Winamp Logo
AEGA ON Cover
AEGA ON Profile

AEGA ON

Estonian, Education, 4 seasons, 36 episodes, 1 day 10 hours 26 minutes
About
"AEGA ON!" podcastis arutame inspireeritult SLOW-liikumisest kuidas oma elus aega maha võtta ning oma tegevustes hinnata pigem kvaliteeti kui kvantiteeti. Seda ikka selleks, et hoida nii enda tervist kui ka looduskeskkonda meie ümber. Saatejuht: Maret Kesküla. Ootame Sinu tagasisidet taskuhäälingule siin: https://forms.gle/zEcUJQHUZCz2EaMP9 Projekti esimest hooaega toetas SA Archimedese noorteagentuur Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist. instagram.com/aega_on
Episode Artwork

Miniepisood - Mida toob AEGA ON 3. hooaeg ning kuidas saate panustada taskuhäälingu arengusse?

Tutvustame kolmanda hooaja tausta ning jagame 4 mõtet, kuidas saate panustada, et taskuhääling teile ka tulevikus parimat väärtust looks.
26/09/20225 minutes 29 seconds
Episode Artwork

Miniepisood - Kas ja kuidas AEGA ON podcastiga jätkata?

Sel korral räägivad AEGA ON tiimiliikmed Maret ja Mari aeglasest elustiilist ning podcasti teisest hooajast. Kui ka Sina soovid, et AEGA ON taskuhääling jätkuks, siis külasta meie kampaaniat hooandjas: https://www.hooandja.ee/projekt/aega-taskuhaalingu-2hooaeg
16/08/20213 minutes 35 seconds
Episode Artwork

#10 Kariina Laas - Mida arvab aeglasest elustiilist psühholoog?

Hooaja viimases saates on meil külas psühholoog Kariina Laas, kes jagab oma mõtteid aja maha võtmisest, läbipõlemisest ja kuidas iseenda sisekõnet suunata. Podcasti tagasiside: bit.do/aegaon ja Aega on ajakirja tellimine: bit.do/ajakiri
05/02/202146 minutes 15 seconds
Episode Artwork

#9 Kene Vernik - Kuidas saavutada kvaliteetne uni?

Kas Sinu unekvaliteet on piisav? Uurime unetehnoloog Kene Vernikult, mida silmas pidada, et saaksime öösel piisavalt kvaliteetset und ning millal otsida välist abi.
22/01/202149 minutes 35 seconds
Episode Artwork

#8 Marek Sadam - Kuidas elutervelt mõtiskleda?

Iseendaga aega veetes kerkivad sageli esile just negatiivsed mõtted - meie ajud on arenenud nii, et pööraksime rohkem tähelepanu võimalikele ohtudele. Tänases saates arutamegi kogenud mõtiskleja, muusiku ja kirjaniku Marek Sadamaga, kuidas aega maha võtta ja see juures toime tulla negatiivsete mõtetega ning lasta enda ellu ka rõõmu.
08/01/202159 minutes 8 seconds
Episode Artwork

#7 Mayri Tiido - Kuidas ringmajandus aitab meil jäätmete hulka vähendada?

See kord on meil külas koolitaja Mayri Tiido, kes aitab meil mõista, kuidas saaksime oma tarbimisharjumuste muutmisega vähendada üleliigse prügi tekkimist.
12/12/20201 hour 1 minute 51 seconds
Episode Artwork

#6 Jaan Aru - Kuidas vähendada nutimaailma negatiivset mõju?

Kas sinul on nutisõltuvus? Selleks, et mõista, kust läheb sõltuvuse piir ja kuhu omalt poolt piirid seada, oleme külas ajuteadlasel Jaan Arul.
20/11/202041 minutes 35 seconds
Episode Artwork

#5 Reet Aus - Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetuid riideid?

Tahaks riiete soetamisel teha vastutustundlikke otsuseid, kuid keeruline on aru saada, mida on siis kõige olulisem jälgida? Me mõistame muret ja läksime külla moedisainer Reet Ausile, et uurida miks on aeglase moe põhimõtted olulised ja mida silmas pidada riiete valimisel.
07/11/202043 minutes 21 seconds
Episode Artwork

#4 Sandra Vabarna - Miks ja kuidas väärtustada kvaliteeti?

See kord on meil külas muusik Sandra Vabarna, kes räägib oma põneva kogemusloo, mil moel on ta viimase aasta jooksul oma harjumusi muutnud. Olgu vihjena öeldud, et muudatus on olnud just rahulikuma ja kvaliteeti väärtustava elustiili suunas.
23/10/202049 minutes 5 seconds
Episode Artwork

#3 Reelika Alunurm - Kuidas juhtida organisatsiooni edukalt ja rahulikult?

Kas organisatsiooni on võimalik juhtida edukalt, aga samas rahulikult iseenda vaimset tervist hoides? Arutame DD Stratlab tegevjuhiga mil moel edukas strateegia loomine võiks selles aidata.
09/10/202059 minutes 22 seconds
Episode Artwork

#2 Merit Raju - Kuidas kujundada teadlikult oma elustiili?

Sooviksid rahulikumat ja kvaliteetsemat elustiili, kuid senised katsed pole viinud järjepidevate harjumusteni? Räägime elustiilidisaineri Merit Rajuga, kuidas oma elustiili teadlikult kujundada ning vähendada sõltuvust nii hetkelistest instinktidest kui ka rahalistest vahenditest.
25/09/202055 minutes 24 seconds
Episode Artwork

#1 Harald Lepisk - Kuidas leida oma elu kutset?

Kuidas leida küll seda suunda elus, mis teeb õnnelikuks ja võimaldab end teostada? Sellest rääkisime meie esimeses saates raamatu "Minu elu kutse" kaasautori Harald Lepiskiga. Lisaks kõnelesime kuidas hoida oma akud laetuna, elada hetkes ja aeg-ajalt mõelda tulevikule.
11/09/20201 hour 25 minutes 52 seconds
Episode Artwork

Aega on! trailer

Mis on Aega on! podcast ja kuidas see alguse sai?
10/09/20208 minutes 38 seconds