Winamp Logo
Armastusest Cover
Armastusest Profile

Armastusest

Estonian, Social, 1 seasons, 100 episodes, 4 days 7 hours 1 minute
About
Armastus on kõige tähtsam osa meie elust. Kuidas see teema meid puudutab ja mõjutab ning millised tunded sellest rääkides meid valdavad, uurivad saatejuhid Elina Naan ja Veiko Tubin koos külalistega. Võta osa meie saate tegemisest ning kirjuta meile [email protected].
Episode Artwork

#105 Armastusest: Kämamaania 2022

Elina pakkus, et saate kirjeldusse võiks kirjutada lihtsalt, et mõtetu saade. Aga Veiko kuulas üle ja tegelikult sai päris tore kämamine. Võtame aasta 2022 kokku ning kämame täiega, kuid oleme ka olulised ning tõsised. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
28/12/20221 hour 8 minutes 16 seconds
Episode Artwork

#104 Armastusest: Kristjan Puusild. Armastus on piparkoogitainas

Hingeuurija, filosoof, psühhoterapeut Kristjan Puusild mõtiskleb armastuse üle avades lugusid enda kogemuse läbi ja jälgijana. Vastuse saab ka küsimus, miks armastus on piparkoogi tainas. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
08/12/20221 hour 8 seconds
Episode Artwork

#103 Armastusest: Peep Saar. Armuga

Peep Saar on endine pastor, kinnisvaraärimees, pulmaisa, abikaasa, isa ja kõike muud. Vestleme Jumalast, valikutest, suhetest, elust endast. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
21/11/20221 hour 9 minutes 46 seconds
Episode Artwork

#102 Armastusest: Sass Henno. Vihast ja hoitusest

Kirjanik Sass Henno on mees, kes oskab elada. Vestleme vägivaldsest lapsepõlvest ja isaks olemisest, uuest raamatust ja ülikooli ajast, õiglusest ja andestamise võimalikkusest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
28/09/20221 hour 4 minutes 6 seconds
Episode Artwork

#101 Armastusest: Aivar Haller. Üks kõiksus

Aivar Haller on mees, kes oma elu pühendanud teiste abistamisele ja tõstmisele. Mentor, nõunik, kõikvõimalike komisjonide liige, ent eelkõige mees, kes süda ōige koha peal. Vestleme maailmatunnetusest ja tema äsja ilmunud raamatust. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
08/09/20221 hour 12 minutes 4 seconds
Episode Artwork

#100 Armastusest: Sada vastust

Sajandas juubelisaates toome teineteisele lilli ning vastame kuulajate küsimustele sada vastust. Meel on sajaga rõõmus, et saate meid sajandandat korda kuulata. Aitäh ja palju õnne meile! Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
30/06/20221 hour 17 minutes 16 seconds
Episode Artwork

#99 Armastusest: Ruudu Rahumaru. Loominguline Rännak

Ruudu Rahumaru on fotograaf ja kunstnik, kes loob ja võlub läbi kohtumiste, lugude ja tunnetuste. Eksootiline, naiselik ja salapärane. Vestleme loomingust, naiselikkusest ja elust enesest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/06/20221 hour 7 minutes 34 seconds
Episode Artwork

#98 Armastusest: Avalik salvestus. Epp Kärsin

Avaliku salvestuse kolmas külaline oli Epp Kärsin. Naine, kelle eesmärk on eestlaste teadlikkuse tõstmine seksuaalsuse avastamisel. Vahetu, sügav, naljakas, õpetlik ja oluline vestlus. Soovita kuulamiseks ka teismelisele sõbrale! Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
26/05/20221 hour 5 minutes 28 seconds
Episode Artwork

#97 Armastusest: Avalik salvestus. Rita Rätsepp

Avaliku salvestuse teine külaline oli Rita Rätsepp. Näitleja ja terapeut. Naine ja inspiratsioon. Vestlesime vaimset tervist fookuses hoides, lapsepõlve meenutades ja mõtiskledes, kuidas omi lapsi paremini kasvatada, et nad saaksid iseendiks kasvada. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
11/05/20221 hour 7 minutes 8 seconds
Episode Artwork

#96 Armastusest: Avalik salvestus. Rain Tunger

Kohtusime ühel kevadisel pühapäeval Põhjala tehases publikuga avalikul salvestusel ja püüdsime kinni kolm vestlust. Esimeseks külaliseks Rain Tunger. Vestleme tänasesse kasvamisest, kriisidest, taipamistest, meditatsioonist, muusikast ja suhetest iseenda ning teistega. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
28/04/20221 hour 12 minutes 50 seconds
Episode Artwork

#95 Armastusest: Kärt Tomingas. Sinine universum

Kärt Tomingas pole lihtsalt näitleja ja laulja, vaid žanr omaette. Tema loodud muusikat ei saagi kirjeldada – see on justkui Universumist alla sadanud. Nagu see vestlus. Täis momente elamise kunstist. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
14/04/20221 hour 3 minutes 16 seconds
Episode Artwork

#94 Armastusest: Maris Pihlap. Ühe hetke jäädvustus

Maris Pihlap on noor muusik, kes üles kasvanud pärimuse sees ja põimib momente sellest oma loomingusse. Kuulatame killukesi hetkeolemisest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
10/03/202259 minutes 46 seconds
Episode Artwork

#93 Armastusest: Meditatsioon Varesega

Vahel ja alati kõik lihtsalt on. Leia hetk, kus endasse maanduda. Võimalusel vaatle lindu või lase linnul ennast vaadelda. Kõik muu loob end ise. Kõik muu lihtsalt on. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
19/02/202216 minutes 30 seconds
Episode Artwork

#92 Armastusest: Romet Vaino. Loodus ja meta

Romet Vaino ehk mees, kes avastab loodust, iseennast ja kõike, mis sinna vahepeale mahub. Kuidas ta tee iseendani leidis, sellest vestlemegi. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
27/01/20221 hour 20 minutes 4 seconds
Episode Artwork

#91 Armastusest: Benjamin Lillemäe. Ole südames!

