Winamp Logo
90-60-90 ( Simona&hostia o ideáloch) Cover
90-60-90 ( Simona&hostia o ideáloch) Profile

90-60-90 ( Simona&hostia o ideáloch)

Slovak, Personal health, 3 seasons, 31 episodes, 1 day, 2 hours, 6 minutes
About
Bodyshaming sa stal tichým spoločníkom našej doby a je na čase začať sa o ňom rozprávať. Komička Simona rozoberá pocity známych aj menej známych hostí, ktorí si odmietnutím v priamom prenose prešli niekoľkokrát. Zažil si niečo podobné? V tomto podcaste sa možno nájdeš aj ty, tvoja mama alebo spolužiačka. Podcast vznikol v spolupráci s www.benedictus.sk
Episode Artwork

ep.8: Psychiatrička Táňa Tomaškovičová - NA PSYCHIATRII SME AJ VÁŽNYCH PACIENTOV POSIELALI DOMOV

Toto je pre mňa výnimočná časť, ktorá je aj dôkazom, že náhody neexistujú. Pôvodne som oslovila inú Táňu a nakoniec až z Prahy prišla táto Táňa. Najlepšia Táňa. Psychiatrička, ktorá zažila detskú aj dospelú psychiatriu, sama si prešla poruchami príjmu potravy a terapiou. O všetkom otvorene rozpráva. Tento rozhovor je obrovským darom a ja ho s láskou posielam k vám! :)
6/15/20231 hour, 3 minutes, 33 seconds
Episode Artwork

ep.7: MARIÁN TAR Z ATTRACTIV - Slovenské ženy majú krásne prsia, len si ich nevedia obliecť

Marián je skvelý chlap, ktorý vo dvojici so svojim biznis partnerom robia na Slovensku ozaj bohabojnú prácu. Obliekajú ženské prsia! V rohovore s Mariánom sa dozviete, čo si slovenské ženy myslia o svojich prsiach a ako to ovplyvňuje ich sebavedomie. Ponúka tiež možnosti ako ich správne obliecť, aby nám pridali na sebadôvere.
6/1/20231 hour, 6 minutes, 16 seconds
Episode Artwork

ep.6: PETRA POLNIŠOVÁ - Dlho som nevedela, že som žena

Obrovskou cťou a potešením je mi ponúknuť vám úžasný rozhovor s Petrou Polnišovou. Žena s veľkým Ž, so srdcom zo zlata a s múdrosťou proroka a všetky ostatné metafory, ktoré práve Peťa premieňa na skutočnosť. Vychutnajte si ho spolu so mnou.:)
5/19/20231 hour, 5 minutes, 35 seconds
Episode Artwork

ep.5- TATIANA KYSEĽOVÁ @tanyasfitlife - Cvičila som aj obalená vo fólií

Mnohí ju poznajú vďaka skvelému instagramovému účtu, kde sa venuje strave a aj pocitom pri rôznych poruchách príjmu potravy. Ako jedna z mála si môže hovoriť naozaj odborníčka, pretože má stravu aj vyštudovanú. Aký je Tánin osobný príbeh? Ako zvláda komentáre o veľkých stehnách? Dozviete sa v novej časti 90-60-90!
5/9/20231 hour, 45 seconds
Episode Artwork

ep.4: Dominika Kavaschová - Celý život z telky počúvam, že mám schudnúť. Prečo nemôže mať hlavná postava podbradok?

Známa herečka, bezprostredná mama, ktorá uvoľnene porozpráva o všetkom. Ako Dominika Kavaschová vníma seba ako ženu? Aký vzťah má k svojej postave? To všetko sa dozviete v ľahko smiešnom rozhovore s úžasnou Dominikou Kavaschovou!
5/2/202357 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

ep.3: Zuzka Čižmárová z Chuť žiť - LEKÁRKA MI POVEDALA, ŽE DOSTANEM DIABETES A ODPADNÚ MI PRSTY

Zuzka Čižmárová je peer konzultantkou v Chuť žiť, kde sa venujú komunite ľudí s poruchami prímu potravy a vzdelávaniu v tejto oblasti. Zuzka si sama prešla ťažkou skúsenosťou s mentálnou anorexiou a dnes má čo povedať nám všetkým. Užite si ďalšiu časť novej série 90-60-90!
4/25/20231 hour, 1 minute, 34 seconds
Episode Artwork

ep.2: Miška Chrkavá- Prečo chce mať pri sexe zhasnuté? Spýtaj sa.

Mišku poznajú ľudia ako hlas zo známeho podcastu Sexuálna výchova. O tom ako naše sebavedomie ovplyvňuje našu sexualitu a aj o skúsenostiach a vyrastaní v konzervatívnom prostredí sme sa rozprávali s odvážnou a krásnou Miškou Chrkavou.
4/21/202350 minutes, 34 seconds
Episode Artwork

ep.1: KRISTÍNA KRAJČÍROVÁ- Nemyslela som si o sebe, že som pekná

Krásna Kristína nie je len Miss 2012. Je to čarovná a múdra žena. K tomu všetkému aj skvelá a bezprostredná mama. V tomto rozhovore sa o nej dozviete veľa nového a možno vás čaká aj pár prekvapení. Vitajte v novej sérií podcastu o ideáloch 90-60-90!
4/19/202356 minutes, 38 seconds