Winamp Logo
AWR - Обідня перерва Cover
AWR - Обідня перерва Profile

AWR - Обідня перерва

Ukrainian, Religion, 1 season, 141 episodes, 12 hours, 21 minutes
Episode Artwork

Wisdom - мудрість

Ми продовжуємо вивчати англійську разом з Біблією, адже ніколи не пізно вчитися і набувати мудрості. У зв’язку з цим два нових слова: Мудрість - wisdom. Мудрий – wise. “Краща мудрість за силу” (Еккл.9:19). «Хто з мудрими ходить, той мудрим стає» (
11/29/20232 minutes, 1 second
Episode Artwork

Rich - багатий, розкішний; Reach - простягати, досягати, діставати(ся)

В англійській мові важливо звертати увагу на довготу голосних, оскільки вона може суттєво змінити значення слів та зміст повідомлення. До вашої уваги два слова, які відрізняються довготою звуку і, звичайно, написанням. Rich – багатий, розкішний. Re
11/22/20232 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Follow - слідувати, іти слідом за кимось, стежити

Слово, яке ми пропонуємо вашій увазі сьогодні, можна зустріти і в повсякденних ситуаціях, і на сторінках Біблії. Це дієслово “follow”, означає “слідувати, іти слідом за кимось, стежити” або “наставати після чого-небудь”. Ісус часто звертався до Сво
11/15/20232 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Judge - суддя, арбітр, знавець

Іменник “judge” означає “суддя, арбітр, знавець”. Дієслово “to judge” - “судити, виносити вирок”, а також «оцінювати, засуджувати». У Біблії, в Старому Заповіті, є «Книга Суддів». «Не судіть, щоб і вас не судили» (Лук. 6:37).
11/8/20231 minute, 54 seconds
Episode Artwork

Protect - захищати, запобігати

Чудове англійське слово “protect” означає “захищати, запобігати”. Віднього походять кілька іменників: рrotection – захист, охорона; рrotector – захисник, захисне покриття. «Ти від утиску будеш мене стерегти (Пс. 32:7).
11/1/20231 minute, 57 seconds
Episode Artwork

Respect - повага, шана, поважати, шанувати

Як висловити свою повагу до людини по-англійськи? Для цього існує чудове слово “respect”. Воно так і перекладається: «повага, шана», а також «поважати, шанувати». «Шануй свого батька та матір свою» (Вих. 20:12).
10/25/20231 minute, 51 seconds
Episode Artwork

See - бачити, помічати, впізнавати, розуміти

До вашої уваги англійське дієслово “see”, яке означає “бачити”, ще «помічати, впізнавати, розуміти». Інші значення “see” - “приймати відвідувачів” і, навпаки, “іти на прийом”. «Блаженні чисті серцем, бо вони будуть бачити Бога» (Мт. 5:8).
10/18/20232 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

Anger - гнів, роздратування

Сьогодні ми розберемо слово, яке виражає почуття, знайоме, мабуть кожному. Це слово “anger” яке означає «гнів, роздратування». Для опису людини у гніві є прикметник “angry” зі значенням «сердитий». «Гнівлива людина викликає сварку» (Пр. 29:22). «
10/11/20232 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Agree - погоджуватися, домовлятися

Наше чергове англійське слово виражає дію, яку ми зазвичай очікуємо від тих, з ким взаємодіємо. Це дієслово “аgree”, яке означає «погоджуватися, домовлятися». Воно може вживатися з кількома прийменниками, наприклад: Agree with – погоджуватися з ким
10/4/20232 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Profit - прибуток / prophet - пророк

Слова, які звучать однаково, - це омофони, наприклад, “profit” i “prophet”. “Profit” – прибуток, “prophet” - пророк. «Стережіться фальшивих пророків». (Мт. 7:15)
9/27/20232 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

People - люди

Вивчимо дуже розповсюджене англійське слово “people”. Перше і найбільш відоме його значення – “люди”. Але “people” може означати “народ”. «Блаженний народ, що Господь - йому Бог!» (Пс. 144:15)
9/20/20233 minutes, 23 seconds
Episode Artwork

