõukav

Podcast'i „BITCH“ kolmandas osas kogunevad ühe laua taha Anu Saagim, Laura Valk ning üllatuskülalisena Elisa Kolk. Kolm säravat naist räägivad otseloomulikult avameelselt meestest ja suhetest ning lasevad teemadel end kanda ühest põnevast äärmusest teise.
7/27/202247 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

BITCH: Petmisest kaisutamiseni: Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk jagavad oma kogemusi

Tänases taskuhäälingus arutlevad naised selle üle, kas peale seksi kallistamine ja musitamine on ülehinnatud või alahinnatud. Kes seda neist naudib ja kes mitte? Lisaks tuleb lauale petmise teema: kes naistest on petnud ja keda on petetud?
7/21/202246 minutes, 43 seconds
Episode Artwork

BITCH

Anu Saagim, Brigitte Susanne Hunt ja Laura Valk kinnitavad ja lükkavad ümber värskes podcast'is erinevaid ihaldusprintsiipe, toetudes oma kogemustele. Podcast'is saab selgeks, kas mehed armastavad Eestis ka „mõrdasid“ või pigem mitte.
7/14/202241 minutes, 53 seconds