Sel korral kuulatame usumeest, rabi, pastorit, preestrit, tervendajat, imetegijat, prohvet Benjamini, kes igapäevaselt tegutseb Põlva Püha Peetri kirikus. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
13/01/202255 minutes 54 seconds
Episode Artwork

#90 Armastusest: Lõpud ja algused

Aasta viimases saates vaatame tagasi ja kiikame edasi. Valime oma aasta hiti, aasta tee, aasta vaate ja veel väga palju aasta asju. Saate lõppu oleme peitnud ka ühe teadaande meie kuulajatele uueks aastaks. Aitäh, et olete meiega. Saates jutuks olev Veiko ja Rasmuse jõululaul on kuulatav siit: https://soundcloud.com/rasmus-puur/jouluunistused Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
31/12/20211 hour 10 minutes 28 seconds
Episode Artwork

#89 Armastusest: Liisbeth Oruste. Avatud südamega

Liisbeth on kehaterapeut, kelle huviorbiidil on naise tsükliline olemus, enesetunnetus ning kõikvõimalikud mikro- ja makrokosmilised seosed, mehe ja naise eripärad ning sümbioos. Nendel radadel liigumegi. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
16/12/202158 minutes 24 seconds
Episode Artwork

#88 Armastusest: Merike Aifa. Teadlik õnn

Merike Aifa on elurõõmus ettevõtja, juuksur, coach ja palju muudki. Kuidas ta teadlikult valib olla õnnelik ja keskenduda positiivsele – sellest enamasti vestlemegi. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
02/12/202157 minutes 46 seconds
Episode Artwork

#87 Armastusest: Ilmar Raag. Vägivallata

Ilmar Raag on külas Elina Naanil. Vestleme kaitseväest, vägivallast, lugude jutustamisest, vaimsest tervisest ja otse loomulikult armastusest. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
18/11/20211 hour 6 minutes 24 seconds
Episode Artwork

#86 Armastusest: Mari Jürjens. Argipoeesia

Mari Jürjens avab olme ja poeesia telgitaguseid ning lihtsas vestluses saavad üle vaadatud emadus, roll naisena ning loojana. Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
14/10/20211 hour 1 minute 26 seconds
Episode Artwork

#85 Armastusest: Meditatsioon #3

Juhendatud meditatsioon, kus sel korral naeratame suvesoojale ning salvestame seda kehamällu, et oleks ikka ja alati võtta, kui kisub pimedamaks ning külmemaks. Leia endale mahe hetk istumiseks või lamamiseks, kuula uinuma jäädes või rahunemiseks. Tee endale pai. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
16/09/202111 minutes 44 seconds
Episode Artwork

#84 Armastusest: Suvi kestab veel

Ühes lasteraamatus on tore lause, et moos salvestab endasse kogu suvesoojuse ja kõik päikeselised mälestused. Veiko ja Elina kohtuvad sügise hakul ning räägivad sellest, mida nemad suvest kaasa salvestasid ning mida võiks veel eesootava suvelõpuga teha. Tule rända koos meiega! Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.  
02/09/20211 hour 4 minutes 31 seconds
Episode Artwork

#83 Armastusest: Intervjuu kuulajaga

Kas arvasite, et oleme jäänud suveunne? Peaaegu. Aga sügise lähenev jahedus äratab meid kohe üles ning uue hooaja avapauguna paiskub eetrisse intervjuu sinuga, kuulaja. Veiko kutsub sind mõtterännakule ja intervjuule, et saaksid seekord ise vastata küsimustele. Kuidas see täpsemalt kõlab, seda kuula juba saates.  Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
27/08/202140 minutes 56 seconds
Episode Artwork

#82 Armastusest: Mait Joorits. Lõputu armumine

Mait Joorits on Eesti Noorsooteatri näitleja ja lavastaja. Vestleme armastusest teatri vastu, lõputust armumisest ja valikutest elus. Meenutame teismelise iga, naerame ja nutame. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
23/07/20211 hour 6 minutes 19 seconds
Episode Artwork

#81 Armastusest: Aimur Takk. Jalutuskäik Tähevõluriga

Suvine saade on saanud veidi kriimustada ning alustuseks vabandame heli tehnilise praagi pärast. Aga sellest hoolimata, on saatekülaline Aimur Takk graafilist disaini ja tüpograafiat õppinud Eestis, Saksamaal ja Sveitsis. Vestlemegi suvises öös sellest, kuidas armastus tähekunsti vastu alguse sai ning mis teda selle kõige juures võlub. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
11/07/20211 hour 4 minutes 6 seconds
Episode Artwork

#80 Armatusest: Õhust ja armastusest

Veiko ja Elina kohtuvad uues saates Kalamaja sirelite all. Armumisest on hästi palju juttu. Valgetest öödest, mis ei kao ruttu. Ühest äpist, mis aitab jääda tuttu või siis saada hoopis erootilist elamust. Räägime ka mängulustist ja väga palju õhust ning armastusest. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
03/06/20211 hour 1 minute 46 seconds
Episode Artwork

#79 Armastusest: Kulgemine II. Aeglane elu

Oleme saanud palju kirju, mis soovisid taaskord ühte kulgemise saadet. See siin ei ole mitte tavaline podcasti osa, vaid üks aeglaselt elatud 24 tundi, mille käigus kuulata vihma ning nautida elu. Üks lõputu kulgemine, kuhu kutsume sind kaasa. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
20/05/202157 minutes 28 seconds
Episode Artwork

#78 Armastusest: Andri Peetso.Vastutusest

Andri ütleb, et ta on terviseentusiast. Aga tegelikult on ta väga palju enamat – mõtlev inimene, kes inspireerib ka teisi mõtlema ning tegutsema. Vestleme tervisest ja muustki, mis elusolemiseks vajalik. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
05/05/20211 hour 2 minutes 52 seconds
Episode Artwork

#77 Armastusest: Ingrid Mikker. Ühenduse tunne

Ingrid on naiseks saamise teel tantsinud erinevate viiside järgi, praegu saadab tema olemisi doula nime all tegutsemine. Vestleme emadusest, sünnitusest, naiseks olemisest, mullis elamisest, sagedustest, suhetest ja mälestustest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
25/04/20211 hour 9 minutes 2 seconds
Episode Artwork

#76 Armastusest: Kevad, kaka ja kirjandus

Kõik sai alguse piparmündist. Ja vihmasest ilmast ning vestlusest stuudio diivanil. Peale kevadet lahkame põhjalikult kaka-teemat ning sukeldume korraks kirjandusse. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/04/20211 hour 6 minutes 40 seconds
Episode Artwork

