"AEGA ON!" podcastis arutame inspireeritult SLOW-liikumisest kuidas oma elus aega maha võtta ning oma tegevustes hinnata pigem kvaliteeti kui kvantiteeti. Seda ikka selleks, et hoida nii enda tervist kui ka looduskeskkonda meie ümber. Saatejuht: Maret Kesküla. Ootame Sinu tagasisidet taskuhäälingule siin: https://forms.gle/zEcUJQHUZCz2EaMP9 Projekti esimest hooaega toetas SA Archimedese noorteagentuur Euroopa Solidaarsuskorpuse programmist. instagram.com/aega_on
Miniepisood - Mida toob AEGA ON 3. hooaeg ning kuidas saate panustada taskuhä älingu arengusse?
Tutvustame kolmanda hooaja tausta ning jagame 4 mõtet, kuidas saate panustada, et taskuhääling teile ka tulevikus parimat väärtust looks.
9/26/2022 • 5 minutes, 29 seconds
Miniepisood - Kas ja kuidas AEGA ON podcastiga jätkata?
Sel korral räägivad AEGA ON tiimiliikmed Maret ja Mari aeglasest elustiilist ning podcasti teisest hooajast. Kui ka Sina soovid, et AEGA ON taskuhääling jätkuks, siis külasta meie kampaaniat hooandjas: https://www.hooandja.ee/projekt/aega-taskuhaalingu-2hooaeg
8/16/2021 • 3 minutes, 35 seconds
#10 Kariina Laas - Mida arvab aeglasest elustiilist psühholoog?
Hooaja viimases saates on meil külas psühholoog Kariina Laas, kes jagab oma mõtteid aja maha võtmisest, läbipõlemisest ja kuidas iseenda sisekõnet suunata. Podcasti tagasiside: bit.do/aegaon ja Aega on ajakirja tellimine: bit.do/ajakiri
2/5/2021 • 46 minutes, 15 seconds
#9 Kene Vernik - Kuidas saavutada kvaliteetne uni?
Kas Sinu unekvaliteet on piisav? Uurime unetehnoloog Kene Vernikult, mida silmas pidada, et saaksime öösel piisavalt kvaliteetset und ning millal otsida välist abi.
1/22/2021 • 49 minutes, 35 seconds
#8 Marek Sadam - Kuidas elutervelt mõtiskleda?
Iseendaga aega veetes kerkivad sageli esile just negatiivsed mõtted - meie ajud on arenenud nii, et pööraksime rohkem tähelepanu võimalikele ohtudele. Tänases saates arutamegi kogenud mõtiskleja, muusiku ja kirjaniku Marek Sadamaga, kuidas aega maha võtta ja see juures toime tulla negatiivsete mõtetega ning lasta enda ellu ka rõõmu.
1/8/2021 • 59 minutes, 8 seconds
#7 Mayri Tiido - Kuidas ringmajandus aitab meil jäätmete hulka vähendada?
See kord on meil külas koolitaja Mayri Tiido, kes aitab meil mõista, kuidas saaksime oma tarbimisharjumuste muutmisega vähendada üleliigse prügi tekkimist.
12/12/2020 • 1 hour, 1 minute, 51 seconds
#6 Jaan Aru - Kuidas vähendada nutimaailma negatiivset mõju?
Kas sinul on nutisõltuvus? Selleks, et mõista, kust läheb sõltuvuse piir ja kuhu omalt poolt piirid seada, oleme külas ajuteadlasel Jaan Arul.
11/20/2020 • 41 minutes, 35 seconds
#5 Reet Aus - Kuidas ära tunda vastutustundlikult toodetuid riideid?
Tahaks riiete soetamisel teha vastutustundlikke otsuseid, kuid keeruline on aru saada, mida on siis kõige olulisem jälgida? Me mõistame muret ja läksime külla moedisainer Reet Ausile, et uurida miks on aeglase moe põhimõtted olulised ja mida silmas pidada riiete valimisel.
11/7/2020 • 43 minutes, 21 seconds
#4 Sandra Vabarna - Miks ja kuidas väärtustada kvaliteeti?
See kord on meil külas muusik Sandra Vabarna, kes räägib oma põneva kogemusloo, mil moel on ta viimase aasta jooksul oma harjumusi muutnud. Olgu vihjena öeldud, et muudatus on olnud just rahulikuma ja kvaliteeti väärtustava elustiili suunas.
10/23/2020 • 49 minutes, 5 seconds
#3 Reelika Alunurm - Kuidas juhtida organisatsiooni edukalt ja rahulikult?
Kas organisatsiooni on võimalik juhtida edukalt, aga samas rahulikult iseenda vaimset tervist hoides? Arutame DD Stratlab tegevjuhiga mil moel edukas strateegia loomine võiks selles aidata.
10/9/2020 • 59 minutes, 22 seconds
#2 Merit Raju - Kuidas kujundada teadlikult oma elustiili?
Sooviksid rahulikumat ja kvaliteetsemat elustiili, kuid senised katsed pole viinud järjepidevate harjumusteni? Räägime elustiilidisaineri Merit Rajuga, kuidas oma elustiili teadlikult kujundada ning vähendada sõltuvust nii hetkelistest instinktidest kui ka rahalistest vahenditest.
9/25/2020 • 55 minutes, 24 seconds
#1 Harald Lepisk - Kuidas leida oma elu kutset?
Kuidas leida küll seda suunda elus, mis teeb õnnelikuks ja võimaldab end teostada? Sellest rääkisime meie esimeses saates raamatu "Minu elu kutse" kaasautori Harald Lepiskiga. Lisaks kõnelesime kuidas hoida oma akud laetuna, elada hetkes ja aeg-ajalt mõelda tulevikule.