Little/small - маленький, невеликий

Сьогодні ми розглянемо різницю між прикметниками “little” і “small”. Обидва означають “маленький, невеликий”. Small - нейтральне слово і просто говорить про невеликі розміри. Little має позитивне емоційне забарвлення. «Дівчатко, кажу тобі, встань
9/13/20232 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Little/few - мало, недостатньо

Є два цікавих слова - “little” i “few”. Якщо “little” i “few” писати без артикля, вони мають значення “мало”, “недостатньо”. Якщо перед ними поставити артикль “а”, це вже означає «трохи», «небагато, але достатньо». «Ліпше мале справедливе». (Прип
9/6/20232 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Pray - молитися

Повторимо чи запам’ятаємо гарне англійське слово “pray” - “молитися”. Відповідно “prаyer” означає “молитва”. «А ти , коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму…» (Мт. 6:6)
8/30/20231 minute, 54 seconds
Episode Artwork

Rise/raise - пiднімати(ся), рухатися угору; воскресати

В англійській мові є слова, які схожі між собою, і їх легко сплутати. Розглянемо два таких слова: «rise» i «raise». Обидва означають рух угору. А тепер у чому різниця. Rise - пiдніматися, рухатися угору; воскресати. Raise - піднімати (когось, щос
8/23/20232 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Trust - довіра, довіряти

Сьогодні у нас нове англійське слово, без якого неможливо описати справжні глибокі стосунки. Це слово “trust“, означає “довіра”, “довіряти”. «Я надіюся на Господа». (Пс. 30:7)
8/16/20231 minute, 55 seconds
Episode Artwork

Redeem - виконувати, викуповувати, відшкодовувати

Розглянемо англійське слово, яке доволі часто зустрічається у Біблії. Це дієслово "redeem", яке означає «виконувати, викуповувати, відшкодовувати». Redeemer - визволитель, викупитель, спаситель. « А твій Викупитель – Святий Ізраїлів». (Іс. 54:5)
8/9/20231 minute, 58 seconds
Episode Artwork

Learn / Study - вчити

В англійській мові є дієслова «learn» і «study», які означають «учити» і «вчитися». Чим же вони відрізняються? Study – вчити, тобто ходити на заняття, читати і т.д. Learn – вчити, тобто набувати знання і навички. На жаль, можна study, але так ні
8/2/20232 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Redeem - виконувати, викуповувати, відшкодовувати І BIBLE English

Розглянемо англійське слово, яке доволі часто зустрічається у Біблії. Це дієслово "redeem", яке означає «виконувати, викуповувати, відшкодовувати». Redeemer - Визволитель, Викупитель, Спаситель. « А твій Викупитель – Святий Ізраїлів». (Іс. 54:5)
7/26/20231 minute, 58 seconds
Episode Artwork

Learn / Study - вчити I BIBLE English

В англійській мові є дієслова «learn» і «study», які означають «учити» і «вчитися». Чим же вони відрізняються? Study – вчити, тобто ходити на заняття, читати і т.д. Learn – вчити, тобто набувати знання і навички. «Навчіться чинити добро» (Іс. 1:
7/19/20232 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Save - спасати, рятувати I BIBLE English

Вивчимо просте, але важливе англійське слово «save» - «спасати, рятувати». Його інше значення – «відкладати, економити». «Бог для нас – Бог спасіння». (Пс. 67:21)
7/12/20232 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

High / Tall - високий I BIBLE English

Розглянемо два англійських прикметника - «high» і «tall». Обидва означають високий, але між ними є різниця. Tall oписує високих людей і предмети, які високі і тонкі, high стосується речей, які високі і широкі, а також знаходяться на відстані від зе
7/5/20232 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Glory - слава

Англійський еквівалент іменника «слава» - «glory». Його синонім - «fame», який також означає «відомість, репутація». Звідси famous – відомий. “His glory fills the world”. (Is. 6:3) «Уся земля повна слави Його». (Іс. 6:3)
5/17/20232 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Believe / Faith - вірити, віра

