Winamp Logo
1STAGE VESTLUS Cover
1STAGE VESTLUS Profile

1STAGE VESTLUS

Estonian, Arts, 1 season, 31 episodes, 1 day, 14 hours, 29 minutes
About
Tere tulemast kuulama 1STAGE vestlust! Iga kuu istume maha ühe andeka Eesti inimesega, et hubases õhkkonnas vestelda tema elust, loovusest ja harjumustest. Meie külalised on pärit erinevatest eluvaldkondadest: meelelahutus, ettevõtlus, sport, kunstid, muusika, film, teater jpm.Rohkem infot meie kodulehel: 1stage.eu
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #30 - Orm Oja

Orm Oja on tippkokk ja ettevõtja. "Minu kokakarjäär on pealtnäha suur osa minu identiteedist. Ja ongi. See on minu kirg ja töö mida olen teinud igapäevaselt pea 14 aastat. Aga mulle meeldib rääkida ka päris asjadest. Ja sellepärast ma tulingi siia saatesse." Vestlust juhtis: Mardo Männimägi Produtsent: Reiko Kolatsk Produktsioon: Still Frame Režissöör: Hendrik Raspel Operaatorid: Sten Maaslieb, Oliver Tsupsman Heli: Olaf Piir Valgus: Still Frame Jumestus: Ave Rüütel Võttekoht: Terminal Records&Bar
2/16/20241 hour, 27 minutes, 18 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #29 - Mihkel Raud

Mihkel Raud on muusik, kirjanik ja meelelahutaja. Mihkli aus ja otsekohene ellusuhtumine loob temast imago kui mehest, kellel on vastused ja lahendused kõikidele küsimustele. Kuid siiski on ka tema elus aspekte, kus käivad veel otsingud. "See niisugune keskne hirm, et äkki ühel hetkel enam ei tule e-maile. Enam ei kutsuta näiteks sinu saatesse või mõnda teise sellisesse. Ühel hetkel ma ei ole enam huvitav inimeste jaoks."
1/23/20241 hour, 28 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #29 - Mihkel Raud

1/23/20241 hour, 28 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #28 - Ülle Lichtfeldt

“Julgege armastada, julgege vihata. Julgege nutta, julgege naerda. Elada. Teha vahest täiesti lollusi, leti peal tantsida.”Ülle on siiras ja hakkaja naine. Oma karge ellusuhtumisega tõi ta vestlusesse huvitavaid mõtteid ja tähelepanekuid elust. See episood on kindlasti väga hea vaatamine kõigile, mistõttu oleme äärmiselt põnevil, et VESTLUS #28 on nüüdsest kuulatav!
9/7/20231 hour, 42 minutes, 38 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #27 - Kelly Sildaru

Kelly Sildaru on freestyle-suusataja ja olümpiamedalist. 
7/24/20231 hour, 19 minutes, 5 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #26 - Pääru Oja

"Näitlemine, see on lihtne maailm. Päriselu on keeruline. Kõnni tänaval, vaata, arva miskit asjadest." Pääru on näitleja, kelle senine karjäär on sisaldanud töötamist muuhulgas ka suurtes maailmatasemel seriaalides, ent karismaatilise näitleja hoiak on pigem tagasihoidlik ja malbe. Suurepärane vestlus näitlemisest, aga ka elust enesest.
6/2/20231 hour, 26 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #25 - Ragnar Klavan

Ragnar Klavan on jalgpallur."Loomu poolest olen suur unistaja. Aga oht on see, et jäädki unistama. Tuleb ka tegutseda. 13-aastaselt tekkis mul unistus, et kui suureks saan, siis lähen Inglismaale Premier League'i mängima. Väiksest Viljandist, kus ma ei olnud kõige andekamgi 24 seast, oli see päris suur tükk, millest unistama hakata. Ma ei julgenud sellest kellelegi rääkida, see oli minu sees. Sain aru, et pean selle suure unistuse väiksemateks tükkideks tegema."
4/28/20231 hour, 29 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #24 - Karl-Erik Taukar