#75 Armastusest: Heleri ja Meelis. Leia armastuseks aega

Seekord on diivanil kohad sisse võtnud Heleri Reinsalu ning Meelis Oidsalu. Stuudio on armastust täis ja kaisus olemisest rullub lahti vestlus, mis armastusest laetud. Juttu tuleb läheduse praktikatest, kärgperest, sellest, kuidas seksuaalsusest rääkida ilma kildu rebimata, kuidas leida kahekesi olemiseks kvaliteetaega ja sellest, mida me peaksime koolis armastuset rääkima. See kõik aga on alles vestluse algus... Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotif
24/03/20211 hour 20 minutes 8 seconds
Episode Artwork

#74 Armastusest: Kogu tõde naistest

Uus saade on mõeldud meestele, kes tahavad naistest kõike teada ja naistele, kes tahavad naistest kõike teada saada. Lisaks avaldame saladuse, mida mehed naiste kohta kõige rohkem teada tahavad saada. Saate lõpus anname häid nõuandeid, kuidas iseendaga hakkama saada selles keerulises viiruse olukorras. Rosinaks saad podcasti viimastel minutitel teada, milliseid tegelasi Veiko ja Elina selles episoodis kehastasid. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotif
11/03/20211 hour 13 minutes 4 seconds
Episode Artwork

#73 Armastusest: Peeter Pihel. Kokk katusel

Sel korral ronime katusele, et arutleda armastuse teemadel, unistame ning vaatame tagasi lapsepõlvele. Elinal on külas tippkokk Peeter Pihel, kelle väärtuste hulka kuuluvad muuhulgas ka jätkusuutlikkus ning tark tarbimine nullkulu põhimõttel.   Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
25/02/20211 hour 1 minute 15 seconds
Episode Artwork

#72 Armastusest: Meditatsioon #2

Aeg on teid taas kostitada meditatsiooniga. Luba iseendal pikali visata, et päevase sagimise vahele üks paus tekitada. Või kuula õhtul enne uinumist. Kuu Elina juhendatud kutse iseendasse, Veiko Tubina originaalmuusikaga. Oleme hoitud! Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
11/02/202114 minutes 58 seconds
Episode Artwork

#71 Armastusest: Mihkel Raud. Täna sõpra vajan ma

Intervjueeritava toolil on koha sisse võtnud Mihkel Raud, kes sai hiljuti kaante vahele oma uue raamatu "Võtku homme mind või saatan". Armastuslaulust tuntuks saanud repliik huulil, vestlesime Mihkliga armastusest, hirmudest, üksindusest ja seksuaalsusest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
27/01/20211 hour 7 minutes 22 seconds
Episode Artwork

#70 Armastusest: Helgi Toomsalu. Loomus ja seksuaalsus

Alustame uut aastat intervjuuga, mis salvestatud 2020 novembri lõpus. Elina sõidab sel korral metsade vahele külla seksuoloog-psühhiaater Helgi Toomsalule, kellega koos lahatakse inimloomust, poliitikat, meie sarnasust loomadega ning loomulikult seksuaalsust. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
13/01/20211 hour 23 minutes 36 seconds
Episode Artwork

#69 Armastusest: Vinguviiul ja rõõmutšello

Aasta lõpp on käes ja selle aasta viimasel päeval tuleb podcast Armastusest eetrise oma enda aastavahetuse programmiga. Säravas saates kõlistatakse klaase ning Elina ja Veiko asuvad mõnuga vinguma. Räägime ja röögime kõigest, mis vinguviiuli keeled kõlama paneb ning laseme auru välja, et aasta viimane õhtu mõnusasti veeta. Aga see pole veel kõik. Loomulikult laseme käiku ka rõõmutšello ning viisistame seda, mis südame tuksuma paneb ning meele rõõmsaks teeb. Nii vägev oli teiega see aasta koos olla. Tulgu uus parem ja armastuse rohkem. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Ku
30/12/20201 hour 20 minutes 36 seconds
Episode Artwork

#68 Armastusest: Raivo Ilmsalu. Küsi abi

Külas on paarisuhte ja pereterapeut Raivo Ilmsalu. Räägime suhetest, nende hoidmisest, julgusest ja abi otsimisest ning loomulikult armastusest. Kui häda on käes, on kõige olulisem küsida abi. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
16/12/20201 hour 16 minutes 34 seconds
Episode Artwork

#67 Armastusest: Silver Sepp, mida sa tead armastusest?

Hilissügisene Tartu kutsus meie podcasti külla Aparaadio festivalile. Elinaga koosloob ruumi kreatiivmootori pealt toimiv muusik Silver Sepp, kes on kaasa võtnud pillid, laulud ja mõtisklused – ikka armastuse radadelt. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
03/12/20201 hour 3 minutes 14 seconds
Episode Artwork

#66 Armastusest: Jane Kruus. Armastusest tehtud

Elina kohtub armastusest tehtud Jane Kruusiga, kellega tuleb juttu kaugetest ja lähedastest paikadest, laulmisest ja väelauludest, sooja põgenemisest, armastuse leidmisest, sõprusest ja hoidmisest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
18/11/20201 hour 9 minutes 14 seconds
Episode Artwork

#65 Armastusest: Risto Kalmre. Võnge

Kuidas mõistus ja tunnetus balansseerida? Kuidas teha terviklikumaid valikuid? Vestleme rattaentusiansti, Simple Sessioni looja ja biohäkkeri Risto Kalmrega. Sukeldume külma vette ja puudutame armastust. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
05/11/20201 hour 10 minutes 34 seconds
Episode Artwork

#64 Armastusest: Meditatsioon #1

Sellel korral kingime Sulle pisikese meeldetuletuse helisalvestuse näol. Meditatsiooni, kui see sõna Sind ei hirmuta. Hetke, kus peatuda. Et panna argipäev pausile ning kallata end üle olemise kergusega. Kuu Elina juhendatud kutse iseendasse, Veiko Tubina originaalmuusikaga. Oleme hoitud!
22/10/202014 minutes 42 seconds
Episode Artwork

#63 Armastusest: Neljavöötmeline armastus

Tere, sügis ja uus hooaeg! Elina ja Veiko ei leidnud paremat sõna kui "neljavöötmeline". Mida see sõna tähendab, mida sügis toob, kuidas kooli algus on meid õpetanud ja mismoodi on seis vaimse tervise ning ärevusega, kuuleb saates. Saame üle pika aja kaheksi kokku. Head kuulamist!
08/10/20201 hour 4 minutes 54 seconds
Episode Artwork