Два англійських слова на сьогодні - «believe» і «faith». «Believe» - означає вірити. «Faith» - це віра або довіра. “Your faith has saved you”. (Luke 7:50) «Твоя віра спасла тебе». (Лук. 7:50)
5/10/20231 minute, 44 seconds
Episode Artwork

Hear / Listen - чути, слухати

Вивчимо два чергових англійських слова «hear» і «listen». Обидва стосуються наших вух, але їх не потрібно плутати. Hear - чути, listen - слухати. “Listen and hear my voice” (Is. 28:23) «Послухайте пильно й почуйте мій голос». (Іс. 28:23)
5/3/20232 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

Commandment - Заповідь, Заповіт

Сommandment – заповідь, завіт. If you love me, you will keep my commandments. – Якщо ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте. (Івана 14.15)
4/26/20232 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Sabbаth - Субота

Sabbаth – Субота. Так називається сьомий день у Біблії. Remember the Sabbath day to keep it holy. – Памятай день суботній, щоб святити його. (Вихід 20.8)
4/19/20232 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Сreator - Творець

Наше чергове англійське слово «Creator» означає «Творець», і з ним ми вивчимо цілий ряд спільнокореневих слів. Creator - Творець, create - творити. In the beginning God created… - На початку Бог створив…(Буття 1.1)
4/12/20231 minute, 56 seconds
Episode Artwork

Genesis - Буття

Англійська назва книги Буття - «Genesis». Це слово насамперед означає «походження», а перша книга Біблії якраз відповідає на запитання «Звідки ми взялися?», і «Куди йдемо?».
4/5/20231 minute, 47 seconds
Episode Artwork

Go / Сome - йти, приходити

Сьогодні вам на замітку два дієслова «go» і «come». Обидва означають переміщення і можуть перекладатися українським «іти», тому їх часто плутають. Come означає рух у напрямку до когось, go – у напрямку від когось, а також вживається в усталених ви
3/29/20232 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

Sky / Heaven - небо

Два слова на сьогодні: «sky» і «heaven». Обидва перекладаються українським «небо». Heaven – це літературний синонім слова sky. “Then I saw a new heaven and a new earth”. (Rev. 21:1) «І бачив я нове небо і нову землю». (Об. 21:1)
3/22/20232 minutes, 1 second
Episode Artwork

Beautiful / Handsome - красива, гарний

Сьогодні ми розберемо дуже гарні, позитивні слова, які допомагають описати красу. Це «beautiful» і «handsome». Beautiful – гарний, красивий (про жінок, дітей, предмети) Handsom – гарний (про чоловіків) How beautiful you are! – Яка ти прекрасна! (
3/15/20232 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Grace, Mercy - благодать, милість

До вашої уваги два англійських слова «grace» і «mercy». Обидва означають «милість», але кожне має ще кілька відтінків значень. Grace - mercy Grace - благодать, mercy – милість, милосердя. By the Grace of God I am what I am. – Благодаттю Божою я т
3/8/20232 minutes, 32 seconds
Episode Artwork

Law - Закон

Перші п’ять книг Біблії називали і досі часто називають одним словом «Закон», англійською «Law». How I love your Law! - Як я кохаю Закона Твого! (Псалом 119.97)
3/1/20232 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Євангеліє

Пропонуємо нагадати, або вивчити нове слово, яке передає суть християнства - "Євангеліє".
2/22/20231 minute, 40 seconds
Episode Artwork

Заповіт

Вивчаємо англійську мову, поповнюючи свій словниковий запас біблійною лексикою. Відкриваючи Біблію, ми знайдемо слово "заповіт".
2/15/20231 minute, 41 seconds
Episode Artwork

Новий рік

Як зустрічають Новий рік в різних країнах? Хто першим почав надсилати новорічні листівки? Навіщо люди придумали свято Нового року?
1/18/20238 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Поезія

Духовне – це основа, до якої прагне людський дух. І, виявляється, що цією темою захоплювалися не лише маловідомі поети, але й великі класики.
1/11/20238 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Мрія

Коли немає стимулу, що допомагає рухатись вперед? Чи може мрійливість зашкодити людині? Яка моя найзаповітніша мрія?
1/4/20238 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Машини