Ülimalt karismaatiline Karl-Erik Taukar andis ägeda lõpuakordi meie teisele hooajale. Vestlesime muidugi Taukari muusikukarjäärist, aga ka sügavamatel teemadel nagu suured õppetunnid ja olulised oskused elus.
10/31/20221 hour, 18 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #23 - Heidy Purga

Heidy Purga on raadio- ja teleajakirjanik ning poliitik."Teatud annus elevust või seda tunnet, et sul on liblikad kõhus - see on väga tervitatav. See tähendab, et see mida sa teed, läheb sulle korda."Heidy on mitmekülgne persoon ja tal on kogemusi paljudel tegevusaladel. Vestlesime näiteks teemadel, et kust leida julgust uute projektidega tegelemiseks, kuidas enda sees jamasid klaarida, kultuurist, muusikast ja paljust muust.
8/15/20221 hour, 22 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #22 - Juhani Särglep

"Oluline on unistada ja oma unistused reaalselt kirja panna. Ja oluline on võimalikult suurelt unistada. Töötama peab õige asja kallal. Võid rasket tööd teha, aga kui teed vale asja kallal tööd, siis pole mingit pointi. See ongi kõige keerulisem küsimus."
7/1/20221 hour, 30 minutes, 22 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #21 - Andrei Zevakin

Andrei Zevakin on meelelahutaja, muusik ja youtuber."Ma olen lihtsalt mingitele asjadele jah öelnud, et davai ma teen selle ära ja vaatame edasi, mis saab."Andrei juhindub oma elus lihtsast põhimõttest. Üks asi viib teiseni, tähtis on lihtsalt alustada. Andrei on noor mees, kes jagab meie vestluses väga elukogenud mõtteid.
5/18/20221 hour, 31 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #20 - Eda-Ines Etti

"Minus on natukene sellist rebelit, ma ei taha olla nagu teised. Võib-olla pealtnäha malbe, aga seesmiselt olen pigem rahutu tüüp. Otsiv, tahan kogu aeg paremini - mingis mõttes perfektsionist."Rääkisime Inesega tema kujunemisest muusikuks, lapsevanema rollist ja üleüldiselt tema vaadetest elule ja tööle. Head kuulamist!
4/14/20221 hour, 19 minutes, 53 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #19 - Hannes Võrno

"Mulle hästi palju kleebitakse külge seda, et jälle ta kritiseerib ja vingub. Ei, ma lihtsalt avaldan oma arvamust otsekoheselt. Selles kõiges ei ole mingisugust etteheidet kellelegi."Hannes Võrno on mees, kelle lugude jutustamise oskus on võrreldamatu. Vestluse käigus kõlavad temalt mitmed mõttekäigud, mis haaravad kuulaja endasse selliselt, et ajataju kaob täielikult. Head vaatamist!
3/19/20221 hour, 31 minutes, 54 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #18 - Henessi Schmidt

Henessi Schmidt on näitleja. Tema hiljutiste projektide hulka kuuluvad näiteks kohalike abistamine Ugandas ja näitlemine Netflixi uues seriaalis "Vikings: Valhalla"."Kui miski tundub hirmus, siis see tundub mulle ka õige suund, kuhu liikuda. Elan niimoodi, et püüan kuulata, mida elu mulle sosistab. Elu on õpetanud, et kui oskad seda sosinat varakult kuulata, siis on lihtsam."
2/9/20221 hour, 22 minutes, 48 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #17 - Ants Rootslane

Ants Rootslane on terapeut ja kõneleja. Hetkel mil Ants siseneb ruumi, on koheselt tunda huvitavat energiat, mida on keeruline sõnadega seletada. Tema karismaatilisus ja otsekohesus haaras põnevalt nii meie saatemeeskonna kui ka kohale tulnud publiku. Ilmselt sellepärast tuligi seekordne vestluse episood senistest kõige pikema kestusega.
12/28/20211 hour, 44 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #16 - Liis Lemsalu