#62 Armastusest: Mari-Liis Lill. Esimene armastus

Mari-Liis Lill on lavastaja ja näitleja, kes tegeleb teatris dokumentaalsete teemadega. Saates on põhiteemaks Eesti Draamateatri lavastus “Esimene armastus” ning sellest tõukuvalt räägime üleüldisemalt armastusest, selle muutumisest ajas ning mis kohal armastus meie eludes on.  Vastuse saab ka küsimus, mida teha siis, kui esimene armastus on otsa saanud. Saates kõlab lavastuse muusika. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
24/09/20201 hour 4 minutes 36 seconds
Episode Artwork

#61 Armastusest: Indrek Tammoja. Igaüks on rändaja

Indrek Tammoja on aastaid lugusid jutustanud läbi laulude ja muusika. Tema loomingus kohtuvad vihmametsade šamaanijoigud kodumaiste regivärssidega ja loodus leiab oma väljenduse läbi helide. Arutleme, kuidas päästa maailma ning mõtiskleme elu üle. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/09/20201 hour 16 minutes 32 seconds
Episode Artwork

#60 Armastusest: Merle Liivak. Andestuse ilu

Sel korral vestleme iseendale otsa vaatamisest, andestamisest, kaassõltumisest ning keerame vaatevinklit. Külas on ajakirja Ema looja ja peatoimetaja Merle Liivak, kes paotab ukse oma hetkedesse. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
13/08/20201 hour 3 minutes 30 seconds
Episode Artwork

#59 Armastusest: Nele Sooväli. Armastuse keeled

Teatrikunstniku ja kunstiõpetaja Nele Sooväljaga tuleb juttu viiest armastuse keelest. Sellest, mis on need erinevad kommunikatsioonivahendid, mis aitavad armastust elus hoida. Lisaks räägime lavastusest “Esimene armastus”, emotsioonidest, muusikast ja veeretame roosat täringut. Kellel tekib huvi täringu vastu, kirjutage [email protected].   Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest   Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest   Kuula meie Spotify
29/07/20201 hour 4 minutes 40 seconds
Episode Artwork

#58 Armastusest: Tõnu Õnnepalu. Armastus vormib meid

Ühel suvisel ja vihmasel juunikuu õhtul kohtusime Hiiumaal Kalanas Hõbekala külalistemajas avalikul salvestusel Tõnu Õnnepaluga. Vilsandil elav kirjanik avas uksi ja mälestusi Hiiumaast ning armastusest. Lisaks luges ta oma luulet ja rääkisime nii unistustest kui üksindusest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
15/07/20201 hour 9 minutes 26 seconds
Episode Artwork

#57 Armastusest: Mari Ojasaar. Õppides looduselt

Seda kohtumist võib vabalt nimetada naabrinaiste täiesti tavaliseks hommikuks Hiiumaal. Aga tegelikult on tavalised hetked kõige erilisemad. Elina kutsus külla Mari Ojasaare, kellega avatakse loomisprotsesse, loomalugusid, vaadatakse otsa hirmudele ja jagatakse inspiratsiooni. Patreoni toetajatele jätkub erisaade suplusega meres. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
01/07/20201 hour 12 minutes 30 seconds
Episode Artwork

#56 Armastusest: Sellest saab meie suvi

Uued horisondid ootavad ees ja sellest suvest saab meie suvi. Veiko ja Elina kohtuvad viimast korda Wismari tänava stuudios ja nuusutavad keedetud sireleid, ees ootavat teatrit ning armastust täis suve. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
18/06/202055 minutes 39 seconds
Episode Artwork

#55 Armastusest: Kristjan Port. Amorfne armastus

Valgete ööde ootuses kohtusime inimese ja spordibioloogi Kristjan Pordiga. Jutt sai alguse teadusest ja liikus edasi armastuse radadele. Tõdesime ka seda, et kõike ei peagi ära seletama, sest muidu me suudame selle ära programmeerida. Armastust aga programmeerida ei ole tarvis. Ta on niivõrd amorfne, et las ta kõlab me südames. Kui ohtlik teema armastus Kristjani jaoks on, ka seda kuuled saates. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja
03/06/20201 hour 8 minutes 14 seconds
Episode Artwork

#54 Armastusest: Kristel Kruustük. Kõik on enda teha

Külas on ettevõtja ja ema Kristel Kruustük. Juttu tuleb edust, ettevõtlusest, inspireerimisest, suhetest tööl ja kodus, elust ja armastusest. Saada Kristelile küsimus [email protected] ja osale inspireeriva raamatu loosis. Täpsemad juhised saate lõpus. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
21/05/20201 hour 14 minutes 2 seconds
Episode Artwork

#53 Armastusest: Facebook LIVE vol 2

Eriolukorra rüpes toimus meie teine Facebook live salvestus, kus kõik kuulajad said osa võtta kommentaaride kaudu ning oma küsimusi esitada. Nii tore oli teiega koos jutelda ja kuulata/vaadata teie videotervitusi. Kes soovib saadet videos järele vaadata, siis saab seda teha meie podcasti Facebooki lehel siin: https://www.facebook.com/podcastarmastusest/videos/257121655429632/ Mõnusat kuulamist või vaatamist ja aitäh, et olete! Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
06/05/20201 hour 7 minutes 22 seconds
Episode Artwork

#52 Armastusest: Helisalvestus Facebook LIVEst

Seekordse saate salvestasime Facebook Lives. Kuna eriolukord ei luba ikka veel kokku saada, kohtusime oma kuulajatega virtuaalselt ja vastasime nende kommentaaridele ning vaatasime videotervitusi. Paneme audio siia voogu üles, aga saadet saad vaadata ka koos pildiga siin: https://www.facebook.com/podcastarmastusest/videos/1086341258429803  Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
22/04/20201 hour 10 minutes 6 seconds
Episode Artwork

#51 Armastusest: Kulgemine

Maailm on lukku pandud ja Veiko kulgeb üksinda linnas, maal ja kodus. Kuula seda saadet ise kulgedes, jalutades, teki all lebades või siis kui tantsime maailma lõpus. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
08/04/20201 hour 3 minutes 34 seconds
Episode Artwork