Машина - розкіш чи засіб для пересування? Як ставитися до автомобілів? Чи існували люди з чудовими транспортними засобами за біблійних часів?
2/23/20228 minutes
Episode Artwork

Творчість

Яким є вплив творчої діяльності на життя людини? Звідки з'явилася у людства здібність до творчості? Який метод лікування був відкритий в психотерапії?
2/16/20227 minutes, 59 seconds
Episode Artwork

Повітряні кульки

Хто й коли винайшов повітряну кульку? Повітряні кульки - корисні для здоров'я? Чим закінчився незвичний політ одного парубка?
2/9/20228 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Тепло

Чому організм більш втомлюється, перебуваючи на холоді? Яка роль світла і тепла у житті на Землі? Що станеться із Сонцем у майбутньому?
2/2/20228 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Технології

Яку користь технічний прогрес приносить людству? Яке має бути відношення до сучасних винаходів? Чи існує Джерело усіх знань? «Усе мені можна, та не все на пожиток. Усе мені можна, але мною ніщо володіти не повинно» (1-Кор. 6:12).
1/19/20228 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Прощення

В чому полягає секрет гармонії взаємовідносин? Чи корисно прощати? «Скільки разів брат мій може згрішити проти мене, а я маю прощати йому?» «Серце радісне добре лікує, а пригноблений дух сушить кості» (Прип. 17:22).
1/12/20228 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Рибалка

Чому деякі так полюбляють рибалку? Відпочинок чи заробіток? Яке повеління дає нам Ісус?
1/5/20228 minutes, 12 seconds
Episode Artwork

Вода

Вона є в усіх напрямках; вона струмує під полюсами і присутня на великих висотах... Чи цінуємо ми те, що постійно нас оточує? Чи існує «жива вода»?
12/29/20218 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Дім

У чому користь будинку? Що перетворює будівлю на справжній дім? Яким чином людина має будувати своє життя?
12/22/20218 minutes, 19 seconds
Episode Artwork

Кохана людина

Яке призначення «другої половинки»? Як знайти супутника життя? Бережіть своїх коханих і пам’ятайте: вони у вас від Бога! «І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18).
12/15/20218 minutes, 1 second
Episode Artwork

Мудрість

Хто був наймудрішою людиною у світі? Якою є справжня мудрість? Як стати мудрий?
12/8/20218 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Успіх

Що можна назвати успіхом? З чого складаються дві сторони справжнього успіху? В чому полягає секрет успіху?
12/1/20218 minutes, 24 seconds
Episode Artwork

Зір

Окуляри - модна тенденція чи засіб лікування? Що таке «духовне бачення»? В якому стані мій зір?
11/24/20217 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Ввічливість

Що прикрашає людську душу? Яке значення фрази «будь ласка»? Що ми маємо на увазі, коли кажемо «до побачення»?
11/17/20218 minutes, 1 second
Episode Artwork

Дощ

В якому місті по дощу звіряють годинники? Хто називає дощем національну валюту? Про який дощ йдеться у Біблії?
11/10/20218 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Обійми

Що святкується 21 січня? Скільки обіймашок корисно приймати щодня? Які види обійм визначають психологи? «Господь сила народу Свого, і захист спасіння Свого помазанця!» (Псал.27:8).
11/3/20218 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Спогади

Що більше тримається у пам'яті - позитив чи негатив? Чому варто згадувати приємні миті у житті? Які події не слід забувати?
10/27/20217 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

Квіти

Яких розмірів досяг найбільший у світі букет? Скільки років найстаршій троянді? Яка квітка має найдовше коріння? «Народ то трава: трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме!» (Ісая 40:7,8).
10/20/20218 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Послух

Чи дійсно послух приносить щастя? Що таке послух? Кого потрібно слухатися?
10/13/20218 minutes, 14 seconds
Episode Artwork

Зв'язок

Хто започаткував засоби зв’язку? Як виглядав прототип сучасного телефону? Якщо під рукою немає ніякого засобу зв’язку? «Покликуй до Мене і тобі відповім, і тобі розповім про велике та незрозуміле, чого ти не знаїш!» (Єремія 33:3).
10/6/20218 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Гості