See oli suurepärane kogemus näha ja tunda, millise energia ja sära Liis ruumi toob. Liis on oma muusikukarjääri hoolikalt läbi mõelnud ning kindlasti leiate vestlusest üht-teist, mida üles korjata ja ka enda tegevustes rakendada. Head kuulamist!
11/26/20211 hour, 8 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #15 - Gameboy Tetris

Pavel Botšarov ehk Gameboy Tetris on üks omanäolisemaid muusikuid Eestis. Samurail ei ole eesmärke, tal on teekond. Gameboy ütleb, et ta teeb muusikat lihtsalt protsessi pärast ja ta tõesti armastab seda. Milline nägi välja noore poisi teekond üheks populaarseimaks Eesti muusikuks? Head kuulamist!
10/26/20211 hour, 7 minutes, 3 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #14 - Evelin Võigemast

Näitleja Evelin Võigemast on harjunud lavalaudadel etendama erinevaid rolle. Vahel naljakaid, vahel kurbasid. Vestlesime teemal, et milliseid rolle aga on vaja kanda päriselus ning kuidas nendega toime tulla. Head kuulamist!
10/1/20211 hour, 12 minutes, 6 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #13 - Ari Matti Mustonen

Ari Matti Mustonen on stand-up koomik kelle tähelend Eesti komöödiamaastikul ei ole märkamata jäänud ühelgi huumorihuvilisel. Milline aga näeb välja see osa teekonnast, mis esmapilgul avalikkusele silma ei paista? Just sellel teemal Ariga vestlesimegi. Loomulikult sai vestluses ka veidi nalja.Vestluses võib esineda üksikuid krõbedamaid (loe: kuulamine omal vastutusel) väljendeid. Head kuulamist!Track: Coffee Dreams — Le Gang [Audio Library Release]Music provided by Audio Library PlusWatch: https://youtu.be/JAL3i9ZIwQoFree Download / Stream: https://alplus.io/coffee-dreams
7/11/20211 hour, 10 minutes, 26 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #12 - Eeva Esse

Eeva Esse on ajakirjanik ja saatejuht, kes paistab silma oma julguse ja sihikindlusega. Vestluses küsisime muuhulgas, et kuidas ikkagi enesekindlalt liikuda oma eesmärkide suunas. Eeva vastus oli: “Mida rohkem sa ütled mulle ei, seda rohkem tahan näidata, et ma suudan.”
4/20/202148 minutes, 42 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #11 - Joel Ostrat

Joel Ostrat on mees, kes oma rõõmsameelsuse ning sihikindlusega liigub elust läbi nagu nuga võist. Suure osa oma ajast veedab Joel tipprestoranide köögipoolel, aga see on vaid jäämäe tipp. Head kuulamist!
2/6/202159 minutes, 44 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #10 - Robert Rool

Robert Rool on teleajakirjanik ja meelelahutaja.Robert on hea näide sihikindlusest. Ta on mees, kelle energia täidab kogu ruumi pikaks ajaks. Kuidas seada omale eesmärke ning iga päev nendele lähemale liikuda? Kuulake läbi meie vestlus ning pärast seda olete vastusele kindlasti sammukese võrra lähemal.
1/2/202159 minutes, 17 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #9 - Kaidi Laur

Kaidi Laur on terapeut, kirjanik, koolitaja ning joogaõpetaja.  “Aeg on meie kontrolli all. Aeg on illusioon. Kuidas saab olla, et mõnikord on sekundid pikad ja mõnikord ei ole. See peab olema meie meeleseisundiga võrdne. Seda kas meil on aega või ei, sõltub sellest, millises meeleseisundis me oleme”. 
12/2/202056 minutes, 25 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #8 - Kristjan Järvi

"Lava on põgenemiskamber. Võib öelda, et kirik."Kaheksanda vestluse külaline on Kristjan Järvi. Ta on helilooja, produtsent, dirigent ja ettevõtja. Väga mitmekülgne mees. Mõistagi vestlesime muusikast - kuidas tunnetame muusikat...ja elu üldisemalt. Kogemustest ja ootustest. Spontaansusest. Miks peaks inimene tegelema just sellega, mis talle meeldib. Head kuulamist!
10/31/202058 minutes, 56 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #7 - Johann Urb

