Winamp Logo
Англійський Експрес Cover
Англійський Експрес Profile

Англійський Експрес

Ukrainian, Education, 1 season, 37 episodes, 7 hours, 8 minutes
About
Подкаст для вивчення англійської мови з нуля. Розшифровки до всіх випусків знайдете тут: https://md-eksperiment.org/category/anglijskij-ekspres-onlajn
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Майбутній час

Поговоримо знову про майбутиній час. Сподіваємося, цей бонусний випуск відкриє для вас щось нове. Розшифровку та домашнє завдання знайдете на порталі Експеримент
1/18/20238 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Минулий час

У новому бонусному подкасті Вікторія та Герман нагадують, як використовується час Past Simple. З цього уроку ви дізнаєтеся, як поділитися своїми історіями англійською мовою, використовуючи минулий час. Розшифровку уроку та домашнє завдання шукайте на порталі Експеримент
1/11/20239 minutes, 36 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Стосунки та листування

Сьогодні ми поговоримо про стосунки між людьми: в сім’ї, з друзями, між подружжям. А також обговоримо деякі формальні та менш формальні способи звертання до людей під час написання листів чи повідомлень. Домашнє завдання та розшифровку знайдете на порталі Експеримент
1/8/202311 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / At the bank

Сьогоднішній випуск ми присвятили фінансам.  Також ми розкажемо, як відкривати рахунок в банку та якими фразами та термінами можна послуговуватися в цій фінансовій установі. Розшифровку уроку та домашнє завдання знайдете на порталі Експеримент. Приємного прослуховування.
1/6/20236 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Технології

Цього разу Вікторія Тюдор та Герман Гошкадор присвятили цей урок технологіям.  Слухаємо та вчимо нову лексику про техніку. Не забуваємо читати розшифровку на порталі Експеримент та виконувати домашнє завдання. 
1/2/20237 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Transport

Цього разу ми з вами вивчимо лексику, пов’язану з громадським транспортом, а також практичні вирази, які можна використовувати на вокзалі та на стійці реєстрації в аеропорту. Розшифровку та домашнє завдання знайдете на порталі Експеримент.
12/27/20227 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Візит до лікаря

Сьогодні на бонусному подкасті для першого рівня ми поговоримо про візит до лікаря. Слухайте діалоги Вікторії та Германа та обов'язково одночасно читайте розшифровку на порталі Експеримент.
12/23/202213 minutes, 4 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Making Hotel Reservations

Сьогодні ми поговоримо про те, як забронювати номер в готелі, а також вивчимо нову лексику за цією темою. Домашнє завдання та розгифровка уроку будуть чекають на вас на порталі Експеримент
12/20/202210 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Shopping for clothes

Цього разу на бонусному подкасті ми обговорюємо одяг та покупки предметів одягу. Ми вивчимо їх назви та деякі типові вирази в магазині одягу між клієнтом і продавцем. Домашнє завдання та розшифровку знайдете на порталі Експеримент.
12/14/20226 minutes, 15 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Tell me about yourself

Сьогодні ми з вами навчимося відповідати на питання Tell Me About Yourself. Якщо у вас є деякі складності із самопрезентацією англійською мовою, то цей подкаст саме для вас. Продовжуємо серію бонусних уроків із Вікторією Тюдор. Приємного прослуховування.  
12/12/202211 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Food and drinks / Much, many

А ми продовжуємо серію лексичних уроків з Вікторією Тюдор.  Цього разу поговоримо про їжу та напої. А також повторимо правила вживання How much та How many. Англійський Експрес - це подкаст для вивчення англійської мови з нуля.  Слухайте нас на всіх можливих майданчиках, читайте розшифровку на порталі Експеримент та вчіть лексику з нашими картками Квізлет. Безкоштовні онлайн курси вивчення англійської для українців.
12/8/20229 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Привітання

Продовжуємо серію лексичних уроків з Вікторією Тюдор. Цього разу поговоримо про те, як правильно англійською вітатися з людьми, запитувати, як у них справи.  Чи існують якісь альтернативи до How are you? Звісно, і дуже багато! Про це розповідаємо в нашому бонусному уроці. Слухайте подкаст, читайте розшифровку та виконуйте домашнє завдання.
12/5/202215 minutes, 30 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / Лексичні бонуси / Зовнішність і характер

Розпочинаємо серію лексичних уроків з Вікторією Тюдор. Цього разу поговоримо про зовнішність та характер. Вчимо нові слова, виконуємо домашні завдання та обов'язково читаємо скрипт на порталі Експеримент.
12/3/202211 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L24 / Future Simple

У двадцять четвертому епізоді ми познайомимося з майбутнім часом та повторимо всі часи, які вивчали на минулих подкастах.  Розшифровку та домашнє завдання знайдете на порталі Експеримент
11/9/202211 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L23 / First working day / Should

У двадцять третьому епізоді ми познайомимося з модальним дієсловом should та розглянемо тему Перший день на роботі. Розшифровку знайдете на порталі Експеримент. Друзі, у нашій Фейсбук спільності ми проводимо зараз розіграш. Тому, беріть участь і нехай щастить!
11/4/20229 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L22 / Present Continuous / Job interview

У двадцять другому епізоді ми вивчимо новий час - Present Continuous, а також дізнаємося, як проходити співбесіду англійською мовою. Розшифровку знайдете на порталі Експеримент
10/31/202213 minutes, 9 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес. Level 1. Lesson 21. Work, job, occupation, profession. Can, Could

У двадцять першому епізоді ми знову поговоримо про модальні дієслова Can та Could. А також розглянемо тему Робота та з'ясуємо, чим між собою відрізняються слова work, job, occupation, profession.   Розшифровку знайдете на порталі Експеримент.
10/28/202214 minutes, 7 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L20 / Past Simple / Irregular verbs