Що приємніше: ходити у гості чи приймати гостей? Яка користь від гостинності? Куди Господь запрошує кожного? «Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас» (Івана 14:2).
9/29/20218 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Солодощі

Як глюкоза впливає на організм? Чи існують корисні солодощі? Чому Давиду таке солодке Слово Боже? «Яке то солодке слово Твоє для мого піднебіння, солодше від меду воно моїм устам» (Псал. 118:103).
9/22/20219 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Природа

Як Бог створив наш світ? До чого призвів гріх? Як людина повинна ставитись до природи?
9/15/20218 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Правила

Для чого створені правила? До чого призводить порушення правил? Чому виконання законів приносить радість?
9/8/20218 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Листи

Які емоції переповнюють людину, яка отримала листа? Яка країна й досі зберігає традицію листування? Чи отримували Ви листа від Бога?
9/1/20218 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

Хобі

Що таке «хобі»? Наскільки незвичні бувають вподобання? Як Біблія радить проводити вільний час?
8/25/20218 minutes, 50 seconds
Episode Artwork

Мета

Чому важливати мати мету у житті? Яких рекордів може досягти цілеспрямованість? Яка мета вашого життя? «А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками» (Римл. 5:8).
8/18/20218 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

Гроші

Що для мене означають гроші? Чому у одних не багато статків, а інші - заможні? Чи слід збирати скарби?
8/11/20217 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Діти

Хто є джерелом енергії? Скільки запитань може задати трьохрічна малеча? В чому можна наслідувати дітей?
8/4/20218 minutes
Episode Artwork

UKRKVaLCBx_20210728_4

7/28/20218 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

В'язання

Історія в'язання не так добре відома, оскільки пряжа для в'язання складалася з вовни, шовку та інших матеіалів, які швидко перегнивали.
7/21/20215 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Допомога

Що найперше приносить людині радість? Як можна проявити доброчинність? Хто є найкращим прикладом служіння іншим? «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Іван. 3:16).
7/14/20218 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Музика

Що відбувається з людиною під впливом музики? Яким чином музика лікує? Яку музику створив Бог? «Хвалитиму Господа, поки живу, співатиму Богу моєму, аж поки існую» (Псал.145:2).
7/7/202110 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

Відпочинок

Для чого потрібен відпочинок? Який відпочинок обрати - пасивний чи активний? Як Бог радить відпочивати? «Шість день працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого...» (Вихід 20:9,10)
6/30/20217 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Книги

Ви полюбляєте читати? З якою книгою можна провести найближче дозвілля? Чим захоплює Біблія? Біблія - є автобіографічною книгою, тому що великий Бог через людей написав епізод зі Свого життя.
6/23/20216 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Здоров’я

Здоров’я – запорука щастя? Що вчені вважають «здоров'ям»? Чи легко бути щасливим під час хвороби? «Серце радісне добре лікує, а пригноблений дух сушить кості» (Прип.17:22).
6/16/20215 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Подорожі

Куди ви мрієте потрапити? За скільки років можна пішки обігнути планету? Яку подорож ми вже здійснюємо? Небесна Країна – це найкращий пункт призначення, бо ж після Другого приходу Христа для нас відкриється ціла вічність.
6/9/20216 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

Подарунки

Що приємніше - отримувати чи дарувати? Хто зробив найбільший подарунок в історії? Ви вже прийняли подарунок від Бога? Найцінніший дар у Всесвіті - Божий подарунок, адже Ісус дві тисячі років тому дійсно жив на нашій Землі.
6/2/20217 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Усмішка

На який експеримент здатен кожен? Як Біблія ставиться до радості? «Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!» (Івана 15: 11).
5/26/20215 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

Друзі

В чому полягає справжня дружба? Що означає слово «друг»? Друзі можуть підвести? Якщо ви бажаєте зав’язати справжню і міцну дружбу з Ісусом, то зробіть це прямо зараз. Він чекає на вас!
5/19/20216 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Брати наші менші

Як ми ставимося до братів наших менших? Чому тварини так пов'язані з людьми? Якими здібностями наділені тварини?
5/12/20216 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Фізична активність