#50 Armastusest: Juubel isolatsioonis

50. saade on käes. Suured pidustused, avalikud salvestused ja bakhanaalid jäävad seekord eriolukorra tõttu ära, kuid kohtusime omavahel videosilla vahendusel ning rääkisime sellest, kuidas on olla karantiinis ning mida teha, et see olemine veel mõnusam oleks. Lööme kokku virtuaalseid klaase ja kui suvi lubab, teeme kindlasti suurema kräu! Aitäh, et olete meiega! Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
25/03/202059 minutes 2 seconds
Episode Artwork

#49 Armastusest: Maarja-Liisa Soe. Elamise kunst

Elu saab elada mitut erinevat viisi. Ja kui päikest pole, tuleb soojus ja helendus enda sees üles leida. Sel korral vestles Elina imelise ja särava Maarja-Liisa Soega. Arutletakse elamise kunsti üle ja liigutakse armastuse radadel. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
15/03/202059 minutes 6 seconds
Episode Artwork

Erisaate #23 teadaanne

Hea Armastusest kuulaja. See siin pole mitte podcasti osa, vaid hoopis viide meie järgmisele erisaatele. Sellel nädalal hellitame täispika salvestusega taas kord Patreoni toetajaid. Saadet kuuled veebilehel https://www.patreon.com/posts/23-erisaade-34187909. Palusime Sandra Vabarnal pärast avalikku salvestust peegeldada hetkeseisundit ning kleepida helireale monoloogi vormis "intervjuu" iseendaga. Salve sai inspireeriv mõtisklus. Aitäh, Sandra, et väljakutse vastu võtsid ning endale ka uue pilgu heita lasid.
20/02/20202 minutes 54 seconds
Episode Artwork

#48 Armastusest. Pidu sinus eneses

Veiko ja Elina said tõuke Tartus käidud Vikerruumi peolt ja see saade on pühendatud pidudele ning ööelule. Räägime õhtu algustest mõnusas suminas sõprade köögihängis kuni rajude ööklubi tümmiuminateni välja. Kus inimesed käivad ja miks nad seda teevad? Mis on sinu peod, mida sa väisad? Milliseid pidusid sina ootad? Anna meile teada kommentaarides või kirjuta [email protected]. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
06/02/202058 minutes 50 seconds
Episode Artwork

#47 Armastusest: Sandra Vabarna. Elu jõud

Jaanuari algus viis meid Tartusse "Forrestisse", kus avalikul salvestusel vestlesime muusiku Sandra Vabarnaga. Mõnus pärastlõuna tervitas meid ligi saja kuulajaga ning juttu jagus igasugustel põnevatel teemadel alates väljakutsetest ja lõpetades armastuse tunde sees elamisega. Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
22/01/20201 hour 10 minutes 36 seconds
Episode Artwork

#46 Armastusest: Liina Ravneet Elvik. Usalduse ruum

Alustame aastat naistega. Elina on külla kutsunud imelise Liina Ravneet Elviku, kellega sukeldutakse naiselikkuse müstikasse, piilutakse ringi suhete toimimismehhanismides ja ühendatakse mõistus südamega – usalduse ruumis. Liina on joogaõpetaja, raamatuautor, ema ning inspireeriv Naine. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/01/20201 hour 2 minutes
Episode Artwork

#45 Armastusest: Jõulusoovid

Tänases jõululõhnalises saates loeme meie kuulajate jõulusoove ning mõtiskleme pühademõtteid. Ilusat kuulamist ja kohtumiseni uuel aastal! Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
26/12/201957 minutes 30 seconds
Episode Artwork

#44 Armastusest: Allikale

Tänases osas viib Elina sind autoga sõitma ning mõtisklema. Tee viib allikale ja kargel detsembrihommikul tuleb juttu vabadusest, lahti laskmisest, mustrite muutmisest, vastutuse võtmisest ja algallikale ehk nullpunkti jõudmisest. Vulina taustaks kõlab Veiko muusikapala “Nii algas ilus maailm". Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
12/12/20191 hour 2 minutes 30 seconds
Episode Artwork

#43 Armastusest: Tõnu Viik. Armastuse fenomenoloogia

Külas on filosoof Tõnu Viik, kelle käest küsime, mis on armastus. Juttu tuleb sellest, kas on võimalik armastada robotit või tehisintellekti, millest armastus koosneb ja mida teha, et armumisest saaks armastus. Meie Patreoni toetajatele on saadaval erisaade, kus Tõnu vastab veel küsimustele, mis päris saatesse ei mahtunud. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
28/11/20191 hour 13 minutes 54 seconds
Episode Artwork

#42 Armastusest: Helen Tootsi. Elustilistika

Elinal on külas Los Angeleses resideeruv elustilistika rööprähkleja Helen Tootsi, kes ilmutas just raamatu "Minu Los Angeles. Suur ja sõge". Juttu tuleb nii kirjutamisest, sellest, kuidas rikkaid inimesi õnnelikuks teha, Londonist, Los Angelesest, armastusest, äppi-kohtingutest kui ka armastusest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
13/11/20191 hour 2 minutes 52 seconds
Episode Artwork

#41 Armastusest: Sada ja üks aastat

Ühel varasügisesel päeval sõitis Elina linnast välja, et kohtuda saja ühe aastase Lindaga. Peatume selles hetkes ja kuulame, millised vestluskillud salve said. Hingedeaja eel on aeg väärtustada selliseid kohtumisi ja inimesi, sest üks hetk neid enam meie ümber ei ole ja küsida ei ole kelleltki. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
31/10/20191 hour 6 minutes 12 seconds
Episode Artwork

Erisaate teadaanne

Tere, hea Armastusest kuulaja. See siin pole mitte podcasti osa, vaid hoopis viide ühele ilusale vestlusele. Sellel nädalal hellitame täispika salvestusega hoopis meie Patreoni toetajaid. Veebiajakiri Femme kutsus Elina salongiõhtule jagama oma lugu ning insipreerima. Ootamatult kujunes jagamine aga nii isiklikuks ja sügavaks, et kuigi salvestasime kogu vestluse, otsustasime selle avalikustada ainult meie Armastusest perekonnale. Meie Patreoni toetajad saavad täispikka salvestust kuulata meie toetuslehel patreon.com/armastusest. Teistega kohtume juba uuel nädalal pikemas avalikus saates. Vestlus Elinaga avaneb ka kõigile uutele Patreoni toetajatele. Samuti on seal keskkonnas kättesaadaval meie 20 varasemat erisaadet, nii et mõnusat kuulamist peaks jaguma. Aitäh teile ja hoiame üksteist.
24/10/20191 minute 9 seconds
Episode Artwork