Kas märksõnad “mindfulness", “tänulikkus" ja "Eesti mees teisel pool ookeanit tegusid tegemas” tekitavad sinus elevust? Kui jah, siis meil on midagi sulle. 1STAGE Vestlus #7 on teie ees. Johann Urb on suure osa oma elust pühendanud sellele, et luua tasakaal keha ja hinge vahel. Mida huvitavat on ta sellel teel õppinud? Kuula järgi! 
9/23/202059 minutes, 21 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #6 - Saskia Alusalu

Saskia Alusalu on eeskujuks paljudele noortele sportlastele. Kuidas noor neiu läks oma unistusi püüdma ja mis on taganud jätkusuutlikkuse, et olla tipus? Proovisime nendele küsimustele vestluse käigus vastust leida. Head kuulamist! 
8/27/202056 minutes, 41 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #5 - Kristel Kruustük

1STAGE vestluse toolile on saabunud juba viies külaline. Pange ennast valmis tõeliselt inspireerivaks vestluseks. Seekordne vestluspartner lõi juba 23-aastaselt idufirma, läbi mille on temast kasvanud üks Eesti edukamaid naisettevõtjaid. See tegus ja ettevõtlik naine on ei keegi muu, kui Kristel Kruustük!Vestlesime teemadel nagu mentorlus, väljakutsed, hirmudega tegelemine,  ettevõtlus ja muidugi harjumused. Nautige!
7/27/202059 minutes, 27 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #4 - Daniel Levi Viinalass

"Meie väärtus ei seisne ainult selles mida me teeme, vaid ka selles, kes oleme."1STAGE on kevadunest ärganud ning jätkame inspireerivate persoonidega vestlemist. Neljas külaline on särasilmne muusik ja õhtujuht - Daniel Levi Viinalass!Vestlesime muusiku elust, rõõmsatest hetkedest, potentsiaali realiseerimisest ja paljust muust.Track: Coffee Dreams — Le Gang [Audio Library Release]Music provided by Audio Library PlusWatch: https://youtu.be/JAL3i9ZIwQoFree Download / Stream: https://alplus.io/coffee-dreams
6/4/202059 minutes, 29 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #3 - Yoko Alender

“Läbi elu olen püüdnud vastata küsimusele - kelleks tahan saada? Hiljuti olen jõudnud tõdemuseni, et tahan saada iseendaks."Poliitik, arhitekt, joogatreener, lapsevanem. Need on vaid mõned rollid, läbi mille Yoko liigub iseendaks saamise poole.  Rollidele ja positsioonidele Yoko aga suurt tähtsust ei omanda.Meil on suurim rõõm esitleda teile väga põnevat ja sisukat vestlust. Edukat kuulamist!Track: Coffee Dreams — Le Gang [Audio Library Release]Music provided by Audio Library PlusWatch: https://youtu.be/JAL3i9ZIwQoFree Download / Stream: https://alplus.io/coffee-dream
3/30/20201 hour, 1 minute, 36 seconds
Episode Artwork

1STAGE VESTLUS #2 - Eia Uus

1STAGE vestluse teine külaline on inspireeriv kirjanik Eia Uus. Lisaks aktiivsele kirjanikutööle juhib Eia igapäevaselt kirjastuse tööd (Postimees Kirjastus). Seekordses vestluses arutleme teemadel nagu kirjaniku elu, autentsus artisti loomingus ja nõuanded alustavale kirjanikule. Loomulikult põrgatasime mõtteid ka meie vestluste läbivatel teemadel - harjumused ja loovus. Ilusat kuulamist!Track: Coffee Dreams — Le Gang [Audio Library Release]Music provided by Audio Library PlusWatch: https://youtu.be/JAL3i9ZIwQoFree Download / Stream: https://alplus.io/coffee-dreams
3/2/202058 minutes, 31 seconds