Напевно для більшості фізична активність - це не відпочинок, але гість програми переконає, що це і корисно, і цікаво!
5/5/20215 minutes
Episode Artwork

Гра на фортепіано

Як прекрасно, коли твоя професія та твоє хобі - це одне і теж! Про особливості навчання дорослих гри на фортепіано, слухайте у цьому випуску програми!
4/28/20215 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Читання

Читання - чудовий спосіб отримати нову інформацію і навіть відпочити!
4/21/20215 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Подорожі

Не пропустіть цікаву історію людини, яка відвідала 52 країни світу!
4/14/20215 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Байдарки І Начинка відпочинку

Напевно багато людей бували на річці, але далеко не кожен експерементував сплав по ній на байдарках. Байдарка - це спортивний човен із закритим верхом, в якому є отвір для одного-двох гребців. Якщо ви не впевнені, що таке дозвілля саме для вас, то
4/7/20215 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Побутові справи як хобі

Як можна відпочити та отримати задоволення, виконуючи побутові справи? Як оздобити двір? Гостя програми у домашніх справах знаходить відпочинок для себе!
3/31/20215 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Водойми

Як чудово та корисно провести літній вільний час? А як щодо водоймищ,човнів та катерів?
3/17/20215 minutes, 1 second
Episode Artwork

Написання пісень

Як можна реалізувати таланти та дари, які вам дарує Бог? Чи мріяли ви коли-небудь написати пісню?
3/10/20215 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Як написати портрет?

Гостя програми Аня пише портрети, при чому "пише" в прямому значенні цього слова.
3/3/20215 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Пробіжка

Ми можемо обіцяти, що розпочнемо займатися спортом, бігати вранці, але досить часто кидаємо заняття спортом...Як прокидатися в неділю вранці для пробіжки з друзями?
2/24/20215 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Кулінарія

Як зробити кулінарію процесом, від якого можна отримувати радість, розповість гість програми.
2/17/20215 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Час з дітьми

Як часто батьки проводять час зі своїми дітьми? У наш час це досить проблематичне питання... Але ж наскільки важливо дітям проводити час з батьками!
2/10/20215 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Випробування

Життя супроводжуються багатьма обов'язками, нехтування якими завдасть шкоди нам і оточуючим. Отець Небесний допускає випробування в житті людини і це зовсім не суперечить Його ніжній любові до людини.
2/3/20215 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Музика як професія і як хобі

Як знайти своє хобі в улюбленому занятті, в своїй професії? Своєю історію ділиться професійна музикантка Юлія.
1/27/20215 minutes, 1 second
Episode Artwork

Квілінг

Що таке квілінг? Що потрібно мати, щоб займатися цим хобі?
1/20/20215 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Час з сім'єю

Як провести прекрасно час з сім'єю? Як будувати сімейні стосунки?
1/13/20215 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Спортивний євангелізм (ІІ частина)

Що таке спортивний євангелізм? Як поєднати прогулянку на велосипеді та проповідь Євангелія?
1/6/20215 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Спортивний євангелізм

Про поєднання духовного і фізичного відпочинку розповідає гість програми. Дізнатеся більше про те, що таке спортивний євангелізм?
12/30/20205 minutes, 13 seconds
Episode Artwork

Відпочинок в лісі

Де провести вільний час? Як чудово провести час на природі?
12/23/20204 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Зимові гори

Активний відпочинок зимою. Як провести гарно час в горах?
12/16/20205 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Музей природи

Завжди хочеться відпочивати там, де можна побачити руку Творця. Адже саме природа надихає і дивує найбільше, і саме там можна побачити, наскільки прекрасно Бог все створив! Але, на жаль, не завжди можна побувати на природі і побачити цікавих твар
12/9/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Археологічний музей

Бувають музеї, які можуть вразити не лише певними археологічними фактами, а тим, що можна там побачити. Є музей, в якому можна побачити дивовижні каміння, які були записані в Біблії.
12/2/20205 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Вишивання

Цікаво, як звичайні види дозвілля можна перетворити на справжню насолоду! І на перший погляд, вишивання - це дуже класичне проведення часу...
11/25/20205 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