#40 Armastusest: Kristel Aaslaid. Armastuse pusle

Saaremaast, lapsepõlvest, üles kasvamisest, esimestest üksiolemistest, mängust väljas tundest, depressioonist, armastuse puudumisest, iseenda armastusest, armastuse pusle kokkupanekust ja armastusest. Elinal on külas Kristel Aaslaid. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/10/20191 hour 5 minutes 6 seconds
Episode Artwork

#39 Armastusest: Kurbuse ja rõõmu sünnipäev

Veiko ja Elina kohtuvad pärast sügist pööripäeva, kurbuse ja rõõmu sünnipäeval. On hilisõhtune aeg puitmajade linnaosas ning juttu tuleb lisaks armastusele veel teatrist, muusikast, reisimisest, paastumisest, seksipaastust, unenägudest ning positiivsest eneseprogrammeerimisest. Saates kõlab VAT teatri lavastuse "Pariisitar" muusika. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
26/09/20191 hour
Episode Artwork

#38 Armastusest: Steffi Pähn. Aeg üksteisest hoolida

Külas on näitleja Steffi Pähn, kellega Veiko salvestas saate Venemaa südames, Jekaterinburgi teatrifestivalil, hilisõhtuses hotellitoas. Räägime sellest, miks on ikkagi eesti keeles nii raske öelda “ma armastan sind” ja ka koolist, klassiõhtutest, sallivusest, hirmudest ja teadmatusest, hoolivusest ning märkamisest. Saates kõlavad lõigud lavastuse “Transiit. Peatage muusika” proovist Jekaterinburgi teatrifestivalil. Lõpulauluks kõlab Mikka Targo ja Leelo Tungla “Kui sul on raske” (solist Steffi Pähn, kitarr Marten Kuningas, klahvid Jarek Kasar), mille originaalversiooni laulis kunagi Marju Länik. Lavastuses laulis Läniku tegelane seda sõduritele Tšernobõlis pärast tuumakatastroofi. Kuula originaalversiooni siit: https://www.youtube.com/watch?v=KLkhUQaLblQ&list=RDKLkhUQaLblQ Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon
11/09/201957 minutes 6 seconds
Episode Artwork

#37 Armastusest: Aluspükste aeg

Suvi hakkab vaikselt hääbuma ja aeg on aluspüksid jalga panna. Veiko ja Elina kohtuvad koos üle pika aja, loevad kirju ning räägivad teest enesearmastuseni, koormakandmisest ja sellest vabanemisest, vananaiste suvest, filmidest ja ikka armastusest. Saate lõpuks kõlab rosinaks üks muusikapala. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
28/08/201956 minutes 38 seconds
Episode Artwork

#36 Armastusest: Tarmo Urb. Vibratsiooniline torumees

Sel korral tuleb otsekohest juttu nähtavast ning nähtamatust maailmast. Tarmo Urb avab oma nägemust seksist, armastusest ja maailmakorrast ning seda talle omaselt filtriteta, julgelt, vürtsitades kõike mängleva seksuaalsusega. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
15/08/20191 hour 28 seconds
Episode Artwork

#35 Armastusest: Jaanus Rohumaa. Sillal

Külas on lavastaja Jaanus Rohumaa, kellega Elina vestleb teatrist, usust, ilust, valust, minevikust, ulmest, armastusest ning kõigest muust. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
31/07/201957 minutes 58 seconds
Episode Artwork

#34 Armastusest: Pööriöö eelöö

On aasta üks valgemaid öid ja aeg on saada sõpradega kokku ning lugeda öös luuletusi, vaadata vastasmajade helendavaid aknaid, kuulata linna hääli ning jutustada suvelugusid. Pööriöö eelöö kesköine jutujajamine pimedas ja magusas soojas linnas. Parim kuulamiseks hilisel suveõhtul või ööl. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
26/06/20191 hour 7 minutes 44 seconds
Episode Artwork

#33 Armastusest: Antonio Sebastian Kass. Armastus ei saa otsa

Täna on külas Ameerikast kaarega Eestisse jõudnud räppar, kelle artistinimi on Mick Moon. Räägime Antonioga armastusest, kirjutamisest, isata üles kasvamisest, seksist, suhetest, päris asjadest ning ilust ja valust. Loomulikult veel umbes viiekümnest erinevast teemast. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaatele, kus räägime Antonioga pikemalt: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
12/06/20191 hour 5 minutes 24 seconds
Episode Artwork

#32 Armastusest: Laraaji. Cosmic Vibrations

Sel korral jutustame inglise keeles, aga kui südamega kuulata, siis polegi keelel tähtsust, on lihtsalt siiras kohalolek ning rõõm jagamisest. Saatekülaliseks on Ameerika päritolu muusik ning naerujooga õpetaja Laraaji, kes on kosmilist muusikat viljelenud 70ndatest saadik ning rännanud mööda maailma, et oma loominguga jagada armastust ja kõrgemaid vibratsioone.   Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
29/05/201949 minutes 55 seconds
Episode Artwork

#31 Armastusest: Kaugel ja lähedal

Kogu maailm on natukene Tallinn ka. Kuskil on salajased hoovid ja nurgatagused, kus nuusutada võililli ning kuulata, kuidas päike paistab. Saatejuhid Elina ja Veiko istuvad hiliskevadises päikeses ning vestlevad kaugustest ja lähedustest, sirelitest, teest, Hiinast ja Eestist. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
15/05/20191 hour 1 minute 24 seconds
Episode Artwork

#30 Armastusest: Tanel Toom. Tõde ja armastus

Saates on külas filmi “Tõde ja õigus” režissöör Tanel Toom, kes räägib endale omasel soojal ja humoorikal kombel nii lapsepõlvemälestustest kui ka sellest, kust sai alguse tema huvi lugude vastu. Millised olid Taneli lemmikfilmid, mis moodi suhtus ta kohustuslikku kirjandusse ja kui palju on “Tõde ja õigus” Taneli enda lugu? Ja mis on ikkagi see kõige olulisem teadmine, mis peab armastusega kaasas käima? Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Sp
01/05/20191 hour 19 minutes 26 seconds
Episode Artwork