У двадцятому епізоді ми поговоримо про минулий час та про неправильні дієслова у минулому часі. Вивчимо з вами 42 неправильних дієслова та їх 3 форми (Infinitive, Past та Past Participle). Розшифровку та домашнє завдання знайдете на порталі Експеримент.
10/24/202215 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L19 / Past Simple / Regular verbs

У дев'ятнадцятому епізоді ми поговоримо про минулий час та про правильні дієслова в минулому часі. Розшифровку знайдете на порталі Експеримент.
10/20/202211 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L18 / Vacation / Was, were

У вісімнадцятому епізоді ми будемо говорити про відпочинок та розглянемо тему Відпустка. А також поговоримо про дієслово to be у Past Simple.  Розшифровку уроку знайдете на порталі Експеримент.
10/17/202215 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L17 / Dialog at the restaurant / Would like

У сімнадцятому епізоді ми поговоримо про заклади харчування, навчимося робити замовлення у ресторані та вивчимо конструкцію Would like + to V / want + to V. Розшифровку уроку знайдете на порталі Експеримент
10/14/202213 minutes, 51 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L16 / Dialogs between customers and salespeople / How much

У шістнадцятому епізоді ми навчимося основним фразам, які знадобляться вам під час шопінгу. Розшифровку уроку знайдете на порталі Експеримент
10/11/202214 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L15 / Modal Verb Can

У п'ятнадцятому епізоді ми начимося з вами використовувати модальне дієслово Can та поговоримо про те, що ми вміємо та не вміємо робити.  Розшифровку уроку знайдете на порталі Експеримент.
10/7/20228 minutes, 31 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L14 / Asking for help and apologizing

У чотирнадцятому епізоді ми навчимося просити про допомогу та вибачатися англійською мовою. Розшифровку уроку знайдете на порталі Експеримент.
10/5/20229 minutes, 1 second
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L13 / Post on Instagram / Be good at/bad at

У тринадцятому епізоді ми поговоримо про конструкції to be good at / to be bad at з герундієм, а також спробуємо написати пост-знайомство для соціальних мереж. Розшировку знайдете на порталы Експеримент
10/3/202216 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес L1L12. 1st date dialog (My hobby). Like / love / hate + Ving

У дванадцятому епізоді ми поговоримо про ваші вподобання, ваші хобі та навчимося використовувати слова like, love, hate разом із герундієм. Розшифровку подкаста знайдете на порталі Експеримент
9/30/202214 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L11 / Arranging a meeting / On, in at / Ordinal numbers

У одинадцятому епізоді ми поговоримо про порядкові числівники, прийменники часу (On, in at), а також навчимося домовлятися про зустріч англійською мовою.   Розшифровкe уроку знайдете на порталі Експеримент.
9/28/202211 minutes, 46 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L10 / Special questions / Health / Interview with a doctor

У десятому епізоді ми поговоримо про Спеціальні запитання, а також розберемо тему Здоров'я та Розмова з лікарем.  Розшифровка уроку чекає на вас на порталі Експеримент.
9/26/202213 minutes, 37 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L9 / First meeting / Professions

У дев'ятому епізоді ми поговоримо про професії та навчимося представляти себе під час знайомства.   Розшифровку знайдете на порталі Експеримент.
9/22/20229 minutes, 58 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1L8 / Present Simple: Negative and Interrogative / Do, does

У восьмому епізоді ми розберемо допоміжні дієслова, а також поговоримо про заперечні та питальні речення. Розшифровку знайдете на порталі Експеримент
9/19/202214 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1.L7 / Present Simple / Have, has / Ukrainian cuisine

У сьомому епізоді ми розберемо тему Українська кухня та поговоримо про дієслова Have, has. Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент.
9/16/202213 minutes, 2 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес L1.L6 / Present Simple / A regular day / Every Day, always, often

У шостому епізоді ми почнемо розбирати час Present Simple та поговоримо про щоденні справи.  Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент
9/12/202214 minutes, 10 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес L1.L5 / Article «the» / Construction «it is» / Weather

У п'ятому епізоді ми розберемо артикль the та поговоримо про погоду.
9/8/20227 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес L1.L4 / Special questions / Prepositions of place

У четвертому епізоді ми розберемо спеціальні запитання та прийменники місця. Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент
9/5/20229 minutes, 55 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1.L3 /Articles a, an / This, that / My apartment

У третьому епізоді ми розберемо тему Моя квартира, а також поговоримо про неозначені артиклі a, an та вказівні займенники this, that.  Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент.
9/2/202212 minutes, 40 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес / L1.L2 / Booking a hotel room, To be (negative, interrogative)

У другому епізоді ми поговоримо про бронювання номеру в готелі, а також про дієслово to be в заперечних реченнях та питальних реченнях .  Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент: https://md-eksperiment.org/post/20220831-anglijskij-ekspres-level-1-lesson-2  Набір карток Quizlet до першого подкасту знайдете тут:  https://quizlet.com/_bvr4uu?x=1qqt&i=4knmmq  Подкаст Англійський Експрес. Рівень 1 Урок 2
8/31/202211 minutes, 8 seconds
Episode Artwork

Англійський Експрес. L1.L1. To be, My family, The first meeting

У цьому епізоді ми поговоримо про дієслово to be, займенники а також вивчимо лексику з тем: Моя сім'я, Перша зустріч. Розшифровку випуску знайдете на порталі Експеримент Набір карток Quizlet до першого подкасту знайдете тут
8/28/202214 minutes, 7 seconds