В'язання

Може здатися, що в'язання - це хобі для більш старших людей. Але це не так! Як зробити в'язання радісним процесом для всіх?
11/18/20205 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Відеоролики

Чи знаходили ви коли-небудь для себе таке хобі, яке могло вас так захопити, що ви можливо навіть обрали б для себе таку професію?
11/11/20205 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Написання віршів

Часто відпочинок - це спокій на серці. Гостя цього випуску програми розповість, як пишучи вірші, можна відпочити.
11/4/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Похід в гори

Це те дозвілля, яке залишає масу вражень. Походи в гори: наскільки це важко? Коли це краще робити? Що одягати?
10/28/20205 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

Сноуборд

Сьогодні досить багато видів відпочинку, але чудово проводити свій вільний час разом з друзями на природі, на свіжому повітрі! Як правильно навчитися кататися на сноуборді? Де краще це робити? Більше інформації про сноубордінг - у програмі!
10/14/20205 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Природничий музей

Як провести своє дозвілля якісно і з користю? Природничий музей, або музей природи - це те місце, в якому буде цікаво як дітям, так і дорослим.
10/7/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Подорожування (частина ІІ)

Багато людей полюбляють подорожувати! Щоб подорожування було вам у насолоду та користь, не завадить знати декілька корисних порад.
9/30/20205 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Подорожування (частина І)

Подорожування - це найбільш розповсюджений вид відпочинку! Проте іноді ми не знаємо певний порад, які варто враховувати при плануванні подорожей.
9/23/20205 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Волейбол

Як давно ви грали в волейбол? Волейбол - це прекрасна ідея, щоб провести гарно час з друзями, розім'яти свої м'язи і відпочити. Як організувати гру в волейбол якнайкраще?
9/16/20205 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

Вирощування кактусів

Чи колекціонували ви щось у своєму дитинстві? А можливо, навіть зараз ви захоплюєтеся таким хобі?
9/9/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Позитив від соцмереж

Багато людей зареєстровані в соціальних мережах, або хоча б чули про них... Як ви їх, зазвичай, використовуєте?
9/2/20205 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Як зробити хобі своєю роботою?(частина ІІ)

Продовжуємо говорити про те, як зробити своє хобі своєю роботою?
8/26/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Як зробити хобі своєю роботою?(частина І)

Як зробити свою роботу, чи навчання своїм хобі? Як кожного дня отримувати задоволення та радість від того, що ти робиш?
8/19/20205 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Похід у гори

Похід у гори - це чудова можливість провести кілька днів, а можливо й тиждень в оточенні дикої природи. До походу в гори варто готуватися.
8/12/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Музей просто неба

Полюбляєте спостерігати за небом? А походи до музеїв? Здавалося б, що це зовсім різні речі. Але ці поняття можуть поєднатися, адже мова піде про музеї просто неба.
8/5/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Велопрогулянка

Добре, коли рух приносить користь нашому здоров'ю, а разом і емоційний відпочинок. Про користь та цікавість велопрогулянки у цьому випуску програми "Начинка відпочинку".
7/29/20205 minutes, 1 second
Episode Artwork

Зимовий табір

Ми звикли відпочивати в спеку та влітку, але якщо відпочити влітку не вдалося, то ловіть теплі емоції від зимового табору і зимових днів! Як організувати зимовий табір? Як проходить відпочинок в зимовому таборі?
7/22/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Посткросинг

Все ще є люди-романтики, які полюбляють писати класичні листи і надсилати їх звичайною поштою. Можливо хтось із таких людей і придумав посткросинг... Посткросинг (або обмін листівками) існує по всьому світі, а віднедавна це захоплення з'явилося і в
7/15/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Сон (частина ІІ)

Продовжуємо дізнаватися, наскільки важливий сон для нашого життя? Чому більше, або менше сну вже є некорисний для нашого організму? Чим небезпечне порушення режиму сну?
7/8/20205 minutes
Episode Artwork

Сон (частина І)

Сон - це дещо більше, ніж ми собі уявляємо! Іноді здається, що немає більш прекраснішого відпочинку, як сон. Чому сон такий важливий для нашого життя?
7/1/20205 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Фотографія

