Winamp Logo
AJUMÄHIS Cover
AJUMÄHIS Profile

AJUMÄHIS

Estonian, Arts, 4 seasons, 41 episodes, 2 days, 11 hours, 37 minutes
About
Mähime videotest, filmidest, videoideedest, sarjadest ja ka ühiskonna probleemidest, kui tuleb mõni hea idee teeme ka sellest hea video! Vaata shitposte ja slaidi DM'idesse: www.instagram.com/ajumahispodcast/ Kirjuta meile: [email protected]
Episode Artwork

#43 Ajumähis: "Antman: superkangelane või superstaar"

Sitaks külm. Uus Eesti superstaar. Midagi biitlitest. Kuhu satub taara? Miks mikrid tagurpidi ei salvesta? Mida kinost vaadata? Miks mul youtube wrapped'i pole? Kas runescape on iga eestlase esimene subscription? Kas need küsimused üldse seostuvad episoodiga? Palju küsimusi. Vähe vastuseid.
1/5/20241 hour, 41 minutes, 20 seconds
Episode Artwork

#42 Ajumähis: Jaaniks wrapped

Vaatame üle oma Spotify Wrapid, keda need ei koti, siis kerige 27 minuti peale. Miks Hendrik Terras meilt 10 euri küsis? Lisaks võtame kokku jaanipäeva, külla tulevad Eduard Tagaselja ja Mart Viilisepp ansamblist Tempo ja nad toovad teieni oma uue jaanipäeva hiti, mida kuuleb eksklusiivselt meie podcastis (ja youtubest). Samuti räägime oma Barbenheimeri kogemustest. Nautige!
12/23/20231 hour, 10 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

#41 Ajumähis: halvad võrdlused

Welcome back to Ajumähis, where your brain gets mähitud. Rääkisime sitaks erinevatel teemadel, aga samal ajal mittemillestki. Halvad võrdlused, kipsis käsi, häbitud valed, lemmik superstaarikohtunike trio, kas vaala tohiks kodustada, Barbenheimer.... Üldiselt vältisime seda, et 8 kuud pole podcasti teinud.
12/7/20231 hour, 3 minutes, 57 seconds
Episode Artwork

#40 Ajumähis: MIIKAEL MEEEEEMA

Vana kutsus ennast ise ja kaaperdas meie podcasti. Tuli ka kohe ajaloo kõige pikem episood. Promos oma tuuri, andis Eesti parima komöödiafilmi idee ära (Apollo, Taska, Allfilm- siin on raha!) ja tegi nalja nagu ikka. Kõige harivam episood, mis meil on olnud. Palderjan nüüd kinodes vms..
5/1/20232 hours, 41 minutes, 52 seconds
Episode Artwork

#39 Ajumähis: 12 years an oss

Järjekordne comeback. Laupäevahommikupoolik otse Pärnust ja sõna saavad ka paar peolist. Soovitame hakata alates 17. minutist kuulama, enne seda ikka fullll mähis. Siis kõige filmiteemalisem podcast üldse. A ja 7 läbulaulu ka, head mehed õppinud ajud vms.
4/17/20231 hour, 42 minutes, 39 seconds