#29 Armastusest: Meil on homme sünnipäev

Homme, 19. aprillil 2019, saab meie taskuhääling ühe aastaseks. Oleme teinud imelise rännaku koos oma kuulajatega ja räägime nüüd sünnipäevalõhnalises saates näiteks sellest, kas peaks neelama nanoroboteid, et teada saada oma hingesugulane. Või sellest, kuidas meie esimene aasta koos on meile mõjunud ning sellest, mida me kingitusteks soovime. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
17/04/20191 hour 28 seconds
Episode Artwork

#28 Armastusest: Evelin Ilves. Julgus olla julge

Kas hüpata pea ees katuselt alla või hoopis jääkülma vette? Mis juhtub siis, kui sa loodusest irdud? Mis teeb ühe naise julgeks? Mis on need kolm suunda, mis on vajalikud inimlikuks tasakaaluks? Mis ikkagi on armastus ja mis juhtub armastuses olles? Aga mis on kire ja iha vahe? Need ja teised küsimused saavad seekordses osas vastuse. Eveliniga vestleb teetassi taga Elina. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
03/04/20191 hour 5 minutes 22 seconds
Episode Artwork

#27 Armastusest: Triin Tobber. Kas armastus on kirjas tähtedes?

Mis asi on astroloogia ja kust ta alguse saab ning mida meie kohta ütleb? Võrdleme Veiko ja Elina sünnikaarte ja saame teada, kas nad sobiksid koos elama. Kui palju teavad tähed meie armastusest ja kas nad teavad, millist kaaslast me enda kõrvale vajame? Lisaks veel inspireerumisest, muutustest, sarnasustest, suhetest, tähtedest ja sellest, millises ajas me armastuse mõttes elame. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.<
20/03/20191 hour 6 minutes 18 seconds
Episode Artwork

#26 Armastusest: Kevadised lumikellukesed

Elina ja Veiko on üle pika aja kahekesi mikrofonide taga ja kevadeigatsusest sünnib uus saade. Räägime elust, ajast ja olust. Kuulame muusikat ning loeme lugejakirju. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
06/03/201958 minutes 10 seconds
Episode Artwork

#25 Armastusest: Vahur Kersna. Te kõik väärite armastust

Provintsipoisist pealinna televisooni tulnud ja kangelasliku tähelennu teinud ajakirjanik Vahur Kersna vestleb armastusekuul meiega Rahva Raamatus avalikul salvestusel. Kes oli Vahuri esimene armastus, kuidas inimesi avada, kas armastada televisooni ja miks hoida kinni oma tõelisest elu armastusest? Mis on elus kõige olulisem? Mida teha siis, kui on väga raske? Kõik need ja veel mitmedki teemad kõlasid tuulisel veebruariõhtul. Lõpus oli võimalik kõikidel koha peal kuulajatel Vahur Kersnale esitada ka oma küsimusi. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest K
21/02/201959 minutes 18 seconds
Episode Artwork

#24 Armastusest: Umberto Dorus ja Siim. Hoolivusest ja märkamisest

Hollandist pärit Umberto Dorus Geerts ja Tartust pärit Siim Värv räägivad uues sõbrakuu saates hoolivusest ja hoolivuse õppimisest, üksteise märkamisest ja tähelepanemisest, vaimsest tervisest, abi otsimisest, lapsevanemaks olemisest ja emotsioonide välja näitamisest, iseenda ning teiste tunnustamisest. Salvestus toimus Peaasi.ee kontoris ja nende veebilehelt saab lisainformatsiooni vaimse tervise kohta ning võimaluse tasuta nõustamisele. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie <a href='https://open.spotify.com/user/veikotubin/playlist/7rufG9pEma
07/02/20191 hour 2 minutes 9 seconds
Episode Artwork

#23 Armastusest: Peaasi.ee. Kurbusest ja vaimsest tervisest

Oleme külas vaimse tervise portaali peaasi.ee meeskonna juures ja vestleme noorsootöö spetsialisti Marit Kannelmäe-Geertsi ja kliinilise psühholoogi Anna-Kaisa Oidermaaga vaimsest tervisest ning vahelduseks südameasjadele peaasjadest. Mis asi on depressioon, kuidas on Eesti mehe vaimne tervis ja mis ajast muutus meeste nutmine tabuks? Miks me näitame välja nii vähe emotsioone ja miks peaks neid rohkem välja näitama? Miks peaks oskama oma tundeid nimetada? Kuidas leida lohutust? Mida teha siis, kui oled kurb? Ja milleks meile kurbust üldse vaja on? Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com
23/01/20191 hour 9 minutes 36 seconds
Episode Artwork

#22 Armastusest: Mats Volberg. Tundelukud

Külas on Tartu Ülikooli filosoof Mats Volberg. Kas teha suuri žeste? Kuidas armastus filmides meid mõjutab? Filmilikud hetked meie elus. Räägime saate teises pooles ka sellest, miks me ei taha rääkida oma tunnetest ning kas peaks avama teiste inimeste tundelukke. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
09/01/20191 hour 5 minutes 52 seconds
Episode Artwork

#21 Armastusest: Tänutunne

Kohtume jõululõhnalises detsembrilõpus, kus jõululaulud helisevad peas ning lumi krudiseb saabaste all, kus lapsepõlvest voolavad alateadvusesse talvemälestused ja vanade lõppude ning uute alguste kajad kumisevad kõrvus. Möödunud aegade kurbused kasvatavad meid suuremaks ja sügavamaks. Millal sina viimati jõuluvanale kirjutasid? Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
26/12/201856 minutes 48 seconds
Episode Artwork

#20 Armastusest: Jim Ashilevi. Armastuse tunnel

Millal sa viimati armastusest mõtlesid? Millal sa viimati armastusest rääkisid? Millal sa viimati armastusest kirjutasid? Need kolm küsimust kõlasid meie avaliku salvestuse alguses kirjanik ja näitleja Jim Ashilevile. Ja enne kui arugi saime, möödus tund aega mõnusas vestluses kõigest. Ja ka alati armastusest. Armastus on nagu tunnel inimeste vahel, mille kaudu pääseda enda seest välja. Kas või natukene. Armastus ja armumine võib selle tunneli kaudu viia sind lähemale iseendani. Sellise minani, kellena sa tahaksidki elada. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastus
12/12/20181 hour 11 minutes 53 seconds
Episode Artwork