Чи відпочиваєте ви, коли робите прекрасні фото? Чи подобається вам робити щось нове, щось красиве, помічати щось маленьке і комусь непомітне? Якщо у вас є ідеї, натхнення і фотоапарат - цього достатньо, щоб знайти для себе нове дозвілля.
6/24/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Ролики

А ви знали, що взуття, в якому можна найшвидше пересуватися, це зовсім не кросівки, а ролики?! Адже роликові ковзани - це черевики з прикріпленими до них рамами, на яких закріплено від двох до п'яти коліс.
6/17/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Рукоділля

Якщо ви не знаєте, чим зайняти ваших дітей, тоді рукоділля - одне із рішень цієї проблеми. Більше того,рукоділля може стати не лише хобі, а й додатковим, а то й основним заробітком. Як з простих матеріалів зробити щось цікаве та корисне?
6/10/20205 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Городництво та садівництво

Як насолоджуватись процесом садівництва та городництва?
6/3/20205 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Городництво

Спробуймо зробити городництво своїм хобі та дозвіллям!
5/27/20205 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Відідування тренажерних залів

Відпочинок має приносити оздоровлення! Цей вид відпочинку сприяє виробленню гормонів щастя в організмі.
5/20/20205 minutes
Episode Artwork

Збирання гриби (частина ІI)

Як правильно збирати гриби? Де краще збирати гриби? Як навчитися розбиратися, які гриби їстівні, а які є отруйними?
5/13/20205 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Збирання гриби (частина І)

Деякі люди кажуть: "Хто вміє гриби збирати, той любить їх і їсти". Цей випуск програми розповість про таке дозвілля, як збирання грибів.
5/6/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Тематичні вечори

Як чудово провести вечір у приємному спілкуванні! Як організувати вечір смаколиків для дітей та дорослих, щоб задіяти кожного, і подарувати радість близьким?
4/29/20205 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Сноубордінг

Сноуборд - це спортивний снаряд, призначений для швидкісного спуску із засніжених схилів та гір.
4/22/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Виставка собак

Якщо ви давно мрієте про найвірнішу тварину, ви хочете знайти найкращу і найпідходящу для вашої сім'ї, ви хочете подарувати своїй сім'ї та собі емоції, які запам'таються для вас надовго, то виставка собак - це те місце, яке вам варто відвідати.
4/15/20205 minutes, 1 second
Episode Artwork

Ботанічний сад

Відпочинку, про який піде мова у цьому випуску, напевно доведеться присвятити не одну годину, адже усю красу, яку пропонує нам ботанічний сад, треба розглядати довгу, щоб насолодитися творінням Бога!
4/8/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Апітерапія

У цьому випуску програми мова піде про відпочинок, який включає в себе і лікування, і профілактику безлічі хвороб, але окрім того, носить і пізнавальний характер.
4/1/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Шиття

У сучасному світі за нас багато-чого роблять професіонали: нам готують їсти, шиють одяг і взуття. І тим не менше, сьогодні цінується те, що зроблено власноруч.
3/25/20205 minutes, 11 seconds
Episode Artwork

Відпочинок за книгою

Навіть, якщо ви читали досить давно і не вважаєте читання своїм дозвіллям, цікаві факти про читання, які ви почуєте з цього випуску програми "Начинка відпочинку", сподіваємося, буду вам цікавими!
3/18/20205 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Плогінг

Плогінг - це шведське слово, яке означає "підбирати сміття під час пробіжки". Бігуни беруть з собою пакет і під час тренувань у нього складають сміття, яке валяється на дорозі, і таким чином допомагають очистити природу.
3/11/20205 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

В'язання

Історія в'язання не так добре відома, оскільки пряжа для в'язання складалася з вовни, шовку та інших матеіалів, які швидко перегнивали. Про в'язання як хобі йдеться у цьому випуску програми "Начинка відпочинку".
3/4/20205 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

Байдарки І Начинка відпочинку

Напевно багато людей бували на річці, але далеко не кожен експерементував сплав по ній на байдарках.
1/29/20205 minutes, 7 seconds