#19 Armastusest: Sander Rebane. Sõprusest, armastusest ja pornograafiast

Külas on Endla Teatri näitleja Sander Rebane, kellega räägime sõprusest ja armastusest, kooselule nime andmisest, reeglitest, iseenda armastamisest, pornost ja pornosõltuvusest. Sellest, mida teeb meie aju siis, kui ta puutub kokku pornoga. Räägime meedias valitsevast “pepu”-kultuurist, seksuaalsusest ja inimeseks olemisest ning seksuaalharidusest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.  
28/11/20181 hour 4 minutes 26 seconds
Episode Artwork

#18 Armastusest: Kristina Paśkevicius. Elu tants

Lõdvestumisest, tulle vaatamisest, keha armastusest, tantsust inimeste ümber, tantrast ja elutantsust ja maailma kuulatamisest räägib Kristina Paśkeviciusega saatejuht Elina Naan. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
14/11/20181 hour 4 minutes 19 seconds
Episode Artwork

#17 Armastusest: Trussiku tunne

Teie kirjadest ja meie trussiku tundest. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
01/11/201854 minutes 42 seconds
Episode Artwork

#16 Armastusest: Armastus armastab pohhui-mode'i

Imeline oktoober on käes. Räägime sügisearmastusest, lõhnadest, päikeseloojangustest, vanadest armumistest. Kuidas otsida armastust? Loeme ka seda, mida teie meile kirjutate. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
17/10/201859 minutes 50 seconds
Episode Artwork

#15 Armastusest: Henri Hütt. Plahvatada armastusest

Külas on kunstnik Henri Hütt. Joome teed, ütleme tere, räägime lapsepõlve värvilisest majast ja sellest, kes on kunstnikud ning hetkede möödalaskmistest. Kas armastusest võib saada kõrini? Mis värvi südameid saata? Kuidas erinevates teatrites armastust avaldatakse? Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
03/10/20181 hour 15 minutes 58 seconds
Episode Artwork

#14 Armastusest: Merit Kopli. Jalutuskäik Berliinis

Millest kõigest saab rääkida Berliinis? Eestist, merest, surnuaedadest, juurtest, kultuurist, Excelist, tolerantsist ja ikkagi armastamisest. Elinaga jalutab ja vestleb Eesti kultuuriatašee Merit Kopli. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
19/09/20181 hour 5 minutes 7 seconds
Episode Artwork

#13 Armastusest Tartuffi eri: Andres Maimik. Armastus on loodusvara

Armastus on loodusvara, mida tuleb jagada targasti - sõpradele, tuttavatele, sugulastele ja partnerile. Armastus on nagu maasikapeenar, mis vajab kasvamiseks sõnnikut. Selleks, et saaksid maasikaid süüa, ei tohi sa unustada aeg-ajalt sõnnikut peenrasse visata. Filmimees Andres Maimik lõpetab meie Tartuffi armastufilmide festivali avalikud salvestused ja viib meid seiklema armastuse künklikele radadele. Salvestatud 17. augustil 2018 Tartus Raekoja platsil. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie <a href='https://open.spotify.com/user/veikotubin/playlist
17/08/20181 hour 10 minutes 58 seconds
Episode Artwork

#12 Armastusest Tartuffi eri: Rein Taagepera. Raskustungist kerguseni

Teisel avalikul Tartuffi armastusfestivali salvestusel on külas politoloog ja teadlane Rein Taagepera. Elamiseks on vaja raskustungi ehk külgetõmbejõudu. Kuidas sealt kergusteni jõuda, sellest ja kõigest muust vestlemegi. Vestlus on salvestatud 16. augustil 2018 Tartu Raekoja platsil. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
16/08/201855 minutes 53 seconds
Episode Artwork

#11 Armastusest Tartuffi eri: Liisa Linhein ja Liisu Krass. Sajand armastuskirju

Meie esimene avalik salvestus Tartu armastusfilmide festivali Tartuff 2018 raames Tartu Raekoja platsil. Külas on näitlejad Liisa Linhein ja Liisu Krass Tartu Uue Teatri lavastusest "Sajand armastuskirju". Lugemisele tuleb pea sajand vanu salamõtteid ja loomulikult räägime tänapäevast ka. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
15/08/201855 minutes 46 seconds
Episode Artwork

#10 Armastusest: Suvesaade

Õhk seisab, soojus sulatab asfalti, hein kõrbeb ja süda heliseb. See on suvesaade! Kui kõik puhkavad, teeme meie tööd ja kohtume ühel lämbel pärastlõunal pealinna majade jaheduses ning vestleme mittemillestki. Потап и Настя "Стиль собачки", Mati Unt "Tühirand", Tõnu Õnnepalu "Paradiis", Maarja Liis "Kohtumine", Childish Gambino "This Is America". Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
25/07/20181 hour 4 minutes 41 seconds
Episode Artwork

#09 Armastusest: Christian Veske. Süsteemist välja armastamine

Kalamaja pargis vestleb Veiko saatekülalise Christian Veskega. Räägitakse armastusest ja romantikast, armastusest ja keskeast, armastusest ja haiget tegemisest, armastusest ja süsteemist välja armumisest, armastusest ja ühiskonnast, armastusest ja kaugustest, armastusest ja unistustest. Suvi on. Armastage! Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
11/07/201855 minutes 22 seconds
Episode Artwork

#08 Armastusest: Taimetark Irje Karjus. Pidev armastuse seisund

Saates on külas Metsamoor ehk taimetark Irje Karjus, kellega Elina vestleb linnulaulus peenarde vahel. Juttu tuleb pikast kooselust lahkuminekust, uutest algustest, meestest, naistest, tõdedest, taimedest ja kõigest muust. Raamat, millest saates juttu on: Kimmo Takanen “Tundelukud”. Toeta meie podcasti valmimist ja saa ligipääs erisaadetele ning blogile: patreon.com/armastusest Jälgi meid: Instagram: instagram.com/podcastarmastusest Facebook: facebook.com/podcastarmastusest Twitter: twitter.com/armastusest Kuula meie Spotify muusikanimekirja.
27/06/20181 hour 10 minutes 56 seconds